Moderator/ica: storm_raider

 
AmH79
Postovi: 99
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 11:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 9:25 am

Vise nismo anomalija u poslijeratnoj Bosni. Sada smo bosnjacko-budzetlijska prcija gdje se i dobro I lose radi amaterski.
Sta kaze Storm i ovaj bosnjacki PR, krivi su i jedni i drugi? Kojeg je datuma isticao rok za placanje i ko je tog datuma imao racun kluba u svojim rukama?
A kompleksas koji nas voli najvise na svijetu ce nas od silne ljubavi i nadobudnosti u grob staviti.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 9:33 am

AmH79 je napisao/la:
ned maj 05, 2019 9:25 am
Vise nismo anomalija u poslijeratnoj Bosni. Sada smo bosnjacko-budzetlijska prcija gdje se i dobro I lose radi amaterski.
Sta kaze Storm i ovaj bosnjacki PR, krivi su i jedni i drugi? Kojeg je datuma isticao rok za placanje i ko je tog datuma imao racun kluba u svojim rukama?
A kompleksas koji nas voli najvise na svijetu ce nas od silne ljubavi i nadobudnosti u grob staviti.
Objasnicu svoj stav, mada mislim da je svima ovdje jasan.

Ja jedne smatram odgovornima zbog duga, kao sto smatram one i prije njih odgovornim, ali isto tako sam naveo da su oni koji su preuzeli kljuceve kluba, preuzeli i obavezu da servisiraju sve dugove. Prosla Uprava je servisirala sve multimilionske dugove prijasnjih Uprava (sto sam i napisao) u kontinuitetu i ne sjecam se da su kukali po medijima nesto. Vjerujem, a dokazano je i u praksi, da bi otplatili i ovaj dug i da licenca ne bi dosla u pitanje.
Ovi sada (ocito) nisu servisirali obligacijsku obavezu za dobijanje licence, sto je necuven nemar i propust. Ne mogu izjednaciti to dvoje. Ako su se uhvatili posla, onda su se uhvatili i obaveze. Na koncu, ovaj dug je zaista sitan da bismo se smjeli u ovu situaciju i dovesti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Valter
Postovi: 1318
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 9:45 am

Pošto smo popu.šili Evropu, mogao bi Šiljak & Co odigrati večeras X ili 2 na Mladost, dobra kvota. Svako zlo za neko dobro
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Alipasino
Postovi: 230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 9:50 am

Licenca koja evropa sa ovim igracima.Dalje ove godine imamo 6 poraza u nizu,igro najgori igrac u istoriji kluba Elzner sumljam i da je fudbaler, pitari nam uvalise tricu slavice kod vjecne vatre, igraca nemamo za prodat jer nema fudbalera da valja, uvaljeni smo u dogove zar je vazno od koga, podjeljeni navijaci,svak sve zna a ustvari niko pojma nema.Ovdje su gubitnici FK Zeljo i mi navijaci kojima je interes samo FK Zeljo i koji dolazimo da gledamo fudbal.I to smo uskraceni.Dakle samo nas moze spasit neki ludi Arap sa parama ostalo je naucna fantastika.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 10:08 am

Ako je ovo tacno da ostajemo bez licence a jeste 99% onda odmah danas treba nogirati Siljka pa onda ostale odgovorne.

Ja ne mogu da vjerujem na sta smo spali, neki dan je neko pisao da smo ostali bez licence i bilo mi je sega kontam gdje ce nam to uraditi nasi u klubu svojom greskom. Ovo prilikom samo izvinjenje momku.

Neko jucer napisa da je Alba odustala od odrzavanja terena zbog neplacanja, a ako je to istina onda kapitulacija.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 10:12 am

Guvo je napisao/la:
ned maj 05, 2019 8:54 am
Amar Osim je doveo ovu upravu i on je najodgovorniji!! Tek ce se nama otvoriti oci.
Veceras moramo svi na Grbavicu doci i neka vide koju vojsku navijaca ima Zeljo.
Ako ništa iz inata, za našeg Želju. Večeras nas mora biti puno. Jer mi smo Željo.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 10:43 am

Kroz sve ove periode imam oscjecaj da nas se potcjenjuje od strane novog rukovodstva.
Prvo te prave glupim za vrijeme izbora novog rukovodstva, prave te glupim tokom finansijskog izvjestaja kvazi direktora Siljka, prave nas glupim tako sto nam govore da nema problema sto ostajemo bez administracije jos Siljak neku malu doveo kaze moze ona to sve, nema veze ni sto nam je direktor marketinga otisao, ma sve je divno bajno krasno dolazi nam football.
Otkazuju sponzori, otkazuju advokati, eksterni saradnici, redarska agencija, firma za odrzavanje terena.
Vracaju Stanica, Bogicevica, Dadu..
Padamo na tabeli, vise ne ganjamo ni drugo, ni trece, nego cetvrto mjesto koje cemo ganjati do zadnjeg kola, ali uzud i to jer nakon nekoliko godina, puno tezih uslova, dosli smo do toga da nemamo licencu.
Ali ja opet cekam istup “sveznajuceg” ili pitara predsjednika ili alkosa direktora da nam kazu da je se uredu i da ce oni greske prethodnika uspjesno ispraviti, jos jednom u nizu.
Mi te pilule progutasmo, gutamo i dalje, ali mislim da raja vec postaje svjesna da je prica o football club glupost, mnostvo je i ranije upozoravalo da to ne smije biti koncept, nema mitoloskog bica sa carobnim stapicem, kuca se od temelja gradi.
Danas svi na Grbavicu, podrzimo Zelju, ni balerine u njegovom dresu ni nesposobnjakovice na celu kluba, samo Zeljo i Grbavica, pokazimo da nas ima, da smo svjesni, da mi ne odustajemo.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 10:44 am

Nek podesu ostavke, ako ne izborimo Evropu zbog licence ili zbog tabele.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 10:51 am

hvala vam sto ste nam ostavili dugovanja. hvala Bogu na vrijeme ste otisli.
siljak vakat je..

Zeljeznicar za zivot cijeli!
MIRZA RASCIC
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 10:58 am

Mozda nam Radnik na kraju ublazi muke pa lakse prebolimo tu licencu... :D
Sve po zaslugama, mozda nam neda univerzum u evropu jer je nismo ni zasluzili...

Idemo ludo, idemo jako veceras :zeljeznicar1:
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 10:59 am

ISB87 je napisao/la:
ned maj 05, 2019 10:51 am
hvala vam sto ste nam ostavili dugovanja. hvala Bogu na vrijeme ste otisli.
siljak vakat je..

Zeljeznicar za zivot cijeli!
Ostavili 15 000 duga necega, a isplatili milione duga necega drugog.
Cisto da stavimo stvari u pravi kontekst.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 11:03 am

Dobijamo licencu na drugostepenoj.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 11:03 am

UPRAVA NAPOLJE !
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 11:05 am

@storme da li bi bilo moguce organizovat sastanak sa nekim iz kluba, gdje bi vi u ime foruma postavili odabrana pitanja.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 11:05 am

storm_raider je napisao/la:
ned maj 05, 2019 10:59 am
ISB87 je napisao/la:
ned maj 05, 2019 10:51 am
hvala vam sto ste nam ostavili dugovanja. hvala Bogu na vrijeme ste otisli.
siljak vakat je..

Zeljeznicar za zivot cijeli!
Ostavili 15 000 duga necega, a isplatili milione duga necega drugog.
Cisto da stavimo stvari u pravi kontekst.
Mogli su oni srati na Gredica ili Gredic na Zuju, nisu jer svi znaju u kakvim smo govnina svi zajedno.
Neko ko ima plan, viziju, pune ruke posla, taj nema ni vremena da blati prethodnike, to se na kraju rijesi revizijom i tuzbom, a ne klevetanjem i laprdanjem u bratskim medijima.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 11:06 am

Ne vidite siru sliku. Babuka je svjestan da nemamo kvaliteta da budemo ispred Radnika pa su onda namjerno zakasnili sa uplatom kako bi poslije imali opravdanje i rekli da nije ni bitno sto smo peti ili sesti. Hehe
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 11:13 am

cikazubo je napisao/la:
ned maj 05, 2019 11:05 am
storm_raider je napisao/la:
ned maj 05, 2019 10:59 am
ISB87 je napisao/la:
ned maj 05, 2019 10:51 am
hvala vam sto ste nam ostavili dugovanja. hvala Bogu na vrijeme ste otisli.
siljak vakat je..

Zeljeznicar za zivot cijeli!
Ostavili 15 000 duga necega, a isplatili milione duga necega drugog.
Cisto da stavimo stvari u pravi kontekst.
Mogli su oni srati na Gredica ili Gredic na Zuju, nisu jer svi znaju u kakvim smo govnina svi zajedno.
Neko ko ima plan, viziju, pune ruke posla, taj nema ni vremena da blati prethodnike, to se na kraju rijesi revizijom i tuzbom, a ne klevetanjem i laprdanjem u bratskim medijima.
sto bi srali na gredica kad im je ostavio par miliona na racunu?
lagano je raditi kad ti ovaj prije ostavi dobru podlogu, ovdje ostavljeni krediti bankama i dug prema igracima i trenerima.

ne pravdam nikog i ovi ce letiti ako ne bude licence.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 11:21 am

Stani uz klub večeras na kiši..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6012
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 11:22 am

CURVA je napisao/la:
ned maj 05, 2019 10:22 am
DANAN je napisao/la:
ned maj 05, 2019 8:17 am
CURVA je napisao/la:
sub maj 04, 2019 11:45 pm


Evo ja cu ti reci niko jos ne zna koja ce biti odluka .Uplaceno je ali banka nije proknjizila na vrijeme .
Ne provaljuj se druze.......
Ublehe ti bacaju a ti odmah poletis na.forum....
Vjerujes pogresnim ljudima.
Nema sta banka.kasno proknjiziti jer ako si uplatio na vrijeme to stoji na tvojoj uplatnici....
I to je mjerodavno u sporu.
Pa zato se i nadaju da ce dobiti jer je na vrijeme uplaceno .Sa tim dokazom ce ici na drugostepenu komisiju .Takvu sam ja dobio informaciju eto vidjeti cemo.
Pa da je na vrijeme placeno nebi se o ovome polemisalo.Dobili bi licencu.
Divoljno je bilo da uz ostalu dokumentaciju prilozis i uplatnicu o placenom dugu.
Time bi skinuli sa sebe odgovornost.A to kada ce pare leci nije nas problem.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6012
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 05, 2019 11:23 am

CURVA je napisao/la:
ned maj 05, 2019 10:22 am
DANAN je napisao/la:
ned maj 05, 2019 8:17 am
CURVA je napisao/la:
sub maj 04, 2019 11:45 pm


Evo ja cu ti reci niko jos ne zna koja ce biti odluka .Uplaceno je ali banka nije proknjizila na vrijeme .
Ne provaljuj se druze.......
Ublehe ti bacaju a ti odmah poletis na.forum....
Vjerujes pogresnim ljudima.
Nema sta banka.kasno proknjiziti jer ako si uplatio na vrijeme to stoji na tvojoj uplatnici....
I to je mjerodavno u sporu.
Pa zato se i nadaju da ce dobiti jer je na vrijeme uplaceno .Sa tim dokazom ce ici na drugostepenu komisiju .Takvu sam ja dobio informaciju eto vidjeti cemo.
Pa da je na vrijeme placeno nebi se o ovome polemisalo.Dobili bi licencu.
Divoljno je bilo da uz ostalu dokumentaciju prilozis i uplatnicu o placenom dugu.
Time bi skinuli sa sebe odgovornost.A to kada ce pare leci nije nas problem.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 284 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija