Analize protivnika za sezonu 2019/2020: viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: viewtopic.php?f=51&t=912&p=434009

mamba21
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 26, 2019 1:26 pm

Imam osjecaj da sutra uzimamo. Najvise zbog toga sto im fale baraban, ivetic, said i alispahic.
Forza 1921!

AsharaK
Administrator
Kontakt:

pet apr 26, 2019 1:45 pm

Nije Stevanović Carlos, ali je igrač koji zna šta je Željo. Zbog toga je vratio Stanića jel
Željezničar ante portas !

teteac8684
Kontakt:

pet apr 26, 2019 1:48 pm

AsharaK je napisao/la:
pet apr 26, 2019 1:45 pm
Nije Stevanović Carlos, ali je igrač koji zna šta je Željo. Zbog toga je vratio Stanića jel
"Biće Željo k.... šampion, k.... šampion, k.... šampion" reče lik koji zna šta je Željo....

kokoška
Kontakt:

pet apr 26, 2019 1:49 pm

Sinisa i Krpic nece igrati kod Amara...Krpic igra jer nemamo zamjene..

kokoška
Kontakt:

pet apr 26, 2019 1:56 pm

Jedina dva igraca koji su pravi profesionalci i koji su na svakom mecu davali 100%.

kvalitet
Kontakt:

pet apr 26, 2019 2:04 pm

bistrikboy je napisao/la:
pet apr 26, 2019 1:14 pm
A jeboga Stevanovic ako ode nek ide,pa nije Carlos...
Ako ide zbog smrdana, onda ne odobravam. Ako ćeš dovesti beka za prvih 11, onda ima smisla, čak i ako smrdan ostane kao backup opcija, jer može krpiti više mjesta od Siniše.
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Kospa
Kontakt:

pet apr 26, 2019 2:06 pm

Ma brate realno, podrzavam ga zbog Zelje, on se popisao na sve titule koje je osvojio svojim ponasanjem, postupcima i izjavama.
Ovo sa Sinisom samo je jedna u nizu... uhljebio jednog ultrasa a otjerao zeljovca koji je za klasu bolji od njega. Doveo 2 rupe, Sipovica i sindikalca i oni kao su u formi a otjera Sinisu :zid:
Nemam rijeci fakat... sjetio bih se svega al ne mogu zbog Ivice i Asime...
... Godine života svoga tebi dao sam...

plavi kanarinac
Kontakt:

pet apr 26, 2019 2:18 pm

E pa ja ne mogu da vjerujem da neki ovdje govore da je Stana okej, neka ide Sinisa... ne mogu da vjerujem da je nekima okej sto je najveca pickurina u ekipi ikada zauzela mjesto covjeku koji je plakao zbog Želje... i ne moze me niko ubjediti da nije cisto eto tako, iz nekog hira... a ne radi kvalitete ove propalice koja nam igra beka trenutno
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Tare1921
Kontakt:

pet apr 26, 2019 2:46 pm

Ljudi gdje pise to za Sinisu?
I sto smo prestali zvizdati Stanicu?
Zeljeznicar prvak 2019/20

ublehas
Kontakt:

pet apr 26, 2019 3:11 pm

Trener je odgovoran za rezultat, i meni je ok da on bira sebi ekipu kako njemu odgovara. Amaru "zamjeram" samo dovođenje stanića i eventualno vraćanje Bekrića, ali ne zbog njihovih igračkih (ne)kvaliteta nego zbog toga što su pišali po nama.
Amar treba da sastavi ekipu onako kako on misli. To je jedino ispravno. Takođe Amar treba i da odgovara za rezultate kakvi god da oni budu. Naravno, to se odnosi na sve trenere i one prije i one buduće. Prema tome, pustimo Amara da sam bira sebi ekipu, ali zna se da mi očekujemo titulu sljedeće sezone.

samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Kontakt:

pet apr 26, 2019 3:25 pm

Što je još fascinantno, momak nikad za ovo godina otkad je tu, ali baš nikad ništa nije pričao o upravama, trenerima, saigračima. Samo je radio ono za šta je plaćen. Isključivo teren, borba i zadnji atom snage. Nikad ništa nije loše rekao ni o navijačima, ni klubu. Radio je onako kako mu se kaže i kako najbolje zna. I sad na klupi "gine", skače za svaku sudijsku odluku, nervira se... E zbog toga ga nikad neću prežaliti. Zbog njegovog srca i borbe. Samo kad se sjetim utakmice protiv Čelika i onog preokreta... Čovjek plače **** te. To je meni bio dovoljan dokaz koliko mu je stalo... Pa hajde zamislite Stanića, Bogičevića, Sadikovića, Kjosevskog itd da zaplaču zbog Želje? Nepravda, ali nije da nismo navikli... Ako ker ostane, a Siniša ode ja ovo Amaru nikad neću zaboraviti ni oprostiti. Jedini potez koji se može opravdati je da obojica idu.
STANIĆU SRĐANE NAPUŠI SE KURČINE! KERU SMRDLJIVI!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!

Srđan Stanić persona non grata!

N/FSBiH - MAFIJA
SAVEZ NAPOLJE!

PlaviVlak
Kontakt:

pet apr 26, 2019 3:28 pm

Bekrić ni igrački ni moralno ne smije više biti u Želji, čak i Stanić više od njega fudbalski može ponuditi.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Timscho
Kontakt:

pet apr 26, 2019 3:34 pm

ublehas je napisao/la:
Trener je odgovoran za rezultat, i meni je ok da on bira sebi ekipu kako njemu odgovara. Amaru "zamjeram" samo dovođenje stanića i eventualno vraćanje Bekrića, ali ne zbog njihovih igračkih (ne)kvaliteta nego zbog toga što su pišali po nama.
Amar treba da sastavi ekipu onako kako on misli. To je jedino ispravno. Takođe Amar treba i da odgovara za rezultate kakvi god da oni budu. Naravno, to se odnosi na sve trenere i one prije i one buduće. Prema tome, pustimo Amara da sam bira sebi ekipu, ali zna se da mi očekujemo titulu sljedeće sezone.
100% si u pravu, trener bira igrače i odgovara za rezultat, a biranjem igrača koji su pljuvali Klub pokazuje koliko drži do Kluba i do navijača.

Jedino mislim da nije realno očekivati titulu iduće sezone jer poslije ovog zimskog prelaznog roka koji je odrađen katastrofalno sad na ljeto opet treba angažovati dosta novih igrača što znači da će opet proći neko vrijeme dok se oni uigraju onako kako trener očekuje.
svojim snagama na svojoj zemlji

Kospa
Kontakt:

pet apr 26, 2019 3:51 pm

100 % trener bira igrace i odgovara za njih.
Ali ako je kriterij ko je Zeljo i sta je izmedju ostalog ne moze stanic smrad nekom objasnjavati to... A kamo li sinisi da objasnjava.
Znamo svi sto ide a razlog tome je daleko od fudbalske odluke. Zato ga necu cijeniti ko trenera, nego kao covjeka i zeljovca e tu je ispao pichka.

A smjesno je jer i kao trener ovo do sada sto je pokazao je teski prosjek , ali ima kredita pa cu suditi na kraju slijedece sezone
... Godine života svoga tebi dao sam...

godrina
Kontakt:

pet apr 26, 2019 4:16 pm

nije sinisa ni cafu ni carlos ali nikad nije bio najgori na terenu, uvijek se borio koliko je mogao, cesto je bio medju 4 nasa najbolja igraca, covjek je koji je zavolio Zelju, koji se borio za grb ali i da nista od ovog nije tacno sramota, bruka i pljuvanje u usta svima nama je da ga nema na terenu zbog smrdljive pizde egzistencije

sto se tice utakmice, ogadili su mi fudbal u srijedu, proklinjo sam sebe sto to pratim i gledam, al opet jedva cekam i samo nek pobjede u toj jebbenoj tuzli pa nek ide sve u piicku materinu
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

DANAN
Kontakt:

pet apr 26, 2019 4:27 pm

Sve ce to narod pozlatiti.....

teteac8684
Kontakt:

pet apr 26, 2019 4:44 pm

Timscho je napisao/la:
pet apr 26, 2019 3:34 pm
ublehas je napisao/la:
100% si u pravu, trener bira igrače i odgovara za rezultat, a biranjem igrača koji su pljuvali Klub pokazuje koliko drži do Kluba i do navijača.

Jedino mislim da nije realno očekivati titulu iduće sezone jer poslije ovog zimskog prelaznog roka koji je odrađen katastrofalno sad na ljeto opet treba angažovati dosta novih igrača što znači da će opet proći neko vrijeme dok se oni uigraju onako kako trener očekuje.
Itekako je realno ocekivati titulu (sto da ne i duplu krunu), a ako to nisu u stanju neka se kupe svi redom...Imaju sljedecu sezonu pa bujrum...

fcz
Kontakt:

pet apr 26, 2019 5:14 pm

Sramota moj Amare, sramota. Nemoj se cuditi ako te nekad slicno stigne.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Leon_Professional
Kontakt:

pet apr 26, 2019 5:22 pm

fcz je napisao/la:
pet apr 26, 2019 5:14 pm
Sramota moj Amare, sramota. Nemoj se cuditi ako te nekad slicno stigne.
Kucka je karma, to je sigurno.

Raja zna, nije glupa i nece sigurno trpiti prodavanje ublehe. Neko drugi bi vec tjeran.
Amar ima kredit, ali vec sljedece sezone ako bude ovako bit ce i njemu tjeranje, a i neka, dosli su s tom pricom, ljeto prestavili kao kljucnu stvar. E ako poslije ljeta ne budemo fotbal klab u pravom smislu nek se jebu i kupe.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Plava Porodica
Kontakt:

pet apr 26, 2019 5:38 pm

Yebo majku nisam znao da u ekipi imamo Dani Alvesa..
Amare Amare..
17.12.2018. DAN POBJEDE ŽELJEZNIČARA!

Mi u Želji smo ratnici,a ne svileni akademci,i to nek vam je jasno dok igrate ovdje! :zeljeznicar1:

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 30 gostiju.

Prijava  •  Registracija