Koji rezultat prognozirate protiv Radnika?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
16 (24%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
34 (50%)
Remi
10 (15%)
Poraz
8 (12%)

Ukupno glasova: 68

Okolele
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 24, 2019 12:16 am

**** vas Amara i Senad opraste na ruke..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Plava Porodica
Kontakt:

sri apr 24, 2019 12:24 am

kvalitet je napisao/la:
uto apr 23, 2019 11:05 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
uto apr 23, 2019 11:02 pm
kvalitet je napisao/la:
uto apr 23, 2019 10:53 pm

Ovi Kup
Ovaj 5 titula, 4 puta Kup i Superkup

Šta je pogrešno rekao?
Dug koji se dan danas vraća i koji će se vraćati...

Nova tribina, teren, izmirene obaveze...

Hehe
Poštujem, svako gleda drugačije. Ja gledam pehare, trofeje, fudbal... Meni je to važnije.
Fudbalski klub. Lijepo je imati preduslove za fudbal.
Ali to su preduslovi. Najbitniji je fudbal. Fudbal dođemo da gledamo. Za fudbal platimo ulaznicu.
Najtrofejniji smo klub. To smo stekli dobrim fudbalom. Za taj fudbal je najzaslužniji Osim mlađi.
Tako da, nijedna ličnost, šta god da je uradila, ili će uraditi, u periodu iza rata, kad rezultatima i fudbalom napravi nešto više od Osima mlađeg, taj će istog trenutka biti prva najvažnija osoba Želje. Sad za sad je to Osim mlađi. I ne vidim da bi se to moglo promjeniti u budućnosti. Čak štaviše, Osim mlađi ima priliku napraviti još veću razliku novim angažmanom. Na sreću svih nas, tu je ponovo, bar bi tako trebalo biti. Na sreću..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

neroazzuro
Kontakt:

sri apr 24, 2019 12:35 am

Koji lik...
Pa osvajao bi on sad opet al sa Pofalićkim da se neko nije uhvatio prljavog dijela posla kojeg je dijelom icsam stvorio.
Ne znam do kad će te trpit moderacija sa ponavljanjem iste rečenice na 2957359 različitih načina, ali ovo stvarno više nema smisla. Vas trojica, četvorica stvarate iluziju neke podjele, dijametralno suprotnih mišljenja na forumu. A zapravo samo ljudima samo stvarate veću odbojnost prema Amaru.

zeljeznicka21
Kontakt:

sri apr 24, 2019 12:40 am

neroazzuro je napisao/la:
Koji lik...
Pa osvajao bi on sad opet al sa Pofalićkim da se neko nije uhvatio prljavog dijela posla kojeg je dijelom icsam stvorio.
Ne znam do kad će te trpit moderacija sa ponavljanjem iste rečenice na 2957359 različitih načina, ali ovo stvarno više nema smisla. Vas trojica, četvorica stvarate iluziju neke podjele, dijametralno suprotnih mišljenja na forumu. A zapravo samo ljudima samo stvarate veću odbojnost prema Amaru.
Isti taj Amar ti je i poceo proces stabilizacije kluba i poceo dovoditi ispravne ljude u klub kad vec o tome pricamo

Ali mislim da a ovakvim raspravam treba stati, niatq ne dobijamo, svako ima misljenje i to je to, podrska Želji sada treba biti najbitnija
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.

Leon_Professional
Kontakt:

sri apr 24, 2019 1:03 am

Pa da isto je s obje strane.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

neroazzuro
Kontakt:

sri apr 24, 2019 1:21 am

Ama poredite neuporedivo.

ISB87
Kontakt:

sri apr 24, 2019 1:23 am

da je valjala ne bi bila bivsa :D
dosta vas je vise.

srijeda, lijepo vrijeme nadam se, bez kise i vjetra. termin je dobar.
ZELJEZNICAR ZA ZIVOT CIJELI!
MIRZA RASCIC

Kospa
Kontakt:

sri apr 24, 2019 1:37 am

Zeljo je napisao/la:
sri apr 24, 2019 12:52 am
Koji lik...
A sta rade forumasi Guvo, Kokoska, Bosanac. Likovi koji nisu napisali post,a da nisu vrijedjali naseg trenera? I ako ovo stvara odbojnost prema Amaru, isto tako dizanje Misimovica i prosle uprave stvara odbojnost prema toj upravi.
Razlika je sto su ovi bivsi i nemaju vise sta dodati ni oduzeti, a ovi sadasnji su itekako u mogucnosti da naprave dobrih stvari i ta odbojnost moze uticati na njihov rad.

Iskreno kako ovi gore nabrojani nerviraju raju kad dizu u nebo prethodnu upravu, pojedinci ovde da ih ne izdvajam a zna se ko su, na isti nacin se trude da svaki propust trenutne garniture i AO ( a ima ih i treba da ih ima jer ko radi taj i grijesi) operu.
I to pranje i branjenje ide do te mjere da nekada fakat smijesno izgleda, tipa branjenje igranja Stanica navodnom losom formom Stevanovica :zid:

To samo vise produbljuje jaz i nervira raju... upravo kontra efekat od onog koji zele postici.

Samo krajnji rezultati ce dati potpunu sliku rada ovih sadasnjih, kao sto su pokazali i pokazati ce kvalitet rada proslih.

Zato umjesto mlacenja prazne slame, sutra u dolinu podrzati naseg Zelju !
... Godine života svoga tebi dao sam...

neroazzuro
Kontakt:

sri apr 24, 2019 2:30 am

Druže ne može klub počivati na treneru koliko god taj trener bio briljantan.
SISTEM I SAMO SISTEM!

Bosanac1993
Kontakt:
Status: Online

sri apr 24, 2019 4:24 am

Vi imate argumente da opravdavate Amara, sa druge strane postoje ljudi koji imaju iste takve argumente da brane Misimovica i ono sto je za klub uradio...gdje je problem,a da Zeljo nam trpi!

A pri tome mnogi od vas ovo jedva trpe i gledaju, znamo svi da ovo ne valja al eto suti i cekaj...al haj jbg
NI MILIMETRA!

Faca Sa Ulica
Kontakt:

sri apr 24, 2019 5:49 am

Plava Porodica je napisao/la:
sri apr 24, 2019 12:24 am
kvalitet je napisao/la:
uto apr 23, 2019 11:05 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
uto apr 23, 2019 11:02 pm

Dug koji se dan danas vraća i koji će se vraćati...

Nova tribina, teren, izmirene obaveze...

Hehe
Poštujem, svako gleda drugačije. Ja gledam pehare, trofeje, fudbal... Meni je to važnije.
Fudbalski klub. Lijepo je imati preduslove za fudbal.
Ali to su preduslovi. Najbitniji je fudbal. Fudbal dođemo da gledamo. Za fudbal platimo ulaznicu.
Najtrofejniji smo klub. To smo stekli dobrim fudbalom. Za taj fudbal je najzaslužniji Osim mlađi.
Tako da, nijedna ličnost, šta god da je uradila, ili će uraditi, u periodu iza rata, kad rezultatima i fudbalom napravi nešto više od Osima mlađeg, taj će istog trenutka biti prva najvažnija osoba Želje. Sad za sad je to Osim mlađi. I ne vidim da bi se to moglo promjeniti u budućnosti. Čak štaviše, Osim mlađi ima priliku napraviti još veću razliku novim angažmanom. Na sreću svih nas, tu je ponovo, bar bi tako trebalo biti. Na sreću..
Tobe yarabi......
Nevjerovatno

barbarez
Kontakt:

sri apr 24, 2019 6:42 am

Evo ja sam sinoc cuo,da zastitarska agencija koja radi na nasim utakmicama,veceras radi posljednu tekmu,zbog duga koji imamo prema njima. Cuo sam to od uposlenice . Jel moguce da je dug napravljen u 4 utakmice na proljece i da samo zbog duga od ove nove uprave,ljudi otkazuju saradnju.

Faca Sa Ulica
Kontakt:

sri apr 24, 2019 7:16 am

barbarez je napisao/la:
Evo ja sam sinoc cuo,da zastitarska agencija koja radi na nasim utakmicama,veceras radi posljednu tekmu,zbog duga koji imamo prema njima. Cuo sam to od uposlenice . Jel moguce da je dug napravljen u 4 utakmice na proljece i da samo zbog duga od ove nove uprave,ljudi otkazuju saradnju.
Izgleda da je tako.
Skontaj samo kada su nekog sponzora potpisali.A nije da nisu fino krenuli.Svako 3 dan neka objava o sponzoru.
Ono kako sam ja skontao ocigledno da ljudi u poslovnom svijetu nece da saradjuju sa njima.
Na zalost je tako.

Zeljo
Kontakt:

sri apr 24, 2019 7:25 am

Kospa je napisao/la:
Zeljo je napisao/la:
Koji lik...
A sta rade forumasi Guvo, Kokoska, Bosanac. Likovi koji nisu napisali post,a da nisu vrijedjali naseg trenera? I ako ovo stvara odbojnost prema Amaru, isto tako dizanje Misimovica i prosle uprave stvara odbojnost prema toj upravi.
Razlika je sto su ovi bivsi i nemaju vise sta dodati ni oduzeti, a ovi sadasnji su itekako u mogucnosti da naprave dobrih stvari i ta odbojnost moze uticati na njihov rad.

Iskreno kako ovi gore nabrojani nerviraju raju kad dizu u nebo prethodnu upravu, pojedinci ovde da ih ne izdvajam a zna se ko su, na isti nacin se trude da svaki propust trenutne garniture i AO ( a ima ih i treba da ih ima jer ko radi taj i grijesi) operu.
I to pranje i branjenje ide do te mjere da nekada fakat smijesno izgleda, tipa branjenje igranja Stanica navodnom losom formom Stevanovica :zid:

To samo vise produbljuje jaz i nervira raju... upravo kontra efekat od onog koji zele postici.

Samo krajnji rezultati ce dati potpunu sliku rada ovih sadasnjih, kao sto su pokazali i pokazati ce kvalitet rada proslih.

Pa rade isto sto su radili i oni kad su branili proslu upravu, bukvalno identicna stvar.
A trebaju i jedni u drugi da odvade malo i da pisemo malo o utakmicama. Svaka kritika stoji, ali konstantno pljuvanje samo produbljuje losu situaciju. To smo vidjeli na zimu, a isto ce biti i sada ako se nastavi.
Bukvalno kad god udjem na forum, neko dodje, baci neku bombu, svi se uhvate za to i onda krene pljuvanje i uvijek ista prica, te Amara zovu kamatarom, te sto nije radio sa proslom upravom kad je vec htio na klupu, mislim stvarno. Od Decembra se ista prica u krug vodi.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

struja
Kontakt:

sri apr 24, 2019 7:28 am

barbarez je napisao/la:
Imamo isti info samo što sam ja čuo još dvije utakmice da će biti.Vjerovatno do kraja prvenstva.

Faca Sa Ulica
Kontakt:

sri apr 24, 2019 7:37 am

Zeljo je napisao/la:
Kospa je napisao/la:
Zeljo je napisao/la:

Pa rade isto sto su radili i oni kad su branili proslu upravu, bukvalno identicna stvar.
A trebaju i jedni u drugi da odvade malo i da pisemo malo o utakmicama. Svaka kritika stoji, ali konstantno pljuvanje samo produbljuje losu situaciju. To smo vidjeli na zimu, a isto ce biti i sada ako se nastavi.
Bukvalno kad god udjem na forum, neko dodje, baci neku bombu, svi se uhvate za to i onda krene pljuvanje i uvijek ista prica, te Amara zovu kamatarom, te sto nije radio sa proslom upravom kad je vec htio na klupu, mislim stvarno. Od Decembra se ista prica u krug vodi.
Majstore.
Ovu raju ne mozes folirati vise.Ili jesi ili nisi.
Vide ljudi sve.
Danas je takvo vrijeme da se vrlo lahko dodje do imformacije na ovaj ili onaj nacin.
Ono sto su bile kafane ranije to su sada drustvene mreze I bukvalno se ne moze nista sakriti....

PlaviVlak
Kontakt:

sri apr 24, 2019 8:21 am

Nadam se jednom lošem danu Širokog, mada nakon pobjede nad Zrinjskim oni će vjerovatno biti puni samopouzdanja. Bez njihove loše partije teško ćemo do sva 3 boda, jer naš maksimum trenutni je da protiv njihove dobre igre izvučemo x.
Enin u sredini im je jako bitan i u odličnoj je formi, a o našem veznom redu svi sve znamo. Bagarić će kao i uvijek biti najveći problem i tip je igrača koji će našim štoperima praviti probleme.
Mislim da u odbrani imaju propusta, ali ponovo je pitanje šta mi možemo prems naprijed uraditi i možemo li iskoristiti njihove greške.
Pri tome, oni su nam vjerovatno najteži protivnik na Grbavici i često su znali odnijeti bodove s našeg terena.
Manekeni ko vas jebe, ja jedva čekam opet u svoj dom, na svoje mjesto.
Vidimo se večeras, sretno Željo!
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Urbanfen
Kontakt:

sri apr 24, 2019 8:32 am

DANAN je napisao/la:
sri apr 24, 2019 7:37 am
Zeljo je napisao/la:
Kospa je napisao/la:

Majstore.
Ovu raju ne mozes folirati vise.Ili jesi ili nisi.
Vide ljudi sve.
Danas je takvo vrijeme da se vrlo lahko dodje do imformacije na ovaj ili onaj nacin.
Ono sto su bile kafane ranije to su sada drustvene mreze I bukvalno se ne moze nista sakriti....
Isto tako ni ti ne mozes folirati raju

zeljoiznadsvega
Kontakt:

sri apr 24, 2019 8:44 am

Urbanfen je napisao/la:
sri apr 24, 2019 8:31 am
storm_raider je napisao/la:
sri apr 24, 2019 6:56 am
Jeste, vecina duga je od decembra napravljena.
2,500 je po utakmici zastitarska agencija. Kako onda dug od decembra 93.000 KM. Mozes li mi odgovoriti molim te?
Od te 93.000 KM, koliko je u valuti ?

Urbanfen
Kontakt:

sri apr 24, 2019 8:47 am

93.000 je do dec sve je placeno ova polusezona

Trenutno korisnika/ca: Bosanac1993, Dominic, Google [Bot], teteac8684 i 34 gosta.

Prijava  •  Registracija