Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:53 am

teteac8684 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:50 am
Plava Porodica je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:45 am
Durgo je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:04 am


Meni je bas zao sto on nije dobio sansu u Zelji... nesto vjerujem da bi bio dobar...
I neće je dobiti dok puši marlboro bijeli, i neće je dobiti dok kafanu napušta iza mene, a to je bogami baš težak zadatak
Znači top forma :pivo: :pivo: :pivo:
Riječima sokera ona crvena uspravna strelica :pivo:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
zuka
Postovi: 197
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:57 am

ponosannavas je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:37 am
blueboy je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:03 am
ponosannavas je napisao/la:
pon maj 27, 2019 9:49 am
Ljudi dragi ja mislim da Željo ako ima argumente onda žalba prema UEFI pije vode i ovi iz saveza će najeb... svi redom. Razlog je vrlo jednostavan. Ljudi imaju pravila i sigurno u pravilniku piše jel se računa vrijeme kad je leglo na račun ili kad je uplaćeno. To što je neko u Banci proknjižio kasno i što je kasno javio da je pogrešan broj računa to je drugo. Samo kod nas pravilo koje je sigurno precizno napisano ima dvojbu i potreban je lobi. UEFA gleda namjeru isto tako a samim tim što su pare legle nemajra je postojala. VI ovdje često spominjete i napadate naše što govore bilo je na računu para na taj dan i kao to nije bitno. TO je jako bitno jer da nije bilo para značilo bi da smo pokušali prevariti i odugovlačiti proces jer nemamo love. Ovako ako su pare bile na računu vidi se da si imao pare i da je stvar tehničke prirode a ne želja za dobijenjem dodatnog vremena zbog nedostatka love.
Nema tu brate "imali smo pare na računu, nema logike da nismo htjeli platiti". Imaš bruku firmi koje imaju milione na računu, ali i dalje izbjegavaju platiti porez. Nažalost, prema onom što ja znam, teško ćemo dobiti licencu. Daj Bože da se varam.
Sve stoji ali šta misliš da nisi imao pare na računu na taj dan. TO bi značilo da nisi ni mogao platiti i izgubio bi baš svaki argument jel tako? Zbog toga je bitno da su bile na taj famozni 28.03.. Meni nije jasno što u ovo sve nisu uključili mišljenje iz UEFE jer nije lagana situacija. Nema tu nikakvog glasanja i sl. Ili se pika dan kad si dao nalog banci ili dan kad je leglo. Nema treće. Ako sam dobro skontao mi imamo dokaz da smo dali nalog 28.03. i imali smo sredstava znači da nije do nas. Banka je bila dužna taj dan to proknjižiti jer znam kako posluje ozbiljna banka. I taj isti dan je poslala nalog u banku u kojoj Petrović ima račun. Znači mora biti pimseni odgovor banke koja je dobila sredstva da nešto nije ok a u banci našoj mora biti nalog na taj dan. Vrlo je jednostavno ako se želi tako gledati. Da nije bilo sredstava to bi bila druga priča jer ne bi te mogao niko oprati da ne znaš da nemaš sredstva.
Ovi iz saveza su se drzali,datuma kad je banka uplatila na racun Petrovica i kad je njemu novac likvidan,a ne dana kad smo uplatili,kao da mi upravljamo bankama.Pravnici su dali svoje misljenje i ljudima je bilo smijesno da je to razlog da se ikako dovelo u pricu da ne dobijemo licencu.
 
Qooler
Postovi: 1432
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:59 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:37 am
Vidim da je vecina ovdje protiv vracanja igraca i zele da stvore neki sistem.
Takodjer zele da izbjegnu privatizaciju kako bi se zadrzala ideja Zeljeznicara.
Da bi se stvorio sistem treba novac. Taj sistem bi morao biti "podmazan" s nekoliko novih pozicija kako bi donio rezultate i tako postao samoodrziv(prodaja igraca za dalji razvoj i finansiranje). Dakle da pojednostavim trebali bi nam novi treneri koji su skolovani da stvore moderne igrace. Dakle Jasmin Krajina i njemu slicni. Druga stvar trebaju ti skauti bar 3, kako bi mogao iz BIH dovlaciti igrace koji pokazuju talenat, a ne kao dosada na preporuku raznih menadzera. Pametno bi bilo imati jednog skauta za CG MKD i Albaniju, jer to su drzave koje nemaju uvjete za razvoj mladih igraca niti idu u tom smjeru. Vecinu talentovane djece iz ovih zemalja kupe klubovi exyu velike 4. Najbolji primjer vam je Hajduk koji ima u svim kategorijama desetak djece/igraca koji su s Kosova Albanije. Partizan i Zvezda iz Cg sve sto lici na igraca pokupe.
Da bi ovo realizovao moras imati i pomocnu infrstrukturu kao sto su domovi za tu djecu, kamp kako bi ta djeca imala gdje trenirati. Sve zajedno samo da bi kreirao taj sistem treba ti 10-15miliona za start. Dakle novac koji mi mozemo sanjati trenutno da bi plodove i mozda tek 10%vracanja ulozenog sanjati u najboljem slucaju za dvije do tri godine.
Zar nije logicnije uraditi kao Dudelange iz Luxemburga. Prosle godine ulozili novac u ekipu, doveli dva bivsa igraca iz Bundeslige(Marc Andre Kruska i neki crnjo zaboravih mu ime) i dodali dva tri solidna igraca iz drugih liga i napravili veliki(za njih i drzavu odakle dolaze) uspjeh u evropu. Nagradjeni s 4miliona eura i odmah investicija u vlastiti kamp. Ove godine odmah bolji koeficijent i nositelji te ce sljedecih nekoliko godina dobijati od Uefe jos novca a usput pokupili "talente" iz Luxemburga te napravili ogroman korak za stvaranje sistema kojeg mi zelimo. Sad ce napisati neki strucnjak to je Luxemburg to je uredjeno. Ali ako pogledate koliko malo ta drzava ulaze u nogomet(neko ko je zivio tamo) shvatit ce te da to nije nerealno.
Uz to mi imamo jednu prednost jer imamo nekoliko igraca koji su pri kraju karijere koji imaju inostrano iskustvo i mogli bi za manje para donijeti taj rezultat. Ovdje ne govorim o Jamaku i Tucetu(koji bi trebao u strucni stab a ne kao igrac btw) nego o Stili Dialibi Lendricu Cocalicu itd. Da prioritet ovo ljeto(pod uslovom licence) bude Europa i generisanje prihoda(ulaznice od Europe pa i domace jer bi ljudi vise dolazili da gledaju bolji nogomet a ne ovo mucenje proslih godina). To se moglo uraditi one sezone s Aikom ali mi glupani prodamo najvaznijeg igraca i ispadnemo jer nismo imali napadaca a realno smo bili bare bare.
Dakle pocnes s rizikom koji i nije veliki, doneses jedan trofej jedno vece pretkolo(uz malo srece i grupu) i isplatis ulozeno te cak dobijes novac za gradnju svog sistema. Tako je i Dinamo radio. Tamo 2000ih dovedu nekoliko talentata i nekoliko staraca naprave mix i vec su 2010 imali svoj kamp i sistem. 15.godina poslije igraju cetvrtfinale Europa Lige.
Sve si ti prijatelju u pravu i bacaš jedno novo svjetlo i put kojim trebamo ići. Ključni detalj je kada bi ti iskusni igrači uspjeli da naprave taj pomak na terenu. Dudelange je kao što si naveo doveo dva bivša kvalitetna bundesligaša, a mi bi doveli ovde nešto mnogo manjeg kvaliteta. Ovaj tvoj post ima logike i svaka čast na njemu. Treba samo razmisliti koji kvalitet tih polovnjaka treba biti, da bi napravili taj razultat o kome pričaš. Jesi siguran da pominjana imena to mogu? Ja nisam.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3574
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 11:00 am

Plava Porodica je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:45 am
Durgo je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:04 am
ž'21 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 9:54 am
https://sport1.oslobodjenje.ba/nize-lig ... rac/156174
Meni je bas zao sto on nije dobio sansu u Zelji... nesto vjerujem da bi bio dobar...
I neće je dobiti dok puši marlboro bijeli, i neće je dobiti dok kafanu napušta iza mene, a to je bogami baš težak zadatak
Nisam upoznat sa tim, pricam o golmanskim predispozicijama (visina, refleksi itd)
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3574
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 11:02 am

Gdje su sada medijiski partneri da naprave hajku? sve debili zivi, nema ih nigdje, a kada treba Amaru guzicu lizati tu su... FUJ!!!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 11:02 am

Ako sam dobro skontao mi imamo dokaz da smo dali nalog 28.03. i imali smo sredstava znači da nije do nas. Banka je bila dužna taj dan to proknjižiti jer znam kako posluje ozbiljna banka. I taj isti dan je poslala nalog u banku u kojoj Petrović ima račun. Znači mora biti pimseni odgovor banke koja je dobila sredstva da nešto nije ok a u banci našoj mora biti nalog na taj dan. Vrlo je jednostavno ako se želi tako gledati. Da nije bilo sredstava to bi bila druga priča jer ne bi te mogao niko oprati da ne znaš da nemaš sredstva.
Čitava frtutma i jeste oko toga što zapravo ne postoji nikakav dokaz za puštanje naloga prije 31.marta. Postoji nešto što je u NS vrlo brzo i lako provaljeno kao falsifikat i upozoreno da je moguća dodatna pušalgija zbog toga i to je brzo povučeno tako da se čitava strategija zasniva na trivijalnom stvarima: koliko djece pohadja skolu fudbala, koliko se godisnje izdvaja na doprinose, koliki je saldo na racunu itd itd. Najveća misterija je zbog čega stvar nije završena 20.marta kada je Petroviću isplaćen jedan dio, zbog čega nije sve?!
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 11:03 am

Bila, ne bila, jedno ostaje i opstaje za navijek vjekova, a to je naš jedini Željo! Okrenimo se iskreno njemu, pomozimo mu svak na svoj način, i bićemo onda svi sretni!
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 11:03 am

Evo gostiju evo ludila.
Ja se jos uvijek nadam da ce bit licenca. Ovdje svaki insajder ima svoje izvore, te nece bit, te hoce, a ustvari niko nista ne zna
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 11:05 am

Durgo je napisao/la:
pon maj 27, 2019 11:00 am
Plava Porodica je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:45 am
Durgo je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:04 am


Meni je bas zao sto on nije dobio sansu u Zelji... nesto vjerujem da bi bio dobar...
I neće je dobiti dok puši marlboro bijeli, i neće je dobiti dok kafanu napušta iza mene, a to je bogami baš težak zadatak
Nisam upoznat sa tim, pricam o golmanskim predispozicijama (visina, refleksi itd)
E pa ja ti garantujem za to.. Kod mene svaki dan cigare uzimo i dobro sam ga nalijepio jednom
On sve kroz zajebanciju i osmijeh shvata ko u fazonu jebeš cigare golman sam
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Qooler
Postovi: 1432
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 11:06 am

zuka je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:57 am
ponosannavas je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:37 am
blueboy je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:03 am


Nema tu brate "imali smo pare na računu, nema logike da nismo htjeli platiti". Imaš bruku firmi koje imaju milione na računu, ali i dalje izbjegavaju platiti porez. Nažalost, prema onom što ja znam, teško ćemo dobiti licencu. Daj Bože da se varam.
Sve stoji ali šta misliš da nisi imao pare na računu na taj dan. TO bi značilo da nisi ni mogao platiti i izgubio bi baš svaki argument jel tako? Zbog toga je bitno da su bile na taj famozni 28.03.. Meni nije jasno što u ovo sve nisu uključili mišljenje iz UEFE jer nije lagana situacija. Nema tu nikakvog glasanja i sl. Ili se pika dan kad si dao nalog banci ili dan kad je leglo. Nema treće. Ako sam dobro skontao mi imamo dokaz da smo dali nalog 28.03. i imali smo sredstava znači da nije do nas. Banka je bila dužna taj dan to proknjižiti jer znam kako posluje ozbiljna banka. I taj isti dan je poslala nalog u banku u kojoj Petrović ima račun. Znači mora biti pimseni odgovor banke koja je dobila sredstva da nešto nije ok a u banci našoj mora biti nalog na taj dan. Vrlo je jednostavno ako se želi tako gledati. Da nije bilo sredstava to bi bila druga priča jer ne bi te mogao niko oprati da ne znaš da nemaš sredstva.
Ovi iz saveza su se drzali,datuma kad je banka uplatila na racun Petrovica i kad je njemu novac likvidan,a ne dana kad smo uplatili,kao da mi upravljamo bankama.Pravnici su dali svoje misljenje i ljudima je bilo smijesno da je to razlog da se ikako dovelo u pricu da ne dobijemo licencu.
Obično sam plaćao račune u UniCredit banci i jednom bila gužva i odem u BBI banku, kad tamo nigdje nikoga na šalteru...e reko super..i ja ko iz topa one račune za režije onom tipu, kad uze tip digitron, sabra iznos, polupa pečate na une uplatnice i fino naplati. Došao ja kući, sve super, kad počeše novi računi stizat, sve dug na njima kao da nisam platio...zvao ja one brojeve kad rekoše kada je uplaćeno na račun...ovako nešto 15 dana kasnilo od datuma na uplatnici tj na pečatu onog lika. Kasnije ja skontam šta je bilo i što nema gužve...on tebe sabere udari pečat i samo ostavi tamo..uopšte ne kuca naloge u sistem, već kada dođe na red...dakel ne čekaju ljudi u redu već tvoji papiri...Od tada više nikada nisam ušao u BBI banku.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 11:11 am

Licencu ne vjerujem da cemo dobiti, iskljucivo iz razloga sto Savez nece sebe dovesti u pitanje. Gospodo draga, navijaci Zeljeznicara, nije kriv Savez tu, vec Upravni Odbor, zajedno sa Nadzornim Odborom, a ponajvise onaj koji ih je doveo, sto je nezapamcen slucaj u historiji fudbala. Da trener dovede Upravni i Nadzorni Odbor i da se pita za sponzore, strateske poteze "futebolskog kluba" i da se sastaje sa politickim i gradjanskim predstavnicima Opcina.

Necuveno.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 11:16 am

samo_da_repliciram je napisao/la:
pon maj 27, 2019 11:02 am
Ako sam dobro skontao mi imamo dokaz da smo dali nalog 28.03. i imali smo sredstava znači da nije do nas. Banka je bila dužna taj dan to proknjižiti jer znam kako posluje ozbiljna banka. I taj isti dan je poslala nalog u banku u kojoj Petrović ima račun. Znači mora biti pimseni odgovor banke koja je dobila sredstva da nešto nije ok a u banci našoj mora biti nalog na taj dan. Vrlo je jednostavno ako se želi tako gledati. Da nije bilo sredstava to bi bila druga priča jer ne bi te mogao niko oprati da ne znaš da nemaš sredstva.
Čitava frtutma i jeste oko toga što zapravo ne postoji nikakav dokaz za puštanje naloga prije 31.marta. Postoji nešto što je u NS vrlo brzo i lako provaljeno kao falsifikat i upozoreno da je moguća dodatna pušalgija zbog toga i to je brzo povučeno tako da se čitava strategija zasniva na trivijalnom stvarima: koliko djece pohadja skolu fudbala, koliko se godisnje izdvaja na doprinose, koliki je saldo na racunu itd itd. Najveća misterija je zbog čega stvar nije završena 20.marta kada je Petroviću isplaćen jedan dio, zbog čega nije sve?!

slika
Po ovome se vidi da je uplata bila 04.04., ako ovo nije falsificirana uplatnica.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3574
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 11:19 am

Nasi su krivi 100%, to nije upitno, al realno savez je na nama nasao da trenira strogocu... igramo po livadama, nemaju 2 stadiona u drzavi da valjaju, milionski poreski dugovi, kod hrvata ne smijes ni otici da vidis jel sve ok... a problem je sto je uplaceno 3 dana kasnije (naravno da ne smije da se desi ni ovo), al ne treba se praviti budala...ne dobijemo li licencu treba zapaliti stadion kada repka bude igrala... nek se gone u pizu materinu svi...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1243
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 11:19 am

@Qooler ako je ona ekipa sacinjena od Kokota Djelmica i ostalih gdje je Bajic jedini bio formiran igrac mogla namuciti Standard, ekipa sastavljena ciji bi napad bio Zec Stilic Dialiba sa Lendricem/Krpicem naprijed sa dva destruktivca(Hajdar i Hadzanovic/Mujezinovic) kao zadnji vezni te kvalitetnim golmanom i Cocalicem kao stoperom i komadantom odbrane bi bila realno nezgodna i mogla bi uz malo srece daleko dogurati. Kad kazem srece mislim da ne naletimo na Atalantu i sl. Vec da igramo sa Clujom Apollonom i slicnima. Opet ovo je sve malo nerealno u smislu da mi jer smo vodjeni vrlo letargicnim ljudima, ali mislim da Badzak i eventualan povratak Vedrana uz jos jedno jako ime mogu generisati prihode za ovo. U Osima iskren da budem vjerujem, mada bih licno vise volio Odovica za kormilom.
 
PlaviIzSarajeva
Postovi: 131
Pridružen/a: sub jan 26, 2019 11:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 11:20 am

Glas Razuma je napisao/la:
pon maj 27, 2019 11:11 am
Licencu ne vjerujem da cemo dobiti, iskljucivo iz razloga sto Savez nece sebe dovesti u pitanje. Gospodo draga, navijaci Zeljeznicara, nije kriv Savez tu, vec Upravni Odbor, zajedno sa Nadzornim Odborom, a ponajvise onaj koji ih je doveo, sto je nezapamcen slucaj u historiji fudbala. Da trener dovede Upravni i Nadzorni Odbor i da se pita za sponzore, strateske poteze "futebolskog kluba" i da se sastaje sa politickim i gradjanskim predstavnicima Opcina.

Necuveno.
Ti ako mislis zavarati druge nekim terminima i skrivenim porukama, ne ide ti, prestani na vrijeme. Krivis citavu upravu, a znas da je krivac samo Mirsad Siljak koji je godinama vec tu.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18962
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 11:22 am

Cekaj, zar neko stvarno misli da samo direktor, odnosno Siljak nadgleda takve stvari? Da UO nema veze sa ovim? U kojem vi svijetu zivite.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3574
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 11:23 am

PlaviIzSarajeva je napisao/la:
pon maj 27, 2019 11:20 am
Glas Razuma je napisao/la:
pon maj 27, 2019 11:11 am
Licencu ne vjerujem da cemo dobiti, iskljucivo iz razloga sto Savez nece sebe dovesti u pitanje. Gospodo draga, navijaci Zeljeznicara, nije kriv Savez tu, vec Upravni Odbor, zajedno sa Nadzornim Odborom, a ponajvise onaj koji ih je doveo, sto je nezapamcen slucaj u historiji fudbala. Da trener dovede Upravni i Nadzorni Odbor i da se pita za sponzore, strateske poteze "futebolskog kluba" i da se sastaje sa politickim i gradjanskim predstavnicima Opcina.

Necuveno.
Ti ako mislis zavarati druge nekim terminima i skrivenim porukama, ne ide ti, prestani na vrijeme. Krivis citavu upravu, a znas da je krivac samo Mirsad Siljak koji je godinama vec tu.
Druze, ne znam za tebe, ali kod mene u firmi (na projektu na kojem radim) kada je nesto bitno, bez obzira sto je nesto odgoovrnost jedne osobe (nas 5 reaguje i podsjeca da se stvari DESE i koriguju nedostatke)... to se zove firma, to je timski radi i borba za jedan interes i cilj... znaci svi su krivi, Siljak najvise...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 11:24 am

PlaviIzSarajeva je napisao/la:
pon maj 27, 2019 11:20 am
Glas Razuma je napisao/la:
pon maj 27, 2019 11:11 am
Licencu ne vjerujem da cemo dobiti, iskljucivo iz razloga sto Savez nece sebe dovesti u pitanje. Gospodo draga, navijaci Zeljeznicara, nije kriv Savez tu, vec Upravni Odbor, zajedno sa Nadzornim Odborom, a ponajvise onaj koji ih je doveo, sto je nezapamcen slucaj u historiji fudbala. Da trener dovede Upravni i Nadzorni Odbor i da se pita za sponzore, strateske poteze "futebolskog kluba" i da se sastaje sa politickim i gradjanskim predstavnicima Opcina.

Necuveno.
Ti ako mislis zavarati druge nekim terminima i skrivenim porukama, ne ide ti, prestani na vrijeme. Krivis citavu upravu, a znas da je krivac samo Mirsad Siljak koji je godinama vec tu.
Ja zaista nemam namjeru zavaravati nikoga nekim terminima i skrivenim porukama, vec jasno i decidno ukazati na izvor nasih podjela i problema. Gospodin Mirsad Siljak je odgovono lice, to je istina. Za sve drugo, a to je gubitak sponzora, kasnjenje placa, pa i eventualni ulazak sumnjivih biznismena krivim iskljucivo Upravni i Nadzorni Odbor. A za dovodjenje njih krivim naseg trenera. Na koncu, gospodin Siljak je njegov tetic.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
PlaviIzSarajeva
Postovi: 131
Pridružen/a: sub jan 26, 2019 11:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 11:25 am

Durgo je napisao/la:
pon maj 27, 2019 11:23 am
PlaviIzSarajeva je napisao/la:
pon maj 27, 2019 11:20 am
Glas Razuma je napisao/la:
pon maj 27, 2019 11:11 am
Licencu ne vjerujem da cemo dobiti, iskljucivo iz razloga sto Savez nece sebe dovesti u pitanje. Gospodo draga, navijaci Zeljeznicara, nije kriv Savez tu, vec Upravni Odbor, zajedno sa Nadzornim Odborom, a ponajvise onaj koji ih je doveo, sto je nezapamcen slucaj u historiji fudbala. Da trener dovede Upravni i Nadzorni Odbor i da se pita za sponzore, strateske poteze "futebolskog kluba" i da se sastaje sa politickim i gradjanskim predstavnicima Opcina.

Necuveno.
Ti ako mislis zavarati druge nekim terminima i skrivenim porukama, ne ide ti, prestani na vrijeme. Krivis citavu upravu, a znas da je krivac samo Mirsad Siljak koji je godinama vec tu.
Druze, ne znam za tebe, ali kod mene u firmi (na projektu na kojem radim) kada je nesto bitno, bez obzira sto je nesto odgoovrnost jedne osobe (nas 5 reaguje i podsjeca da se stvari DESE i koriguju nedostatke)... to se zove firma, to je timski radi i borba za jedan interes i cilj... znaci svi su krivi, Siljak najvise...
Dobro, neka bude tako da su svi krivi. Ali onda 100% krivice imaju i oni koji su bili na celu kluba kada je Slavko Petrovic bio trener.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 11:25 am

AsharaK je napisao/la:
pon maj 27, 2019 11:22 am
Cekaj, zar neko stvarno misli da samo direktor, odnosno Siljak nadgleda takve stvari? Da UO nema veze sa ovim? U kojem vi svijetu zivite.
Očito nekom imaginarnom...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 213 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija