Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 3:58 pm

cipiripi je napisao/la:
ned maj 05, 2019 3:51 pm
Vanredna Skupstina i Badzaka za predsjednika.
Ostali svi mogu ici osim Badzaka i Amara
Mala ispravka, ne "mogu" nego "moraju"!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 4:07 pm

CURVA je napisao/la:
fcz je napisao/la:
ned maj 05, 2019 1:44 pm
vopla je napisao/la:
ned maj 05, 2019 12:55 pm
vidio se nakon duzeg vremena sa dobrim drugom koji je isao dugo sa kcerkom Mirsada Siljka, Lanom..
i prica o zelji tamo vamo, i samo cu vam reci, zapamtite Mirsad Siljak je rak rana Zeljeznicara..

a momak puno zna ..

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Sakrivati dusmanluk je saucesnistvo, ako znas konkretne stvari a volis Zelju nema razloga da se ista presucuje, ijedan detalj. Nisi prvi koji kaze slicnu recenicu ali niko da iznese detalje, zar da se gura pod tepih neko ko je dusman Zelje?? Ko je on, skaljarski klan, 'ndrangheta???

Ne mogu da vjerujem da nas godinama za nos vuce i igra se s klubom jedan olinjali, blago feminizirani alkoholicar. Nas, hiljade fanatika koji Zeljeznicar dozivljavamo kao clana porodice. Pa je li moguce da smo takvi zecevi...
brate prenijecu ti rijeci momka, koji ne zna detalje ali bio im je i u kuci i bio u njihovoj blizini..
rekao mi je da je Siljak mnogo jak da ima jake ljude oko sebe i da je u svim vodama pa cak i onim kriminalnim ..
da vedri i oblaci klubom iz sjene i da se ne istice puno al da je u sustini general svih desavanja,promjena i belaja u klubu..
I da je jedan od glavnih koji ima veze sa silnim novcem koji je nestao..
U sustini ovo mozda vecina i zna, al meni je opet drugacije bilo cuti od nekog ko mimje dao inf iz prve ruke ..

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 4:22 pm

De ba Guvo, govoriti tako o Amaru je čisti bezobrazluk, majke mi. Čovjek koji nam je donio toliko radosti, toliko pehara, koji je davao pare klubu kad nismo imali feninga (zbog toga, između ostalog, on nikad neće biti samo trener kod nas)... Kad nekog ne voliš, kažeš ne volim ga, ne mislim da je dobro rješenje za nas, ali pljuvati ga na taj način, a svi znamo da nije to zaslužio, je bezobrazluk.

Ja ne bih volio vidjeti Senada opet, ali mu odajem priznanje za sve. Ne volim takve ljude, kontrol frikovi. Ne mislim da su takvi ljudi za neki sistem. Nama trebaju sposobni ljudi koji rade u timu, koji nemaju kompleksa više ili čak niže vrijednosti, koji ne misle da su bolji od ostalih...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 4:23 pm

Branite se pred Uefom, recite imali smo mi nijet ali jbg.

Uprava napolje!
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 4:29 pm

Fanzi je napisao/la:
pet dec 14, 2018 9:12 am
Sve mi je vise jasno da se nista slucajno ne desava.
Smeta me zamjena teza donekle. Onaj dio koji ne smeta odnosi se na ljude koji osim kucnim budzetom, nisu upravljali necim vecim. Pa ne znaju, a jednog dana ce ili znati da nisu znali ili nece.
Smeta kako iza paravana pise par likova koji izvrnu ekonomsko-pravnu logiku i argumentaciju. Porazno ko se sve naziva navijacem Zelje.

Razvoj dogadjaja po ocekivanju.

Scenariji (vizija u narednih 10 godina):

1. vakuum
2. ponavljanje prethodnog stanja
3. privatizacija (ako bude interesanata)

Radovi na infrastrukturi: 0.

Masovniji pad interesa ljudi za Zeljom.

Zivi bili, ne desilo se ovo. Iskustvo kaze drugacije. Sorry!
Spremni?
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 4:30 pm

SVI NA GRBAVICU
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 4:32 pm

storm_raider je napisao/la:
ned maj 05, 2019 2:39 pm
Uz dopustenje autora prenosim jedan post sa .org-a:

YoungManiac je napisao/la:Znate koliko se puta spominjalo da smo na samom dnu i da ne može gore, e pa nismo, ali sada ako ostanemo bez para od Evrope, a Džeko se ne proda, vidjet ćemo onda barem iz blizine kako izgleda to dno i da je daleko ružnije i gore nego što smo mislili.

Već duže vremena izbjegavam ovaj forum kako znam i umijem jer posljednjih 6 mjeseci on je prepun negativne energije odnosno energije niskih vibracija i ne pamtim kad sam nešto pročitao fino. Također sam razmišljao da li ovaj post da pišem, ali moram i ja nešto izbaciti iz sebe.

Forum je rekao svoje mišljenje o staroj upravi u više navrata i barem osam desetina foruma je dalo podršku istoj, pa čak i onda kada smo imali pet poraza u nizu. Da li to znači da ne može bolje, da ta uprava nije imala svojih grešaka, velikih i malih, normalno da ne. Jednostavno shvatili smo da mijenjati nešto samo kako bi se mijenjalo bez adekvatne, podjednake ili bolje zamjene je vrlo glup potez i potez očajnika. Jesmo li mi bili toliko očajni? Mislili smo da jesmo, jer nismo znali da može još gore, još dosta gore.

Amar = Titula. Okay. Ali isto tako Amar = ogromni dugovi koji se vraćaju sezonama i u potpunosti neuređen klub. Ma dobro, ali brate dominacija, football, pitare zajebajemo po fejsbuku.. Okay. Problem je što se za tu titulu više ne pita samo Amar, došli su i drugi veliki igrači koji imaju svoje veze i koji je neće tek tako predati lako, kao što je možda to nekad bilo.

Amaru zamjeram što mu njegov ego nije dopustio da radi sa Misketom. Ne može me niko ubijediti da i ovaj drugi nije htio da radi sa njim, jer ga je on zvao više puta, doslovno moljakao, a Amar imao svoje neke vidike.
Zamjeram mu što prvo kad je došao je odlučio da unaprijedi klub tako što će otpustiti "radnike" , ne bi li srezao troškove. Odmah greška u koracima. Radnici, a pogotovo radnici koji bi nam pomogli kao Čurjurić koji je Zinedin Zidane za redom Šabana, Hajdarevića i Sadikovića se nikada ne otpuštaju kako bi klub, ili neka firma imala manje troškova, nego se radi šta?! Traže se novi načini da se zaradi više novca kako bi mogli podnijeti sve te igrače(radnike)- prva stvar koju sam naučio čitajući Grant Cardonea, multimilionera i poznatog biznismena iz SAD. Problem je izgleda što niko nije ni znao ni tražiti, a kamo li naći taj novac.
Zamjeram im način na koji su otjerali prethodne i neću im to nikada halaliti(a ko da je to njima bitan fakt ), pa da mi je babo uključen bio u to "preuzimanje". Nemam nikakve dokaze o tome da su svojim vezama neki bili uključeni što preko igrača, što preko sudija da nas direktno oštećuju, ne bi li se navijači pobunili i otjerali upravu, ali mi prosta to logika govori. Vranješ je nedavno u svom intervjuu prokomentarisao stanje kluba u koji je došao, a i taj niz poraza :
- Što se tiče Željezničara, u tom momentu kada sam došao, znate svi da je to bio najbolji klub u BiH što se tiče svih stvari, finansiranja i svega ostalog, vizije i tako dalje. Osvojen je Kup, izgubljena titula posljednjih par kola, godinu prije se isto desilo nakon čega se dogodilo nešto nevjerovatno. Drugih šest mjeseci je bilo turbulentno. Željezničar je veliki klub, izaće iz krize i turbulentnog vremena. Dešavaju im se neke stvari, rekao je Vranješ, te dodao:
- Nijedan klub kad ima šest poraza zaredom, to nije odraz nekvaliteta nego se nešto čudno dešava u klubu, ali sigurno je da će se vratiti na pravi smjer...
Došli su bahato. Sve njihove izjave su bile prepotentne i s jedne strane sam se nadao da ćemo možda fakat odmah primjetiti neke razlike, a ono ništa. U prvih 10 kola smo sakupili 21 bod, a otkad su oni došli u prvih 10 kola smo sakupili - hej 13 bodova!! Ako je to taj football, molim vas nemojte više. Zamjeram im na tome što u ovih pola godine što su tu, jedino su se oglasili onda kada su se žalili na stanje kakvo su našli u klubu, tražeći odmah opravdanja za svoje buduće neuspjehe. Nedavno vidim preko Tapatalka, "Bravo uprava, dobar potez", reko nešto uradili napokon kvalitetno, a oni, smanjili cijenu karata, inače visina cijene karata nam je najveći problem bio. Eto to im je jedina pohvala do sada bila.
Ovu posljednju grešku ne mogu ni da komentarišem, od tuge i gorčine u stomaku. Kako su došli, mislim da će još brže otići, a onda me još veći strah jer ne znam ko će se pojaviti, a ako se niko ne pojavi onda više nećemo samo "gledati u dno" nego ćemo postati dio tog istog.


Rekao sam na samom početku da su Miske i stara uprava imali svojih grešaka, što malih i velikih i zamjeram im na istim, međutim, možda i iz moje neke subjektivnosti, iako lično nisam poznavao nikog od njih, moja kritika će biti malo drugačija.
Zamjeram im na tome što su trudili da posluju skroz transparentno i što igračima nisu davali dio plate na ruke.
Zamjeram im na tome što su vraćali stare dugove, jer logikom pojedinih forumaša, ako ti nisi napravio taj dug, kako da ti neko zamjera na istome, samim time što je to tvoja dužnost da ga vratiš?!
Zamjeram im na tome što su gradili stadion. Čuj to?! Pa kažu neki naši "navijači" koji će nam Q stadion, ako na njemu nećemo gledati, opet šta , football. Sam i Amar je rekao kome da gradimo stadion, onda kada nam je Evropa na Grbavici bila misaona imenica. Dobro to pamtim i dobro pamtim moje razočarenje na licu kada sam to čuo.
Zamjeram im na tome što titulu nisu riješili u više navrata na načine na koji svi danas riješavaju i na koji su svi riješavali. Kad imaš priliku sudije malo pogurati, da barem ne sude protiv tebe, poguraš. Kad imaš priliku dogovoriti kup za titulu, dogovoriš. Kad imaš priliku riješiti 3 boda u gostima bez da se peglaš riješiš, jer titula je titula i to se piše, barem tako mi gledamo.
Zamjeram im na svemu tome jer sve te pare koje su potrošili dodatno na zdravstveno osiguranje, na dugove bivšim igračima, članovima uprave, na uređenje čitavog stadiona, su mogli potrošiti na šta- bolja pojačanja i samim time - TITULE. Jer mi navijači se nikad ne zasitimo toga i nakon par titula je prepun stadion i ... aha..

Zamjeram nama navijačima jer nismo imali i nemamo strpljenje. Nije bezveze kod nas u narodu vrlo korištena riječ "sabur", jer mi očigledno da nemamo istoga. Neko će reći eto čekali smo tri godine tu upravu da nam donose titulu, eto sabur, saboor, ali mi smo čekali jer smo svi vidjeli svojim očima klub koji napreduje iz dana u dan. Vidjeli smo svi te pomake u svim nivoima i bila nam je čast da budemo dio svega toga. Baš onda kada smo trebali se još malo strpiti, tu smo pukli i popucali svi. Poslije svakog kiksa se tolika hajka dizala od samog početka napr ove sezone. Trener nam je otišao, jebote ne sjećam mu se ni imena toliko je malo bio, nakon 2 kola jer " previše je negativne energije" i svi su doslovno odmah očekivali Manchester United. Daleko od toga da je on kvalitetan trener bio, ali isto tako sami znamo da kvalitetnijeg, a da je htio doći, nije ni bilo. Sjetite se neriješenog protiv Mladosti ufff... jebat mater i Odi i svima... To je bilo poslije 10 kola i tada smo sakupili 21 bod, sada ponavljam imamo 13, a manje skačemo. Zamjeram na tome što smo svi svjesni toga i znamo da titule ne znače ništa ako sve drugo ne cvjeta jer poslije njih dolazi onda raspad, a opet smo to htjeli. Na početku sam posta spomenuo energiju niske vibracije, kažu ona se skriva nekada u obliku užitka. Htjeli smo taj užitak opet pa makar... a znamo da smo takvi i da nam i to dosadi, pa na proslavi ne možemo ni popuniti stadion. Adžem nam nikad nije valjao, deranje pitara 3 puta u sezoni isto tako, a kup nam je bio ravan bajramskom turniru, ali ne onom jakom od prije 15 godina, nego ovom sadašnjem. Ma nismo samo mi takvi, eto i naše komšije, a vidi se da su nam komšije, sakupi ih se jedva 2 milje, a ganjaju duplu.

Za kraj bih rekao ono" ma hajde, preživio je Željezničar i gore, te će biti bolje", ali ne mogu. Niko nam ne garantuje da će biti bolje i dosta veći klubovi od FKŽ kao Parma, Leeds United, Glasgow Ranges, Portsmouth su zbog bankrota znali padati u najniže rangove svojih liga. "Stanje jednog >naroda< se neće promjeniti dok se taj narod sam ne promjeni". Neće nam biti bolje dok se ne okupe svi ljudi koji znaju i koji mogu pomoći FKŽ na jednom mjestu i dok oni ne krenu raditi i davati sve od sebe. Neće se promjenuti dok ne budemo opsjednuti uspjehom, mi navijači na način da ćemo dolaziti na utakmice i davati podršku, a uprava time što će šutiti, raditi non stop i ne žaliti se, a ako oni to ne mogu, ima ko može.

@kvalitet de procitaj ovo 310 puta sviju ti ba, ispiranje mozga ovdje vrsis bezveze. Procitaj i 3000 puta ako ti je malo 300 .
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 4:36 pm

Vjerovatno cemo dobiti licencu ali za ovo sad sto nismo dobili je iskljucivo kriva ova uprava na celu sa Amarom jer se znao rok do kada se treba isplatiti a oni spavaju odnosno nisu se ni probudili od kad su dosli....ovo treba tjerat sto prije skupina neradnika i lesinara koji ce nas do kosti rascerupati.
 
AmH79
Postovi: 99
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 11:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 4:48 pm

Moram zbog ovog nekakvog kvaliteta:
Nije nam davao pare kad nismo imali feninga! Uzeo je uvijek vise nego sto je bilo njegovo. Ti to znas i lazes jer si, kao, komunikacijski potkovan pa znas koja poruka prolazi.

Drugo, prosla uprava je u sportskom segmentu za ovu sada bila Real Madrid. A Oda za ovaj tvoj paravan Gvardiola.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 4:56 pm

kokoška je napisao/la:
ned maj 05, 2019 4:36 pm
Vjerovatno cemo dobiti licencu ali za ovo sad sto nismo dobili je iskljucivo kriva ova uprava na celu sa Amarom jer se znao rok do kada se treba isplatiti a oni spavaju odnosno nisu se ni probudili od kad su dosli....ovo treba tjerat sto prije skupina neradnika i lesinara koji ce nas do kosti rascerupati.
Sasvim je jasno da se bivsim ne bi desilo to. Imali su i oni repova, mnogo vecih. Cak one godine da ne bi Misketove i posudbe onog drugog lika mi ne bi izasli u Evropu.

Druga stvar je svaljivati na ove sto su kao zaduzeni za to. Predsjednik valjda treba da bude upucen u sve, da nadzire. Prica se kako je bivsi predsjednik manijak kako salje mejlove, smara, brine se kakav ce toalet papir biti. Takvom se ne bi desilo, napominjao bi za uplatu, trazio uvid u to, ne bi doveo licencu u pitanje i uplatu zadnji dan.
Ne govorim ovo da bi nesto Misimovica hvalio, nama takav treba pa makar se zvao Nihad, Aamar, Senad. I fino bi bilo da je liku to posao jedini, da se posveti tome.
Sta nas sadasnji radi. Pa valja stic na Aba ligu, valja fakultet, valja firmu, valja se Zeljom baviti, ovo ono. Pa najpametnijito ne moze stici kvalitetno raditi. Em ovaj nije nas navijac pa da tu i emocije unese i da mu Zeljubude neki prioritet ili nesto. On se bavi nikovima na forumu sto ga kao blate, on se promovise po medijima, pa kuka kako ima opstrukcije, optuzuje nekog pa se ujede za jezik.

Nisam bio optimistican kad su dosli. I ovo je meni sasvim dovoljno da potvrde sve sumnje i pokazu da su nesposobni.

Ali hajd. Evo jos koji sat do tekme, a slabo se o tome pise. Zna li se mozda sastav, ima li kakvih iznenadjenja, sta ocekivati.
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 4:58 pm

ODLAZITE!!
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 5:03 pm

Ne gledamo na neke stvar na isti način i to je to. I ne mogu da ulazim u rasprave s nekim koji govore da je Amar lopov, da je uzimao itd. Vi se dijelite, ja to ne želim. Ja ću gledati samo i isključivo šta je u Željinom interesu.

Vidimo se na Grbavici!
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 5:11 pm

11plavih'92 je napisao/la:
ned maj 05, 2019 11:58 am
ISB87 je napisao/la:
ned maj 05, 2019 11:29 am
11plavih'92 je napisao/la:
ned maj 05, 2019 11:24 am


Ne valja lagati
Kada su u pitanju finansije, naveo sam šta sam zatekao, a sada ću navesti šta sam ostavio:

- Na istim je nakon mog odlaska ostalo cca. 3 miliona KM (govorim o septembru 2015. god., do kraja godine očekivali smo još uplate za Bajića 500.000 KM., Džeku cca. 700.000 KM., Mersin cca 250.000 KM, mislim nešto sitno za Zukanovića, Gojaka. Nakon toga uslijedila je prodaja Amira za 1 milion KM). Možda sam nešto dodao ili ispustio, ali nenamjerno, obzirom da govorim po sjećanju, naravno postoji dokumantacija za sve ovo o čemu govorim.
Kao sto i pise u tom tekstu, pare koje se pominju su trebale doci naknadno. U momentu kad su bivsi dosli u Klub nisu bile na racunu
bilo toliko koliko pise i ocekivale se jos uplate.
i oni su vidjeli da im je ono bio maksimum cim su se razbjezali.

gredica vratiti ako ima ikakve sanse.

veceras igra Zeljo. svi u Dolinu! igrajte pic.ke!!
MIRZA RASCIC
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 5:14 pm

Ma sto se tice Nihada, Amar nije gledao previse koga ce ubaciti u upravu niti se previse oko toga trudio. Bitno je bilo popuniti mjesta.
Posljedice ovakvog razmisljanja je ono sto imamo.

1000 puta receno,ali fakat ne moze trener ili jedan covjek biti sve u klubu... ukoliko Amar ne ode ili makar ne promijeni svoj pristup, otici ce u qrac i povuci Zelju sa sobom.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 5:23 pm

Govori momak hladno da Misimovic nije za sistem, lik ima imperiju stvorenu upravo zbog sistema. Smijesan si druze.

Baj d vej, sta bi s onim nekim duplim knjigama kad smo kod tog Gredica? Zna li neko vise o tome?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
MATORI
Postovi: 1139
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 5:31 pm

kvalitet je napisao/la:
ned maj 05, 2019 4:22 pm
De ba Guvo, govoriti tako o Amaru je čisti bezobrazluk, majke mi. Čovjek koji nam je donio toliko radosti, toliko pehara, koji je davao pare klubu kad nismo imali feninga (zbog toga, između ostalog, on nikad neće biti samo trener kod nas)... Kad nekog ne voliš, kažeš ne volim ga, ne mislim da je dobro rješenje za nas, ali pljuvati ga na taj način, a svi znamo da nije to zaslužio, je bezobrazluk.

Ja ne bih volio vidjeti Senada opet, ali mu odajem priznanje za sve. Ne volim takve ljude, kontrol frikovi. Ne mislim da su takvi ljudi za neki sistem. Nama trebaju sposobni ljudi koji rade u timu, koji nemaju kompleksa više ili čak niže vrijednosti, koji ne misle da su bolji od ostalih...
Daj Boga ti...
Pa ko uspostavlja sistem i rukovodeci tim nego onaj ko je na vrhu?
Ko je napravio tim maldih ljudi koji su klubu namicali godisnje milion KM?
Jesu li ovi tvoji pri dolasku ko placipicke kukali kako Senad odvede taj tim...
Je li on taj tim trebao ostaviti ovim uhljupima ko' sto je bajni direktor?
Zasto ovi tvoji ne naprave BOLJI tim i ko im brani?
O upravljanju ne lupaj jer o tome pojma nemas.
Palamudi ovoj omladini o cemu drugom, o upravljanju nemoj ziv bio...
Cuj treba neko, ko je za tim...valjda se tim SAM uspostavi...samoupravljanjem - kako li?
Nisam blizu racunala...napisao bih ti jos koju ali me mrzi kucati na mob.
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 5:52 pm

UPRAVA NAPOLJE!!!

Nadam se da ce se Dejan Nikolic javiti i napisati svoj rezime situacije!
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 5:54 pm

CURVA je napisao/la:
ned maj 05, 2019 3:37 pm
DANAN je napisao/la:
ned maj 05, 2019 2:17 pm
Sta ba bilo tacno......
De ne provaljuj se Allaha ti....
Lupeto sve same gluposti.....
Sta si ti to tacno rekao...
:rofl: :rofl: e moja pticurino skim ti kafu pijes :zid:
Djete drago uhvati sta na belegiju umjrsto sto ovdje.hranis svoj bolesni ego sa tim da ti svi pljescu kako ti imas prave info......
:placeodsmijeha:
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 5:57 pm

MATORI je napisao/la:
ned maj 05, 2019 5:31 pm
kvalitet je napisao/la:
ned maj 05, 2019 4:22 pm
De ba Guvo, govoriti tako o Amaru je čisti bezobrazluk, majke mi. Čovjek koji nam je donio toliko radosti, toliko pehara, koji je davao pare klubu kad nismo imali feninga (zbog toga, između ostalog, on nikad neće biti samo trener kod nas)... Kad nekog ne voliš, kažeš ne volim ga, ne mislim da je dobro rješenje za nas, ali pljuvati ga na taj način, a svi znamo da nije to zaslužio, je bezobrazluk.

Ja ne bih volio vidjeti Senada opet, ali mu odajem priznanje za sve. Ne volim takve ljude, kontrol frikovi. Ne mislim da su takvi ljudi za neki sistem. Nama trebaju sposobni ljudi koji rade u timu, koji nemaju kompleksa više ili čak niže vrijednosti, koji ne misle da su bolji od ostalih...
Daj Boga ti...
Pa ko uspostavlja sistem i rukovodeci tim nego onaj ko je na vrhu?
Ko je napravio tim maldih ljudi koji su klubu namicali godisnje milion KM?
Jesu li ovi tvoji pri dolasku ko placipicke kukali kako Senad odvede taj tim...
Je li on taj tim trebao ostaviti ovim uhljupima ko' sto je bajni direktor?
Zasto ovi tvoji ne naprave BOLJI tim i ko im brani?
O upravljanju ne lupaj jer o tome pojma nemas.
Palamudi ovoj omladini o cemu drugom, o upravljanju nemoj ziv bio...
Cuj treba neko, ko je za tim...valjda se tim SAM uspostavi...samoupravljanjem - kako li?
Nisam blizu racunala...napisao bih ti jos koju ali me mrzi kucati na mob.
Prvo, nema mojih. To sam ponovio 100 puta. Čitaj šta pišem, pa komentariši.

Dalje, Senad ima svoj sistem u Megamixu koji savršeno funkcionira. Tu je on, vjerovatno, šef i svaka mu čast. Ne znam detalje, pa ću se ovdje zaustaviti.

Ali...

Želji ne treba šef, nego LIDER. Kad nas neko privatizuje (ako se to desi) taj ima pravo da šefuje (iako nije preporučljivo i može donijeti mnoge loše stvari). Senad je šefovao. Npr. obavljao je identične poslove i kao predsjednik UO i kao predsjednik NO. Ponašao se kao da je njegov klub. Šta tu nije jasno? Mogu još o ovome koliko hoćeš, ali takav sistem kakav je uspostavljao Senad je bio osuđen na propast jer je zavisio od njega samog. Nešto kao Titina Jugoslavija, gdje ti se jedan čovjek sve pita. To nije ZDRAV sistem. Zdrav sistem se uspostavi nekim bordom direktora (a, vidim, znaš sisteme, onda znaš i da sistemi najvećih multinacionalnih korporacija na svijetu ovako funkcioniraju). Nema TITE, može eventualno biti jedan lider, koji je prvi među jednakima i ništa više. Razumiješ sad šta sam želio reći, nakon kratkog objašnjenja? Ili možda i na ovo gledamo drugačije...

I, ponavljam po 1000. put - NEMA MOJIH. Moj je Željo. I da, i dalje Senadu skidam kapu za sve što je uradio, ali stoji sve što sam rekao.

Nisam imao namjeru ti ni odgovarati, ali mrzim kad me neko etiketira. Vi slobodno to radite, nazivajte se Amarovcima i Misketovcima, mene ne uvlačite u te priče.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
ono.na
Postovi: 575
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 6:03 pm

Mene zanima da li su isplacena dugovanja sa kamatama, Amaru Osimu i zasto ne. Da li on jos uvijek potrazuje sredstva?
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 204 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija