Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 7:10 pm

CURVA je napisao/la:
uto apr 09, 2019 5:38 pm
Pozdrav plavoj braci koja je na ovom forumu ima pravo dobrih likova .Ali odustajem od ovog foruma ,nema smisla vise nista pisati .Najvise ce mi nedostajati pticurina .
Neka Te sa rajom.Imas PP.
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 7:13 pm

CURVA je napisao/la:
uto apr 09, 2019 7:01 pm
kokoška je napisao/la:
uto apr 09, 2019 6:32 pm
E cuj pozdrav e cuj ako neces ti necu ni ja...hahahhahhahahah
Normalan insan od zivotinja vise ne moze ni sportski forum da prati :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Brate halali ako sam te ja uvrijedio, imamo razlicita misljenja i stavove, neka me demantuje rezultatima i niko od mene nece biti sretniji dosta je meni poslije svake utakmice tableta za glavu....
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 7:17 pm

LARSSON je napisao/la:
uto apr 09, 2019 5:02 pm
cikazubo je napisao/la:
uto apr 09, 2019 5:01 pm
a gledaj ovih sta uradise za dva mjeseca, jos im neko drugi kriv..
Ali nisu imali vremena, a ni sredstava. Na ljeto će imati, pogotovo ako ne odemo u europu.
Sve spiskali na sampanjac
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 7:31 pm

Misimovic i ostali su od mene imali podrsku do trece cetvrte zaredom izgubljene...znaci vise od tri godine...i imali su je od vecine. Spinovati da su navijaci krivi za odlazak je krajnje glupo jer su ih prozvali tek na samom kraju...ovi sad od mene imaju podrsku do kraja sljedece sezone. Ne budel titula - gudbaj! Nosite se svi, i Amar i Lutvo i Selimovic i svi redom. Da mi je otac u upravi, nek ide odmah. A ovi sto su kao upuceni svi redom da nam ide prodaja za marku, bolje nek napisu odakle i kako znaju za to, jel imaju taj info il izmisljaju! Jedina stvar koja ce nas ujediniti je ta da ne damo klub tek tako!
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2993
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 7:43 pm

Ako budu imali dovoljan broj ruku u Skupstini prodat ce nas, a svi znamo kako je prosla zadnja Skupstina i ko je sve u Upravi.

Sve je do nas clanova da se vise angazujemo i udjemo u Skupstinu.

Ja sam za prodaju ali samo sportskog dijela i to maksimalno 49 posto, infrastruktura i sve ostalo ostaju u vlasnistvu Kluba.

Ako imaju investitora neka ulaze u igracki kadar i tako ostvaruje svoju dobit.
Alea iacta est!
 
Avatar
Strogo_plav
Postovi: 91
Pridružen/a: uto jan 24, 2017 12:30 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 7:57 pm

Kad pišem, to obicno izgleda romanticarski, ali takav mi je i odnos prema necemu cemu sam prvo tepao u zivotu - ŽELJO. Radoznalost je prerasla u neopisivu i neobjasnjivu ljubav. Jesam gledao igrace koji su bili dobri, nekada se izdvajali iz sivila koje apsurdno nazivamo Premijer liga. Muharemovic, Guvo, Vazda, Dzeko, Višća, Buki, Mulalic, Stilic, Dialiba, Hodzic, Bajic, Hadziahmetovic...i moze jos tako, ali realno, rijetko sam u kontituetu gledao lijep fudbal. Danas posebno ne idem zbog fudbalske magije. Na derbiju sam bio na jugoistoku, pored covjeka koji od 75. godine prati Željezničar, od muke mi je u jednom trenutku rekao "Sine, ovo nista ne valja". Rekao sam mu da mi je pretesko, kao da je nesto umrlo u meni, a da mogu tek zamisliti kako je njemu, koji je gledao sigurno dobar fudbal. Naravno, poceo je pricu o Bahticu, Osimu, Nikicu, Paprici...Prekinuo sam ga sa pitanjem sta ga to tjera da danas dolazi, on je rekao otprilike: "Vidis,ti igraci su me tada privuklu na Grbavicu, a Željo kad te jednom privuce to je za cijeli zivot. Željo me odgojio i uz njega sam odrastao, a to je sine vece od bilo kojeg igraca koji ce doci i proci". Pozelio mi je da i ja u njegovim godinama sjedim na toj istoj stolici, ili bilo kojoj u dolini." Na kraju smo se srdacno rukovali, a u njegovom pogledu sam vidio da je Željo mnogo veci od bruke na derbiju koja me, iskreno, nece procido kraja zivota.
Cijeli život tvoja smo trupa!
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 8:16 pm

CURVA je napisao/la:
uto apr 09, 2019 5:38 pm
Pozdrav plavoj braci koja je na ovom forumu ima pravo dobrih likova .Ali odustajem od ovog foruma ,nema smisla vise nista pisati .Najvise ce mi nedostajati pticurina .
Zlobnici predvodjeni @Gavranom bi se nasladjivali i rekli da napustas forum zbog one opklade da ces trcati go po gradu

Neces im valjda dopustiti to zadovoljstvo
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 8:18 pm

CURVA je napisao/la:
uto apr 09, 2019 8:16 pm
cipiripi je napisao/la:
uto apr 09, 2019 7:43 pm
Ako budu imali dovoljan broj ruku u Skupstini prodat ce nas, a svi znamo kako je prosla zadnja Skupstina i ko je sve u Upravi.

Sve je do nas clanova da se vise angazujemo i udjemo u Skupstinu.

Ja sam za prodaju ali samo sportskog dijela i to maksimalno 49 posto, infrastruktura i sve ostalo ostaju u vlasnistvu Kluba.

Ako imaju investitora neka ulaze u igracki kadar i tako ostvaruje svoju dobit.
E vidis sta se pise :zid: :zid: znam licno 90%LJUDI KOJI SU SADA U UPRAVI I ZNAM DA SVE JEDAN VOLI I ZIVI ZELJEZNICAR I DA NIKAD NEBI URADIO NESTO ZBOG CEGA BI KLUB TRPIO I SVI IMAJU CILJ DA ZELJO BUDE BOLJI ALI NEMORAS MENI VJEROVATI POTRUDI SE DODJI DO TIH LJUDI I UVJERITI CES SE.
E brate ako ih znaš jedno ozbiljno pitanje: Je li istina da ne dolaze na utakmice Željezničara? Nije nikakva provokacija, već znam da ti ovdje nisi slagao, bar ne otkako ja pišem ovdje.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
showa_00
Postovi: 27
Pridružen/a: ned mar 17, 2019 9:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 8:21 pm

bogi je napisao/la:
uto apr 09, 2019 6:41 pm
Nisam bio na forumu nekoliko dana, pa dok sam čitao vidio sam da spominjete Radovca, kao moguće pojačanje. Konstatovat ću da je Radovac odigrao od zime svaku utakmicu za Olimpik i da je jedan od najboljih pojedinaca u tom klubu. E sad naravno jedna je stvar igrati na Otoci pred 100-200 ljudi, a druga igrati na Grbavici pred 5 000. Ono što je evidentno, da je on level iznad Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine. Pisao je neko ovdje da je Velež već jači od pojedinih Premijerligaša, pa ako uzmemo Velež kao mjerilo Radovac je na toj utakmici po mojim kriterijima bio najbolji igrač iste iz obje ekipe. Ja lično bih više volio neko provjereno ime ili nekog mladića, koji će biti željan napretka i da tom mladiću Željo bude odskočna daska, ali niko me ne pita. Iskreno se nadam da neće biti nikakvih povratnika u klub, poput Jamaka, Bekrića, Svrake, Kosorića. Hvala svakom od njih dok je bio u klubu, što je donio radost, koju je donio, ali trebamo prihvatiti da svačije vrijeme prolazi, pa tako i njihovo.

Postavka protiv Zrinjskog bi izgledala: Kjosevski (boljeg nemamo, goreg nećemo naći) - Siniša, Sipović, Rodin, Pavić - Hajdarević, Mujezinović - E. Zec, Ramović, Veselinović - Krpić. Mislim da je ovo naša najbolja postava, koju imamo u klubu. Eventualno bih E. Zeca, ako je spreman naravno prebacio na centrafora, a na desno krilo stavio Asima Zeca, iz istog razloga kao Kjosevskog. Postavka protiv Zrinjskog bi nam po mom mišljenju trebala biti iznošenje lopte, onoliko koliko to teren dozvoljava, 'po zemlji' tj. da se igra razvija u dijametralnim trokutovima pomoću kojih bi iznosili loptu i mjenjali strane. Iz ovog razloga su u sredini Hajdarević i Mujezinović, jer obojica makar mogu trčati i pomagati u tim kretnjama, a kratak pas ne bi trebao biti problem kod njih. Krila su orijentirana tako da probijaju kroz sredinu i traže priliku za udarac, radi omogućavanja centaršuta Paviću i Stevanoviću sa bokova. Ne znam da li je neko primjetio, ali naših centaršuteva na Krpića više i nema. Postoji također mogućnost da igramo Ramović - E. Zec - Veselinović, a da ispred njih bude Krpić u tom slučaju plan se ne bi mjenjao, a mislim da bi se Sinan bolje snašao na krilu, od pojedinaca, kojim je to prirodna pozicija.

Toliko od mene.
Potpisujem svaku riječ. 👍
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5954
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 8:42 pm

CURVA je napisao/la:
uto apr 09, 2019 8:20 pm
11plavih'92 je napisao/la:
uto apr 09, 2019 8:16 pm
CURVA je napisao/la:
uto apr 09, 2019 5:38 pm
Pozdrav plavoj braci koja je na ovom forumu ima pravo dobrih likova .Ali odustajem od ovog foruma ,nema smisla vise nista pisati .Najvise ce mi nedostajati pticurina .
Zlobnici predvodjeni @Gavranom bi se nasladjivali i rekli da napustas forum zbog one opklade da ces trcati go po gradu

Neces im valjda dopustiti to zadovoljstvo
ja sam davno rekao **** onu firmu rekao sam abd trcati cu gol jer ce naci jos bolje rekao sam malo se raspitajte gdje je sef bio za vrijeme reprezentativne pauze .
Sve je to jos daleko od dogovora ali se trude pustimo ih da pokusaju ne znam ko je zasluzio nase povjerenje ako nije Amar Zuban itd
Sunce ti poljubim frajer hoda okolo I prodaje klub ko kakvu kuravu.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 8:44 pm

Ma ova atmosfera se neće u skorije vrijeme promjeniti.. Jednostavno previše se mrze neke osobe a ne bi trebale.
Taman da titulu uzmemo sljedeće godine ista će stvar biti.
Ono jedinstvo kad smo svi zajedno učestvovali u akcijama se neće ponoviti, i tako je kako je.
A umjesto što pišu sve i svašta, neka razmisle koliko vremena bi trebali žmiriti na neke stvari, ne tako male, da bi eto bar prividno novi ljudi imali podršku.
Da smo se bivšoj upravi ovako protivili od prvog dana, ne bi ni oni trajali duže od šest mjeseci. I dalje bi imali stadion u raspadu, a ne ljepoticu.. E što sad ne bi dali ovima šansu da vidimo na šta će izaći.
Kritikujem i ja, za mene sina najveće legende FKŽ, ali to ne znači da ga ne podržavam. Čak štaviše, ako nas ko i uspije izvaditi iz govana, to će biti on..
**** majku, uđeš u apoteku, one te radnice već prepoznaju i čim te vide znaju šta ti treba..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 9:00 pm

Niko ne mrzi nikog, ali raji je krivo (većina) što je otjerana uprava kako je otjerana i ljestvica je visoko podignuta, trenutno ova uprava nije nista uradila, a tu su vec 4 mjeseca, ne gradimo stadion hocemo rezultate, sad sto nemamo ni rezultat, ni nastavak gradnje stadiona to je drugi par cipela..
Amara ko mrzi taj nije navijac Zelje realno, ali navijaci su ljuti zbog ne igranja i propsipanje šuplje kao "teren je takav" a dodjes na Grbavicu i ljudi se popišaju po tebi, dat će Bog da će ovo biti dobro
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
zeljoiznadsvega
Postovi: 177
Pridružen/a: čet maj 17, 2018 9:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 9:22 pm

Cistka neistomisljenika na grbavici je pocela.
Zabranjen je pristup utakmicama jednom clanu 1921 TV zbog psovki poslije derbija.
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 9:27 pm

cipiripi je napisao/la:
uto apr 09, 2019 7:43 pm
Ako budu imali dovoljan broj ruku u Skupstini prodat ce nas, a svi znamo kako je prosla zadnja Skupstina i ko je sve u Upravi.

Sve je do nas clanova da se vise angazujemo i udjemo u Skupstinu.

Ja sam za prodaju ali samo sportskog dijela i to maksimalno 49 posto, infrastruktura i sve ostalo ostaju u vlasnistvu Kluba.

Ako imaju investitora neka ulaze u igracki kadar i tako ostvaruje svoju dobit.
JEDINO ISPRAVNO I DOBRO PO ŽELJU!


MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 9:32 pm

zeljoiznadsvega je napisao/la:
uto apr 09, 2019 9:22 pm
Cistka neistomisljenika na grbavici je pocela.
Zabranjen je pristup utakmicama jednom clanu 1921 TV zbog psovki poslije derbija.
Cistka je krenula kada su poceli da nam vrijedjaju inteligenciju sa egzistencijom,sindikalcem,fakom i biber po pilavu dado.
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 9:33 pm

Ama niko ovdje ne spori Amarovo znanje,autoritet .Forma jeste promjenljiva varijabila ali vjerovatno je on sam kao on sa svom svojom licnoscu najbolje rijesenje u ovom vremenu
E sad druga je stvar je li se precijenio.Ubise ga njegove rijeci.Od obecanja o fudbalu ,do pojacanja pa sve do onog cuvenog brrrr..Ne tako davno drzao je predavanje tadasnjem sportskom direktoru kako treba i moze zavrsavati posao u ovoj nedodjiji.Ode nakon toga dijelom vjerovatno i zbog toga mozda i najzvucnije sportsko ime koje je sa strane doslo u klub.Sudbina,Igra li se ili ne.U Sarajevu je pogotovo tesko glumiti mangupa.Moze ako te vjetar gura.
Iskreno se nadam da nece prodati ideju.Iskreno se nadam da ce osvjetlati ocevo prezime,Iskreno se nadam da je ovaj put mnogo pametniji.
Evropa ili ne.Meni nije dilema.
Zeljo mi je dilema.Ovaj grad je malo svog zadrzao,Da li se igre igraju sa jednom od supstanci ovog grada,To mene muci
Strana investicija je po meni ok.Domaca,politicko kokosarska nikako
SKUPSTINA?
Biti ili ne biti
 
zeljoiznadsvega
Postovi: 177
Pridružen/a: čet maj 17, 2018 9:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 9:54 pm

gavran je napisao/la:
uto apr 09, 2019 9:32 pm
zeljoiznadsvega je napisao/la:
uto apr 09, 2019 9:22 pm
Cistka neistomisljenika na grbavici je pocela.
Zabranjen je pristup utakmicama jednom clanu 1921 TV zbog psovki poslije derbija.
Cistka je krenula kada su poceli da nam vrijedjaju inteligenciju sa egzistencijom,sindikalcem,fakom i biber po pilavu dado.
Sad je zvanicno putem maila i oduzmanjem akreditacija.
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 10:17 pm

Nemojte nas ostaviti makar bez gostujucih izvjestaja.Ionako smo na Grbavici ko tarhana
Ocito za Zelju nije produktivno navijati.Mora se podilaziti
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 10:29 pm

Vala ako mu je toga uzeta akreditacija nidje veze, onda nas sve treba izbrisat iz clanstva i zabranit dolazak jer nema ko nije psovao dok nas raskivaju pitari 3:0
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 10:31 pm

Ekipa 1921.ba ima puno vise kredita od citave trenutne uprave. Oni su Zeljina filozofija i ako se ikad njima zabrani pristup Grbavici, zabrani snimanje i slicno, onda i Zeljo kao klub gubi svoj smisao.
I pitanje Pesto, znamo da citas. Sta ti je to covjek iz 1921.ba ekipe rekao pogresno ? Hocete sve neistomisljenike polako odstranjivati sa stadiona ?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 158 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija