Moderator/ica: storm_raider

 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 10:19 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
pet apr 26, 2019 6:50 pm
Eeee koji smo mi ku...od ekipe, cuj Sinisa ne valja, a valja onaj zvaljo.
Da je osvojio 50 titula trenutni Amar je ograjsao,samo tjera neki inat kontra svih. A odkad je dosao akcije nismo kako treba napravili.
Baš to, tjera inat. Vadi nam dodatno živce. Kocka se svojim potezima. Ipak ja mu dajem podršku, jer boljeg nemamo. Moje mišljenje je da smo zamjenili sistem sa klubom jednog lica. Sve da je i u pravu Amar nema pravo da radi dokazanim Željovcima, kao što je Siniša. Brzo će mu ovo doći na naplatu. Siniša je imao jednu grešku i to na zadnjem derbiju. Baš je amaterski reagovao. Ipak onaj konjoglavi je imao na istom tom derbiju istu, ako ne i veću grešku. Amare, jel treba da neko objasni šta je Željo onaj ko je pjevao : "Bit će Željo qu... šampion"? Imaš kredita, al toliko nećeš dugo još imati kod mene. Polovina sledeće sezone ti je kod mene kad se mjeri prolazno vrijeme. Zato pamet u glavu.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 10:19 pm

Eto pavić je dobar siniša je lampa sve je top samo bogi i stana ne valjaju..
A mi tri pasa sastavit ne možemo, 10 poraza u prvenstvu, nizove nove postavljamo..
Ali jok treba nam restart. Ali nemoj dirati neke. Ma nema toga koji bio u zadnjoj Amarovoj šampionskoj igrao, nema ga!!
Eventualno trojica bi na klupi bili.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 10:31 pm

Guvo je napisao/la:
pet apr 26, 2019 8:10 pm
Kako JADAN POKUSAJ uvlacenja Savezu supak
Analni alpinizam....
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u pet apr 26, 2019 10:51 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 10:36 pm

Hahaha e komedije i vas 3-4 sto aminujete ove igranke...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 10:46 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pet apr 26, 2019 10:19 pm
Eto pavić je dobar siniša je lampa sve je top samo bogi i stana ne valjaju..
A mi tri pasa sastavit ne možemo, 10 poraza u prvenstvu, nizove nove postavljamo..
Ali jok treba nam restart. Ali nemoj dirati neke. Ma nema toga koji bio u zadnjoj Amarovoj šampionskoj igrao, nema ga!!
Eventualno trojica bi na klupi bili.
Možda ne znam šta je restart, al sigurno znam da nije sa Stanićem i Bogijem. Kad smo igrali u SWE protiv AIK, bio je jedan centarsut, Stanic je tu pokazao svu kvalitetu. Ostavi AIK igrača na 5m samog a on trči prema aut liniji, bez ikakve potrebe. Isto tako, onaj treći gol na derbiju nam restart zabi. Ne treba biti subjektivan. Ako treba restart Stanic i Bogi su zadnji koji bi tu trebali bit, po meni. Restart sigurno ne treba pocinjati sa Pavicem i Sinšom.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 10:47 pm

Što se tiče saopštenja, uprava se posipa pepelom i prije nego je izgorila. Ovo im baš nije trebalo.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 10:53 pm

LARSSON je napisao/la:
pet apr 26, 2019 8:05 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pet apr 26, 2019 6:56 pm
DANAN je napisao/la:
pet apr 26, 2019 6:45 pm
E cuj pavic ima dobar centarsut samo iz mjesta...........
E sunce ti poljubim.... :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Haj živ bio nađi mi jedan njegov centaršut iz trka za cijelu sezonu.. Da pojačam stakla na đozlukama ako su ofalila ova..
Valjaju li ovi čemu ?
:)
Ma Pavić je predobar za našu ligu i ekipu. U rangu Siniše. Za naš nivo su dobri. Ako išta ja smatram da bekove imamo najbolje u ligi. Čak bi i štoperi bili dobri u kombinaciji Rodin - Sipa. Oda je tek spustio loptu na zemlju kad je Bogija zamjenio Rodinom. Sve dok to nije uradio, gledali smo glavomet. Bogi loptu prema centru, ona još brže nazad i još opasnija... Dok Rodin nije ušao, Oda nije uspio spustit i ostvarit pas igru. Ako išta imamo, to su onda bekovske pozicije. Hvala za video.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 10:58 pm

Blagojevic,Curjucic,Vranjes su moj sokole izmislili futbol za Sabana, Hajdara i Sadikovica. Znaci porediti Blagojevica sa ovima sada vrijedja inteligenciju...prvi put cujem da se klub ogradjuje od navijaca koji galame sa stadiona...ovo nigdje nisam cuo jos malo cemo morati mirno sjediti sa povezom preko usta...ovi nas privatizovase izgleda...ne bi me cudilo da iduci put bude ti mozes ti ne mozes uci...hahahhahahh
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 11:01 pm

Sutra 0:2 hladno i idemo dalje.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 11:03 pm

LARSSON je napisao/la:
pet apr 26, 2019 8:05 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pet apr 26, 2019 6:56 pm
DANAN je napisao/la:
pet apr 26, 2019 6:45 pm
E cuj pavic ima dobar centarsut samo iz mjesta...........
E sunce ti poljubim.... :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Haj živ bio nađi mi jedan njegov centaršut iz trka za cijelu sezonu.. Da pojačam stakla na đozlukama ako su ofalila ova..
Valjaju li ovi čemu ?
U bolnici ce zavrsiti, jos Zajmovic zabi na derbiju..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 11:05 pm

Brkoo je napisao/la:
pet apr 26, 2019 8:36 pm
Koje dobre veznjake je Amar otjerao? Zar stvarno mislite da ce 100 puta ponovljena laz biti istina? Dobar veznjak Vranjes koji je izgledao tako jadno da se to rijecima ne moze opisati? Arezina koji nema mozga? Curjuric koji moze trcati pola sata? Blagojevic(prije dolaska Amara otisao) koji ne moze sastaviti dva poluvremena na istom nivou? To vam dobri veznjaci? ili samo nemate dovoljno godina da se sjetite ko je sve igrao za Zelju i kakvi su to majstori bili za razliku od ovih tzv. "fudbalera".. Sve ove nase sadasnje tzv. fudbalere treba otjerati(bez izuzetaka)i dovesti potpuno nove igrace koji imaju kvalitet i pobjednicki mentalitet..
Inace kroz nas klub od rata pa na ovamo proslo bruku dobrih veznjaka. Svi su oni bolji od Damira Sadikovica i Mustafe Mujezinovica.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 11:09 pm

Jah jah :klanjase:
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 11:11 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
čet apr 11, 2019 11:34 am
Igraci koji ce napustiti klub na ljeto:Stevanovic, Pavic, Rodin, Krpic, Zajmovic.
Citiram sebe!
Rodin bi sutra lako mogao na beku zavrsiti, treba nama oci otvoriti kako je los.
Krpic je sigurno slucajno zavaljen na krilu, Dzenan Zajmovic koji veze nema ni na jednom krilu ali je manje los lijevo stavi se desno..
Svakako je jasno da su Pavic i Sinisa najgori bekovi iza rata u klubu,odnosno ne znaju centrirat i spori su.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 11:13 pm

Sjećam se pojedinaca kako su pljuvali po Krpi i govorili ako nije Veca, Siniša treba biti kapiten, a vidi ih sad. Čega su se likovi dosjetili :D
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 11:13 pm

CURVA je napisao/la:
pet apr 26, 2019 11:12 pm
LARSSON je napisao/la:
pet apr 26, 2019 11:09 pm
Jah jah :klanjase:
Sta ti je smjesno decko
Ništa, prenijelo me. :klanjase:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 11:13 pm

CURVA je napisao/la:
pet apr 26, 2019 11:12 pm
LARSSON je napisao/la:
pet apr 26, 2019 11:09 pm
Jah jah :klanjase:
Sta ti je smjesno decko
Meni Francuzi
Željezničar ante portas !
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 11:19 pm

Bez veze se provaljuju sa ovom izjavom. Ništa spec nije bilo protiv saveza, ni transparent ni direktno prozivanje, potpuno normalno ponašanje navijača.
Ako ovo postane praksa svaku tekmu će imati po deset izvinjenja - svim nacijama u BiH ( i Sejdiću i Finciju), sudijama, savezu, protivničkim igračima, našim igračima, trenirima, upravi, navijačima....
Ko da nikad nisu bili na utakmici. O da znaju šta se sve nama psuju na gostovanjima
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 11:20 pm

CURVA je napisao/la:
pet apr 26, 2019 11:08 pm
LARSSON je napisao/la:
pet apr 26, 2019 6:39 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pet apr 26, 2019 6:37 pm

Decko, covjece sta god da si, mani me se etiketiranja i takve price, molim te.

Ovo ti je realno tako. Ljudi nisu zadovoljni, sam si pisao da je losa igra ovo ono , i samo da je neko drugi vec bi ga tjerali, ali Amar ima kredit.
Ali i tsj kredit ce iscuriti, nije raja glupa i slijepa, doduse ima izuzetaka koji su slijepi i svaki potez babuke se aminuje i podrzava.
Pusti bolan, vidiš da ni on ne zna šta piše, možda mu rekli da dolazi investitor.
Prvo da rijesimo jednu stvar Amaru niko nije dao kredit vec ga je svojim znanjem zasluzio, jednom su ga papci otjerali pa je nastupio susni period od 7 godina pa se babuka vratio i opet nas vratio tamo gdje i trebamo biti znaci babuka je zasluzio nase povjerenje i mora ga dobiti.Sto se ekipe tice vise puta sam rekao da je ovo najgora ekipa od poslije rata 100 posto ,znaci da sve jednog igraca otjera nece mi biti zao cak naprotiv.Taj Stevanovic je igrao protiv Pitara i kako je odigrao? .A tebi Lars sta da ti kazem ?u januaru sam ti rekao za Vijetnamce vrijeme ti je pokazalo umjesto da se u tisu ti nastavljas ali opet cete vrijeme demantovati Kamp Francuzi evo raja prati sve .
Moj CURVA, izgleda da se ne vrijedi raspravljati. Da sutra uđu Francuzi, govorit će se kako smo prodali klub itd. Njima valja samo Miske i niko drugi ne.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 11:22 pm

Miske kriv što se psovalo Begiću ehehe
Željezničar ante portas !
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 11:43 pm

CURVA je napisao/la:
pet apr 26, 2019 11:23 pm
kvalitet je napisao/la:
pet apr 26, 2019 11:20 pm
CURVA je napisao/la:
pet apr 26, 2019 11:08 pm

Prvo da rijesimo jednu stvar Amaru niko nije dao kredit vec ga je svojim znanjem zasluzio, jednom su ga papci otjerali pa je nastupio susni period od 7 godina pa se babuka vratio i opet nas vratio tamo gdje i trebamo biti znaci babuka je zasluzio nase povjerenje i mora ga dobiti.Sto se ekipe tice vise puta sam rekao da je ovo najgora ekipa od poslije rata 100 posto ,znaci da sve jednog igraca otjera nece mi biti zao cak naprotiv.Taj Stevanovic je igrao protiv Pitara i kako je odigrao? .A tebi Lars sta da ti kazem ?u januaru sam ti rekao za Vijetnamce vrijeme ti je pokazalo umjesto da se u tisu ti nastavljas ali opet cete vrijeme demantovati Kamp Francuzi evo raja prati sve .
Moj CURVA, izgleda da se ne vrijedi raspravljati. Da sutra uđu Francuzi, govorit će se kako smo prodali klub itd. Njima valja samo Miske i niko drugi ne.
Buraz i ja volim Misketa Almira i ekipu znam ih dosta i znam koliko zive Zeljeznicar nikad necu zaboraviti sta su ljudi uradili ali isto tako znam kako je bilo 20 godina bez Amara svaka je bila za zaborav tako da nema ni jedan razlog da mu ne vjerujem i da ga ne podrzavam.
Pa to je i problem. Ne mogu oni shvatiti da se mogu poštovati/voljeti i Miske i društvo, ali i Amar i društvo. U njihovim glavama je apsolutna podjela. Sto puta rekao da sam zahvalan Misketu na svemu (a i ti isto, uz još neke), da bih volio da je Amar radio s njim, ali i da je ta ekipa (mislim na upravljačke strukture) nakon 5 poraza morala ići i ustupiti mjesto drugima... Ali džaba, opet smo Amarovci, samo zato što smo spremni ovim strukturama pružiti priliku, pa tek onda ocjenjivati njihov rad... Lakše je odmah popljuvati.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 273 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija