YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Da li podrzavate ulazak Samira Cerica u Zeljeznicar?

Podrzavam, vjerujem da je prava osoba za Zelju
14 (25%)
Podrzavam, ali da dobije probni ugovor od 6 mjeseci
12 (22%)
Nisam siguran
14 (25%)
Ne podrzavam, nisam uvjeren u njegove dobre namjere
15 (27%)

Ukupno glasova: 55

kvalitet
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 11:30 am

kokoška je napisao/la:
pon apr 08, 2019 11:16 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
pon apr 08, 2019 11:08 am
kokoška je napisao/la:
pon apr 08, 2019 10:04 am

Zato sto je Kostic doktor za ovoga, pa takticki nas ubio frajer znaci nije ni pocela utakmica mi smo vec igrali na bod, pa prvih 15 minuta dva puta dosli do lopte, prevara od trenera a vrijeme ce pokazati, ali tuga je kad cujes ove sto ga najsvetije brane kazu pa Amar jos nije izgubio a mi nismo u 6 utakmica 3 akcije napravili i onda ti dodju pitari i ponize te al te ponize fudbalski ko da igraju sa djecom, a bice jos gore ukolilo "lazni" ne poduzme kakve radnje pa da nas sudije poguraju ali tesko da sad i to moze...druga su vremena.
Mozda ne zna o vodjenju kluba nista,finansijama,..
Ali nazvati trenera koji uzme 10 trofeja neznalicom. A Kostica zvati znalcem stvarno obraza moras imati :klanjase2:
Treba imati obraza doci onako u "voljeni klub" naplatiti kamatu i biti popisan u derbiju.
Tišina bolan, ne provaljuj se više.
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

azbaha
Kontakt:

pon apr 08, 2019 11:34 am

Samo nije moralo da bude ovako. Moglo je drugacije, jos prije 2-3 godine, al kao sve u ovoj drzavi, nema sanse da cemo se izboriti s ovim. Ja nikako ne vidim pozitivan ishod. Bit ce privatizacija na ovaj ili onaj nacin i k* cemo dobiti.

Nebulae
Kontakt:

pon apr 08, 2019 11:40 am

Sta god da se desi, krivci ce biti navijaci Zelje kojima je normalno sve ovo sta Amar radi od Kluba i stalno mu traze opravdanja.

ublehas
Kontakt:

pon apr 08, 2019 11:42 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
pon apr 08, 2019 9:17 am
Plan i obecanje Amara je malo se stisnuti ovu polusezonu, ustediti para, izboriti evropu i onda praviti ekipu za sljedecu sezonu, to je obecao, i to radi, blize smo trenutno evropi nego na polusezoni, naravno da je ovaj poraz samarcina svima nama, ali niko to nije htio, ispade Amar namjerno doveo lose igrace da bi nas pitari razbili, Amar za sada radi obecano, i sve dok tako radi treba imati nasu punu podrsku
3. Široki Brijeg 39 (30)
4. Željezničar 36 (28)
5. Čelik Zenica 35 (21)
6. Radnik Bijeljina 34 (22)
7. Sloboda 34 (28)
8. MDK 30 (26)

Ne bi se baš složio. Ako pogledamo sada broj bodova i broj bodova prije ovog trećeg kruga, mislim da smo tada bili bliže evropi nego sada. Prvo, bila je manja prednost ŠB, a drugo, manje nam je ekipa puhalo za vrat.

Edit, u zagradi je broj poena prije trećeg kruga.
Zadnja izmjena: ublehas, dana/u pon apr 08, 2019 11:53 am, ukupno mijenjano 2 puta.

barbarez
Kontakt:

pon apr 08, 2019 11:51 am

DANAN je napisao/la:
pon apr 08, 2019 9:11 am
mula je napisao/la:
pon apr 08, 2019 8:37 am
Ne zamjeram Osimu ništa, samo se mogu zahvaliti što je preuzeo klub sa ovakvim igačkim kadrom i u ovakvom rasulu. Sad mi tek kroz glavu prolaze riječi Ivice Osima kada je rekao: "Da ne zna šta je trebalo Amaru da preuzme klub". Što se tiče postavke i sastava nije loša, jbg s obzirom sa kakvim kadrom raspolaže. Najiskusniji igrači su greške napravili Bogičević, Stevanović, Sipović, Stanić, Kjosevski to jest cijela zadnja linija. Primiti onakav prvi i drugi gol, gubiti u 17. minuti 2:0 ne vidim ekipu koja bi se mogla vratiit.I realno je bilo da onako završimo prvo poluvrijeme. U drugom smo se malo dohavizali i napravili smo dobre dvije prilike, ali jbg nismo zabili. Sve u svemu ne možemo kriviti Šabana, Hajdara, Ramovića i ostale što su slabo odigrali, jer realno nakon dva poklonjena gola u derbiju, teško da se može nešto napraviti.
Ove komentare protiv Osima ne želim da komentarišem, samo imam da kažem:" teško onom klubu koji ima takve fanove".
Stani malo.
Maloprije sam naisao,Amar je dosao da nam bude bolje nego sto je bilo,jeli tako?
Ljudi ocekuju i da bude bolje,da igraju bolji igraci od Vranjesa,Jazvica,Curjurica......
Barem su tako ocekivali kada su ova trojica raskinuli ugovore.
I sta se desi,od ionako lose ekipe on napravi jos losiju.....
Jbg znao je u sta se upusta,znao je sa kakvim kadrom raspolaze.
Ljudi su ocekivali neki plan,medjutim ocigledno je da tog plana nema uopste,jer da ga ima nebi dozivili ovakvo ponizenje.
Kada pogledamo raspored i uzmemo u obzir trenutno stanje koje ne ide prema boljem,mi smo u najlosijoj situaciji od ekipa koje se bore za europu.
Tako dzaba ga branite jer je itekako kriv za sadasnje stanje u ekipi.
Brate tebe bas cijenim i postujem,pa skladno tome ne mogu dopustit da se nerviram.
Odakle svi mi znamo da on nema plan. Kakav plan zelite,za ovu sezonu,kada je ona na polovini puta vec propala.
Valjda je logicno da se ovo privodi kraju,njegova procijena je bila da u ekipi ima par skupih igraca ciji doprinos na terenu nije sukladan njihovim primanjima. Sa jeftinijim i mladjim igracima dobijes slican ucinak. Recimo da je to opravdan potez. Ako je zadrzavanje ovih istih,za klub isplativo sto bi oni u subotu izgubili 0-1 ,ne vidim sustinsku razliku. Mozes mi reci ipak ono je bruka. Slazem se,nevidjena bruka,ali da se ne lazemo nismo mi Real Madrid ili neki drugi klub koji moze placati igrace koji ce dati isti ili slican bodovni saldo,a da se ne brinemo za pare.Mozda malo tesko za shvatiti ali je tako. Jer nama nisu cilj porazi,i nije nam cilj zadovoljiti se manjim porazom. Tesko za shvatiti poslije one bruke ali dugorocno gledano je tako.
Dalje brate, hocemo bolje od Vranjesa,Arezine,Curjurica. Ok,ali cemu sad dovodjenje boljih. Prvi ne mozes biti,bio 2 ili 4 isti *****,mala je razlika. Opet vise zavisis od srece u zrijebu nego od nekog svog kvaliteta.
Zasto dovesti sad bolje od ovih. Nemamo para svakako,kako se prica. Odakle onda rezon da se dovode i placaju pola godine ni za sta.
Evo taj Amar je za isti broj kola osvojio 8 ili 9 bodova,sa kako kazes puno losijom ekipom,nego dq losa koja je bila i osvojila u 5 kola 0 bodova. I koja je u 7 ili 8 kola 4 puta izgubila na Grbavici,od Goska,Zvijezde,Tuzle i Sirokog. Jedva dobila Celik,i uzela bod Slobodi. Pa hajde rezonski da gledamo .
Nije da ja branim Amara, ljudi ovo je lose. Fudbalski kritikovat mi je ok. Ali 80 posto ljudi ovdije kritikuju sve samo ne fudbalski.
Kritikuju sto nije doveo bolje igrace,sto nema pomaka,sto se ne nervira....
Koji je rezon dovodjenja boljih ako sa jeftinijim igracima moze privesti sezonu kraju. Jer bolje ne moze.
Koji pomak ocekujete ako je najskuplja i najzvucnija imena otjerao i vecinu pojacanja sa pocetka sezone.
Sto ce se nervirati,ako je svijestan koliko smo losi. Sam je rekao da nema funkcijonalnu ekipu.
Kako kazu sabur je spas. Najsmijesnije mi je citati da je covjek dosao da odradi 3 i pol godine i da nece biti ni pojacanja ni para ni bilo cega.
Ja pocinjem sumnjati da nasi navijaci vise vjeruju u vanzemaljce da postoje nego sto vjerujuda Amar ce vec od sljedece godine da nas pocinje vracati na mjesto kojem smo bili .
2 puta je vec pravio cudo, kad je od Dine preuzeo tim,koji je bio najjaci u ligi a ovaj ga srozao da nisu mogli sa loptom da se sastave. Pa kad su svi mislili da cw nas Sarajevo razbiti ,on ih dobije 0-3. A drugi put 2009 kad je imao kurcevu ekipu i kad su mu se smijali zbog Mesanovica ,Culuma...
Sere mu se brate o planovima i rezonima,a niko ne zna sta je covjeku u glavi.
Samo hqjde budi posten pa mi reci ima li logike da Amar Osim dodje i da ga boli ***** i da je dosao tek tako bez jasnog cilja i plana.
Ova sezona nije mjerilo nicega jer je propala davnih dana.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u pon apr 08, 2019 12:01 pm, ukupno mijenjano 2 puta.

Leon_Professional
Kontakt:

pon apr 08, 2019 11:54 am

Fanzi je napisao/la:
pon apr 08, 2019 9:22 am
Sta cemo ako se ne izbori Evropa?
Znam ja gotovo citav historijat desavanja u i oko kluba od 2013. godine, od pokusaja do ostvarenja.

Znam kako je sve pocelo.
Znam kako je tesko bilo pricati s ljudima koji su pricali o srusenom sportskom segmentu. Dohvatili se price o trofejima ko pijan plota, i ne odstupaju. Nema potrebe da glumatate amneziju. Sve ima zapisano, sve je receno. Ja prvi nisam zaboravio mnogima. Zasto? Zato sto su mi al bukvalno iscupali zadnje nerve i iscrpili zadnje atome snage.
Da li je sportski segment bolji? Na prvu nije.

Evropa se ne smije kiksati. Ako se kiksa, svi ljudi koji nisu pomogli Amaru da dodje do Evrope, moraju da odu. Njemu halalim.

Za one koji su zaboravili, da osvjeze pamcenje:
https://www.youtube.com/watch?v=gytdrrSFMXw

Nema ili/ali. Evropa ili razlaz.
Bas tako.
Razlaz.

Mada je vjerujem bar 4. mjestu i da Siroki ili Sarajevo uzmu kup.
Celik je tu ali mislim da ce ispuhati. Nisam ih gledao pa ne mogu ni reci tacno, mozda i igraju dobro i onaj trener ima smisla.
Mladost je pala na proljece. Cudo im najbolji igrac lige Arezina nije sam navukao neke bodove.
Siroki opet los ali mi losiji.

Ma ici cemo u Evropu. Nema sta.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Zeljo
Kontakt:

pon apr 08, 2019 11:57 am

kvalitet je napisao/la:
pon apr 08, 2019 11:30 am
kokoška je napisao/la:
pon apr 08, 2019 11:16 am
pon apr 08, 2019 11:08 am

Mozda ne zna o vodjenju kluba nista,finansijama,..
Ali nazvati trenera koji uzme 10 trofeja neznalicom. A Kostica zvati znalcem stvarno obraza moras imati :klanjase2:
Treba imati obraza doci onako u "voljeni klub" naplatiti kamatu i biti popisan u derbiju.
Tišina bolan, ne provaljuj se više.
Ova kokoska je zasluzila ban.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

Leon_Professional
Kontakt:

pon apr 08, 2019 11:58 am

blueboy je napisao/la:
pon apr 08, 2019 10:08 am
kvalitet je napisao/la:
pon apr 08, 2019 9:48 am
DANAN je napisao/la:
pon apr 08, 2019 9:38 am

Prica je bila kako smo losi i kako se treba dobro potruditi da se izgubi 5 utakmica.
Znaci dosao je da nam bude bolje.
Da se treba izboriti europa svima nam je bilo jasno i prije njegovog dolaska.
Generalno ja ne vidim da je ista bolje,izgubis od radnika,mrtvu mladost dobijes samo zato sto su ljudi imali igraca manje,ne dobijes goska,na derbiju dozivis ponizenje gdje ze ljudi razbiju sa pola snage a ti u 74 minuti dobijes prvi zuti karton.....
Meni ovo nije bolje od onoga sto je bilo.....
A kako stede pare vidi se po tome sto pkate uveliko kasne,jedino ako je prije derbija nisu islatili...
Barem ne gubimo 5 utakmica u nizu. Osvojili smo neke bodove, meni je to napredak. A sve to smo uradili s jeftinijom ekipom. Da podsjetim još jednom na Amarovu izjavu kad je došao:

"Procjena je bila da ekipa i prije ovih odlazaka nije bila u stanju da iznese to što treba. To govori i tabela. Zato smo napravili raskide ugovora. Ako ne možemo imati skupu i funkcionalnu ekipu, možemo imati barem jeftiniju."

Ništa nije slagao. Imamo jeftiniju ekipu, a opet osvajamo neke bodove i na poziciji smo koja vodi u Evropu, a Evropa je ultimativni cilj. Ja ću dići glas u septembru ili oktobru, ako stvari ne budu kako treba i ako ne budemo znatno kvalitetniji.
Od svih ekipa koje su konkurenti za Evropu samo je Sloboda osvojila manje bodova (6) od nas u drugom dijelu, Radnik osvojio 12, Čelik 14, Široki 9 i mi 8. Još uvijek smo na poziciji koja vodi u Evropu, ali je razlika što smo prije imali 2 konkurenta (Široki i Sloboda), a sad ih imamo 4 i tome smo i pored dobrih igara Radnika i Čelika najviše doprinijeli mi sami prosipanjem bodova. Nisam nimalo optimista što se tiče izlaska u Evropu, a rekao sam već, možda je i bolje da ne izlazimo (jedina pozitivna stvar jeste što bi vjerovatno prošli jedno pretkolo i zaradili nešto para, ali bi se sa ovom ekipom izblamirali sa bilo kojim ozbiljnijim protivnikom).
Odlican podatak u vezi osvojenih bodova.
Sto bi znacilo da smo u goroj situaciji nego smo bili kad je preuzeta ekipa. Bodovi to govore.

A sto se tice tih poraza zaredom. Pa bolje smo tad igrali nego sad, ali eto "treba se potruditi pa izgubiti 5 zaredom, znaci losi smo" to stoji, nismo valjali. Dosao ON da bude bolje, a nije.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Omar500
Moderator
Kontakt:

pon apr 08, 2019 12:19 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon apr 08, 2019 11:58 am
blueboy je napisao/la:
pon apr 08, 2019 10:08 am
kvalitet je napisao/la:
pon apr 08, 2019 9:48 am

Barem ne gubimo 5 utakmica u nizu. Osvojili smo neke bodove, meni je to napredak. A sve to smo uradili s jeftinijom ekipom. Da podsjetim još jednom na Amarovu izjavu kad je došao:

"Procjena je bila da ekipa i prije ovih odlazaka nije bila u stanju da iznese to što treba. To govori i tabela. Zato smo napravili raskide ugovora. Ako ne možemo imati skupu i funkcionalnu ekipu, možemo imati barem jeftiniju."

Ništa nije slagao. Imamo jeftiniju ekipu, a opet osvajamo neke bodove i na poziciji smo koja vodi u Evropu, a Evropa je ultimativni cilj. Ja ću dići glas u septembru ili oktobru, ako stvari ne budu kako treba i ako ne budemo znatno kvalitetniji.
Od svih ekipa koje su konkurenti za Evropu samo je Sloboda osvojila manje bodova (6) od nas u drugom dijelu, Radnik osvojio 12, Čelik 14, Široki 9 i mi 8. Još uvijek smo na poziciji koja vodi u Evropu, ali je razlika što smo prije imali 2 konkurenta (Široki i Sloboda), a sad ih imamo 4 i tome smo i pored dobrih igara Radnika i Čelika najviše doprinijeli mi sami prosipanjem bodova. Nisam nimalo optimista što se tiče izlaska u Evropu, a rekao sam već, možda je i bolje da ne izlazimo (jedina pozitivna stvar jeste što bi vjerovatno prošli jedno pretkolo i zaradili nešto para, ali bi se sa ovom ekipom izblamirali sa bilo kojim ozbiljnijim protivnikom).
Odlican podatak u vezi osvojenih bodova.
Sto bi znacilo da smo u goroj situaciji nego smo bili kad je preuzeta ekipa. Bodovi to govore.

A sto se tice tih poraza zaredom. Pa bolje smo tad igrali nego sad, ali eto "treba se potruditi pa izgubiti 5 zaredom, znaci losi smo" to stoji, nismo valjali. Dosao ON da bude bolje, a nije.
Sreca nasa pa Celik ima choke mentalitet. I Radnik fino igra. Mladost i Slobodu komotno mozemo otpisati. Bit cemo mi cetvrti, ali ovo je bruka samo takva.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

zeljeznicka21
Kontakt:

pon apr 08, 2019 12:24 pm

ublehas je napisao/la:
Plan i obecanje Amara je malo se stisnuti ovu polusezonu, ustediti para, izboriti evropu i onda praviti ekipu za sljedecu sezonu, to je obecao, i to radi, blize smo trenutno evropi nego na polusezoni, naravno da je ovaj poraz samarcina svima nama, ali niko to nije htio, ispade Amar namjerno doveo lose igrace da bi nas pitari razbili, Amar za sada radi obecano, i sve dok tako radi treba imati nasu punu podrsku
3. Široki Brijeg 39 (30)
4. Željezničar 36 (28)
5. Čelik Zenica 35 (21)
7. Sloboda 34 (28)
8. MDK 30 (26)

Ne bi se baš složio. Ako pogledamo sada broj bodova i broj bodova prije ovog trećeg kruga, mislim da smo tada bili bliže evropi nego sada. Prvo, bila je manja prednost ŠB, a drugo, manje nam je ekipa puhalo za vrat.

Jeste, samo sto ce i cetvrta pozicija voditi u evropu, vjerujem da je Amar i to uzeo u obzir prilikom pravljenja jeftinije ekipe, bilo je za ocekivati da ce i cetvrta pozicija voditi u evropu, zato i kazem, nismo bili na mjesti koje vodi u evropu, a sada jesmo, ne nasom zaslugom, ali racunalo se i na to da mozemo cetvrti biti
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.

Leon_Professional
Kontakt:

pon apr 08, 2019 12:30 pm

pon apr 08, 2019 12:24 pm
ublehas je napisao/la:
3. Široki Brijeg 39 (30)
4. Željezničar 36 (28)
5. Čelik Zenica 35 (21)
7. Sloboda 34 (28)
8. MDK 30 (26)

Jeste, samo sto ce i cetvrta pozicija voditi u evropu, vjerujem da je Amar i to uzeo u obzir prilikom pravljenja jeftinije ekipe, bilo je za ocekivati da ce i cetvrta pozicija voditi u evropu, zato i kazem, nismo bili na mjesti koje vodi u evropu, a sada jesmo, ne nasom zaslugom, ali racunalo se i na to da mozemo cetvrti biti
Pa bili smo 4. i tada. Kako nismo bili na mjestu koje vodi u Evropu ako se vodimo tom logikom?
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

blueboy
Kontakt:

pon apr 08, 2019 12:32 pm

Evo roster iz sezone 2015/16 kad nas je između ostalih vodio i Edis Mulalić.

Roster: Marijan Antolović, Vedran Kjosevski, Irfan Fejzić, Jasmin Bogdanović, Aleksandar Kosorić, Emir Hodžurda, Jadranko Bogičević, Siniša Stevanović, Dušan Mladenović, Dejan Uzelac, Ivan Livaja, Mirko Kramarić, Kemal Osmanković, Srđan Stanić, Kerim Memija, Mailson, Nermin Zolotić, Jovan Blagojević, Amir Hadžiahametović, Enis Sadiković, Dino Hasanović, Adnan Zahirović, Damir Sadiković, Samir Bekrić, Miroslav Stevanović, Ognjen Đelmić, Secouba Diatta, Zoran Kokot, Denis Žerić, Amer Hiroš, Mirza Halvadžić, Dženis Beganović, Tiago, Ivan Lendrić, Dejan Đermanović, Ajdin Mujagić, Joco Stokić, Nedo Turković. Treneri: Milomir Odović, Vlado Čapljić, Edis Mulalić.

Boldirani igrači bi, ako ništa drugo, u ovom derbiju odgovorili na protivnikovu agresivnost barem u istoj mjeri, ako ne i jače, što je po mom mišljenju ključni razlog ovakvog debakla. A Boga mi, u ovoj ekipi je bilo i znanja u veznom redu (Blagojević i Hadžiahmetović), a krila da i ne poredimo sa sadašnjim (Đelmić i Stevanović).

kokoška
Kontakt:

pon apr 08, 2019 12:38 pm

Samo neka me demantuje rezulatima, a do sada ovi sto ga brane neosnovano neka se poklope usima. Evropa upitna ne odlucjemo sami o svojoj sudbini a dokle je doslo poceli su da ga brane sa argumentima "racunao je on i na 4.mjesto"...nevjerujem sta pisu fanovi Zelje navijaci Amara.

Timscho
Kontakt:

pon apr 08, 2019 12:43 pm

blueboy je napisao/la:
pon apr 08, 2019 12:32 pm
Evo roster iz sezone 2015/16 kad nas je između ostalih vodio i Edis Mulalić.

Roster: Marijan Antolović, Vedran Kjosevski, Irfan Fejzić, Jasmin Bogdanović, Aleksandar Kosorić, Emir Hodžurda, Jadranko Bogičević, Siniša Stevanović, Dušan Mladenović, Dejan Uzelac, Ivan Livaja, Mirko Kramarić, Kemal Osmanković, Srđan Stanić, Kerim Memija, Mailson, Nermin Zolotić, Jovan Blagojević, Amir Hadžiahametović, Enis Sadiković, Dino Hasanović, Adnan Zahirović, Damir Sadiković, Samir Bekrić, Miroslav Stevanović, Ognjen Đelmić, Secouba Diatta, Zoran Kokot, Denis Žerić, Amer Hiroš, Mirza Halvadžić, Dženis Beganović, Tiago, Ivan Lendrić, Dejan Đermanović, Ajdin Mujagić, Joco Stokić, Nedo Turković. Treneri: Milomir Odović, Vlado Čapljić, Edis Mulalić.

Boldirani igrači bi, ako ništa drugo, u ovom derbiju odgovorili na protivnikovu agresivnost barem u istoj mjeri, ako ne i jače, što je po mom mišljenju ključni razlog ovakvog debakla. A Boga mi, u ovoj ekipi je bilo i znanja u veznom redu (Blagojević i Hadžiahmetović), a krila da i ne poredimo sa sadašnjim (Đelmić i Stevanović).
Sablja je bez M. Stevanovića, Zolotića i Zahirovića dobio šampionski tim pitara. Dobro ih skautirao, uvježbao taktiku i motivisao maksimalno igrače.
svojim snagama na svojoj zemlji

PratimsamoPlave

pon apr 08, 2019 12:54 pm

Adzem je najbolje odgovorio na izazove derbija. Ne znam zasto raja ne voli Admir.
Iskreno kad je dosao,sumnjao sam u njega pravo. Raja uvijek u prvi plan stavlja Edisa, ali Ado ih je takticki prekucao.
Vremenom Zeljo je postao ono sto je trebao uvijek da bude, SILA! Sjetite se Sirokog, Radnika, Krupe..
Njega je kostala neozbiljnost, i ludost igraca Zrinskog na 0:3 da i pomisle da se vrate. ( na nasim nwkon 0:1, znas da cemo izgubiti)
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

staaarinavijac
Kontakt:

pon apr 08, 2019 12:58 pm

Imalo je smisla dovesti na zimskoj pauzi bolje igrače - prvo osiguraš sebi mjesto koje vodi u Evropu , a drugo , pošto je titula propuštena ove sezone , eto idealnog vremena da uigravaš nove (bolje) igrače , tj. novi tim kako bi pokušao što bolje odigrati na ljeto u Evropi a time i zaraditi više novca.I onda, već sa fino uigranim novim timom slijedeću sezonu "prekucati".
Eto zašto ima smisla sad već stvarati novi tim .

Al' jok " nemaaaa se paraaaa" ...

Okolele
Kontakt:

pon apr 08, 2019 1:03 pm

kokoška je napisao/la:
pon apr 08, 2019 12:38 pm
Samo neka me demantuje rezulatima, a do sada ovi sto ga brane neosnovano neka se poklope usima. Evropa upitna ne odlucjemo sami o svojoj sudbini a dokle je doslo poceli su da ga brane sa argumentima "racunao je on i na 4.mjesto"...nevjerujem sta pisu fanovi Zelje navijaci Amara.
Baš jbt čuj računao je on i 4 mjesto a mi se i za to 4 mjesto borimo sa 3 ekipe od čega su dvije u puno boljoj formi od nas trenutno..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Amar927
Kontakt:

pon apr 08, 2019 1:08 pm

Za sljedecu sezonu:
Golman
Sinisa? Sipovic? Stoper lijevi bek

Hajdar/Dzeno? Zadnji vezni

Desno krilo Ramovic Mujezinovic

Krpic/ E.Zec

I plus na klupu dovesti igrace da zaostre konkurenciju

Leon_Professional
Kontakt:

pon apr 08, 2019 1:15 pm

pon apr 08, 2019 12:54 pm
Adzem je najbolje odgovorio na izazove derbija. Ne znam zasto raja ne voli Admir.
Iskreno kad je dosao,sumnjao sam u njega pravo. Raja uvijek u prvi plan stavlja Edisa, ali Ado ih je takticki prekucao.
Vremenom Zeljo je postao ono sto je trebao uvijek da bude, SILA! Sjetite se Sirokog, Radnika, Krupe..
Njega je kostala neozbiljnost, i ludost igraca Zrinskog na 0:3 da i pomisle da se vrate. ( na nasim nwkon 0:1, znas da cemo izgubiti)
Ma Ado je s ovog gledista i najbolje vodio nas tim u zadnje vrijeme.
Onaj finis sezone je odlican.

Njeg je zezulo guranje Mehremica kojeg je on doveo, onda je uhljebio Jusufija i Cubaru. Tj. lose pripreme u Antaliji nakon kojih smo sve losije igrali a on mjenjao ekipu koja je srokala jesenji dio.
Dodatni gnjev navijaca je navukao izjavama svojim, kako nikad nije bio kriv on vec neko drugi.
Kako god skontamo ta neka sujeta, tjeranje svog iako ne valja je karakteristicna za nase trenere i kosta nas.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Brkoo
Kontakt:

pon apr 08, 2019 1:19 pm

Amar927 je napisao/la:
pon apr 08, 2019 1:08 pm
Za sljedecu sezonu:
Golman
Sinisa? Sipovic? Stoper lijevi bek

Hajdar/Dzeno? Zadnji vezni

Desno krilo Ramovic Mujezinovic

Krpic/ E.Zec

I plus na klupu dovesti igrace da zaostre konkurenciju
Sinise, Hajdarevica, debila Osmanovica i Krpica(jedino njemu skidam kapu, limitiran igrac do bola ali covjek pogine u svakoj utakmici, fizicki najspremniji nas igrac) se treba rijesiti uz igrace za koje se to podrazumjeva: Stanic, Asim Zec, Veselinovic, Bogicevic, Zajmovic, Kjosevski itd. Pokusati prodati Krpica a sa ostalima raskinuti ugovore.

I tek onda kad se rijesis ovih govana i luzera, dovoditi kvalitetne i karakterne igrace i praviti tim..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u pon apr 08, 2019 1:23 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Trenutno korisnika/ca: neroazzuro i 56 gostiju.

Prijava  •  Registracija