Analize protivnika za sezonu 2019/2020: viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: viewtopic.php?f=51&t=912&p=434009

godrina
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 12:04 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned maj 12, 2019 11:55 am
storm_raider je napisao/la:
ned maj 12, 2019 11:45 am
Hajdar dobio ponudu za vani.
Odmah ga odnijeti :)
hocemo li onda moc sastavit vezni red
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

fanaticZeljin
Kontakt:

ned maj 12, 2019 12:13 pm

godrina je napisao/la:
Ima li kakva ponuda za Stanica, nije zbog nas da bi sta zaradili, nego da covjek obezbjedi egzistenciju.
Srcu draga, boja PLAVA !

SIMA_SIMAU
Kontakt:

godrina je napisao/la:

Sad ga trenutno nemas, a vjerujem da cemo dovest pojacanja.
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

Leon_Professional
Kontakt:

ned maj 12, 2019 12:39 pm

kvalitet je napisao/la:
ned maj 12, 2019 10:37 am
ned maj 12, 2019 10:16 am
Amar927 je napisao/la:
ned maj 12, 2019 10:14 am
Adis Hadzanovic potpisuje za nas??
Ko je on?

Do mene, ovo je onaj iz Slobode. Ma nista posebno ne igra barem meni.
Pisao sam već, ja mislim da je baš koristan igrač. Isprofilirao se kao klasični defanzivni vezni i baš se dobro snašao. Puno trči, oduzima lopte, udara... fali nama toga. Uz to, zna igrati dovoljno dobro, pogotovo za našu ligu, zna iznijeti loptu do ofanzivnog dijela. Prema mom mišljenju, jedan od najboljih Slobodinih igrača ove sezone.
Hajd iskreno koliko si ga puta gledao?

Prvo sumnjam da je ko gledao Slobodu na TV - u kad igra s nekim. Jos i nema prenosa za njihove meceve cesti.
Drugu protiv nas kad je igrao 90% ljudi i ne zna da je igrao. Nicim nije pokazao tada ni skrenuo paznju na sebe. Sumnjam da je iko i napisao ovdje "E onaj jedan iz Slobode dobar".

Ja nisam dovoljno puta gledao da bih mogao dati neki opsiran komentar. Njegova karijera, na nasoj tekmi nista posebno nije pokazao, stil igre Slobode. Em jos znamo prigovarati kako Saban nema asistenciju, gol a nema ni ovaj. Ne kazem da mora imati ali eto i to je jedna referenca.

Moje misljenje je da nam trebaju veznjaci koji znaju lopte jer je to pozicija koja je najbitnija. Imamo mi Hajdara razbijaca.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Leon_Professional
Kontakt:

ned maj 12, 2019 12:43 pm

godrina je napisao/la:

Sad ga trenutno nemas, a vjerujem da cemo dovest pojacanja.
Ako je Hadzanovic pojacanje onda smo napredovali.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Haklapuc
Kontakt:

ned maj 12, 2019 1:06 pm

Kako je ružno pročitati ovo ne cjenkati se da se ne predomisle itd. Ipak je Hajdar naše dijete i trudi se i igra onoliko koliko može, a mislim čak da su i treneri utjecali na njegov pad, on je igrač kojem treba kontinuitet i koji zavisi od samopouzdanja. Gdje god da dijete ode više će ga cijeniti nego kod nas, tako da momak idi što prije, ali čisto zbog sebe.

godrina
Kontakt:

ned maj 12, 2019 1:18 pm

Haklapuc je napisao/la:
Kako je ružno pročitati ovo ne cjenkati se da se ne predomisle itd. Ipak je Hajdar naše dijete i trudi se i igra onoliko koliko može, a mislim čak da su i treneri utjecali na njegov pad, on je igrač kojem treba kontinuitet i koji zavisi od samopouzdanja. Gdje god da dijete ode više će ga cijeniti nego kod nas, tako da momak idi što prije, ali čisto zbog sebe.
ma i ja to mislim, ako ce ga zamjenit neko ko je "u 5 grama" kao i on bezveze onda, Hajdar samo moze napredovat, Hajdar se uklopio u sivilo ekipe pa ovdje i Krpic trenutno ne zasluzuje nista a znamo da je dobar igrac
nama treba update, treba pojacanje a ne covjek koji ce doc samo da se popuni broj do 18 igraca
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

sastrane
Kontakt:

ned maj 12, 2019 1:19 pm

Haklapuc je napisao/la:
Nista licno protiv momka koji je izgleda kao osoba na ranu ga staviti.. igraci se cijene po kvaliteti bez obzira odakle su tako da i tamo gdje ode to mora zasluziti. Po meni nije kvalitet za Zelju ni on ni Anel pa da su iz Ajaxove skole. Ta prica nase dijete vako nako ne pije vode.. dodje Miro Stevanovic dijete Borca pa rasturi. Kvalitet samo

PratimsamoPlave
Kontakt:

ned maj 12, 2019 1:23 pm

Molim naseg medijskog partnera da objavi nesto o jucerasnjoj namjestenoj utakmici, Tuzla-Sarajevo..
O toj utakmici kao namjestenoj se normalno prica u svim sarajevskim ulicama, kafanama, forumima, drustvenim mrezama. Kao sto su bile jos dogovorene tri utakmice minimalno Sarajevo-Mladost, Celik, Tuzla.
Sjecate se kako ste objavljivali prosle godine da Uefa istrazuje prelaze, i hladno slika ss utakmice Zeljeznicar Radnik.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

AsharaK
Administrator
Kontakt:

ned maj 12, 2019 1:27 pm

Uskoro bi trebao bit ubacen i mojatv 2 kanal na IPTV, da se ne desavaju stvari kao sto su se desile jucer.
Željezničar ante portas !

PratimsamoPlave
Kontakt:

ned maj 12, 2019 1:33 pm

Kad smo kod Anela i Hajdara, nasa igra je u prvom poluvremenu na nesto licila. Dok su njih dvojca imali snage mi smo na nesto licili.
I proslim utakmicama nista bolji nismo bili cak sta vise, a nisu igrali.
Hajdarevic eto dobija ponudu za vani, Anel igrac AEK-a, a mi dizemo polovnjake iz Veleza i MDK,Slobode..
Cim su usli Sadikovic i ko Sadikovic da malo unesu svjezine, mi smo pali.

AdmirA
Kontakt:

ned maj 12, 2019 1:46 pm

Čestitam igračima na mangupluku juče i Amaru koji je konačno pokazo zašto je Amar. Po meni, vrlo mangupski odrađena tekma. Bravo.
A sad subota 17h protiv fksarajevo 2
Klasa radnička!

1921.ba
Kontakt:

ned maj 12, 2019 1:54 pm

VIDEO/ FOTO: FK Radnik – FK Željezničar 0:1

http://1921.ba/video-foto-fk-radnik-fk- ... -01-2-6028
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Haklapuc
Kontakt:

ned maj 12, 2019 1:55 pm

sastrane je napisao/la:
ned maj 12, 2019 1:19 pm
Haklapuc je napisao/la:
Nista licno protiv momka koji je izgleda kao osoba na ranu ga staviti.. igraci se cijene po kvaliteti bez obzira odakle su tako da i tamo gdje ode to mora zasluziti. Po meni nije kvalitet za Zelju ni on ni Anel pa da su iz Ajaxove skole. Ta prica nase dijete vako nako ne pije vode.. dodje Miro Stevanovic dijete Borca pa rasturi. Kvalitet samo
Da li si gledao možda tog istog Hajdara u juniorima šta je radio i kako je igrao? Da li si ga gledao u prvoj seniorskoj polusezoni? Momak je sigurno potencijal, nakon te prve polusezone počeo je neredovno dobivati šansu, a onda i kad dobije valjda iz straha da ne pogriješi i da ne ode u Tošk na posudbu, počinje igrati sve lošije. Sad se vide naznake vraćanja samopouzdanja i baš sad eto nama došlo da ga malo popljujemo. Samo čekam Brku da dođe i kaže koju o njemu..

I da, Miro nije dijete Borca.

Haklapuc
Kontakt:

ned maj 12, 2019 1:59 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
Kad smo kod Anela i Hajdara, nasa igra je u prvom poluvremenu na nesto licila. Dok su njih dvojca imali snage mi smo na nesto licili.
Hajdarevic eto dobija ponudu za vani, Anel igrac AEK-a, a mi dizemo polovnjake iz Veleza i MDK,Slobode..
Ma jok, bitno je reći da je Sadiković trenutno naš najbolji veznjak jer je zabio gol iz slobodnjaka i jer ima zadnji pas koji ćemo vidjeti jednom u sto godina, a to što mu je radijus kretanja ko šestar i što se krije iza igrača, to ćemo zanemariti. Popljuvali bismo ga više i od Stanića da ga Amar nije doveo, to garantujem.

CURVA
Kontakt:

ned maj 12, 2019 2:22 pm

DANAN je napisao/la:
ned maj 12, 2019 10:33 am
CURVA je napisao/la:
sub maj 11, 2019 10:15 pm
boccaccio je napisao/la:
sub maj 11, 2019 9:20 pm
Na momente jako dobro danas, opet na momente prilicno smuseno. Ali uglavnom odgovorno i to je odlika danasnje utakmice. Za nas, na terenu najvaznija pobjeda i nesto sto nam je bilo jako potrebno. Od samog pocetka vidio sam ono sto sam od ove utakmice zelio vidjeti. Naravno, nije se mogla ocekivati ljepota u igri, u ovom trenutku ona je nevazna, biti svjestan vaznosti i trenutka i utakmice, kroz odgovornost, igraci su ovaj put pokazali potrebnu zrelost da bi dosli do tri boda.Tri kola do kraja, to i jeste bilo jedino bitno. Pobjeda.
Bilo mi je bitno da su se igraci potrudili za ovo. Kada pocnes sa takvim pristupom prema sebi kao igracu, u odnosu i prema samoj igri, fudbal kao igra te nagradi i pogodis taj sut koji ispadne pobjednicki. S obzirom na odredjeni ulog u ovoj utakmici i samu vaznost osvajanja tri boda, godilo mi je da vidim zrelost kod naseg veznog reda koji je mlad i prilicno nespojiv. Ali danas se spojio u jedan veliki rad na terenu ,te kroz finu taktiku pritiska na protivnicku odbranu, obeshrabrili smo ekipu Radnika u njihovim pokusajima.
Svakako da je to drugo poluvrijeme losije bilo, ali i ono je nosilo sa sobom dobro trcanje i trud, bez obzira na pokusaje. Imali smo malo i srece, opet uz nagradu za pristup.
Bitno je na terenu osvojiti evropu. Kada je vec takva sezona, zadovoljiti se sa onim sto se od kluba bar minimalno zahtjeva. Pa kako tako, neka je na terenu pozicija koja vodi u evropu.

VOLIM TE ŽELJO !
Molim te pisi cesce, radi tebe i jos par sam i zavolio forum .Bas bi volio da izneses svoje neko misljenje oko svega sto se desava u zadnje vrijeme i kako na to gledas.
Bolje da ti on ne iznosi.Syebo bi se sta ima ispricati....... :11:
Kad mogu tebe slusati mogu i nekog pametnog :placeodsmijeha: salim se nemoj sta zamjeriti .Svi cete abd se uvjeriti da je najbolje rjesenje ovo sto se desilo bez obzira na sve Zuban I Amar su vec dosta igraca dogovorili posloziti ce oni to .Badzak je rekao ako sad ne krenemo praviti klub onda vise nemam sta raditi abd uci ce neko sa parama ali hajde necemo oko toga.

PratimsamoPlave
Kontakt:

ned maj 12, 2019 2:28 pm

Haklapuc je napisao/la:
ned maj 12, 2019 1:59 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
Ma jok, bitno je reći da je Sadiković trenutno naš najbolji veznjak jer je zabio gol iz slobodnjaka i jer ima zadnji pas koji ćemo vidjeti jednom u sto godina, a to što mu je radijus kretanja ko šestar i što se krije iza igrača, to ćemo zanemariti. Popljuvali bismo ga više i od Stanića da ga Amar nije doveo, to garantujem.
Sadikovica sam branio dok je bio mladji. Nazalost on je smijesan sad, raja ili ne vidi ili nece da vidi. On i nekako na poziciji gdje igra Ramovic, a na poziciji zadnjeg/centralnog veznog je smijesan.
Bjezi od duela, ne trci, pas je prvom do sebe, kretnja kao kretnja je smijesnam. Sadikovic ne moze promasiti kao Anel jer nikad i ne dodje u tu situaciju.
On i Mujezinovic se i dalje teretiraju kao mladi talenti, dok se od Anela i Hajdara trazi da nose igru jer to radi De Ligt u Ajaaxu sa 18 godina.

Brkoo
Kontakt:

ned maj 12, 2019 2:57 pm

Hajmo biti bar malo realni. Hajdarevic za par mjeseci puni 21 godinu. Kakav kvalitet ima? Za federalnu ligu ako cemo biti iskreni. Pustite pricu nase dijete. Koliko ima utakmica u nasem dresu? Preko 50. Na koliko je utakmica pokazao da je kvalitet za Zelju? Nije ni na pet.
To sto smo doveli mrtvog Dadu Sadikovica ne znaci da je Hajdarevic igracina. To znaci da nam je sredina katastrofalna. Najlosija u povijesti kluba.
Ne postoji ekipa u ligi protiv koje mozemo da se nametnemo na sredini. Valjda to sve dovoljno govori o nasoj sredini. Amir Hadziahmetovic bio najmladji u rosteru a jedan od najboljih dok je igrao kod nas. Kvalitet je samo bitan. Ako si i pored kvaliteta nase dijete to je samo dodatni plus..

Ako se desi cudo i prodamo Hajdarevica, i onda dovesti Hadzanovica jedino ima logike ako se dovodi igrac koji je isti kao Hajdarevic i koji ce biti tu da popuni roster, da uleti kad treba zatvoriti tekmu itd, a mimo njega treba dovesti minimalno bar 2 centralna veznjaka(kapitalca) za prvih 11..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Plava Porodica
Kontakt:

ned maj 12, 2019 3:28 pm

Upakovati ga u mašnicu taman da su nam tri + jedan gratis korner zastavice ponudili..
17.12.2018. DAN POBJEDE ŽELJEZNIČARA!

Mi u Želji smo ratnici,a ne svileni akademci,i to nek vam je jasno dok igrate ovdje! :zeljeznicar1:

kvalitet
Kontakt:

ned maj 12, 2019 3:33 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned maj 12, 2019 12:39 pm
kvalitet je napisao/la:
ned maj 12, 2019 10:37 am
ned maj 12, 2019 10:16 am

Ko je on?

Do mene, ovo je onaj iz Slobode. Ma nista posebno ne igra barem meni.
Pisao sam već, ja mislim da je baš koristan igrač. Isprofilirao se kao klasični defanzivni vezni i baš se dobro snašao. Puno trči, oduzima lopte, udara... fali nama toga. Uz to, zna igrati dovoljno dobro, pogotovo za našu ligu, zna iznijeti loptu do ofanzivnog dijela. Prema mom mišljenju, jedan od najboljih Slobodinih igrača ove sezone.
Hajd iskreno koliko si ga puta gledao?

Prvo sumnjam da je ko gledao Slobodu na TV - u kad igra s nekim. Jos i nema prenosa za njihove meceve cesti.
Drugu protiv nas kad je igrao 90% ljudi i ne zna da je igrao. Nicim nije pokazao tada ni skrenuo paznju na sebe. Sumnjam da je iko i napisao ovdje "E onaj jedan iz Slobode dobar".

Ja nisam dovoljno puta gledao da bih mogao dati neki opsiran komentar. Njegova karijera, na nasoj tekmi nista posebno nije pokazao, stil igre Slobode. Em jos znamo prigovarati kako Saban nema asistenciju, gol a nema ni ovaj. Ne kazem da mora imati ali eto i to je jedna referenca.

Moje misljenje je da nam trebaju veznjaci koji znaju lopte jer je to pozicija koja je najbitnija. Imamo mi Hajdara razbijaca.
Znam za njega otkad je bio omladinac. Puno se tad o njemu pričalo i tad nije bio ovakav igrač, bio je nešto ofanzivniji i, ono što se sjećam, uvijek je znao igrati. Napisao sam da se isprofilirao kao defanzivni vezni i u 4 utakmice u kojima sam ga gledao ove sezone bio je dobar. Tvrdim da puno više "zna lopte" nego što pokazuje. Ja bih ga uporedio sa Zolotićem. I ja bih volio da opet imamo Nyemu ili da dovedemo nekog još kvalitetnijeg, ali mislim da nam ovaj može valjati, pogotovo u našoj ligi.
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Rolz i 30 gostiju.

Prijava  •  Registracija