Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 8:07 pm

Posto je ovo za Muju Selimovica narucen tekst, a Olimpik danas uredno ispusio onda su sve sanse da ima neke istine u ovome....sad me strah
Mogao bi on kad bi htio uloziti ogromne pare i sve to stoji, al prije da bi izabrao ovaj drugi nacin rada....da ga mi popusimo
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 8:11 pm

Ujedno i dobar primjer kako se zastititi od losih sudijskih odluka nam je Velez...jednom ljudi zakinuti, digli drzavu na noge, vise ih niko nije smio zakinuti i ljepota. A mi sutili do zadnjeg kola...
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 8:14 pm

LARSSON je napisao/la:
sri maj 22, 2019 7:36 pm
Kome je dosadno neka prati finale Kupa Sjeverne Makedonije, ako Makedonija GP osvoji, a mi sutra dobijemo licencu onda smo nosioci.

http://tv.ffm.mk/player.php
Evo makedonije u 86. Min :D
Jel fkt sutra ta odluka za licencu,nisam upratio?
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 8:21 pm

Jel zna neko jel ima sutra kakva prijateljska? Pisalo se da ce biti dvije ove sedmice?
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 8:21 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
sri maj 22, 2019 8:03 pm
kvalitet je napisao/la:
sri maj 22, 2019 7:36 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
sri maj 22, 2019 7:30 pm


Hahaha e cuj ne zanimaju ga hahahahahahaha aferim.... pa sta sve neces cuti ovdje hahaha...
Iz generacije 1994. smo dobili najviše igrača, ubjedljivo. Ta generacija nije bila prvak ni u pionirskoj, ni u kadetskoj, ni u juniorskoj kategoriji. Eto, toliko su bitni rezultati u omladinskim kategorijama.
Upravu si, ebo omlAdinski, treba zapustit ... kako ces dovesti omladinca Krupe ako ti je omlAdinski u rangu Krupe?
Ama, gdje sam ja napisao da OP treba zapustiti ili da nije važan? Nisu važni rezultati, važnije je znati napraviti igrača. Sad bih potpisao da svake godine u oml. kategorijama budemo negdje oko 8. mjesta, a istovremeno da svake godine izbacimo igrača za prve postave u rangu Zolotića, Hadžiahmetovića, Bajića, Hodžića, Štilića, Memije... Igrač koji će odmah praviti razliku.

Koliko je rezultat sporedan govori i to da od naše generacije Atletikovaca nemamo skoro ništa, izuzev Šabana kojeg smo prodali zahvaljujući njegovom ocu. Za Šabana i Hajdara tokom cijele sezone govorite da su neznalice, Mujagić i Žerić nestali. Ja sam se nadao da će nešto biti i od Dacića, Šehića i drugih, ali izgleda mrka kapa. To je naša rezultatski ubjedljivo najbolja generacija poslije rata. Mi, na terenu, od njih skoro da ništa nismo imali, u svakom slučaju puno manje od nekih prije igrača. O tome ja govorim.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 8:33 pm

Ovo su najvrijedniji transferi koje je FK Željezničar isposlovao! Može li se u narednom periodu napraviti novi rekord u prodaji igrača?

slika

https://www.facebook.com/1921.ba/photos ... =3&theater
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
zeljoiznadsvega
Postovi: 177
Pridružen/a: čet maj 17, 2018 9:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 8:47 pm

1921.ba je napisao/la:
sri maj 22, 2019 8:33 pm
Ovo su najvrijedniji transferi koje je FK Željezničar isposlovao! Može li se u narednom periodu napraviti novi rekord u prodaji igrača?

slika

https://www.facebook.com/1921.ba/photos ... =3&theater
Anel Sabanadzovic???
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 8:59 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri maj 22, 2019 7:53 pm
Žeriće i onog alipasinskog alkoholicara Usanovica s noge na nogu nabiti treba. Berjan je okej, za nas solidan. Al ako se vodimo politikom da bivsi igraci trebaju biti treneri u OP sto onda ne Sanjin Radonja? Covjek je radio dobar posao u Olimpiku prije nekoliko godina i u ovim privatnim sf s mladjim generacijama je osvajao ove lokalne turnire.
Kao igrac je bare bare bio s Zericima.
A za Adzema se iskreno slazem. Dobar je on covjek ali kao trener veoma los. Neko moje misljenje. Slazem se da je imao uspjeha ali je imao i vrlo dobru generaciju medjutim fudbal koji propagira je meni ocajan(jedino ocajnije je ovo sad). Siguran sam da se tad igrala ova omladinska LP najvise dogurali s 86-87 generacijom. Osim Stile i Jamaka bili su tu i Novoselac Beranek koji su znali s loptom. I 93/94 generacija kao vrlo jaka.
Da li si gledao utakmicu sa Bugarima, Lokomotivom?
Ili utakmici protiv Mladosti, Sarajeva, Sirokog, Radnika?
Dobar Adzem fudbal preferira, poprilicno moderan sa puno presinga i trke. Veoma napadacki orijentisan, sudijske nepravde, nesreca ga je sprecila da ne osvoji duplu krunu.
Neko ko dobije tri puta pitare, u Mostaru vodi 3:0 na Grbavici ga sudija ubije i bude 2:2 sa Zrinskim
Dobije Slobodu u kupu 1:4, Sirokog dobije tri puta u 10 dana, okrene Radnika 3:2, Celiku zabije tricu na Bilinom... Ako je to los fudbal, sta je ovo sad?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
zeljoiznadsvega
Postovi: 177
Pridružen/a: čet maj 17, 2018 9:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 9:03 pm

CURVA je napisao/la:
sri maj 22, 2019 8:59 pm
Masinovodja je napisao/la:
sri maj 22, 2019 8:14 pm
LARSSON je napisao/la:
sri maj 22, 2019 7:36 pm
Kome je dosadno neka prati finale Kupa Sjeverne Makedonije, ako Makedonija GP osvoji, a mi sutra dobijemo licencu onda smo nosioci.

http://tv.ffm.mk/player.php
Evo makedonije u 86. Min :D
Jel fkt sutra ta odluka za licencu,nisam upratio?
Jel sutra odluka
Sutra u 11 sati.
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 9:05 pm

Pare, pare pokrecu svijet politiku i nogomet parama ja kupujem sve jahte, konje, zamkove Al' upamti frajeru da ti pare ne mogu kupit' raju iskrenu Para vrti tamo gdje burgija ne moze parama mogu kupiti sve politicare, novine, sudije Dobre jarane para kupit' ne moze jarane para kupit' ne moze

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 9:07 pm

1921.ba je napisao/la:
sri maj 22, 2019 8:33 pm
Ovo su najvrijedniji transferi koje je FK Željezničar isposlovao! Može li se u narednom periodu napraviti novi rekord u prodaji igrača?

slika

https://www.facebook.com/1921.ba/photos ... =3&theater
Fali vam Sabanadzovic, cini mi se 900 000 km.

https://www.transfermarkt.com/fk-zeljez ... erein/2573

slika
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 9:14 pm

Kakva smijurija u 1. Federacije..vec 2-3 dana se prica kako ce olimpik pustiti slavenu da ostanu u ligi jer je velez kupio sve tekme pa olimpik nema za sta igrati... i tako i bi danas, a 6 kvota...a zalili su se nesto, ponos hercegovine kupio sve tekme i ponosno ulazi u 1. Ligu...nece dugo :palacgore:
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 9:15 pm

@pratimosamo plave ili kako vec. Doslovno sam napisao da je ovo sad gore nego to. Ne pricam ja o rezultatima. Ja pricam o njegovoj igri. Apsolutno sve navedeno je na kvalitet pojedinaca. Imao si jako dobru ekipu za nase uslove. Nisi izvukao iz nje maksimum. Ta igra se svodila na individualne kvalitete. Forsirao se Zakaric, trazio se Vojo. Il si mozda zaboravio onu patnju s Goskom, Mladosti te sezone.
Meni licno od zadnje titule do sada Zeljo pod Odom je bio odlican. Ovih pet poraza cu zanemariti jer iskreno da se svi nisu poceli mjesati u posao, nista od tog se ne bi desilo.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 9:18 pm

Izgubise ovi nasi :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 9:22 pm

Saban za oprostaj izveo na veceru sve igrace i strucni stab.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 9:22 pm

Premier je napisao/la:
sri maj 22, 2019 9:14 pm
Kakva smijurija u 1. Federacije..vec 2-3 dana se prica kako ce olimpik pustiti slavenu da ostanu u ligi jer je velez kupio sve tekme pa olimpik nema za sta igrati... i tako i bi danas, a 6 kvota...a zalili su se nesto, ponos hercegovine kupio sve tekme i ponosno ulazi u 1. Ligu...nece dugo :palacgore:
Kad su igrali u jajcu, tada su i poceli raditi sa sudijama. Vidjeli da ne mogu sa olimpikom posteno.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 9:30 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri maj 22, 2019 9:22 pm
Saban za oprostaj izveo na veceru sve igrace i strucni stab.
Lijepo je vidjeti i Cviko sa njima.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 9:54 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri maj 22, 2019 9:15 pm
@pratimosamo plave ili kako vec. Doslovno sam napisao da je ovo sad gore nego to. Ne pricam ja o rezultatima. Ja pricam o njegovoj igri. Apsolutno sve navedeno je na kvalitet pojedinaca. Imao si jako dobru ekipu za nase uslove. Nisi izvukao iz nje maksimum. Ta igra se svodila na individualne kvalitete. Forsirao se Zakaric, trazio se Vojo. Il si mozda zaboravio onu patnju s Goskom, Mladosti te sezone.
Meni licno od zadnje titule do sada Zeljo pod Odom je bio odlican. Ovih pet poraza cu zanemariti jer iskreno da se svi nisu poceli mjesati u posao, nista od tog se ne bi desilo.
Ma to je tvoj licni stav, koji se itekkao razlikuje os mog. Kod Slavke je Zakaric truba bio. Nije pojedinac sam pobjedio..
Golove su davali Zeric, Sabanadzovic, Hajdarevic.
Zec Ramovic Zakaric Vojo ubijali, Zajmovic prekucao proljece, Blagojevic dao 5-6 golova, cak su i Kajkut, Zeba, Vranjes podobro dali ruke..
To je sve, samo ne igra pojedinca.

Mozes pricati sta hoces ali jedno je sigurno Adzema je malo djelilo od duple krune. I preuzeo je ekipu kad je niko nije zelio, nabrojao si jednu utakmicu sa pocetka.. A Gosk je dva puta pobjedio koliko se sjecam.

I da za uspjeh juniora je najvise zasluzan, njegova ekipa i taktika. I velike zasluge za njegove tjeranje iz kluba imaju nase legende. Do prije godinu su ga prozivali po drustvenim mrezama za pisanje mejlova, izvjestaja kako je upao u "ustaljenu proceduru".
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 9:58 pm

Ljudi budimo ozbiljni, najljepsi fudbal smo igrali sa Adzemom. Neke stvari koje su se desile to cemo ostaviti sa strane, ali smo igrali k'o sat, barem nas nisu pitari ofirali na Grbavici kao sad..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2019 9:59 pm

mamba21 je napisao/la:
sri maj 22, 2019 9:22 pm
Premier je napisao/la:
sri maj 22, 2019 9:14 pm
Kakva smijurija u 1. Federacije..vec 2-3 dana se prica kako ce olimpik pustiti slavenu da ostanu u ligi jer je velez kupio sve tekme pa olimpik nema za sta igrati... i tako i bi danas, a 6 kvota...a zalili su se nesto, ponos hercegovine kupio sve tekme i ponosno ulazi u 1. Ligu...nece dugo :palacgore:
Kad su igrali u jajcu, tada su i poceli raditi sa sudijama. Vidjeli da ne mogu sa olimpikom posteno.
Velez je preslikano Sarajevo. Kada ne ide digne se halabuka, pobjedili su na jesen sve, i cim se malo zakuhalo digli su svu medijsku halabuku.
Ne zelim ih u ligi jer se lizu sa pitarima, to ce biti nova MDK, Tuzla prilika da se da sansa juniorima i ociste kartoni..
Velezu kao klubu svaka cast, ali mislim da je i u ovom slucaju poznata taktika pitara "drzi lopova", koju smo mi najbolje na svojoj kozi osjetili.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 36 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija