PlaviVlak
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 24, 2019 8:49 am

Urbanfen je napisao/la:
sri apr 24, 2019 8:32 am
DANAN je napisao/la:
sri apr 24, 2019 7:37 am
Zeljo je napisao/la:
sri apr 24, 2019 7:25 am

Pa rade isto sto su radili i oni kad su branili proslu upravu, bukvalno identicna stvar.
A trebaju i jedni u drugi da odvade malo i da pisemo malo o utakmicama. Svaka kritika stoji, ali konstantno pljuvanje samo produbljuje losu situaciju. To smo vidjeli na zimu, a isto ce biti i sada ako se nastavi.
Bukvalno kad god udjem na forum, neko dodje, baci neku bombu, svi se uhvate za to i onda krene pljuvanje i uvijek ista prica, te Amara zovu kamatarom, te sto nije radio sa proslom upravom kad je vec htio na klupu, mislim stvarno. Od Decembra se ista prica u krug vodi.
Majstore.
Ovu raju ne mozes folirati vise.Ili jesi ili nisi.
Vide ljudi sve.
Danas je takvo vrijeme da se vrlo lahko dodje do imformacije na ovaj ili onaj nacin.
Ono sto su bile kafane ranije to su sada drustvene mreze I bukvalno se ne moze nista sakriti....
Isto tako ni ti ne mozes folirati raju
Pešto ili neko iz uprave? Ili si neko blizak novoj upravi? Maloprije si se registrovao, a vidim barataš informacijama i odmah krećeš u prozivanje.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

zeljoiznadsvega
Kontakt:

sri apr 24, 2019 8:50 am

Urbanfen je napisao/la:
sri apr 24, 2019 8:47 am
93.000 je do dec sve je placeno ova polusezona
Ocito nisi skontao moje pitanje, ako je 93.000 KM, koliko je stiglo na naplatu?
Obzirom da govoris da zastitarska agencija kosta 2.500 po utakmici jel to znaci da opet nemamo zastitara na stadionu 00:24, ako je tako treba opet ocekivati da pukne neki ventil na zapadu pa da racun za vodu dodje cca 40.000KM. Ljepota

Urbanfen
Kontakt:

sri apr 24, 2019 9:11 am

Imamo zastitara.. dug od 93 je dosao na naplatu 12 mjesecu. Ima zastitar na stadionu i nije toliko vode doslo nego vise

AdmirA
Kontakt:

sri apr 24, 2019 9:13 am

Ne zna čovjek više šta da misli. Pa takve mizerne stvari se dešavaju(ako su tačne naravno) da je to tako tužno, jadno i prosto nevjerovatno. I kako da se čovjeku više sve ne zgadi i ne izmješa, pogotovo navijačima koji su manje upućeni u dešavanja u klubu. E svašta.
Klasa radnička!

Urbanfen
Kontakt:

sri apr 24, 2019 9:23 am

Zaka je napisao/la:
sri apr 24, 2019 8:49 am
Urbanfen je napisao/la:
sri apr 24, 2019 8:32 am
DANAN je napisao/la:
sri apr 24, 2019 7:37 am

Majstore.
Ovu raju ne mozes folirati vise.Ili jesi ili nisi.
Vide ljudi sve.
Danas je takvo vrijeme da se vrlo lahko dodje do imformacije na ovaj ili onaj nacin.
Ono sto su bile kafane ranije to su sada drustvene mreze I bukvalno se ne moze nista sakriti....
Isto tako ni ti ne mozes folirati raju
Pešto ili neko iz uprave? Ili si neko blizak novoj upravi? Maloprije si se registrovao, a vidim barataš informacijama i odmah krećeš u prozivanje.
Nisam Pesto ali mogu reci da sam blizak klubu. Prosli put me neko,a nikome nista opsovao nisam ,trajno banovao. Prijavio sam se samo da podjelim ISTINITE podatke. Od spinovanja nema niko koristi a najmanje FK Zeljeznicar. Ocekujem opet ban jer ce navaliti sad da sam pesto i sl. Nije bas tako kako se iznose info. Zeljo nije ni Amar ni Nihad ni Senad... Sto bi rekli drugi iz splita sve je prolazno samo Zeljo i Bog su vjecni!!

Faca Sa Ulica
Kontakt:

sri apr 24, 2019 9:25 am

Urbanfen je napisao/la:
Imamo zastitara.. dug od 93 je dosao na naplatu 12 mjesecu. Ima zastitar na stadionu i nije toliko vode doslo nego vise
Super neka si se registrovao.
Imam par pitanja ako nije problem pa da nam odgovoris.
1.Gdje je advokatski tim?
2.Koji je razlog njihovih otkaza punomoci?
3.Kako je moguce da fan shop posluje minusu u ova prva 4 mjeseca I to 20 000 km?
Eto za pocetak toliko.

cipiripi
Prijatelj foruma
Kontakt:

sri apr 24, 2019 9:29 am

Moje pitanje bi bilo, zasto momku sa 1921.tv nije vracena sluzbena akreditacija. Je li to Pesto i kompanija privatizovala Klub. Klub je moj koliko i njihov i kao aktivni clan imam ista prava kao i cijela Uprava. Mnogi od nas su kroz mnoge akcije "upumpali" vise novca u Klub nego trenutna garnitura.
Od kad sam se rodio Želju sam zavolio, plava mi je boja mila Božija je volja bila.

zeljoiznadsvega
Kontakt:

sri apr 24, 2019 9:30 am

Urbanfen je napisao/la:
Pa i ako je toliki dug, a nije, sve je stiglo na naplatu vjerovatno zbog toga sto je neko raskinuo ugovor sa starom zastitarskom agencijom jer je bio pametan pa mislio da mu ne trebaju pa ljudi potrazuju kompletan iznos, a kad je "pukao ventil" na zapadu taj neko skontao da mu treba zastitar pa potpisao ugovor sa novom zastitarskom agencijom.

Urbanfen
Kontakt:

sri apr 24, 2019 9:40 am

DANAN je napisao/la:
Urbanfen je napisao/la:
3.Kako je moguce da fan shop posluje minusu u ova prva 4 mjeseca I to 20 000 km?
Eto za pocetak toliko.
1. Otkazala su 2 advokata i 3 po punomoci jednog od ove dvojice. I to ne znam ko je nazvao Advokatski tim? Ima 4 advokata koji su uzeli predmete. O imenima ce te biti obavjesteni isto kao sto smo svi bili obavjesteni o ovim do sada.
2. Jedan je otkazao zbog navodne njegove uvjerenosti da ovaj UO hoce da prekine krivnicu prijavu oko duga iz blagajne. Sto granici sa ludoscu jer ja bi volio vidjeti nekoga ko moze povuci krivicnu prijavu koja je u tuzilastvu za bilo sta?
3. Nije ti tacna info da posluje u minusu. Minus 20.000 je dug fan shopa prema jednom dobavljacu koji je ujedno jedno vrijeme vodio FAN shop. Sa njim je prekinut ugovor od strane bivsih UO i onda se oforimila FIRMA koja vodi fan shop. Fan shop posluje pozitivno a dug je prema GONG meni se cini da se tako firma zvala koja je vodila prije firm fan shop.
Ima li jos ista da te interesuje? Za sve sto sam ti rekao imam dokaz. A ti slobodno pitaj sve sto znam normalno cu reci a da nece nastetiti klubu.

Urbanfen
Kontakt:

sri apr 24, 2019 9:43 am

cipiripi je napisao/la:
sri apr 24, 2019 9:29 am
Moje pitanje bi bilo, zasto momku sa 1921.tv nije vracena sluzbena akreditacija. Je li to Pesto i kompanija privatizovala Klub. Klub je moj koliko i njihov i kao aktivni clan imam ista prava kao i cijela Uprava. Mnogi od nas su kroz mnoge akcije "upumpali" vise novca u Klub nego trenutna garnitura.
O tome koliko je ko upumpao novca u klub mozemo uz kafu nekad. Sto se tice momka sa 1921 samo ti mogu reci da situacija nije bas takva kakvom je neki hoce da prestave. Ponudjena je saradnja 1921 cak u vidu da jedan od clanova ekipe bude stalno zaposlen u klubi itd da ne duzim sada.

cipiripi
Prijatelj foruma
Kontakt:

sri apr 24, 2019 9:45 am

Posto neces konkretno da odgovoris na postavljeno pitanja, pitat cu samo jos nesto KADA CE BITI POSTAVLJEN KROV NA ISTOKU. GDJE JE ZAPELO.

Priblizava se vrijeme prodaje godisnjih ulaznica i ja prvi zelim znati da li ce biti postavljen krov do ljeta dok ne krene prodaja godisnjih jer bih umjesto sjevera kupio godisnju za istok.

Hvala
Od kad sam se rodio Želju sam zavolio, plava mi je boja mila Božija je volja bila.

Timscho
Kontakt:

Urbanfen je napisao/la:
DANAN je napisao/la:
Urbanfen je napisao/la:
Eto za pocetak toliko.
1. Otkazala su 2 advokata i 3 po punomoci jednog od ove dvojice. I to ne znam ko je nazvao Advokatski tim? Ima 4 advokata koji su uzeli predmete. O imenima ce te biti obavjesteni isto kao sto smo svi bili obavjesteni o ovim do sada.
2. Jedan je otkazao zbog navodne njegove uvjerenosti da ovaj UO hoce da prekine krivnicu prijavu oko duga iz blagajne. Sto granici sa ludoscu jer ja bi volio vidjeti nekoga ko moze povuci krivicnu prijavu koja je u tuzilastvu za bilo sta?
3. Nije ti tacna info da posluje u minusu. Minus 20.000 je dug fan shopa prema jednom dobavljacu koji je ujedno jedno vrijeme vodio FAN shop. Sa njim je prekinut ugovor od strane bivsih UO i onda se oforimila FIRMA koja vodi fan shop. Fan shop posluje pozitivno a dug je prema GONG meni se cini da se tako firma zvala koja je vodila prije firm fan shop.
Ima li jos ista da te interesuje? Za sve sto sam ti rekao imam dokaz. A ti slobodno pitaj sve sto znam normalno cu reci a da nece nastetiti klubu.
podnosilac krivične prijave može povući ranije podnesenu prijavu.
svojim snagama na svojoj zemlji

Urbanfen
Kontakt:

sri apr 24, 2019 9:47 am

zeljoiznadsvega je napisao/la:
Urbanfen je napisao/la:
Pa i ako je toliki dug, a nije, sve je stiglo na naplatu vjerovatno zbog toga sto je neko raskinuo ugovor sa starom zastitarskom agencijom jer je bio pametan pa mislio da mu ne trebaju pa ljudi potrazuju kompletan iznos, a kad je "pukao ventil" na zapadu taj neko skontao da mu treba zastitar pa potpisao ugovor sa novom zastitarskom agencijom.
Eto vidis sad ja i ti do sutra mozemo jel toliki dug ili nije. Da znas sa nikad nije bio potpisan ugovor pa se nije mogao ni raskinut. Nema nove agencije jos zastitar je bio iz GAME. Taj koji je bio odgovoran vjerujem da ce biti adekvatno kaznjen.

Urbanfen
Kontakt:

sri apr 24, 2019 9:49 am

Timscho je napisao/la:
Urbanfen je napisao/la:
DANAN je napisao/la:

Eto za pocetak toliko.
podnosilac krivične prijave može povući ranije podnesenu prijavu.
Ne moze onda protiv toga koji povuce ide krivicna prijava. Pogledaj malo zakone i sl. Ne moze se povuci krivicna prijava niti je ikad iko planirao sa je povuce

Urbanfen
Kontakt:

sri apr 24, 2019 9:51 am

cipiripi je napisao/la:
Posto neces konkretno da odgovoris na postavljeno pitanja, pitat cu samo jos nesto KADA CE BITI POSTAVLJEN KROV NA ISTOKU. GDJE JE ZAPELO.

Priblizava se vrijeme prodaje godisnjih ulaznica i ja prvi zelim znati da li ce biti postavljen krov do ljeta dok ne krene prodaja godisnjih jer bih umjesto sjevera kupio godisnju za istok.

Hvala
Hoce bit ce postavljen krov. U opstini je sve! Tender ceka spreman u Fudbalskom savezu. Ne mogu pustiti ranije dok ne dodje gradjevinska. Projekat je dobio pozitivno misljenje u nekom zavodu koliko imam info sad je sve u opstini. A to se ocekuje do kraja mjeseca

MATORI
Kontakt:

sri apr 24, 2019 9:53 am

DANAN je napisao/la:
Urbanfen je napisao/la:
Eto za pocetak toliko.

Nemojte ljudi pitati ništa.
Spavajte mirno...
Amar ih je doveo.
A koga ON dovede - nema greške, jer ON zna.
Ili su uz velike napore doveli ONI njega???
Dajte im vremena.
Do ljeta (gospodnjeg)!
Od ljeta PRAVNA DRŽAVA!
:roll:

zeljoiznadsvega
Kontakt:

sri apr 24, 2019 9:57 am

Urbanfen je napisao/la:
Urbanfen je napisao/la:
Eto vidis sad ja i ti do sutra mozemo jel toliki dug ili nije. Da znas sa nikad nije bio potpisan ugovor pa se nije mogao ni raskinut. Nema nove agencije jos zastitar je bio iz GAME. Taj koji je bio odgovoran vjerujem da ce biti adekvatno kaznjen.
Jel ti zaista mislis da je Gama toliko glupa i naivna pa sve ove godine radila bez ugovora?

kvalitet
Kontakt:

sri apr 24, 2019 9:58 am

Kada predmet dođe do Tužilaštva, ne može se povući. Ne znam odakle vam to. Već smo jednom pisali o tome, nadugo i naširoko. Tužilac ako vidi da postoje osnovi sumnje, on naređuje istragu itd.

Ne mogu da vjerujem koliko ste protiv ovih ljudi. Baratate poluinformacijama koje iznosite na forum i tako stvarate negativnu atmosferu, namjerno ili ne (a, s obzirom na to koliko informacija iznosite, sumnjam da je nenamjerno).

Ja molim ljude koji su bliski ovim upravljačkim strukturama da dođu na forum i da se stvori neki balans, jer ovo je nenormalno, kao da sam na nekom pitarskom forumu.
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Urbanfen
Kontakt:

sri apr 24, 2019 9:59 am

sri apr 24, 2019 9:57 am
Urbanfen je napisao/la:

Jel ti zaista mislis da je Gama toliko glupa i naivna pa sve ove godine radila bez ugovora?
Ne znam je glupa ali nije bio ugovor. Bio je neki nekad koji nikad nije produzavan nego se po njima radilo. Po tim cijenama mislim koje su bile savrsene za klub i povoljne. Zasto se nije platio dug to ne znam mozda zna DANAN ili slicni

Faca Sa Ulica
Kontakt:

sri apr 24, 2019 10:01 am

Kako je zaposlen marketing menadjer?
Hvala lijepo na odgovoru?

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 5 gostiju.

Prijava  •  Registracija