Analize protivnika za sezonu 2019/2020: viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: viewtopic.php?f=51&t=912&p=434009

Koji rezultat prognozirate protiv Tekstilca?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
16 (84%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
3 (16%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 19

AdmirA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 10, 2019 9:33 pm

Omar500 je napisao/la:
pet maj 10, 2019 8:36 pm
Ocekujem sutra 1-1, da vidimo sta ostali kazu
1-2, ili 1-1 Asim Zec, Ramović.
Pustiti da oni napadnu, u protivnom ce nas sastrat kontrama. Ne dati im da se razmašu.
Svi u BN.
Klasa radnička!

SIMA_SIMAU
Kontakt:

pet maj 10, 2019 9:38 pm

Jel red da sutra Rodin opet pocne? Ja prognoziram za sutra 0:2 (Krpic x2)
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

plavi kanarinac
Kontakt:

pet maj 10, 2019 9:39 pm

Sta je ovo braco jedino ja na anketi pobjeda sa vise od dva haha...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Glas Razuma
Kontakt:

pet maj 10, 2019 9:59 pm

Licenca, koliko god to mozda na prvu (neko ce reci i na zadnju) naivno zvucalo, je nama trivijalan problem u odnosu na druge probleme koji nose srozavanje renome-a kluba, a koje je jako postojano i srecom privremeno. Posljedica tih problema je gubitak Zlatnog Sponzora - Unicredit Banke. Buduci da poznajem i ove koji su u klubu, kao i one koji su bili prije njih, a i one prije njih, odista se nadam da su voljni da se vrate u Zeljeznicar, nakon sto ovi trenutni odu, a razbjezati ce se jako, jako brzo. Jednostavno, organizovan sistem je iznad svakog pojedinca i to je lekcija koju ocito moramo svi da savladamo. Sve drugacije je upravo suprotno od toga, dakle anarhija. Trenutno je u Zeljeznicaru anarhija, odnosno odsutnost organizacije i onoga sto istu cini zdravom i plodnom.

Svakim danom je sve manje onih koji vjeruju gospodinu Amaru Osimu i to je dobro, u smislu da ce se brzo pritajiti u tunel ili ce organizovati novi godisnji odmor. Na zalost, ovo je lekcija koja nas je kostala gubitka organizovanog sistema i vracanja Zelje u period prije sest do sedam godina. Neka, ako je to cijena, platice je Zeljo, a i mi sa njim. Odnosno, placamo je. Evidentno da moramo. Kazu: "Svako zlo za neko dobro". Isto tako, duboko vjerujem da gospoda Vukotic, Nikolic, Bajramovic, Hadziosmanovic, Misimovic i mnosi slicnog profila stoje u pripravnosti, prate i cekaju povoljan trenutak da spasu klub. To sto sute, a sute, draga gospodo, to se zove "akademska sutnja".

O utamici samoj: Realno, zao mi je gospodine Amare, ali iz prazne ne puca, koliko god da ste se vi napeli. Navijacki, nadam se pobjedi. Vidimo se u Bijeljini. Posljednji red na takozvanoj "neutralnoj" (pojedini ce znati). Vidimo se!
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!

Elegant
Kontakt:

pet maj 10, 2019 10:19 pm

Jednostavno sutra moramo pobjediti ako zelimo da izborimo europu na terenu, licencu cemo dobiti na drugostepenoj ako je uplata legla na vrijeme - datumski, ako ne nista od toga.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

godrina
Kontakt:

pet maj 10, 2019 10:31 pm

jebote dokle je doslo da sutra na utakmicu idem preko qrca, samo eto sto me stid ne otic ne mogu jace od mene
ko je mogao pomislit prije godinu i po da ce ovako bit, neovisno o imenima u klubu, svi smo imali neke velike planove sanjali mastali a gle nas sad
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

plavi kanarinac
Kontakt:

pet maj 10, 2019 10:37 pm

10ti dodje, konferencija se ne desi...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Brkoo
Kontakt:

pet maj 10, 2019 10:43 pm

Cuj gubitak organizovanog sistema. :zid: Eto kao imali smo sistem i to organizovan sistem i to kao izgubili. Organizovan sistem kad se ne pojavis na najvecem organu kluba, pobjegli ko najvece picke. Organizovan sistem kad neko ode i povuce i neke sponzore sa sobom? To neki sistem. Organizovan sistem uzimanje kredita i ako je receno da se klub nece zaduzivati kod banaka. Organizovan sistem gdje se ne zna ko pije a ko placa u sportskom dijelu? Organizovan sistem kad je klub generalni sponzor turske banke umjesto da bude obratno? Nabijem na qrac takav sistem..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

pet maj 10, 2019 10:52 pm

A legende precednika, šta god ga pitaš nismo imali vremena.
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

blueheart
Kontakt:

pet maj 10, 2019 10:56 pm

Aaaa kako se pohvali placenim pdvom u 2018,transparentnoscu, prijavom na puni iznos plata...
Drzava Zeljo

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

pet maj 10, 2019 10:58 pm

blueheart je napisao/la:
Aaaa kako se pohvali placenim pdvom u 2018,transparentnoscu, prijavom na puni iznos plata...
Jos kaze jedan od najorganizovanijih klubova, pa sad ne znam kome da vjerujem, brki ili našem precedniku.

struja
Kontakt:

pet maj 10, 2019 11:05 pm

blueheart je napisao/la:
Šta reče za licencu.Nisam gledao početak

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

pet maj 10, 2019 11:06 pm

struja je napisao/la:
pet maj 10, 2019 11:05 pm
blueheart je napisao/la:
Šta reče za licencu.Nisam gledao početak
Kaze da su uplatili na vrijeme, ali onda im javljeno da je neki broj pogresan, pa su opet uplatili. Kazu da je sve uradjeno kako treba i da se klubovi trebaju ugledati kako smo to mi ispunili uslove. Ako ne dobijemo na drugostepenoj zaliti ce se.

blueheart
Kontakt:

pet maj 10, 2019 11:19 pm

Ja nekako nemam vjere u to da cemo igrati europu... nekako sam skeptik, ako dobijemo sutra, necemo dobiti licencu, ako sutra izgubimo mozda i dobijemo licencu... a volio bih da me razuvjere...
Drzava Zeljo

CURVA
Kontakt:

pet maj 10, 2019 11:23 pm

tm87alem je napisao/la:
pet maj 10, 2019 1:27 pm
Obzirom da sam zamoljen da ovo podijelim sa ostalima ma koliko boljelo, evo to i činim. Ovo za Unicredit banku sam juče čuo na kafi u Hippy klupi kod BBI, gdje naš željovac to drži, a sjedio sam na kafi sa jaranom koji ima vezu sa ljudima bliskim sadašnjoj strukturi u klubu. Čovjek ima desetogodišnju, a išao samo protiv uskog i sve mu bilo jasno! Jaran mi reče da je otišlo preko 90 sponzora, različitih, da nema banke-novca u klubu, da je Amaru plata 10.000 eura, koju je sam sebi odredio i koja ne smije kasniti, da je vrli direktor šiljati zaboravio na vrijeme uplatiti Petroviću, a kao obrazloženje dao to da se malo zapio?! Pa je li to moguće?! Sve je moguće u ovoj Bosni, pa tako i u našem Želji. Ono što je najgore je da do kraja sezone moramo uplatiti općini Novo Sarajevo dozvolu za istok, koju oni trebaju onda dati do kraja sezone, jer stoje 2,5 miliona KM na računu saveza za te namjene, što znači da nas savez ne ucjenjuje i da je do nas samo! Kako, kad nema banke, da su uplatili, već bi dobili dozvolu i radovi bi počeli, možda već bili i završeni. Navedeni iznos Uefa, odnosno naš savez će prenamjeniti za neki drugi projekat, a mi ćemo se žestoko obrukati i više nikad nećemo moći aplicirati na iste. Amar misli da je ovo 2009. godina, ali stvari su se drastično promijenile u međuvremenu! Ne može on sam sve, ali ima tu i druga pozadina, neće ljudi da rade s njim, nikako, ne vide sigurnost, jer se mahalaški radi i bez ikakvog sistema, sve na ho-ruk! SAD-ZASAD nam je mrka kapa, a za dalje, vidjećemo! Štiti nas to što se ne možemo privatizovati, jer smo U.G., ali ni to nije neka garancija kad promjeniš Statut, može se sve! Poput kona, ali oni idu izgleda pravim putem, a ovi pučisti otjeraše ljude koji su radili po p.s.-u sve, ali ne valjaju takvi, dajmo d.j.l. klub! Šta smo to bolji sportski nego što bi bili sa onim prošlim? Da ovaj trener Radnika izjavljuje - bolji smo i pobjedićemo Želju! Ko da smo mi Pofalički! Prošli su bili krenuli da prave infrastrukturu i administraciju (toga skoro da i nemamo sada, mnogi otišli iz gore navednih razloga), pa tek onda rezultat, ali to ne valja, daj blato i nazor pehare! Ne znam šta reći, nego neka nam je Bog dragi na pomoći, ako smo to zaslužili, ništa više! Ne vidim svjetlo na kraju tunela, a kone će još jače zapeti nakon duple, i još će više kosooki uložiti u njih! A gdje smo to mi? Šta i da izborimo Evropu, da se brukamo sa nekim ispodprosječnim timovima?! Ne mislim da nas ne može voditi Amar, daleko od toga, ali on nije kapacitet da vodi klub i tačka! Mogao je to prije 10 godina i kad mu je Žujo davao sve ovlasti, ali sad ne! I suludo je i pomisliti da ovima radi Misimović o glavi! Pa to je bjelosvjetska budalaština! Čovjek i dalje pati za Željom! Mislim, da ćemo na kraju doći do toga da će Amar skontati da s ovima nema hajra i da je trebao pristati na Misimovićevu ponudu, te da će ga pozvati nazad u klub, ma koliko bio ters i samoljubiv! Ipak, ja osjećam da nikad jače nisam bio za našeg Želju i mnogo više nego prije kad smo imali bolje rezultate, odlazim na tekme i dajem podršku plavima, ma ko u njemu igrao! Halalite, ako sam vas upeglao, ali morao sam nakon jučerašnje kafe i onoga što sam čuo, a lik nije bezveze i nije bez informacija. Svako dobro želim svima koji vole Želju i nadam se brzom izlasku iz krize, koja je nadam se trenutna.
Rekao sam da necu vise pisati ali evo posto vidim da si mladji momak i da stvarno volis Zelju ,poslusaj me pusti te price nego pitaj tog gazdu Halfa kako mu se sin zove i po kome je dobio ime :placeodsmijeha: Vjeruj mi iz najbolje ti namjere govorim pusti mahalske

Glas Razuma
Kontakt:

pet maj 10, 2019 11:31 pm

Slusao sam danas nased predsjednika, gospodina Nihada Selimovica. Kompletan je utisak sazet u jednoj kultnoj recenici iz kultnog romana napisanog od Karl May-a "Winnetou" koja glasi: "Bijelo lice mnogo prica, a malo kaze". Smatram da je gospodin Selimovic u Zeljeznicaru najmanje zbog Zeljeznicara samog. Ali, ne zelim da pisem o ovome subjektivno, potrudit cu se da bude sto objektivnije. Takodjer, to sto smo platili toliko poreza, gospodine Selimovicu, to je najmanje zasluga saziva Upravnog Odbora na cijem ste Vi celu.

Gospodin Nihad Selimovic je izjavio da ocekuje da cemo dobiti licencu. Drzacu ga za rijec. Ocekujem je i ja, ali se necu radovati ako je dobijemo, jer je licenca nesto sto se ne smije dovoditi u pitanje. Opet cu ih kuditi sto je nismo dobili na prvostepenoj komisiji. Licenciranje za klub kakav je Zeljeznicar mora biti u zoni formalnosti. Ako ne bude licence, ocekujem da svi oni, ukljucujuci i gospodina Amara Osima napuste klub. Neka i on mene drzi za tu rijec.

Ja sam sutra u Bijeljini, a inace sam svaku domacu utakmicu na Sjeveru, "E" sektor. Bio sam tu i prije gospode Misimovica, Zuje, Telibecirevica i ostalih, jos u doba gospodina Jelica. Sumnjam da su trenutni clanovi Upravnog Odbora, osim gospodina Badzaka, o kojem imam najljepse misljenje, uopste navijaci Zeljeznicara. Izvinjenje njima ako grijesim i izvinjenje vama sto sam na kraju ipak bio subjektivan. Nehoticno, ali istinito svakako. Svako dobro.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!

tm87alem
Kontakt:

pet maj 10, 2019 11:38 pm

Curva, cijenim tvoje pisanje, ali nije mi half izvor informacije, vec neko drugi. Drago mi je sto si optimista i ja sam, al mnogo manji, pogotovo kad cujem takve price od ozbiljnih ljudi. A ostalo si pogodio. Necu o sebi, oni koji me vide iz tekme u tekmu i po kisi i po snijegu znaju kako volim Zelju i kako se sekiram za njega. Sve naj zelim svim iskrenim zeljovcima.

CURVA
Kontakt:

sub maj 11, 2019 12:06 am

tm87alem je napisao/la:
pet maj 10, 2019 11:38 pm
Curva, cijenim tvoje pisanje, ali nije mi half izvor informacije, vec neko drugi. Drago mi je sto si optimista i ja sam, al mnogo manji, pogotovo kad cujem takve price od ozbiljnih ljudi. A ostalo si pogodio. Necu o sebi, oni koji me vide iz tekme u tekmu i po kisi i po snijegu znaju kako volim Zelju i kako se sekiram za njega. Sve naj zelim svim iskrenim zeljovcima.
Znam zato sam ti i odgovorio nego ne dozvoli da te price uticu na tebe . Pozdrav ali posto mi je post jedan obrisan Vukotic se vec ponudio da pomogne samo da neke ovdje demantujem.

neroazzuro
Kontakt:

sub maj 11, 2019 12:16 am

Brko bio je sistem i to jako uređen.

CURVA
Kontakt:

sub maj 11, 2019 12:23 am

neroazzuro je napisao/la:
sub maj 11, 2019 12:16 am
Brko bio je sistem i to jako uređen.
Brate mi 24 godine nemamo nikakav sistem nemoj biti u zabludi ,ni kad smo duple uzimali ni sad dok smo ovo sve gradili .Kako u tom sistemu Petrovic nije isplacen? Cinjenica je da je to bila najbolja uprava i svaka im cast! Uspjeli su dovesti najveci broj sponzora ikad ali brate kad skontas da je Tan dao te pare u humanitarne svrhe kad su bile one poplave sve ti bude jasno.Fudbal je ozbiljan i sve ovo do sada je vjeruj mi smjesno.

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 10 gostiju.

Prijava  •  Registracija