Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2019 9:54 am

kvalitet je napisao/la:
pon apr 15, 2019 9:42 am
Zaka je napisao/la:
pon apr 15, 2019 12:20 am
LARSSON je napisao/la:
pon apr 15, 2019 12:16 am
E čuj nije bitno da li ćemo završiti 2. ili 4. ....
Takve stvari sam prestao komentarisati, valjda sam skonta šta je rekao. Tako nije bio ni kup bitan prošle godine...
Ne može se to ni porediti. Kup je trofej, svaki trofej je važan, a i 2. i 4. mjesto ti donose praktično isto - pretkola Evropske lige. Kad se već ne možeš izboriti za prvo mjesto, onda je svejedno. Ali, evo, objasni ti koja je to konkretno razlika između 2. i 4. mjesta. Samo mi nemoj o nekim stvarima tipa ljepše je biti 2. nego 4. i slično, nego šta to nama u praksi donosi 2. mjesto, a što ne donosi 3. ili 4. mjesto.
Fudbalski je logicčno da je bolje biti 2. nego 4., igraš da budeš što bolje plasiran. Druga stvar, dobijaju se i neke pare od saveza za svako mjesto, a nama nekoliko hiljada više znači. Treća stvar, velikan za sve u ovoj ligi Željezničar(osim Sarajeva) ne treba da se bori sa Radnikom za 4. mjesto, nego i kad ne može biti prvak da mirno osigura 2. ili 3. mjesto.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23663
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2019 9:56 am

Najveca je razlika u tom novcu koji se dobije za drugo, trece i cetvrto mjesto. Naravno, tu je i stvar prestiza, ali hajde to je manje bitno za Zelju, ako nismo vec titulu osvojili. Ne znam sada tacno koliko se novca dobije recimo za drugo, a koliko za cetvrto..., neka napise ko je upuceniji.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2019 10:00 am

Kad je tekma?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2654
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2019 10:03 am

storm_raider je napisao/la:
pon apr 15, 2019 9:56 am
Najveca je razlika u tom novcu koji se dobije za drugo, trece i cetvrto mjesto. Naravno, tu je i stvar prestiza, ali hajde to je manje bitno za Zelju, ako nismo vec titulu osvojili. Ne znam sada tacno koliko se novca dobije recimo za drugo, a koliko za cetvrto..., neka napise ko je upuceniji.
Ako se osvoji više nego što ćemo uštedjeti na platama, onda ovo što ja pišem i što Amar radi nema smisla. Bez ikakve ironije ovo govorim. Zašto uopće i dovoditi u pitanje Evropu, ako si imao šansu za drugo mjesto gdje je sigurna Evropa, a uz to veća para. Iskreno, ne vjerujem da je Amar toliko glup i naivan.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2019 10:16 am

kvalitet je napisao/la:
pon apr 15, 2019 9:42 am
Zaka je napisao/la:
pon apr 15, 2019 12:20 am
LARSSON je napisao/la:
pon apr 15, 2019 12:16 am
E čuj nije bitno da li ćemo završiti 2. ili 4. ....
Takve stvari sam prestao komentarisati, valjda sam skonta šta je rekao. Tako nije bio ni kup bitan prošle godine...
Ne može se to ni porediti. Kup je trofej, svaki trofej je važan, a i 2. i 4. mjesto ti donose praktično isto - pretkola Evropske lige. Kad se već ne možeš izboriti za prvo mjesto, onda je svejedno. Ali, evo, objasni ti koja je to konkretno razlika između 2. i 4. mjesta. Samo mi nemoj o nekim stvarima tipa ljepše je biti 2. nego 4. i slično, nego šta to nama u praksi donosi 2. mjesto, a što ne donosi 3. ili 4. mjesto.
Mislim da je Djubuzovic smjenjen jer izgubio to drugo mjesto na kraju. Znas ko mu je otkaz dao..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Analitičar1921
Postovi: 296
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2019 10:19 am

Gledam tabelu i ove protivnike ispod nas. Mišljenja sam da ćemo mi na kraju lako izboriti Evropu. Dva tri kola prije kraja biće to ok. Ali opet posmatram jedan podatak koji mi nikako ne ide u glavu. Mi u 26 odigranih utakimca imamo 10 poraza, a izborit ćemo Evropu, a još 7 kola do kraja. Možda da još izgubimo pa da ovo bude rekord u Evropi da ekipa koja ima 10 ili više poraza od 33 odigrana kola izbori evropska takmičenja. Mislim da ovo još nisam nigdje vidio. Možda ove sezone postavimo rekord, pa da budemo u nečemu prvi :)
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2019 10:21 am

blueboy je napisao/la:
pon apr 15, 2019 9:21 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
pon apr 15, 2019 9:13 am
blueboy je napisao/la:
pon apr 15, 2019 8:59 am


Možemo zahvaliti i Odoviću koji je preuzeo ovu ekipu, pobjeđivao Zrinjski i Široki i bio jedno vrijeme prvi na tabeli do onog spleta čudnih okolnosti, crvenih kartona i penala protiv nas i tu počinje bezvoljnost i bezmudost naše ekipe, a Boga mi i tadašnje Uprave koja je šutjela na takve stvari. Slažem se da ta ekipa nije bila dobro izbalansirana, naročito vezni red gdje smo imali Arežinu, Čurjurića, Vranješa koji su slični igrači, ali smo imali i Blagojevića i u toj ekipi je bilo pno više znanja nego u trenutnoj. Sad kad pogledam naš vezni red plače mi se.
Imenima signo jaci. Ucinak, skoro pa isti. (drugi dio)
Da su zabili Veselinovic i Mujezinović, ili na derbiju dva puta Ramovic pa Zajmovic,drugacije bi to bilo.
Vezni red je kod nas malo kod Adzema dosao do izrazaja kad su pogadjali Jovan, i Vranjes(imao je par finih pokusaja) sa distance.
Gledali smo i od tih svemirskih brodova uzasne partije, zar ste zaboravili derbi Jovan Markovic Zeba, pa onda sljedece Blagojevic Vranjes Ramovic protiv Zrinskog na klupi Modic, Hajdarevic, Zeba pa su uzasni bili..
U prosloj sezoni Blagojevic Vranjes Curjuric kad su se sastavili na derbiju, umalo ne primi smo i treci gol zbog njihovog bezobrazluka.
Učinak jeste skoro isti, ali zašto uzimaš samo dio sezone kad Odoviću nije išlo? Isto tako smo imali promašaja i u tom periodu, da smo zabijali isto bi drugačije bilo.
Sa Blagojevićem u veznom redu mi u prošloj sezoni tri puta mlatnuli pitare bez ikakvih problema. Čurjurić nam je i u subotu pokazao da je za naše uslove odličan veznjak, doduše vjerovatno je imao i motiv više protiv nas.
Nemam ja potrebu nikoga da branim niti ista. Kola ce se slomiti preko momaka koji imaju 31 godinu zajedno. Da su losi jesu, da su najgori nisu.
Itekako mozemo traziti krivce i za vecinu golova sto primljenih i datih su krive iskusnije kolege.
To za derbije po meni je najvazniji bio Zakaric koji je ubijao Pitare imao je 4 asistencije i gol. Sto je sad pojam za sva nasa krila u cijeloj sezoni.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
mula
Postovi: 934
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2019 10:52 am

Bilo kako bilo, mislim da je Amar zaslužio da mu se pruži prilika da vodi ekipu sljedeće sezone i da uz par pametnih pojačanja pokaže koliko može(mada je to i ranije dokazivao). Pod ovim mislim da nije zaslužio nikakvo kritikovanje niti to da njega krivimo za loše rezultate. Realno po meni zadnjih par godine od Mulalića do Osima nikada trener nije bio kriv, ali ... duga je to priča.
Treba biti ujedinjen i priužiti ljudima koji su došli u klub podršku sljedeće sezone da vidimo koliko smo napredovali ili nazadovali. Realno u ovom trenutku nam se ništa ne zna i ne možemo očekivati neke velike rezultate.
Ubjeđen sam 100% da Amar niti bilo ko drugi od A.Zeca, Veselinovića, Zajimovića, Hajdarevica,Stevanovića, Sadikovića, Stanića,Bogičevića napraviti bolje igrače. Oni su dostigli svoj maksimum. I oni koji imaju potencijal kao što je Šaban, Rodin, Mujezinovic ne mogu uz takve igrače dovoljno razviti. Ne možemo očekivati da nam šaban bude centralni igrač, svaka čast njemu, ali to je tako. Još su neki priželjkivali Osmanovića u veznoj liniji, pa mislim da bi mu navijači ogadili fudbal za čitav život. Preveliki je to pritisak i teško se nositi sa tim, ko je trenirao fudbal shvatit će.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2019 11:15 am

je li moguce da ni jedan portal nije objavio nepostojeci penal za pitare, kao i penal koji nije sviran za siroki ? ne mogu da vjerujem, kad se samo sjetim kampanje protiv nas prije dvije godine kako nas guraju sudije i ona pop.usimo titulu radi sudije i lopovluka
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2019 11:45 am

Plava Porodica je napisao/la:
pon apr 15, 2019 10:00 am
Kad je tekma?
Subota, 20 h
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2019 11:46 am

mula je napisao/la:
pon apr 15, 2019 10:52 am
Bilo kako bilo, mislim da je Amar zaslužio da mu se pruži prilika da vodi ekipu sljedeće sezone i da uz par pametnih pojačanja pokaže koliko može(mada je to i ranije dokazivao). Pod ovim mislim da nije zaslužio nikakvo kritikovanje niti to da njega krivimo za loše rezultate. Realno po meni zadnjih par godine od Mulalića do Osima nikada trener nije bio kriv, ali ... duga je to priča.
Treba biti ujedinjen i priužiti ljudima koji su došli u klub podršku sljedeće sezone da vidimo koliko smo napredovali ili nazadovali. Realno u ovom trenutku nam se ništa ne zna i ne možemo očekivati neke velike rezultate.
Ubjeđen sam 100% da Amar niti bilo ko drugi od A.Zeca, Veselinovića, Zajimovića, Hajdarevica,Stevanovića, Sadikovića, Stanića,Bogičevića napraviti bolje igrače. Oni su dostigli svoj maksimum. I oni koji imaju potencijal kao što je Šaban, Rodin, Mujezinovic ne mogu uz takve igrače dovoljno razviti. Ne možemo očekivati da nam šaban bude centralni igrač, svaka čast njemu, ali to je tako. Još su neki priželjkivali Osmanovića u veznoj liniji, pa mislim da bi mu navijači ogadili fudbal za čitav život. Preveliki je to pritisak i teško se nositi sa tim, ko je trenirao fudbal shvatit će.
Amar i uprava na ljeto imaju tu priliku da stvari isprave, bolje reci imaju pune ruke posla, kako raskinuti sa mnogima od trenutnih igraca a tek kako dovesti one koji nam trebaju sto bi se reklo pojacanja, ali svi znamo kako je tesko dovesti kvalitetne igrace a tek ih platiti za nasu ligu. Neki se idalje loze sto je Amar tu pa eto sami od sebe ce dolaziti sto radi njega, ljubavi, qurca, kluba malo sutra, to zajebite to se samo budaletine loze. A pogotvo ako krene prica vracanja bivsih igraca tipa Blagojevica i ostalih, to je put u propast.

Mozda Amar i uprava imaju tajni plan pa sad sakupljaju brdo pada za ljeto jer u suprotnome nece nista napraviti na ljeto, mogu samo cekati da se Dzeko proda i eventualno ako na prevaru uvalimo nekog igraca negdje za koju stotinu hiljada maraka.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1987
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2019 12:07 pm

svako ima pravo da bude kritikovan i senad i amar i nihad. svi. ovo je katastrofalna sezona za zeljeznicar. svi smo krivi za ovakvo stanje u klubu (oni+mi navijaci).

sto se mene licno tice meni cetvrto mjesto ne predstavlja ispunjenje cilja - izboriti evropu.
nadam se da ce se sledece sezone ekipa pojacati, uprava zasukati rukave i vratiti Zelju na mjesto koje mu pripada - prvo.
MIRZA RASCIC
 
urbanzeljeznicar
Postovi: 83
Pridružen/a: uto dec 18, 2018 12:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2019 12:09 pm

Advokat Amar Bajramovic, bivsi predsjednik naseg kluba i clan nadzornog, vratio je sve spise iz predmeta u kojim je zastupao klub jer je od strane sadasnje uprave proglasen Misketovcem.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2019 12:29 pm

storm_raider je napisao/la:
pon apr 15, 2019 6:45 am
Promjenu Statuta moze samo Skupstina potpisati, a krajem ove godine ovom sazivu Skupstine istice mandat.
Pa dao je prijedlog gdje je naletio na burnu reakciju clanova skulstine, kako sam ja cuo a ti bi trebao znati jeli istina ili nije a u pitanju je nesto oko privatizacije kluba.
Vrijeme ce pokazati sve...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18962
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2019 12:36 pm

urbanzeljeznicar je napisao/la:
pon apr 15, 2019 12:09 pm
Advokat Amar Bajramovic, bivsi predsjednik naseg kluba i clan nadzornog, vratio je sve spise iz predmeta u kojim je zastupao klub jer je od strane sadasnje uprave proglasen Misketovcem.
Pa to je krasno, jos da ti procesi stanu, i svi sretni i zadovoljni.
Željezničar ante portas !
 
damirfile
Postovi: 3368
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2019 12:45 pm

Pa to i jest cilj da se zaustave sudski procesi protiv grobara kluba.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2019 12:51 pm

Cudi me da se bivsa uprava povodom ovoga ne oglasava, jer su jako puno posla i truda ulozili.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3216
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2019 12:57 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
pon apr 15, 2019 12:29 pm
storm_raider je napisao/la:
pon apr 15, 2019 6:45 am
Promjenu Statuta moze samo Skupstina potpisati, a krajem ove godine ovom sazivu Skupstine istice mandat.
Pa dao je prijedlog gdje je naletio na burnu reakciju clanova skulstine, kako sam ja cuo a ti bi trebao znati jeli istina ili nije a u pitanju je nesto oko privatizacije kluba.
Vrijeme ce pokazati sve...
Kako nama samo stete ovakva nagađanja koje pises,jer se ljudi uhvate tacne infirmacije. Pitamo te lijepo sta si cuo i kakav prijedlog..i ti nam hladno serviras "nesto oko neceg, nacuo sam" ,da bi na kraju rekao vrijeme ce pokazati sve..nemoj,ne treba nam to.

Ako nesto ne znas, nemoj iznositi jer je ionako previse sran.ja..razumijem ja i da ce biti pokusaja,ali nece im uspjeti tako lako sta god da pokusaju.

Pozdrav
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3216
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2019 12:58 pm

AsharaK je napisao/la:
pon apr 15, 2019 12:36 pm
urbanzeljeznicar je napisao/la:
pon apr 15, 2019 12:09 pm
Advokat Amar Bajramovic, bivsi predsjednik naseg kluba i clan nadzornog, vratio je sve spise iz predmeta u kojim je zastupao klub jer je od strane sadasnje uprave proglasen Misketovcem.
Pa to je krasno, jos da ti procesi stanu, i svi sretni i zadovoljni.
Pa sta mislis sto su slavili kad su usli u klub..joj Boze.

Stalo je sve u decembru,samim ulaskom i imaju kontrolu da sve spise gurnu u ladice i procese zaustave.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23663
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 15, 2019 1:08 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
pon apr 15, 2019 12:29 pm
storm_raider je napisao/la:
pon apr 15, 2019 6:45 am
Promjenu Statuta moze samo Skupstina potpisati, a krajem ove godine ovom sazivu Skupstine istice mandat.
Pa dao je prijedlog gdje je naletio na burnu reakciju clanova skulstine, kako sam ja cuo a ti bi trebao znati jeli istina ili nije a u pitanju je nesto oko privatizacije kluba.
Vrijeme ce pokazati sve...
Nisam upucen vjeruj mi, a necu da se bavim polovicnim informacijama, pogotovo jer steti Zelji. Mislim da se niko ovdje ne treba baviti polovicnim informacijama, koje vrlo lako mogu biti i lazne. Polako ljudi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 137 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija