Moderator/ica: storm_raider

 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 11, 2019 2:11 am

Neka ba, od ljeta ide sistem, precednik kaže da nije imao vremena.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 11, 2019 2:33 am

Šta god je bilo prije, za ovo sad je totalno uređen sistem. A to ispadanje iz lige i šuplje možete negdje drugo prosipati, pod starom upravom smo osvojili kup i dvaput su nas naši igrači koje smo slavili tokom sezona izdali i prosuli titulu..
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 11, 2019 2:53 am

DANAN je napisao/la:
pet maj 10, 2019 9:32 pm
cikazubo je napisao/la:
pet maj 10, 2019 5:41 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pet maj 10, 2019 5:28 pm


Neka, nema potrebe. Dosta ga je, jednu te istu pricu vrti na svim gostovanjima. Nece ni sad nista novo reci.
Floskula za floskulom, poneka laž, mini optužba i amnestiranje, bijela košuljica i bež sakoić.

Eto snimak emisije.
Pitarski ker...sta on ima kome pricati.
Suti, tuzit ce te.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 11, 2019 2:59 am

plavi kanarinac je napisao/la:
pet maj 10, 2019 10:37 pm
10ti dodje, konferencija se ne desi...
Bit ce, samo preCjednik nije od rijeci sto se datuma tice.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 11, 2019 3:08 am

Brkoo je napisao/la:Nastavi lagati sam sebe da je bio sistem.

Nikad poslije rata nije bilo sistema, u bilo kojem dijelu kluba. U sistemu se zna sta je uloga svakog pojedinca u klubu. Tacno se zna ko sta radi. Sistem ne zavisi o jednom pojedincu pa makar se on zvao Senad Misimovic ili Amar Osim. I poslije odlaska bilo koga klub funkcionise sasvim normalno i nastavlja da napreduje.

Nije sistem kad gradis stadion a sa druge strane dovedes mnogo govana koji imaju takav kvalitet da ce prije ispasti iz lige nego osvojiti titulu ili da osvajas titule a klub poslije svake titule sve zaduzeniji..
Prosla Uprava je imala sistem. Znala se uloga svakog pojedinca u klubu, tacno ko sta radi. Samo sto nije bio savrsen sistem. Bilo je gresaka pojedinaca, jer je to normalno kod ljudi. Medjutim, uprkos greakama sistem se nije rusio nego je nastavljao da gura dalje. Neki segmenti su napredovali iz dana u dan, neki su mozda tapkali u mjestu. Dokaz da je sistem postojao je taj sto si mogao dovesti autobus preplacenih igraca i fulati sa svakim od njih, a opet bi u narednom prijelaznom periodu imao sredstva da zamijenis ekipu. Sad nas napusti par sponzora i odmah se nema para za igrace, odmah se mora stediti na svemu. Dakle sistem je postojao. Nije bio savrsen, ali je postojao. Sistem koji nije ovisio od Misimovicu, ali je on bio vodja. Da je samo on otisao, ne bi se sistem raspao niti bi se puno osjetilo. Medjutim, otislo je dosta pojedinaca. Previse. Na silu. Nakon toga se sistem morao urusiti kad niko nije ostao. Nasljednici nisu bili kompetentni niti da odrze postojeci sistem, niti da uspostave neki svoj.

Sistem o kojem ti pricas je sistem bez greske. Koliko ulozis u svaki segment da ti se barem duplo vrati. Da se ne smije fulati nijedan igrac, da se ne smije kiksati nijedna tekma, da teku med i mlijeko. To bi bilo lijepo, ali nemoguce. Pogotovo u BiH.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 11, 2019 3:13 am

CURVA je napisao/la:
sub maj 11, 2019 12:06 am
tm87alem je napisao/la:
pet maj 10, 2019 11:38 pm
Curva, cijenim tvoje pisanje, ali nije mi half izvor informacije, vec neko drugi. Drago mi je sto si optimista i ja sam, al mnogo manji, pogotovo kad cujem takve price od ozbiljnih ljudi. A ostalo si pogodio. Necu o sebi, oni koji me vide iz tekme u tekmu i po kisi i po snijegu znaju kako volim Zelju i kako se sekiram za njega. Sve naj zelim svim iskrenim zeljovcima.
Znam zato sam ti i odgovorio nego ne dozvoli da te price uticu na tebe . Pozdrav ali posto mi je post jedan obrisan Vukotic se vec ponudio da pomogne samo da neke ovdje demantujem.
Opet bulaznis.Ne spinuj bez veze.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 11, 2019 3:14 am

Miro udje u prvu ligu tako sto je ovu cvajtu prekucao. (8 golova i 15 asistencija ove sezone)
Strasno dobar igrac.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 11, 2019 3:26 am

amar92 je napisao/la:
sub maj 11, 2019 3:08 am
Brkoo je napisao/la:Nastavi lagati sam sebe da je bio sistem.

Nikad poslije rata nije bilo sistema, u bilo kojem dijelu kluba. U sistemu se zna sta je uloga svakog pojedinca u klubu. Tacno se zna ko sta radi. Sistem ne zavisi o jednom pojedincu pa makar se on zvao Senad Misimovic ili Amar Osim. I poslije odlaska bilo koga klub funkcionise sasvim normalno i nastavlja da napreduje.

Nije sistem kad gradis stadion a sa druge strane dovedes mnogo govana koji imaju takav kvalitet da ce prije ispasti iz lige nego osvojiti titulu ili da osvajas titule a klub poslije svake titule sve zaduzeniji..
Prosla Uprava je imala sistem. Znala se uloga svakog pojedinca u klubu, tacno ko sta radi. Samo sto nije bio savrsen sistem. Bilo je gresaka pojedinaca, jer je to normalno kod ljudi. Medjutim, uprkos greakama sistem se nije rusio nego je nastavljao da gura dalje. Neki segmenti su napredovali iz dana u dan, neki su mozda tapkali u mjestu. Dokaz da je sistem postojao je taj sto si mogao dovesti autobus preplacenih igraca i fulati sa svakim od njih, a opet bi u narednom prijelaznom periodu imao sredstva da zamijenis ekipu. Sad nas napusti par sponzora i odmah se nema para za igrace, odmah se mora stediti na svemu. Dakle sistem je postojao. Nije bio savrsen, ali je postojao. Sistem koji nije ovisio od Misimovicu, ali je on bio vodja. Da je samo on otisao, ne bi se sistem raspao niti bi se puno osjetilo. Medjutim, otislo je dosta pojedinaca. Previse. Na silu. Nakon toga se sistem morao urusiti kad niko nije ostao. Nasljednici nisu bili kompetentni niti da odrze postojeci sistem, niti da uspostave neki svoj.

Sistem o kojem ti pricas je sistem bez greske. Koliko ulozis u svaki segment da ti se barem duplo vrati. Da se ne smije fulati nijedan igrac, da se ne smije kiksati nijedna tekma, da teku med i mlijeko. To bi bilo lijepo, ali nemoguce. Pogotovo u BiH.


Sent from my iPhone using Tapatalk
:klanjase2: :klanjase2:
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 11, 2019 3:37 am

To nije moguce nigdje na svijetu, a ne u BiH. Cak sta vise ovde je lakse..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3185
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 11, 2019 5:12 am

Glas Razuma je napisao/la:
pet maj 10, 2019 9:59 pm
Licenca, koliko god to mozda na prvu (neko ce reci i na zadnju) naivno zvucalo, je nama trivijalan problem u odnosu na druge probleme koji nose srozavanje renome-a kluba, a koje je jako postojano i srecom privremeno. Posljedica tih problema je gubitak Zlatnog Sponzora - Unicredit Banke. Buduci da poznajem i ove koji su u klubu, kao i one koji su bili prije njih, a i one prije njih, odista se nadam da su voljni da se vrate u Zeljeznicar, nakon sto ovi trenutni odu, a razbjezati ce se jako, jako brzo. Jednostavno, organizovan sistem je iznad svakog pojedinca i to je lekcija koju ocito moramo svi da savladamo. Sve drugacije je upravo suprotno od toga, dakle anarhija. Trenutno je u Zeljeznicaru anarhija, odnosno odsutnost organizacije i onoga sto istu cini zdravom i plodnom.

Svakim danom je sve manje onih koji vjeruju gospodinu Amaru Osimu i to je dobro, u smislu da ce se brzo pritajiti u tunel ili ce organizovati novi godisnji odmor. Na zalost, ovo je lekcija koja nas je kostala gubitka organizovanog sistema i vracanja Zelje u period prije sest do sedam godina. Neka, ako je to cijena, platice je Zeljo, a i mi sa njim. Odnosno, placamo je. Evidentno da moramo. Kazu: "Svako zlo za neko dobro". Isto tako, duboko vjerujem da gospoda Vukotic, Nikolic, Bajramovic, Hadziosmanovic, Misimovic i mnosi slicnog profila stoje u pripravnosti, prate i cekaju povoljan trenutak da spasu klub. To sto sute, a sute, draga gospodo, to se zove "akademska sutnja".

O utamici samoj: Realno, zao mi je gospodine Amare, ali iz prazne ne puca, koliko god da ste se vi napeli. Navijacki, nadam se pobjedi. Vidimo se u Bijeljini. Posljednji red na takozvanoj "neutralnoj" (pojedini ce znati). Vidimo se!
Ako izborimo titulu na terenu licencu cemo dobiti jer ce se utaliti i sve ponuditi od strane ovih ljudi kako bi se prikazali kao spasioci kluba od 'vlastitog neznanja i aljkavosti'. U to ja ne sumnjam samo ako bude osnove tj tabela bude im to davala osnov da se tale i ponude i guzice ako treba za licencu bez obzira sto ce klub kroz sve drugo kasnije biti u saci drugih kad to oni zele.

Gospodski si ovo napisao i prikazao realno stanje, vjeruj da me raduje da su pravi i dokazani Zeljovci u stanju pripravnosti...ako nista zbog pravosudnih procesa koji trebaju da dobiju svoj epilog.

Ohrabrio si me ovim napisanim, napokon nesto pozitivno!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 11, 2019 5:33 am

Izgubite danas po običaju kad god zatreba
Hajde nanu vam yebem
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 11, 2019 9:06 am

Plava Porodica je napisao/la:
sub maj 11, 2019 5:33 am
Izgubite danas po običaju kad god zatreba
Hajde nanu vam yebem
Bas ne postis?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 11, 2019 10:05 am

AsharaK je napisao/la:
sub maj 11, 2019 9:06 am
Plava Porodica je napisao/la:
sub maj 11, 2019 5:33 am
Izgubite danas po običaju kad god zatreba
Hajde nanu vam yebem
Bas ne postis?
:kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 11, 2019 10:10 am

Plava Porodica je napisao/la:
sub maj 11, 2019 10:05 am
AsharaK je napisao/la:
sub maj 11, 2019 9:06 am
Plava Porodica je napisao/la:
sub maj 11, 2019 5:33 am
Izgubite danas po običaju kad god zatreba
Hajde nanu vam yebem
Bas ne postis?
:kafa:
Sram te bilo
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 11, 2019 10:30 am

CURVA je napisao/la:
sub maj 11, 2019 12:58 am
Glas Razuma je napisao/la:
sub maj 11, 2019 12:34 am
CURVA je napisao/la:
sub maj 11, 2019 12:23 am


Brate mi 24 godine nemamo nikakav sistem nemoj biti u zabludi ,ni kad smo duple uzimali ni sad dok smo ovo sve gradili .Kako u tom sistemu Petrovic nije isplacen? Cinjenica je da je to bila najbolja uprava i svaka im cast! Uspjeli su dovesti najveci broj sponzora ikad ali brate kad skontas da je Tan dao te pare u humanitarne svrhe kad su bile one poplave sve ti bude jasno.Fudbal je ozbiljan i sve ovo do sada je vjeruj mi smjesno.
Ko iole, makar i povrsno poznaje metodiku poslovanja i uvecavanja prilika, te prilive i rashode u agilnim okruzenjima rada, apsolutno i nedvosmisleno zna da je proteklih par godina (prije 17.12.2018) bilo sistematskog rada i dobre organizacije. Sistema je bilo. Imao je gresaka, a najveca "greska" je transparentno poslovanje i placanje poreznih obaveza. Ja kao takvu, tu cinjenicu ne zelim smatrati greskom. Drzava svoje uvijek naplati i to bi naplatila, pa bismo se tek onda hvatali za glavu. Da li je to sto smo previse i predugo vjerovali Savezu i njihovim sudijskim odlukam greska, odnosno da li je greska stvarati kao sto je Zeljeznicar stvarao u proteklim godinama, a sve u danasnjoj drzavi, to je dobro pitanje.

Kako god, sada ozbiljno, gresaka je bilo, radan covjek pravi greske. Uz malo pameti ih ne ponavlja. Ali, sistema je bilo. Sa greskama da, ali i to je bolje nego anarhija. Petrovic bi bio isplacen. Licenca bi bila osigurana. To znamo po historiji i modusu ponasanja bivsih snaga u Zeljeznicaru. Po historiji i modusu ponasanja trenutnih znamo da se Petrovicu zakasnilo, a da licenca nije ni osigurana. Kazu da je tesko i da ce biti, odista ne znam dalje. E to je razlika.

To sta je Tan uplatio i u koje svrhe je van ovog konteksta i zaista neozbiljno dovoditi u isti.
Brate necu da se raspravljam, bio sam odutsao od pisanja ali kad sam procitao da ljudi cekaju i da je akademska sutnja i to navedes Vukotica koji se ponudio klubu da pomogne bez obzira ko je u upravi i svaka mu cast! i to je duznost svakog od nas
Ne raspravljamo se gospodine @CURVA. Nije samo gospodin Vukotic ponudio svoje usluge, mnogi su. Na zalost, okarakterisani su kao "misketovci" od ljudi unutar kluba, pa su samim time i otjerani. Na zalost draga moja gospodo, nas je podijelila grupica koja je preko ss.ba portala (ukljucujuci i forum) godinama maliciozno pisala protiv navijaca Zeljeznicara, a sve da bi zadovoljili neke svoje apetite i interesne sfere. Oni su bili orudje, modus kojim cemo se podijeliti, a ostalo sto vam nedostaje da bi mozaik bio potpun, vjerujem da i sami mozete popuniti.

Pozdrav iz Ugljevika, iz picerije Atlantida, dan je lijep, ali je vrijeme varljivo.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
AntonioConte
Postovi: 17
Pridružen/a: sub avg 27, 2016 7:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 11, 2019 10:58 am

LARSSON je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
sub maj 11, 2019 3:08 am
Brkoo je napisao/la:Nastavi lagati sam sebe da je bio sistem.

Nikad poslije rata nije bilo sistema, u bilo kojem dijelu kluba. U sistemu se zna sta je uloga svakog pojedinca u klubu. Tacno se zna ko sta radi. Sistem ne zavisi o jednom pojedincu pa makar se on zvao Senad Misimovic ili Amar Osim. I poslije odlaska bilo koga klub funkcionise sasvim normalno i nastavlja da napreduje.

Nije sistem kad gradis stadion a sa druge strane dovedes mnogo govana koji imaju takav kvalitet da ce prije ispasti iz lige nego osvojiti titulu ili da osvajas titule a klub poslije svake titule sve zaduzeniji..
Prosla Uprava je imala sistem. Znala se uloga svakog pojedinca u klubu, tacno ko sta radi. Samo sto nije bio savrsen sistem. Bilo je gresaka pojedinaca, jer je to normalno kod ljudi. Medjutim, uprkos greakama sistem se nije rusio nego je nastavljao da gura dalje. Neki segmenti su napredovali iz dana u dan, neki su mozda tapkali u mjestu. Dokaz da je sistem postojao je taj sto si mogao dovesti autobus preplacenih igraca i fulati sa svakim od njih, a opet bi u narednom prijelaznom periodu imao sredstva da zamijenis ekipu. Sad nas napusti par sponzora i odmah se nema para za igrace, odmah se mora stediti na svemu. Dakle sistem je postojao. Nije bio savrsen, ali je postojao. Sistem koji nije ovisio od Misimovicu, ali je on bio vodja. Da je samo on otisao, ne bi se sistem raspao niti bi se puno osjetilo. Medjutim, otislo je dosta pojedinaca. Previse. Na silu. Nakon toga se sistem morao urusiti kad niko nije ostao. Nasljednici nisu bili kompetentni niti da odrze postojeci sistem, niti da uspostave neki svoj.

Sistem o kojem ti pricas je sistem bez greske. Koliko ulozis u svaki segment da ti se barem duplo vrati. Da se ne smije fulati nijedan igrac, da se ne smije kiksati nijedna tekma, da teku med i mlijeko. To bi bilo lijepo, ali nemoguce. Pogotovo u BiH.


Sent from my iPhone using Tapatalk
:klanjase2: :klanjase2:
Mislis sistem gdje mozes te promasaje svake godine dovoditi od para koje su zaradjene od prodaje igraca? Od Dzeke? Sehica?
E to je bas sistem i ja bi ih znao potrositi haha

Bas se treba dobro zapitati sta nije uredu sa tobom kada dovodjenje igraca autobusima svake godine predstavlja kao nesto pozitivno i dobru stranu sistema
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 11, 2019 11:02 am

AntonioConte je napisao/la:
sub maj 11, 2019 10:58 am
Mislis sistem gdje mozes te promasaje svake godine dovoditi od para koje su zaradjene od prodaje igraca? Od Dzeke? Sehica?
E to je bas sistem i ja bi ih znao potrositi haha

Bas se treba dobro zapitati sta nije uredu sa tobom kada dovodjenje igraca autobusima svake godine predstavlja kao nesto pozitivno i dobru stranu sistema
Kad je zadnji put prodat Džeko ? Kad je zadnji put prodat Šehić ?
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 11, 2019 11:30 am

Ne znam o kakvom sistemu pricamo ako se na skupstini kaze jako smo se potrudili da izaberemo novi strucni stab, koji ce odgovoriti na sve nase zelje, i taj strucni stab dobije otkaz nakon par kola. Sistem u administraciji je bio tu niko nista ne spori, ovaj gaf sa licencom se prosloj upravi nikad ne bi desio, ali govoriti o sistemu i viziji u fudbalu stvarno je malo bezveze. Odović, Čapljić, Mulalić, Kostić, Petrović, Adžem, Krčmarević i Odović na kraju kao šlag na tortu. Alihodžić, Čenan, Papac, Bešlija kao sportski direktori odnosno skauti kluba pa onda Dogan, Šerbo, Tica, Alihodžić u omladinskom...valjda nije problem reci nisu imali pojma sta tu rade, i da sistema i vizije tu nije bilo al ni u miligramima. Sve ostalo kapa dole, prije svega jer su radili sa dobrom voljom i zeljom, na kraju donijeli su nam evropske utakmice na Grbavicu i to je nesto sto ih upisuje u zlatna slova kluba, ali molim vas ne govorite da su ljudi imali sistem i viziju ko Ajax u najmanju ruku.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 11, 2019 11:54 am

Ostat ce ne odgovoreno kakav je to sudar ega bio da se Misimovic i Amar nisu mogli dogovoriti.

Bilo da je Amar hito da bude iznad svega - sto se moze protumaciti tacnim ovim sad dolaskom i nacinom dolaska u klub, Misimovic htio da se zna red i hijerarhija, da ne moze trener u ovom slucaju Amar da se pita za nesto sto mu ne odogovar funkciji. Uvjeren sam da bi Misimovic sa onom upravom i administracijom sve omogucio (ne doslovno sve ali mnogo efikasnije od ovih sad u klubu) Amaru i strucnom stabu po zeljama trenera.

Zajebite onu pricu da se Amar uvrijedio jer je Misimovic rekao da se u proslosti radilo neregularno i da su titule produkt neredgularnog rada. Mada nema diskusije o tome kako se prije radilo i da to dan danas kosta klub.

Ja se opet ponavljam i kazem da ce prvi Amar da ode iz kluba mozda vec sad na ljeto ako ne bude para u klubu kao uslov svih uslova za rad, a onda svi ostali za njime jer niko od njih ne volontira za razliku od prijasnih ljudi !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 11, 2019 11:55 am

Ko hoće stream neka se javi, nemojte se javljat kad se uključi prenos.
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 142 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija