Zvaka72
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 11, 2019 8:56 pm

Poslije pola godine Hrakanja da kažem. Bravo Momci, Ovo je ono što hoćemo da gledamo, borbu, trku, i fajt.
Jel mi se učinilo ili je i Brko bio našpanovan, za razliku od prijašnjih tekmi.
Još jednom bravo.
Plava porodica me ubi u pojam.

Zvaka72
Kontakt:

sub maj 11, 2019 9:02 pm

fcz je napisao/la:
sub maj 11, 2019 8:56 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub maj 11, 2019 8:47 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
sub maj 11, 2019 8:03 pm
Da li ce mediji objaviti kako je ekipa koja se bori za opstanak uspjela pobjediti osvajaca duple krune? Kao sto u u vakat radili, slucaj Leotar.
Naravno da nece. Sarajevo uze sebi bodove sljedece sezone ili je ovo bilo vracanje od onda kad su poceli proljetni dio.
Uzeli bodove + odigrali kladaru + digli malo hampu da im sad treba pobjeda ne bi li ih se vise skupilo na zadnjoj domacoj.

Ko je nama kriv sto nismo tako mocni pa da se u zadnjim kolima mozemo zajebavat. A bili smo, pa nismo znali to sacuvati. Daj Boze da i oni budu tako glupi ali - daj Boze.
Ma nije. Usref odmarao Hebiba, Ahmeta i Halilovića pidro povrijeđen. Bili ubijeđeni da će igrati bar neriješeno. Iz usta gore nabrojanih igrača.
Plava porodica me ubi u pojam.

željozaživotcijeli
Kontakt:

sub maj 11, 2019 9:07 pm

Bravo svima za danas! Nadam se da će biti licenca na kraju da se od ove sezone spasi šta se spasit da. :zeljeznicar1:
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sub maj 11, 2019 9:14 pm

Evropa na Grbavici, lets goooooo
Željezničar ante portas !

Leon_Professional
Kontakt:

sub maj 11, 2019 9:17 pm

***** sve ovim sto su uopce licencu doveli u pitanje pa da se oko tog sad sikiramo.

Mrs iz kluba uhljupi, Zelji licenca treba da bude formalnost i da ne dolazi u pitanje nikada.

UPRAVA NAPOLJE!
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Plava Porodica
Kontakt:

sub maj 11, 2019 9:19 pm

sejo je napisao/la:
sub maj 11, 2019 8:03 pm
https://www.dailymotion.com/video/x781p0e
Naravno kad na red dodju sake onda pocne bjezanija.
Ako ista molim od Boga to je da baci neki meteor na Kosevo da izbrise svako sjecanje na njih.
Pogledaj koji miševi.. Majku li vam uhljupsku pičkastu
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Omar500
Moderator
Kontakt:

sub maj 11, 2019 9:20 pm

exbabilon je napisao/la:
sub maj 11, 2019 8:42 pm
Vala sad i ti levati na drugostepenoj trebaju stisnut petlju pa poslije ove pobjede nad Radnikom u gostima da u Evropu gurnu Radnik, a ne Zelju.

Samo mi nije jasno kako sad u medjuvremenu Sloboda i Celik zavrsavaju dugovanja i navode da ce do drugostepene sve zavrsit, a kod nas situacija cista i na nama se trenira strogoca.
Kod njih je u pitanju licenca za igranje u ligi i tu su blazi kriteriji. Drugostepena za europu je pod monitoringom UEFA-e, tako da tu nema zajebancije.
Pitari samo znaju bjezat i ganjat omladinu kad se vraca sa tekme, po pravilu 10 na 1.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

boccaccio
Počasni član i prijatelj foruma
Kontakt:

sub maj 11, 2019 9:20 pm

Na momente jako dobro danas, opet na momente prilicno smuseno. Ali uglavnom odgovorno i to je odlika danasnje utakmice. Za nas, na terenu najvaznija pobjeda i nesto sto nam je bilo jako potrebno. Od samog pocetka vidio sam ono sto sam od ove utakmice zelio vidjeti. Naravno, nije se mogla ocekivati ljepota u igri, u ovom trenutku ona je nevazna, biti svjestan vaznosti i trenutka i utakmice, kroz odgovornost, igraci su ovaj put pokazali potrebnu zrelost da bi dosli do tri boda.Tri kola do kraja, to i jeste bilo jedino bitno. Pobjeda.
Bilo mi je bitno da su se igraci potrudili za ovo. Kada pocnes sa takvim pristupom prema sebi kao igracu, u odnosu i prema samoj igri, fudbal kao igra te nagradi i pogodis taj sut koji ispadne pobjednicki. S obzirom na odredjeni ulog u ovoj utakmici i samu vaznost osvajanja tri boda, godilo mi je da vidim zrelost kod naseg veznog reda koji je mlad i prilicno nespojiv. Ali danas se spojio u jedan veliki rad na terenu ,te kroz finu taktiku pritiska na protivnicku odbranu, obeshrabrili smo ekipu Radnika u njihovim pokusajima.
Svakako da je to drugo poluvrijeme losije bilo, ali i ono je nosilo sa sobom dobro trcanje i trud, bez obzira na pokusaje. Imali smo malo i srece, opet uz nagradu za pristup.
Bitno je na terenu osvojiti evropu. Kada je vec takva sezona, zadovoljiti se sa onim sto se od kluba bar minimalno zahtjeva. Pa kako tako, neka je na terenu pozicija koja vodi u evropu.

VOLIM TE ŽELJO !

Leon_Professional
Kontakt:

sub maj 11, 2019 9:46 pm

Pa kako su uspjeli uzeti bubanj ako su bjezali..
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

blueheart
Kontakt:

sub maj 11, 2019 9:51 pm

Pa ocigledno su i nasi bjezali, jer ih je bilo znacajno vise... nek nije bilo ozbiljjih povreda jbg
Drzava Zeljo

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sub maj 11, 2019 9:51 pm

Osto bubanj u busu

exbabilon
Kontakt:

sub maj 11, 2019 9:54 pm

Al kako se Suko ludi usuti kad je Saban dobio prvi i jedini zuti karton, a on 70 minuta drobi kako je ovaj neoprezan, kako ima zuti karton, itd. Ko nama prenosi utakmice mati draga..

željozaživotcijeli
Kontakt:

Pa jesu li naši vratili bubanj na kraju il će se govna moći naslađivati?
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .

SIMA_SIMAU
Kontakt:

sub maj 11, 2019 10:00 pm

exbabilon je napisao/la:
Al kako se Suko ludi usuti kad je Saban dobio prvi i jedini zuti karton, a on 70 minuta drobi kako je ovaj neoprezan, kako ima zuti karton, itd. Ko nama prenosi utakmice mati draga..
Sta ce glupan, mater **** svoju. Lupa 90min, ne zna igraca da prepozna i plus hiljadu neki sitnica ali kad rece grudiju tu je bio kraj hahahaha
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

Leon_Professional
Kontakt:

sub maj 11, 2019 10:01 pm

Al kad rece Srdjan Stojanovic.

Debil.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sub maj 11, 2019 10:13 pm

željozaživotcijeli je napisao/la:
Pa jesu li naši vratili bubanj na kraju il će se govna moći naslađivati?
Pa nisu, al ce ga trazit, dok ga ne nadju :D

Hare79
Kontakt:

sub maj 11, 2019 10:18 pm

Kad zasjeda ta drugostepena komisija?

RokElsner44
Kontakt:

sub maj 11, 2019 10:20 pm

Pao je bubanj par salova i majica. Niko nije priveden sto je jako bitno, zanima me sta je sa ostalim momcima na videuu se vidjelo vecina momaka iz prvog reda su bili napadnuti kad je bubanj oduzet, a gdje ostatak grupe? Ako neko zna nek napise.

Okolele
Kontakt:

sub maj 11, 2019 10:29 pm

Pa zar se nisu horde prepale onih crnih dukserica..Dobro je pa niko nije ozbiljno nastradao..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Glas Razuma
Kontakt:

sub maj 11, 2019 10:40 pm

Stigao sam iz Bijeljine. Brzo se proculo sta je bilo u Olovu. Zahvaljujem svima koji ste izvjestavali na forumu o tome i pisali informacije. Tako sam i saznao najprije sta je bilo. Internet im je spor. Na "neutralci" nas je bilo 30tak Manijaka. Primljeni smo lijepo, lijepo smo i odpremljeni. Organizovana grupa je nedostajala samo da bi dogadjaj bio potpun. Zaista ste nedostajali.

O utakmici: vjerujem da ste vi vise vidjeli na televiziji, ali domacini su bili dobrano razocarani zbog sudjenja. I zaista, barem uzivo, izgledalo je da su osteceni dva - tri puta. Mi smo prvo poluvrijeme odigrali dobro, u krajnjim granicama nasih mogucnosti i vjestina. Iznenadjen sam, djeluje da im je inat probudjen. Jako je bitno sto smo Europu osvojili na terenu. Domacini rezultatom nikako nisu bili razocarani, oni su uvjereni da mi licencu necemo dobiti. Vjerujem i da to njihovo uvjerenje i ima neko uporiste. Nije Bijeljina bezveze varos.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!

Trenutno korisnika/ca: AdmirA, bianco blu, DobojskiManijak, Faca Sa Ulica, Google [Bot], shzna, zuka i 65 gostiju.

Prijava  •  Registracija