MATORI
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 10, 2019 11:00 am

bistrikboy je napisao/la:
sri apr 10, 2019 9:49 am
Zeljo je napisao/la:
uto apr 09, 2019 11:34 pm
Gdje je 1921.ba da nam potvrdi ovo, ako je istina, veliki minus. Pa jedina svijetla tacka u klubu su ti momci
Momak je psovao i prijetio igracima odmah nakon utakmice,cak se zalijetao na njih. Opravdano ce ohladiti pa da je clan UN-a a ne 1921.tv.

O kakvoj cistki neistomisljenika pricate odmah,smjesno bgm...
Kad bi ovog tvog sa avatara ova uprava dovela za centralnog veznog - ti bi rekao - "Ma to je sasvim u redu".
J.ebo vas Pešto!

Plava Porodica
Kontakt:

sri apr 10, 2019 11:00 am

Šta god im je rekao i uradio malo je.. Ja samo ne znam kako su sve ovo vrijeme na prvoj liniji trpili sve ove rezultate.. Pa na guzicu bi do sad progovorio i je.bo im majku majčinu..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

zeljoiznadsvega
Kontakt:

sri apr 10, 2019 11:01 am

Treba i Pestu razumjeti, nema para za februarske plate, licenciranje se blizi, a banka odugovlaci sa kreditom. Ocito je covjek zabrinut, nije mu zamjeriti.

PratimsamoPlave
Kontakt:

sri apr 10, 2019 11:03 am

Durgo je napisao/la:
sri apr 10, 2019 9:39 am
Nemoj da ocekujete da ce neko doci dati milione i da dobije 49% kluba. Da ulozi u stadion i klub 50 miliona i da nema nikakav garant za povrat sredstava.

Molim vas, nemoj da se pravite ili budete djeca, Ko to jos kome daje pare i kaze "ma dogovorit cemo se?

Ja sam bio protiv "prodavanja kluba", al doslo se u situaciju da mozemo birati 2 stvari:

1. Da nadjemo covjeka koji ce biti vecinski vlasnik i garantovati pravljanje stadiona i ulaganje u sportski segment.
2. Da ostane sve kako jeste. U tom slucaju ce biti natezanje kao i do sada.

Ljudi nema trece opcije. Nema! Nemoj da ocekujete da ce neko dati grdne pare i reci neka sve bude vlasnistvo kluba, i da ceka kada ce se nekom "dici kur.ac" da ga otjera iz kluba preko "skupstine".

Na kraju krajeva, Zeljeznicar niko ne moze ukrasti od nas. Grbavicu stadion niko ne mozemo odnijeti od nas. Ona ce uvijek biti tu, kao i klub. Na kraju krajeva, mi imamo dovljno navijaca i simpatizera da se borimo za svoje. Nije da se vec nismo borili i za Grbavicu i za Zelju....

Al ja sam siguran, da bilo koji ozbiljan investitor (vlasnik) nece doci sa ciljem da rusi i razori, vec da pravi i stvara.

Ako zelimo da se izdignemo onda trebamo naci vlasnika (investitora, naglasavam investitora) koji ce garantovati gradnju stadiona i ulaganje u sportski segment, da to ne bude kao kod kona, prodavanje za sicu i ulaganje u infrastrukturu NULA.

Ljudi, ovo su cinjenice. Svidjele se nekima ili ne, ali to je istina. Mi ne mozemo imati sistem kao Barselona, Real itd. gdje clanovi kluba, kojih ima stotine hiljada, daju velike pare (preko 1000 eura godisnje) za svoje clanstvo. To su klubovi sa stadionima, poslovnim prostorima, jakim sponzorima... mi to nemamo, tako da sada imamo 2 opcije:
1. Prodaja INVESTITORU
2. Trenutno stanje i sanjanje o boljim vremenima koje nikada necemo docekati...... I DA VELIKOG REALA POBJEDIS NA PENALE....
Misliti da ce neko doci i reci evo vama 50miliona eura i vi napravite stadion, a ja cu svoje naplatiti kroz Evropu, sponzore, transfere. To se nikad nece desiti.
To bi morala biti neka budala. Sta je Tan mogao zaraditi od FKS? Oni su za pet godina vladavine, mozda malo vece prihode od nas imali. Realno smijesne su pare od transfera, Evrope za ozbiljnog investitora.

Investitor za nas ne smije biti spasioc,on dodje otplati dugove i kao nas vlasnik. Na to ne smijemo klub svesti.
Klub mora bez njega biti u vrhu ove nase lige, kup titula da se moze osvojiti bez investitora. Nase rate dugova, plate za sve uposlenee sav novac za normalno poslovanje moramo sposobni ssmi steci.
Nama investitor mora biti neko ko ce klub podici na neki visi nivo. Nikakav humanitaac, nego covjek koji zeli da stice kapital preko naseg kluba.

Znaci investitor da bude svjestan da ulazi u najjaci i najveci klub u BiH, sa najvise navijaca. Njegov zadatak je da napravimo iskorak u Evropi, jer nam novac nedostaje da bi zadrzali igrace.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:

sri apr 10, 2019 11:26 am

Timscho je napisao/la:
sri apr 10, 2019 10:55 am
Durgo je napisao/la:
Nemoj da ocekujete da ce neko doci dati milione i da dobije 49% kluba. Da ulozi u stadion i klub 50 miliona i da nema nikakav garant za povrat sredstava.

Molim vas, nemoj da se pravite ili budete djeca, Ko to jos kome daje pare i kaze "ma dogovorit cemo se?

Ja sam bio protiv "prodavanja kluba", al doslo se u situaciju da mozemo birati 2 stvari:

1. Da nadjemo covjeka koji ce biti vecinski vlasnik i garantovati pravljanje stadiona i ulaganje u sportski segment.

Ljudi nema trece opcije. Nema! Nemoj da ocekujete da ce neko dati grdne pare i reci neka sve bude vlasnistvo kluba, i da ceka kada ce se nekom "dici kur.ac" da ga otjera iz kluba preko "skupstine".

Na kraju krajeva, Zeljeznicar niko ne moze ukrasti od nas. Grbavicu stadion niko ne mozemo odnijeti od nas. Ona ce uvijek biti tu, kao i klub. Na kraju krajeva, mi imamo dovljno navijaca i simpatizera da se borimo za svoje. Nije da se vec nismo borili i za Grbavicu i za Zelju....

Al ja sam siguran, da bilo koji ozbiljan investitor (vlasnik) nece doci sa ciljem da rusi i razori, vec da pravi i stvara.

Ako zelimo da se izdignemo onda trebamo naci vlasnika (investitora, naglasavam investitora) koji ce garantovati gradnju stadiona i ulaganje u sportski segment, da to ne bude kao kod kona, prodavanje za sicu i ulaganje u infrastrukturu NULA.

Ljudi, ovo su cinjenice. Svidjele se nekima ili ne, ali to je istina. Mi ne mozemo imati sistem kao Barselona, Real itd. gdje clanovi kluba, kojih ima stotine hiljada, daju velike pare (preko 1000 eura godisnje) za svoje clanstvo. To su klubovi sa stadionima, poslovnim prostorima, jakim sponzorima... mi to nemamo, tako da sada imamo 2 opcije:
1. Prodaja INVESTITORU
2. Trenutno stanje i sanjanje o boljim vremenima koje nikada necemo docekati...... I DA VELIKOG REALA POBJEDIS NA PENALE....
Pošto se radi o jako važnoj temi dozvoli da ti odgovorim i iznesem svoje mišljenje.

Ova tvoja prva opcija, da se nađe kupac koji će grantovati izgradnju stadiona i ulaganje u sportski segment je isto tako priča za djecu. Šta će tebi garantovati neko ko kupi Klub!? On kad kupi Klub on radi šta hoće. U ovoj Državi su mnogo veće privredni giganti privatizirani tako da obaveze iz Ugovora o privatizaciji nisu ispunjene pa nikom ništa. A ti očekuješ prvo da ćeš naći kupca koji će se obavezati na izgradnju stadiona, a onda još i da ćeš ga zakonski natjerati da to ispoštuje. Znamo u kakvoj Državi živimo. Taj ko hoće da kupi Želju ima u cilju da uveća svoj kapital, da izgradi zgradu, tržni centar...a ne da gradi jug koji mu neće donijeti nikakav porast prihoda u odnosu na sad.

A što se tiče ove druge opcije koju si naveo, zadržavanje trenutnog stanja, ja se sjećam da smo mi do prije 4 mjeseca imali skroz drugo stanje. Gradio se stadion, obnavljala infrastruktura, plaćale se solidne plate igračima...ne znam zašto se to promijenilo? Zašto to stanje nije više moguće? Ja vjerujem da je moguće.

Članarina kod FC Barcelone košta 141 € godišnje, kakve hiljade, a mi svakako nikad nećemo biti u rangu tih Klubova i zato ne treba da se poredimo s njima. Nikad Željo neće igrati finale Lige šampona. Naše su ambicije da se izdignemo iz prosjeka ove lige i u nekom dugoročnom periodu zaigramo u grupnoj fazi evropskih takmičenja. Uz način poslovanja kao u 2015-2018 i dobar sportski menadžment to je skroz moguće.
Kada pricamo o prodaju kluba, jedini nacin da se zastiti klub, jesta da se ugovorom definisu neke stvari. Ugovor je nesto pravno validno na sudu. Znaci necu da ulazim u to "kakvoj drzavi zivimo", jer to prica za sebe. Ja kazem da ne mozemo imati investitora koji ce dati pare a biti vlasnik 49%. To se NIKADA nece desiti.

Nemoj da poredimo, klub sa frimama koje su otisle u stecaj, vec hajde da se poredimo sa drugim klubovima. Uzet cu primjer Slovenije, gdje investitori ulazu u stadion (naprave novi), ulazu u sportski segment, a realno nisu ni blizu fudbalska velicina kao Zeljo. Znaci investitor bi mogao da ulozi i klob i stadion i naravno napravi centar u sklopu stadiona preko kojeg ce profitirati.

Ja sam podrzavao Senada i staru upravu, zbog toga sto su ulagali u stadion itd, ali ako zelimo pricati o velikim stvarima (kao što su grupna faza evropa lige itd.), mi ne mozemo nikada doci na taj nivo u postojecoj strukturi. I istocna tribina (koju sam svaki dan gledao satima kako se pravi) na koju sam jako ponosan, nije tribina koja zadovoljava svjetske standarde i ima dosta mana. Meni je ona najdraza i najbolja, i siguran sam da se u postojecuj strukturi kluba moze raditi kao sto je radio Senad, napraviti Jug (da bude iste visine kao Istok), srediti vanjski izgled itd... ali opet pitam jel to ono sto ce nas sve zadovoljiti? Hocemo li vise? Hocemo li i infrastrukuru i ne samo izlet u evropi? Hocemo li da se izdignemo iznad svih? Ako to hocemo, to moramo sa ozbiljnim parama, koje cemo dobiti samo ako dodje dobar investitor (vlasnik).

Meni je ok da se napravi stadion i poslovni prostori od kojih ce neko profitirati, ako cemo mi u medjuvremenu imali prelijepu Grbavicu i dobar sportski segment. Pa to je sve sto predstavlja jedan klub.

Opet kaze, nece niko doci da unisti klub namjerno. Svako zna sta znaci klub navijacima i sa cim se mora boriti, tako da stvarno sumnjam da ce to biti cilj nekom. I na kraju krajeva dati nekom vlasnistvo na klubom je meni OK, ali se ograniciti ugovorima, da ako se neke stvari ne ispune ugovor postaje nevazeci. to se desava u svijetu biznisa, nije to nista novo.

I da, jesu clanarine manje, eto 150 eura, ali ljudi imaju stotine hiljada clanova... sto se opet svodi na istu stvari...

Nema investitora bez garanta. Nema para bez investitora. Nema para, nema uspjeha. Vec sam 100 puta pisao PARE = REZULTAT.
DOŠLA JE ISTINA, A NESTALO JE LAŽI. LAŽ, ZAISTA, NESTAJE!!!

Budi Željo
Kontakt:

sri apr 10, 2019 11:27 am

Momci sa 1921tv su po meni iznad svake uprave, bilo prosle bilo sadasnje i zabrana nekom od njihovih clanova je za svaku osudu! Ti momci su ZELJEZNICAR.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:

sri apr 10, 2019 11:30 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
sri apr 10, 2019 11:03 am
Durgo je napisao/la:

1. Prodaja INVESTITORU
Misliti da ce neko doci i reci evo vama 50miliona eura i vi napravite stadion, a ja cu svoje naplatiti kroz Evropu, sponzore, transfere. To se nikad nece desiti.
To bi morala biti neka budala. Sta je Tan mogao zaraditi od FKS? Oni su za pet godina vladavine, mozda malo vece prihode od nas imali. Realno smijesne su pare od transfera, Evrope za ozbiljnog investitora.

Investitor za nas ne smije biti spasioc,on dodje otplati dugove i kao nas vlasnik. Na to ne smijemo klub svesti.
Klub mora bez njega biti u vrhu ove nase lige, kup titula da se moze osvojiti bez investitora. Nase rate dugova, plate za sve uposlenee sav novac za normalno poslovanje moramo sposobni ssmi steci.
Nama investitor mora biti neko ko ce klub podici na neki visi nivo. Nikakav humanitaac, nego covjek koji zeli da stice kapital preko naseg kluba.

Znaci investitor da bude svjestan da ulazi u najjaci i najveci klub u BiH, sa najvise navijaca. Njegov zadatak je da napravimo iskorak u Evropi, jer nam novac nedostaje da bi zadrzali igrace.
Slazem se, ali samo da se osvrnem na: "Klub mora bez njega biti u vrhu ove nase lige, kup titula da se moze osvojiti bez investitora" - ne mora druze, moze biti, ali ne mora... valjda su nam ove prethodne godine to dokazale...
DOŠLA JE ISTINA, A NESTALO JE LAŽI. LAŽ, ZAISTA, NESTAJE!!!

djoxxx1921
Kontakt:

sri apr 10, 2019 11:33 am

bistrikboy je napisao/la:
sri apr 10, 2019 9:49 am
Zeljo je napisao/la:
uto apr 09, 2019 11:34 pm
Gdje je 1921.ba da nam potvrdi ovo, ako je istina, veliki minus. Pa jedina svijetla tacka u klubu su ti momci
Momak je psovao i prijetio igracima odmah nakon utakmice,cak se zalijetao na njih. Opravdano ce ohladiti pa da je clan UN-a a ne 1921.tv.

O kakvoj cistki neistomisljenika pricate odmah,smjesno bgm...
Sta je trebao, da ih tapse po ramenu?? Svaka mu cast, i steta velika sto bar jednog nije opalio! Pi.cka im materina placenicka, i njima i smecarima poput Peste smrada u upravi.

PratimsamoPlave
Kontakt:

sri apr 10, 2019 11:35 am

Nek se kaze da rade nesto.
Imat cemo licencu :klanjase2:

PlaviVlak
Kontakt:

sri apr 10, 2019 11:37 am

Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

SirAlexFerguson
Kontakt:

sri apr 10, 2019 11:39 am

MrkiMedo je napisao/la:
sri apr 10, 2019 12:05 am
Odmah poslije derbija je ovsje neko napisao kako se “celavi momak iz 1921” nagovorio Pesti u smislu da mogu seruckati o forumima, a ne rade nista. Niko nije spomenuo psovanje niti ista. Ocito je problem sto istina boli.
Ja sam vidio , stoji Pešto kod ograde na zapadu i gleda u teren, i momak mu govori sad se vise i ne sjecam nesto tipa "picke lahko je pisati po forumu kad treba uraditi nesto na terenu ne znate" nemojte me za rijec uzeti ali u tom smislu je. Stoji Pešto baš kao kip i gleda jer ocito nema odgovor, *ickurina!
Stati iza momka SVI, koliko nam radosti 1921 donosi ovi nece izgleda ni za 10 godina, 1921tv je poseban i treba ga cuvati kao kap vode na dlanu!
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."

staaarinavijac
Kontakt:

sri apr 10, 2019 11:40 am

Ako je privatizacija ( ja sam protiv nje ) JEDINI način da se izbjegne bankrot i učini konačan iskorak u Evropu, onda je treba provesti na način da se zakonski i ugovorom maksimalno zaštiti Klub , ...iako u našim uslovima ni to ne mora biti neka garancija ...

SIMA_SIMAU
Kontakt:

sri apr 10, 2019 11:41 am

Kakva bruka ovaj odnos preko 1921TV FUJ.

Opa evo belaja za licencu
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

PratimsamoPlave
Kontakt:

sri apr 10, 2019 11:42 am

Hasanovic, Stanic, Tomic, Crnov.. Svi su podrzavani kad se bore protiv "strebera".
Sad ce pojedinci brsniti Pestu i ko Pestu..

zuka
Kontakt:
Status: Online

sri apr 10, 2019 11:44 am

Podrska ekipi 1921tv,nesto najbolje sto se desilo klubu u zadnjem periodu.

Budi Željo
Kontakt:

sri apr 10, 2019 11:45 am

Jako je zeznuta situacija. Sistem kakav je u Barceloni i Bayernu bi bio idealan za nas. Medjutim iza tih klubova stoje jake regije sa svim svojim ekonomskim potencijalom i ogromna baza navijaca. Mi sa svojih 6000 clanova, odnosno onih 1000 koliko vec aktivnih clanova koji svake godine obnavljaju clanarinu imamo, tesko da mozemo ista. Tek tako se predati nekome u ruke bi izgubilo svaki smisao ovog kluba i onih finih dobrih ljudi koji su ga osnovali. Jednostavno to ne bi bio Zeljeznicar. A da ne govorim da smo u svemu ovome toliko podijeljeni da brazda izmedju dvije strane postaje sve dublja i dublja i oni koji pokusavaju da smire strasti i stoje u sredini izmedju dva rova propadaju sve vise i gubi im se glas. Sto brat @CURVA kaze dobro se ujedite za jezik prije sto nesto pocnete pisati i po nekome pljuvati, ne treba nam to, u svemu tome Zeljo ispasta.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!

mirzoni1921
Kontakt:

sri apr 10, 2019 11:46 am

blago nama ako im je 1921.tv najveći problem

ž'21
Kontakt:

sri apr 10, 2019 11:48 am

Željezničar u problemu zbog duga prema Petroviću?

https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... icu/151679

PlaviVlak
Kontakt:

sri apr 10, 2019 11:51 am

slika
To je ta priča, dok je stara uprava bila tu, igrači su bili ekstra, samo ih je uprava gušila i morala je otići, a sada je sve do igrača, a ja sam stava već 6,7 mjeseci da su nam igrači u svakom smislu dno dna.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Choks
Kontakt:

sri apr 10, 2019 12:01 pm

Ovom najgorem napadaču i tokmaku bi zabranio pristup Grbavici. I sličnim, uspjeh karijere 3 gola u drugoj ligi Slovenije.

Trenutno korisnika/ca: AdmirA, bianco blu, DobojskiManijak, Faca Sa Ulica, Google [Bot], shzna, zuka i 66 gostiju.

Prijava  •  Registracija