YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat prognozirate protiv Krupe?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
25 (69%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
6 (17%)
Remi
2 (6%)
Poraz
3 (8%)

Ukupno glasova: 36

urbanzeljeznicar
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 23, 2019 7:50 am

slika

Faca Sa Ulica
Kontakt:

uto apr 23, 2019 8:02 am

urbanzeljeznicar je napisao/la:
uto apr 23, 2019 7:50 am
slika
Dezerteri......
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....

blueboy
Kontakt:

uto apr 23, 2019 8:37 am

LARSSON je napisao/la:
pon apr 22, 2019 11:47 pm
Veselinović je naše najbolje krilo, pa Zajmović. Ovo ostalo ne vrijedi ni pominjati.

@PratimsamoPlave

Računaj da si povlašten na kartoteci zbog tog igrača kojeg si naveo nakon Ramovića.
Tako je, jedina dva igrača koja mogu proći 1 na 1, druga stvar je što im je završnica uglavnom očajna.

Faca Sa Ulica
Kontakt:

uto apr 23, 2019 8:46 am

Ostali smo bez advokatskog tima.
Sva 3 advokata su otkazali punomoci za zastupanje kluba.....
Ode sve I tri lijepe...
Kada advokati otkazuju nije dobro.
Ne treba spominjati da su upravi ti advokati istinski navijaci kluba I koji su do sada iskljucivo radili u interesu kluba.

azbaha
Kontakt:

kvalitet je napisao/la:
pon apr 22, 2019 11:48 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pon apr 22, 2019 11:37 pm
Sto se tice investitora, zar mislite da ce doci neko ovde i uloziti 20 miliona?
20 miliona je smijesna cifra u svijetu fudbala. Za nas je svaki milion vise astronomska cifra.
U drzavi koja je kakva jeste, u takvoj drzavi imamo jos gore zakone, na to dolazi jos gori savez i dobijemo 2000 ligu na svijetu.
Od investitora bi ocekivao da nam pomogne oko kampa, gradnje stadiona... Ne znam gdje bi on sebe nasao tu?
Svaki transfer bi docekan pricom da gazda naplati svoje. Pare od Evrope gdje bi isle..
Treba nam finansiski oslonac, da nam ne idu glavni igraci. Npr da smo dovoljno novca ima li da zadrzimo Graovca, Stevanovica, Zakarica, Lendrica pokupis Tomica, Ordagica, Ramovica, Besirovica..
Velika su tu ulaganja, jer nismo sigurni da bi takva ekipa izbacila Trnavu..
Za investitora sam! Ali prvo da sredimo klub da bude svjestan da smo mi "jaki" i bez njega, samim tim ulaganja bi bila veca.
Dođe investitor i kaže ja ću vam napraviti kamp, ali od prodaje svakog igrača imam xx% u narednih yy godina. Pružite ruku, sastavite ugovor, potpišete i to je to. Na taj način mi možemo privući investitora, jer će malo ko ovdje uložiti u fudbal čisto zbog fudbala. Možda nekog i prevarimo, što bih ja volio, ali to je jako teško...
Jarane da je tako lahko naci dobrog investitora, imali bismo ga jos prije 10 godina.

storm_raider
Kontakt:

uto apr 23, 2019 8:56 am

DANAN je napisao/la:
Ode sve I tri lijepe...
Ne treba spominjati da su upravi ti advokati istinski navijaci kluba I koji su do sada iskljucivo radili u interesu kluba.
Katastrofalno...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

barbarez
Kontakt:

uto apr 23, 2019 9:09 am

@plavi kanarinac brate moj,fudbal nije samo statistika,zabijeni gol,ili jedan spektakularan potez.
Znas kako meni izgleda vidjenje pojedinih forumasa .
Poceo ja nedavno ici na termin nakon dugo dugo vremena. Hajde da se ne lazemo prvih par je bilo borba za zivot i kisik.
Kad se vec lagano doslo sebi.
Odradim ja jedan termin,2-3 poteza gdje sam hladno mogao reci da sam "Zaimovic ". To tapsu po ramenima. Jedan potez mi se jako svidio,jer me podsjetio na onaj od Ivice Huljeva,u derbiju na Kosevu 2-2,kad je potkopqo loptu,a ispod njega Berberovic proletio ko da je clan Bob reprezentacije.
Sljedeci termin,nisam ja gola zabio,ali sam hladno servirao jedno 10 golova. Sqmo da nogu postave. Znas sta mi kazu.Kaze brate jesi danas tanak bio sta ti je.
Jesi li ti svjestan koliko se kod nas fudbal povrsinski komentarise.
Evo sad opet rasprava o Zaimu.
Dao je 2 gola pitarima,jedini nesto zna 1na 1.
A sta cemo sa 80 posto drugih stvari.
Kad smo kod tih pitara. Dao je 2 gola ove sezone. Ne sjecam se jel na Kosevu igrao ali na Grbavici oba derbija, je trebao dq bude nasa prevaga obzirom da je isao direktno na Hebibovica. Koji je defanzivni bogalj.
Ono sto je cinjenica da je njega Hebibovic unustio i naprijed i nazad. Hebibovic je radio sta je htio. Zaim jeste zabio 2 gola,ali je uz Kjosevskog koji je idiot koji je direktno poklonio 4 od 5 golova na Grbavici,najveci krivac za golove i sve opasne akcije Sarajeva u prvom derbiju.
Ali jebiga dao je dva gola.
Necu uopste govoriti o ucincima u susretima poslije,jer bilo svega i svacega,a puno vise loseg nego dobrog.
Jesi li svjestan ti i ostali ljudi,koliko smo mi losi i cime se zadovoljavamo. A taj isti Zaim u ocajnoj ekipi se ne izdvaja i nije nista bolji od ostatka ekipe.
Sa druge strane,kao i svaki igrac on ima odredjene kvalitete,ali kod nas je toliko lose sprovodjen sistemski rad i ciljano pravljenje ekipe zadnjih par godina,sto zbog stalnih smijena,sto zbog cestog mijenjanja igraca,sto zbog pritiska od rezultata,da ti treba vremena da sve to poslozis. Ja ne znam za vas,ali evo da ne bude da branim Amara,ali dok je Oda bio i dok je na 1 mjestu bio,vidio sam da covjek je poludio, jer je ove igrace trebao da uci elementarnim fudbalskim stvarima. Od kretanja,kombinatorike,trke,pa i do samog fudbalskog znanja.
Plus kad na sve to imas situaciju da oni sami vise ne vjeruju da ista kogu uraditi,e onda imas ozbiljan problem.
Uopste nije vazno jel bolji Zaim ili Zec. I jedn i drugi realno ne zasluzuju dres naseg tima. Kao i jos 10 igraca minimalno koji su u timu.

Zeljo
Kontakt:

uto apr 23, 2019 9:26 am

Plava Porodica je napisao/la:
uto apr 23, 2019 7:47 am
Zeljo je napisao/la:
uto apr 23, 2019 7:21 am
Plava Porodica je napisao/la:
pon apr 22, 2019 10:59 pm

Ima i tu istine.. Samo što je ovaj uporan. Po 10 ih lansira svaku utakmicu i svaki put je opasnost po upravu na zapadu te onu raju po ćoškovima istoka..
To je to. Al nije mi jasno kako se mozes citav zivot bavit fudbalom i da nisi u stanju uputiti normalan centarsut.
Neznanje izdeveram i nekako.. Naviko sam.
Al loš aut, loš centaršut, mlohav šut su stvari koje me izlude iako znam da ne znaju. Svaki put iznova.
A toga je na pretek godinama evo. To su jebene osnove fudbala koje u mahali naučiš a oni nisu u stanju ni na treninzima uvježbati.
Bas. Imas 19 godina i nisi u stanju dobacit do gola sa 25 metara, mislim stvarno. Neshvatljivo, sto kazes u mahali naucis jebote. A aut ne treba ni spominjat, u 90% slucajeva gubimo loptu. Ma ne do Bog nikome.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

Faca Sa Ulica
Kontakt:

uto apr 23, 2019 9:27 am

storm_raider je napisao/la:
uto apr 23, 2019 8:56 am
DANAN je napisao/la:
Ode sve I tri lijepe...
Katastrofalno...
I onda pricamo o imvestitorima....
Bjezi ba....

za_zivot_cijeli
Kontakt:

uto apr 23, 2019 9:32 am

ko zadnji izadje neka ugasi svjetlo.

dobar smo posao napravili, svaka nam cast!!!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:

uto apr 23, 2019 9:46 am

ovo mi izgleda kao da su bas namjerno dosli da sve sjebu.... i mi to kao samo gledamo....

hoce li se iko javiti iz kluba da nam kaze sta se desava? Gdje je krov? Sta je tom "velikom objavom" najavljenom....

Sve se neke lazi i bombe bacaju...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.

neroazzuro
Kontakt:

uto apr 23, 2019 9:54 am

Visićemo im nad glavom, pomno ćemo pratit svaki njihov potez... :palacgore:

plavi kanarinac
Kontakt:

uto apr 23, 2019 10:14 am

Samo jashi svi smo nashi ...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

nookey
Kontakt:

uto apr 23, 2019 10:17 am

znači kraj...

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:

uto apr 23, 2019 10:20 am

Ja jucer napisah, sta mozemo uraditi za klub, niko se nije javio...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.

south side
Kontakt:

uto apr 23, 2019 10:29 am

Sta ovo ode Krpic na kraju sezone kao sve dog sa nekim klubom vani a dolazi Irfan Hadzic iz Radnika
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

blueboy
Kontakt:

uto apr 23, 2019 10:31 am

barbarez je napisao/la:
@plavi kanarinac brate moj,fudbal nije samo statistika,zabijeni gol,ili jedan spektakularan potez.
Poceo ja nedavno ici na termin nakon dugo dugo vremena. Hajde da se ne lazemo prvih par je bilo borba za zivot i kisik.
Odradim ja jedan termin,2-3 poteza gdje sam hladno mogao reci da sam "Zaimovic ". To tapsu po ramenima. Jedan potez mi se jako svidio,jer me podsjetio na onaj od Ivice Huljeva,u derbiju na Kosevu 2-2,kad je potkopqo loptu,a ispod njega Berberovic proletio ko da je clan Bob reprezentacije.
Sljedeci termin,nisam ja gola zabio,ali sam hladno servirao jedno 10 golova. Sqmo da nogu postave. Znas sta mi kazu.Kaze brate jesi danas tanak bio sta ti je.
Kad smo kod tih pitara. Dao je 2 gola ove sezone. Ne sjecam se jel na Kosevu igrao ali na Grbavici oba derbija, je trebao dq bude nasa prevaga obzirom da je isao direktno na Hebibovica. Koji je defanzivni bogalj.
Ono sto je cinjenica da je njega Hebibovic unustio i naprijed i nazad. Hebibovic je radio sta je htio. Zaim jeste zabio 2 gola,ali je uz Kjosevskog koji je idiot koji je direktno poklonio 4 od 5 golova na Grbavici,najveci krivac za golove i sve opasne akcije Sarajeva u prvom derbiju.
Necu uopste govoriti o ucincima u susretima poslije,jer bilo svega i svacega,a puno vise loseg nego dobrog.
Jesi li svjestan ti i ostali ljudi,koliko smo mi losi i cime se zadovoljavamo. A taj isti Zaim u ocajnoj ekipi se ne izdvaja i nije nista bolji od ostatka ekipe.
Sa druge strane,kao i svaki igrac on ima odredjene kvalitete,ali kod nas je toliko lose sprovodjen sistemski rad i ciljano pravljenje ekipe zadnjih par godina,sto zbog stalnih smijena,sto zbog cestog mijenjanja igraca,sto zbog pritiska od rezultata,da ti treba vremena da sve to poslozis. Ja ne znam za vas,ali evo da ne bude da branim Amara,ali dok je Oda bio i dok je na 1 mjestu bio,vidio sam da covjek je poludio, jer je ove igrace trebao da uci elementarnim fudbalskim stvarima. Od kretanja,kombinatorike,trke,pa i do samog fudbalskog znanja.
Plus kad na sve to imas situaciju da oni sami vise ne vjeruju da ista kogu uraditi,e onda imas ozbiljan problem.
Uopste nije vazno jel bolji Zaim ili Zec. I jedn i drugi realno ne zasluzuju dres naseg tima. Kao i jos 10 igraca minimalno koji su u timu.
Slažem se sa 95% stvari koje si rekao. Jedino bih dodao na ovo da je Hebibović uništio Zaima, Hebibović je ofanzivan igrač, nešto poput Dani Alvesa, i ovisi o tome kako mu ekipa igra, pogotovo vezni red. Njihov vezni red je pravio višak na toj strani baš iz razloga što znaju da Zaim ne igra defanzivu, isto kao i Hebibović kod pitara. To je bilo nadmudrivanje, ali baš zato što Hebibović ide puno naprijed i ostavlja prostor iza sebe je Zaim dao dva gola na tom derbiju. Naravno da je teško npr. našem lijevom beku kad na njega idu Hebibović i jedno krilo, a Zaim ne pomaže, ali ako oduzmeš loptu i imaš jednog pravog veznjaka koji će dati pravovremen pas taj prostor iza Hebibovića će svaka ozbiljnija ekipa iskoristiti. Mi smo tog veznjaka imali možda donekle u Blagojeviću, ali ga sad nemamo ni u tragovima.

PratimsamoPlave
Kontakt:

uto apr 23, 2019 11:00 am

kvalitet je napisao/la:
pon apr 22, 2019 11:48 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pon apr 22, 2019 11:37 pm
Sto se tice investitora, zar mislite da ce doci neko ovde i uloziti 20 miliona?
20 miliona je smijesna cifra u svijetu fudbala. Za nas je svaki milion vise astronomska cifra.
U drzavi koja je kakva jeste, u takvoj drzavi imamo jos gore zakone, na to dolazi jos gori savez i dobijemo 2000 ligu na svijetu.
Od investitora bi ocekivao da nam pomogne oko kampa, gradnje stadiona... Ne znam gdje bi on sebe nasao tu?
Svaki transfer bi docekan pricom da gazda naplati svoje. Pare od Evrope gdje bi isle..
Treba nam finansiski oslonac, da nam ne idu glavni igraci. Npr da smo dovoljno novca ima li da zadrzimo Graovca, Stevanovica, Zakarica, Lendrica pokupis Tomica, Ordagica, Ramovica, Besirovica..
Velika su tu ulaganja, jer nismo sigurni da bi takva ekipa izbacila Trnavu..
Za investitora sam! Ali prvo da sredimo klub da bude svjestan da smo mi "jaki" i bez njega, samim tim ulaganja bi bila veca.
Dođe investitor i kaže ja ću vam napraviti kamp, ali od prodaje svakog igrača imam xx% u narednih yy godina. Pružite ruku, sastavite ugovor, potpišete i to je to. Na taj način mi možemo privući investitora, jer će malo ko ovdje uložiti u fudbal čisto zbog fudbala. Možda nekog i prevarimo, što bih ja volio, ali to je jako teško...
Ma da.. Ali ko je njemu garancija cemo isplatiti tih 10 miliona eura ikad.. Njega zanima kad ulozi pet da dobije 13 miliona.
Zajebano je sve, treba dobro pametan biti..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

PratimsamoPlave
Kontakt:

uto apr 23, 2019 11:02 am

blueboy je napisao/la:
uto apr 23, 2019 10:31 am
barbarez je napisao/la:
Slažem se sa 95% stvari koje si rekao. Jedino bih dodao na ovo da je Hebibović uništio Zaima, Hebibović je ofanzivan igrač, nešto poput Dani Alvesa, i ovisi o tome kako mu ekipa igra, pogotovo vezni red. Njihov vezni red je pravio višak na toj strani baš iz razloga što znaju da Zaim ne igra defanzivu, isto kao i Hebibović kod pitara. To je bilo nadmudrivanje, ali baš zato što Hebibović ide puno naprijed i ostavlja prostor iza sebe je Zaim dao dva gola na tom derbiju. Naravno da je teško npr. našem lijevom beku kad na njega idu Hebibović i jedno krilo, a Zaim ne pomaže, ali ako oduzmeš loptu i imaš jednog pravog veznjaka koji će dati pravovremen pas taj prostor iza Hebibovića će svaka ozbiljnija ekipa iskoristiti. Mi smo tog veznjaka imali možda donekle u Blagojeviću, ali ga sad nemamo ni u tragovima.
U drugom derbiju, igrao je Veselinovic pa nas je Sabanovic ubijao centarsutevima..
Igrao je Zec desno, pa su prolazili ksko su htijel.
Svi su oni u par deka.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

PlaviVlak
Kontakt:

uto apr 23, 2019 11:04 am

Irfan Hadžić je pravi napadač za Amara i mislim da bi nam mogao valjati, ali moramo dovesti krila koja ga mogu pogoditi centaršutom, a ne slati traljavo po zemlji i na prvu stativu.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], Leon_Professional i 25 gostiju.

Prijava  •  Registracija