Moderator/ica: storm_raider

 
staaarinavijac
Postovi: 606
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 12:17 am

Eventualno učešće u EL je osigurano na terenu , a što se tiče licence ko zna ... m o ž d a se desi "čudo" pa je dobijemo ...
Inače , što se tiče uprave , samo opušteno , ... oni su zajahali i jahaće dok god budu htjeli ... skupština marginalizirana , navijači mogu sa strane samo da gledaju ovaj rijaliti ...
brzo će i ljeto , pa Francuzi , pa kamp , ...taman se okreneš , a ono jesen i krov na istoku ... itd., itd.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

FK Željezničar

uto maj 14, 2019 12:23 am

kokoška je napisao/la:Postajemo mahalski klub, predsjednik demantuje price sa foruma eto koliko smo ozbiljan klub, ovo je sramota jos ce oni ispasti kao zrtve a dok su se ispijali sampanjci tad je bilo sve super...ove sto prije otjerati i ovog sto ih je doveo jer ovo je cirkus.
Ali kaze lik, zelim da demantujem dezinformaciju koja se siri da je na utakmicama manje displeja kada isti dan igra Spars. Onda kaze istina je da je displeja manje, a kao zelio demantovati slika

Kazu ako ne dobiju licencu da slijede tuzbe i da ce nastaviti ganjati pravdu. Kasnije kazu ako ne dobiju licencu da ce odmah dati ostavke, ko li ce onda tuzbe pisati slika

Da ne pricam koliko su kontradiktorni u odnosu na prosle neke izjave.

Ove prijetnje savezu su vjerovatno zbog toga sto pretpostavljaju da nece dobiti licencu. Idu na medijsku hajku i pravljenje pritiska. Cak Ustamujic par puta moli novinare da pomognu u svemu tome. Cim je doslo do toga, nije dobro. Kako cemo dalje, vidjet cemo. Ja bi najradije da ponude ostavke i da klub preuzmu ovi iz prosle garniture, ali bez Misimovica. Dolaskom Misketa opet bi ovi u opoziciju i tako u krug. Koliko god on bio dobar za klub, toliko moze biti i stetan zbog neprijatelja. Isto kao Amar sad. Ne treba to Zelji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ZeljoDoGroba
Postovi: 32
Pridružen/a: pon maj 13, 2019 6:56 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 12:33 am

amar92 je napisao/la:
uto maj 14, 2019 12:23 am
kokoška je napisao/la:Postajemo mahalski klub, predsjednik demantuje price sa foruma eto koliko smo ozbiljan klub, ovo je sramota jos ce oni ispasti kao zrtve a dok su se ispijali sampanjci tad je bilo sve super...ove sto prije otjerati i ovog sto ih je doveo jer ovo je cirkus.
Ali kaze lik, zelim da demantujem dezinformaciju koja se siri da je na utakmicama manje displeja kada isti dan igra Spars. Onda kaze istina je da je displeja manje, a kao zelio demantovati slika

Kazu ako ne dobiju licencu da slijede tuzbe i da ce nastaviti ganjati pravdu. Kasnije kazu ako ne dobiju licencu da ce odmah dati ostavke, ko li ce onda tuzbe pisati slika

Da ne pricam koliko su kontradiktorni u odnosu na prosle neke izjave.

Ove prijetnje savezu su vjerovatno zbog toga sto pretpostavljaju da nece dobiti licencu. Idu na medijsku hajku i pravljenje pritiska. Cak Ustamujic par puta moli novinare da pomognu u svemu tome. Cim je doslo do toga, nije dobro. Kako cemo dalje, vidjet cemo. Ja bi najradije da ponude ostavke i da klub preuzmu ovi iz prosle garniture, ali bez Misimovica. Dolaskom Misketa opet bi ovi u opoziciju i tako u krug. Koliko god on bio dobar za klub, toliko moze biti i stetan zbog neprijatelja. Isto kao Amar sad. Ne treba to Zelji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sve receno!
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 12:38 am

amar92 je napisao/la:
uto maj 14, 2019 12:23 am
kokoška je napisao/la:Postajemo mahalski klub, predsjednik demantuje price sa foruma eto koliko smo ozbiljan klub, ovo je sramota jos ce oni ispasti kao zrtve a dok su se ispijali sampanjci tad je bilo sve super...ove sto prije otjerati i ovog sto ih je doveo jer ovo je cirkus.
Ali kaze lik, zelim da demantujem dezinformaciju koja se siri da je na utakmicama manje displeja kada isti dan igra Spars. Onda kaze istina je da je displeja manje, a kao zelio demantovati slika

Kazu ako ne dobiju licencu da slijede tuzbe i da ce nastaviti ganjati pravdu. Kasnije kazu ako ne dobiju licencu da ce odmah dati ostavke, ko li ce onda tuzbe pisati slika

Da ne pricam koliko su kontradiktorni u odnosu na prosle neke izjave.

Ove prijetnje savezu su vjerovatno zbog toga sto pretpostavljaju da nece dobiti licencu. Idu na medijsku hajku i pravljenje pritiska. Cak Ustamujic par puta moli novinare da pomognu u svemu tome. Cim je doslo do toga, nije dobro. Kako cemo dalje, vidjet cemo. Ja bi najradije da ponude ostavke i da klub preuzmu ovi iz prosle garniture, ali bez Misimovica. Dolaskom Misketa opet bi ovi u opoziciju i tako u krug. Koliko god on bio dobar za klub, toliko moze biti i stetan zbog neprijatelja. Isto kao Amar sad. Ne treba to Zelji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ma smiješni su brate. Ja ne znam otkud ovoliko ljudi da ih brane po forumima i kao opravdavaju ih a oni sami sebe demantuju. Danas pričaju jedno sutra drugo. Doslovno pucaju po šavovima a pokušavaju predstaviti sebe kao da imaju situaciju pod kontrolom.
Najbolje bi bilo da nisu ni pravili ovaj press danas, i ono malo vjere u njih što sam imao su sami ugasili.
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 12:40 am

Treba im podrška, mi kao klub imamo ciljeve, i podršku imaju sve dok idu prema tim ciljevima. Evropa, pa titula sljedeće godine. Tek ako ne dodje do toga treba misliti šta i kako dalje.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 1:22 am

AsharaK je napisao/la:
uto maj 14, 2019 12:40 am
Treba im podrška, mi kao klub imamo ciljeve, i podršku imaju sve dok idu prema tim ciljevima. Evropa, pa titula sljedeće godine. Tek ako ne dodje do toga treba misliti šta i kako dalje.
Pola ih treba usranom motkom
イビチャ・オシム
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 1:44 am

Blago nama kad nam je sad prva linija odbrane gg.ba ekipa sa onim žoharom na čelu.
A sve što su danas trebali uraditi je pokazati izvod sa potvrdom o uplati i kraj priče.
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 1:51 am

neroazzuro je napisao/la:
uto maj 14, 2019 1:44 am
Blago nama kad nam je sad prva linija odbrane gg.ba ekipa sa onim žoharom na čelu.
A sve što su danas trebali uraditi je pokazati izvod sa potvrdom o uplati i kraj priče.
Ima potvrda, ali joj ne valja datum uplate.

Pa njima je argument to da su imali para na računu... o čemu dalje pričati.
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 1:53 am

gavran je napisao/la:
pon maj 13, 2019 10:37 pm
CURVA je napisao/la:
pon maj 13, 2019 9:51 pm
gavran je napisao/la:
pon maj 13, 2019 9:45 pm


Mene dan nema i ti se odmah opustis.Sutra te kosilica ceka
Kako ona ilahija ide gdje si najdrazi :klanjase: kad ces me voditi sa Dananom na fuka :placeodsmijeha:
Nesto nam je Danan nervozan,valjda ga licenca handri pa cemo za desetak godina kad uzmemo titulu
Pticurino i tebe stranka prati da znas.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 8:34 am

A ja bas mislim da se gospodin Misimovic mora vratiti u Zeljeznicar i rastjerati bagru. On im je anti-tijelo za sve njihove marifetluke. Zamislite, gospodo sa foruma, tu ironiju.
Doveo ih gospodin Amar Osim, prije nego sto je tuzio klub i naplatio kamatu (kazu dva puta). Onda oni izjavljuju da ce zastititi klub od tuzbe gospodina Amara Osima, koji ih je doveo na te pozicije. Nadrealno.

Gospodine Selimovicu, takvo ponasanje mozda moze proci na vasem univerzitetu u Travniku, ali ipak ste zagrizli mnogo vise nego sto mozete da sazvacete. Podrzavao sam akademsku sutnju gospode iz bivsih struktura vlasti u Zeljeznicaru, ali ako nastave sutiti, ogadice sav utisak koji su ostavili. Dapace, potvrdice se ipak da nisu dorasli Zeljeznicaru nikada ni bili. Ili se oglasite, ili nikada vise nemojte o Zeljeznicaru da pricate kao svojem.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 8:39 am

Mene samo jedno intersuje, ako ste imali validnu uplatnicu zbog koje nismo dobili licencu zasto istu NISTE juce pokazali na press konferenciji, na taj nacin biste dobili maksimalnu podrsku navijaca u borbi protiv Saveza.

Ako uplatnica nije validna i ako ste svjesni da od licence nema nista, onda vec danas pocnite traziti sponzore i nacine da nadomjestite pare koje ce se izgubiti od neigranja u evropi.
Alea iacta est!
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 9:05 am

Ono objasnjenje oko uplatnice,zaista djeluje malo kilavo i nekako nedoreceno.
Ako su uplatili u subotu 30 tog,oni su mogli izvrsiti uplatu u bankama do 12 ili 14 sati,ali velika vjerovatnoca je da banka moze primiti uplatu ali ne i realizovati je prije ponedeljka. Jer nema isplata subotom .
Mada me ne bi cudilo i da nesto mute,jer koliko god ne bi volio da sam upravu,nekako mi djeluju kilavo nasi argumenti.
Jedino mi ovo prvo djeluje kao moguci ishod dogadjaja.
Sad sa pravne strane ti si uplatio prije isteka roka,ali sa cinjenicne uplata je prosla tek par dana poslije.
Kako se mahalski prica 3 ili 4 tog,sto opet znaci da bi trebala 1 aprila biti ako je 30 tog uplata bila.
Mutno brate i neohrabrujuce .
 
zeljoiznadsvega
Postovi: 177
Pridružen/a: čet maj 17, 2018 9:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 9:12 am

397.423 KM je iznos za koji nas je trener tuzio.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 9:24 am

zeljoiznadsvega je napisao/la:
uto maj 14, 2019 9:12 am
397.423 KM je iznos za koji nas je trener tuzio.
Ma sica, Amar voli Želju, ma nebi on to
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 9:27 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
pon maj 13, 2019 11:59 pm
samo podrska nasem Želji je bitna, to je ono sto mi navijaci mozemo, trebamo i moramo uraditi, **** ga vise i Miske i Amar i Selimovic i peti deseti, budimo navijaci naseg Želje, pokazimo ljubav prema klubu, ide nova sezona, napuniti Grbavicu u evropi, stvoriti euforiju, kupiti sezonske clanske, to je ono sto se od nas kao navijaca ocekuje, nadam se da ce opet biti akcija na forumu koji nisu u mogucnosti sebi da obezbijede clansku i sezonsku, MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ
Iskreno,druze,uz sve postovanje,glupost mi je vise i ta prica je.bo ovog i onog,hajmo mi dati podrsku Zelji!
I nisi ti prvi koji to tako nesto pise,samo mi nije jasno kako sebi odvojite jedno od drugog?Kako je moguce da ja samo idem na stadion i ne brinem o ljudima koji mi unistavaju klub,pricaju i izjavljuju nebuloze,a i na ivici smo da ne dobijemo ni tu licencu!?
Mi bi,zaista,trebali davati samo podrsku da klub funkcionise kao svaki normalan klub na svijetu.Tada je tvoje da kupis kartu,sjednes i uzivas.
U situaciji u kojoj smo mi,licno cu itekako voditi racuna sta ko radi,kako radi i zbog cega nesto radi,te na osnovu toga odluciti da li cu direktno podrzavati(u smislu da sam na stadionu) ili indirektno(prateci utakmicu na neki drugi nacin).
Dovoljno sam zreo da nesto takvo sebi razlucim,a moje neprisustvo utakmici gledam kao svojevrsnu kaznu klubu zbog raznoraznih previranja i stavljanja svega ispred interesa Zelje!!

Dakle,moja filozofija je,sto manje raje,manje sponzora,manje priliva sredstava,dok ne vide da ovaj nacin rada nije ispravan!I mislim da sve vise ljudi ovako razmislja.
Ako ga ne promjene,znaci da im Zeljo nije ispred svega.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 9:45 am

Nek mu isplate oni koji su tada vodili klub.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 9:46 am

Ja licno ne vidim problem sa tim da je neko tuzio klub. Mnogi su ga tuzili i naplatili od njega novac. Dzelo, Buki, Hasagic, i tako dalje. Kome god se duguje, treba mu biti isplaceno. Lista je zaista ogromna. Imam problem sa tim da neko ko je tuzio klub, radi kao trener u klubu. Zaista mi je nebitno o kome se radi, gledam iskljucivo Zeljin interes. To je onda klasicni sukob interesa, zamislite da Slavko Petrovic radi u Zelji, a tuzio je Klub nedavno. Sa tuzbom kao takvom nemam problem, pogotovo ako isti ima validne dokaze, svako kome se duguje i treba da mu bude isplaceno. Ako su dokazi validni, to ne treba onda ni otezati na sudu, vec zavrsiti pricu i isplatiti naseg najtrofejnijeg trenera. Kako god, onda to nece vise nikada biti ista vrsta ljubavi kao recimo Bukalova (pokoj mu dusi) koji je u velikoj neimastini oprostio Zelji dug i koji bi da nije bilo odredjenih ljudi u Klubu vjerovatno i bio zaboravljen od mnogih.

Skupstinu smatram odgovornom velikim dijelom zbog situacije u Klubu. Neka pitanja su trebala biti postavljena 17.12. prosle godine.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Hare79
Postovi: 1229
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 10:09 am

Ma nije tužba nikakav problem, ali jeste to što je AO u Upravu doveo ljude koji će mu omogućiti da mu se taj dug isplati. Misimović je bio protiv toga jer navodno nema valjanih dokaza, i zato nije ni došlo do saradnje. A Selimović sve nas pravi ludim kad kaže da će štiti interes kluba, pa bolan ti si doveden tu da to isplatiš, misliš da su ljudi vesla sisali.
Dalje, nijedan valjan argument nisu iznijeli juče vezano za nedobijanje licence, osim da su u to vrijeme imali para na računu. Ko je ovdje lud!!! I onda pokreću medijsku hajku na Savez da bi drugostepena poništila odluku prvostepene. Daleko od toga da da pravdam Savez (znamo kakvi su i ko tamo sjedi i koliko su nas iz.ebali zadnjih godina), ali daj nam pokaži dokaz da smo mi sve uradili šta je trebalo i u roku, a da nas Savez nepotrebno handri, e onda će navijači stati iza tebe, ovako sve je ostalo nedorečeno i nejasno.
Što se tiče ledova, ja sam prvi ovdje napisao da ledovi nedostaju na stadionu kad Sparsi igraju isti dan. Ako to nije tako, kako Selimović kaže, nek nam onda neko kaže gdje je ostatak ledova kad Željo igra jer ih je prije bilo više (od gola prema korneru).
 
zfc
Postovi: 106
Pridružen/a: pon apr 29, 2019 10:59 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 10:22 am

Glas Razuma je napisao/la:
pon maj 13, 2019 10:08 pm
Zaista sam protiv svake tiranije mozga. Dakle, ovo je cinjenicno stanje:

- Gospodin Amar Osim je tuzio Zeljeznicar
- Gospodin Amar Osim je doveo trenutni Upravni Odbor i predsjednika gospodina Nihada Selimovica
- Gospodin Selimovic danas izjavljuje da ce se boriti pritiv tuzbe gospodina Amara Osima koji ga je i doveo na poziciju sa koje moze da isto izjavi

Ovako nesto sam vidio u skecevima Nadrealista i to u ono malo losih sto su snimili. Dakle, nije ni nadrealizam, vec surovi fasizam. Da li neko ovdje odista misli da su navijaci Zeljeznicara takvi imbecili i duduci da ce sutiti na ovo? Na kraju krajeva, a ovo je cisto iz nekog zdravog rezonovanja, zar neko misli da ce gospodin Misimovic i bivsi sazivi Upravnih Odbora sutiti nakon ovoga i da se nece ujediniti? Zeljeznicar ce biti, a vi gospodo, vi cete biti upisani u crnu historiju ovog kluba. To vas ceka gospodo.
odista ćeš ti Amara upisati u crnu historiju, gluho bilo pacijenata ovdje........
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 14, 2019 10:25 am

Reakcija na.demant iz kluba...

https://www.radiosarajevo.ba/sport/nogo ... cem/336754
Ukratko postali smo cirkus od kluba
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 126 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija