Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 8:23 am

Ali zato Rodin nema mjesta fuj
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
mula
Postovi: 932
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 8:37 am

Ne zamjeram Osimu ništa, samo se mogu zahvaliti što je preuzeo klub sa ovakvim igačkim kadrom i u ovakvom rasulu. Sad mi tek kroz glavu prolaze riječi Ivice Osima kada je rekao: "Da ne zna šta je trebalo Amaru da preuzme klub". Što se tiče postavke i sastava nije loša, jbg s obzirom sa kakvim kadrom raspolaže. Najiskusniji igrači su greške napravili Bogičević, Stevanović, Sipović, Stanić, Kjosevski to jest cijela zadnja linija. Primiti onakav prvi i drugi gol, gubiti u 17. minuti 2:0 ne vidim ekipu koja bi se mogla vratiit.I realno je bilo da onako završimo prvo poluvrijeme. U drugom smo se malo dohavizali i napravili smo dobre dvije prilike, ali jbg nismo zabili. Sve u svemu ne možemo kriviti Šabana, Hajdara, Ramovića i ostale što su slabo odigrali, jer realno nakon dva poklonjena gola u derbiju, teško da se može nešto napraviti.
Ove komentare protiv Osima ne želim da komentarišem, samo imam da kažem:" teško onom klubu koji ima takve fanove".
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 8:38 am

Sad ce Amar Klop iskoristiti usvojeno znanje iz Katara da se osvojimo 5. mjesto. :rofl: :placeodsmijeha:

Pomozi Bože.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 8:44 am

storm_raider je napisao/la:
ned apr 07, 2019 8:47 pm
Preko foruma mozemo sigurno uticati na to da imamo jednog skupstinara u novom sazivu. Svi clanovi Kluba mogu glasati, a siguran sam da smo svi clanovi Kluba ovdje. Na slican nacin je jedan skupstinar i izabran u trenutnom sazivu. Neko kome vjerujemo, ko je veliki Zeljovac i ko bude voljan da se uhvati tog posla. Jedan od jednakih ovdje, a najbolji medju nama. Sta mislite?
A kako članovi kluba mogu glasati? Molim te da ovo pojasniš. Ja ću ako ništa se potrudit da izanaliziram i dam glas onom koji ne boluje od klanova i koji je objektivan i najbitnije koji ne priča što kome odgovara.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 8:51 am

mula je napisao/la:
pon apr 08, 2019 8:37 am
Ne zamjeram Osimu ništa, samo se mogu zahvaliti što je preuzeo klub sa ovakvim igačkim kadrom i u ovakvom rasulu. Sad mi tek kroz glavu prolaze riječi Ivice Osima kada je rekao: "Da ne zna šta je trebalo Amaru da preuzme klub". Što se tiče postavke i sastava nije loša, jbg s obzirom sa kakvim kadrom raspolaže. Najiskusniji igrači su greške napravili Bogičević, Stevanović, Sipović, Stanić, Kjosevski to jest cijela zadnja linija. Primiti onakav prvi i drugi gol, gubiti u 17. minuti 2:0 ne vidim ekipu koja bi se mogla vratiit.I realno je bilo da onako završimo prvo poluvrijeme. U drugom smo se malo dohavizali i napravili smo dobre dvije prilike, ali jbg nismo zabili. Sve u svemu ne možemo kriviti Šabana, Hajdara, Ramovića i ostale što su slabo odigrali, jer realno nakon dva poklonjena gola u derbiju, teško da se može nešto napraviti.
Ove komentare protiv Osima ne želim da komentarišem, samo imam da kažem:" teško onom klubu koji ima takve fanove".
Ekipa koja bi se vratila od 0:2, po zaleđenom i blatnjavom i pod vodstvom Admira Adzema. Zar tako brzo zaboravljamo?
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 8:56 am

Ali vratiti Stanica i Sadikovica koji nisu ni igrali u svojim ekipama to je kapitulacija.

Ovim porazom smo otjerali i ovo malo raje sto je dolazilo na tekme.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 9:03 am

Ma ja u Europu i dalje vjerujem.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 9:06 am

Mojim dragim igračima samo da poručim da vam ovo nikad neću zaboraviti, ovu sramotu što ste nam nanijeli i pokazali kako se bori za klub. Svima vam želim da se što prije oprostite od fudbala i da prepustite tu ulogu onome ko zna trčati i igrati, a uz to boriti se za onaj grb što nosi. SRAM VAS BILO!!! Svakog od vas kojeg vidim u gradu ću ovo reći. Pa se vi samo šepurite, bolje vam je da ne izlazite nikao... Da pobijedite narednog protivnika (ne želim da ga imenujem) neće vas opet oprati... Nek vam je na čast...
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 9:11 am

mula je napisao/la:
pon apr 08, 2019 8:37 am
Ne zamjeram Osimu ništa, samo se mogu zahvaliti što je preuzeo klub sa ovakvim igačkim kadrom i u ovakvom rasulu. Sad mi tek kroz glavu prolaze riječi Ivice Osima kada je rekao: "Da ne zna šta je trebalo Amaru da preuzme klub". Što se tiče postavke i sastava nije loša, jbg s obzirom sa kakvim kadrom raspolaže. Najiskusniji igrači su greške napravili Bogičević, Stevanović, Sipović, Stanić, Kjosevski to jest cijela zadnja linija. Primiti onakav prvi i drugi gol, gubiti u 17. minuti 2:0 ne vidim ekipu koja bi se mogla vratiit.I realno je bilo da onako završimo prvo poluvrijeme. U drugom smo se malo dohavizali i napravili smo dobre dvije prilike, ali jbg nismo zabili. Sve u svemu ne možemo kriviti Šabana, Hajdara, Ramovića i ostale što su slabo odigrali, jer realno nakon dva poklonjena gola u derbiju, teško da se može nešto napraviti.
Ove komentare protiv Osima ne želim da komentarišem, samo imam da kažem:" teško onom klubu koji ima takve fanove".
Stani malo.
Maloprije sam naisao,Amar je dosao da nam bude bolje nego sto je bilo,jeli tako?
Ljudi ocekuju i da bude bolje,da igraju bolji igraci od Vranjesa,Jazvica,Curjurica......
Barem su tako ocekivali kada su ova trojica raskinuli ugovore.
I sta se desi,od ionako lose ekipe on napravi jos losiju.....
Jbg znao je u sta se upusta,znao je sa kakvim kadrom raspolaze.
Ljudi su ocekivali neki plan,medjutim ocigledno je da tog plana nema uopste,jer da ga ima nebi dozivili ovakvo ponizenje.
Kada pogledamo raspored i uzmemo u obzir trenutno stanje koje ne ide prema boljem,mi smo u najlosijoj situaciji od ekipa koje se bore za europu.
Tako dzaba ga branite jer je itekako kriv za sadasnje stanje u ekipi.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 9:16 am

Dvije godine na forum usao nisam, mozda i vise. Evo nakon sto sam juce popio 10-ak kafa sa bracom, cuo se sto pozivima sto porukama, reko da se i ovdje upisem, da iz sebe izbacim sav jad koji sam dozivio u subotu navecer. Al opet bolesna glava konta, mozda sve to nije lose, mozda se iz svega ovoga izrodi nesto dobro, nikad ne znamo. Ne dajte se braco, ne dijelite se, ne dozvolite nikome da nas zavadja. Ide Mostar, ide nastavak borbe za Evropu, koliko god nas ovo sve utuklo, Zeljo nas treba i moramo biti uz njega. Volim te Zeljo!
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 9:17 am

Plan i obecanje Amara je malo se stisnuti ovu polusezonu, ustediti para, izboriti evropu i onda praviti ekipu za sljedecu sezonu, to je obecao, i to radi, blize smo trenutno evropi nego na polusezoni, naravno da je ovaj poraz samarcina svima nama, ali niko to nije htio, ispade Amar namjerno doveo lose igrace da bi nas pitari razbili, Amar za sada radi obecano, i sve dok tako radi treba imati nasu punu podrsku
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 9:17 am

salemprolic je napisao/la:
pon apr 08, 2019 9:16 am
Dvije godine na forum usao nisam, mozda i vise. Evo nakon sto sam juce popio 10-ak kafa sa bracom, cuo se sto pozivima sto porukama, reko da se i ovdje upisem, da iz sebe izbacim sav jad koji sam dozivio u subotu navecer. Al opet bolesna glava konta, mozda sve to nije lose, mozda se iz svega ovoga izrodi nesto dobro, nikad ne znamo. Ne dajte se braco, ne dijelite se, ne dozvolite nikome da nas zavadja. Ide Mostar, ide nastavak borbe za Evropu, koliko god nas ovo sve utuklo, Zeljo nas treba i moramo biti uz njega. Volim te Zeljo!
:zeljeznicar1:

Bas mi je drago da si nam navratio. Avatar gori i dalje. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
MATORI
Postovi: 1134
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 9:19 am

storm_raider je napisao/la:
pon apr 08, 2019 6:58 am
Plava Porodica je napisao/la:
ned apr 07, 2019 11:29 pm
Ja sinoć pisah o tome..
Kako izgleda da ga sve ovo ne dotiče.
I to me baš potresa ali i ovo neku svrhu ima.
Ne bi on tek tako bio miran da nema nekog asa, neki plan. E u to sam siguran 1000%.
E sad što smo mi pijuni ove igre, ima dosta i do nas..
Izgubis 3:0 od anamo onih i mi smo "pijuni".

Nisu nama igraci davali golove, nego lopta.
Nisu gurbeti sa Kobilje Glave na utakmici napali naš tim - oni su napali na okvir gola!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 9:21 am

sahmat je napisao/la:
pon apr 08, 2019 5:40 am
Nikako mi nece biti jasno kako je Kostic sa igracem manje odigrao 1:1, a Amar izgubio 0:3
I kada skontas da si u jednom trenutku igrao sa 4 napadaca..
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 9:22 am

Sta cemo ako se ne izbori Evropa?
Znam ja gotovo citav historijat desavanja u i oko kluba od 2013. godine, od pokusaja do ostvarenja.

Znam kako je sve pocelo.
Znam kako je tesko bilo pricati s ljudima koji su pricali o srusenom sportskom segmentu. Dohvatili se price o trofejima ko pijan plota, i ne odstupaju. Nema potrebe da glumatate amneziju. Sve ima zapisano, sve je receno. Ja prvi nisam zaboravio mnogima. Zasto? Zato sto su mi al bukvalno iscupali zadnje nerve i iscrpili zadnje atome snage.
Da li je sportski segment bolji? Na prvu nije.

Evropa se ne smije kiksati. Ako se kiksa, svi ljudi koji nisu pomogli Amaru da dodje do Evrope, moraju da odu. Njemu halalim.

Za one koji su zaboravili, da osvjeze pamcenje:
https://www.youtube.com/watch?v=gytdrrSFMXw

Nema ili/ali. Evropa ili razlaz.
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 9:25 am

storm_raider je napisao/la:
pon apr 08, 2019 9:17 am
salemprolic je napisao/la:
pon apr 08, 2019 9:16 am
Dvije godine na forum usao nisam, mozda i vise. Evo nakon sto sam juce popio 10-ak kafa sa bracom, cuo se sto pozivima sto porukama, reko da se i ovdje upisem, da iz sebe izbacim sav jad koji sam dozivio u subotu navecer. Al opet bolesna glava konta, mozda sve to nije lose, mozda se iz svega ovoga izrodi nesto dobro, nikad ne znamo. Ne dajte se braco, ne dijelite se, ne dozvolite nikome da nas zavadja. Ide Mostar, ide nastavak borbe za Evropu, koliko god nas ovo sve utuklo, Zeljo nas treba i moramo biti uz njega. Volim te Zeljo!
:zeljeznicar1:

Bas mi je drago da si nam navratio. Avatar gori i dalje. :D
Izguracemo mi ovo opet sve brate. Previse mi svi volimo Zelju da dozvolimo da potone. A neka avatara :D
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 9:31 am

Qooler je napisao/la:
pon apr 08, 2019 8:44 am
storm_raider je napisao/la:
ned apr 07, 2019 8:47 pm
Preko foruma mozemo sigurno uticati na to da imamo jednog skupstinara u novom sazivu. Svi clanovi Kluba mogu glasati, a siguran sam da smo svi clanovi Kluba ovdje. Na slican nacin je jedan skupstinar i izabran u trenutnom sazivu. Neko kome vjerujemo, ko je veliki Zeljovac i ko bude voljan da se uhvati tog posla. Jedan od jednakih ovdje, a najbolji medju nama. Sta mislite?
A kako članovi kluba mogu glasati? Molim te da ovo pojasniš. Ja ću ako ništa se potrudit da izanaliziram i dam glas onom koji ne boluje od klanova i koji je objektivan i najbitnije koji ne priča što kome odgovara.
slika

Evo i link Statuta: http://media.fkzeljeznicar.ba/2015/04/S ... -J_bylGpOY
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 9:38 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
pon apr 08, 2019 9:17 am
Plan i obecanje Amara je malo se stisnuti ovu polusezonu, ustediti para, izboriti evropu i onda praviti ekipu za sljedecu sezonu, to je obecao, i to radi, blize smo trenutno evropi nego na polusezoni, naravno da je ovaj poraz samarcina svima nama, ali niko to nije htio, ispade Amar namjerno doveo lose igrace da bi nas pitari razbili, Amar za sada radi obecano, i sve dok tako radi treba imati nasu punu podrsku
Prica je bila kako smo losi i kako se treba dobro potruditi da se izgubi 5 utakmica.
Znaci dosao je da nam bude bolje.
Da se treba izboriti europa svima nam je bilo jasno i prije njegovog dolaska.
Generalno ja ne vidim da je ista bolje,izgubis od radnika,mrtvu mladost dobijes samo zato sto su ljudi imali igraca manje,ne dobijes goska,na derbiju dozivis ponizenje gdje ze ljudi razbiju sa pola snage a ti u 74 minuti dobijes prvi zuti karton.....
Meni ovo nije bolje od onoga sto je bilo.....
A kako stede pare vidi se po tome sto pkate uveliko kasne,jedino ako je prije derbija nisu islatili...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 9:48 am

DANAN je napisao/la:
pon apr 08, 2019 9:38 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pon apr 08, 2019 9:17 am
Plan i obecanje Amara je malo se stisnuti ovu polusezonu, ustediti para, izboriti evropu i onda praviti ekipu za sljedecu sezonu, to je obecao, i to radi, blize smo trenutno evropi nego na polusezoni, naravno da je ovaj poraz samarcina svima nama, ali niko to nije htio, ispade Amar namjerno doveo lose igrace da bi nas pitari razbili, Amar za sada radi obecano, i sve dok tako radi treba imati nasu punu podrsku
Prica je bila kako smo losi i kako se treba dobro potruditi da se izgubi 5 utakmica.
Znaci dosao je da nam bude bolje.
Da se treba izboriti europa svima nam je bilo jasno i prije njegovog dolaska.
Generalno ja ne vidim da je ista bolje,izgubis od radnika,mrtvu mladost dobijes samo zato sto su ljudi imali igraca manje,ne dobijes goska,na derbiju dozivis ponizenje gdje ze ljudi razbiju sa pola snage a ti u 74 minuti dobijes prvi zuti karton.....
Meni ovo nije bolje od onoga sto je bilo.....
A kako stede pare vidi se po tome sto pkate uveliko kasne,jedino ako je prije derbija nisu islatili...
Barem ne gubimo 5 utakmica u nizu. Osvojili smo neke bodove, meni je to napredak. A sve to smo uradili s jeftinijom ekipom. Da podsjetim još jednom na Amarovu izjavu kad je došao:

"Procjena je bila da ekipa i prije ovih odlazaka nije bila u stanju da iznese to što treba. To govori i tabela. Zato smo napravili raskide ugovora. Ako ne možemo imati skupu i funkcionalnu ekipu, možemo imati barem jeftiniju."

Ništa nije slagao. Imamo jeftiniju ekipu, a opet osvajamo neke bodove i na poziciji smo koja vodi u Evropu, a Evropa je ultimativni cilj. Ja ću dići glas u septembru ili oktobru, ako stvari ne budu kako treba i ako ne budemo znatno kvalitetniji.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2019 10:01 am

starigrad je napisao/la:
pon apr 08, 2019 9:54 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pon apr 08, 2019 9:17 am
Plan i obecanje Amara je malo se stisnuti ovu polusezonu, ustediti para, izboriti evropu i onda praviti ekipu za sljedecu sezonu, to je obecao, i to radi, blize smo trenutno evropi nego na polusezoni, naravno da je ovaj poraz samarcina svima nama, ali niko to nije htio, ispade Amar namjerno doveo lose igrace da bi nas pitari razbili, Amar za sada radi obecano, i sve dok tako radi treba imati nasu punu podrsku
da bi stedio, moras imati siguran i redovan priliv novca. imamo li mi to sada? jesmo li ikada i imali u dovoljnoj mjeri?

nisu kod nas smanjeni troskovi zbog ustede, nego nemogucnosti placanja svih obaveza.

ogromna je razlika izmedju ustede i rezanja troskova.
Pa evo, protekli vikend smo sigurno zaradili preko 50-60 milja, kotrlja se polako. Sve ce se zaboraviti ako dobijemo Svinjski naredni vikend.
Ne izgubiti od Svinja i Slobode na gostovanjima i dobiti Listicu kuci i Evropa ce nam tesko izbjeci. Samo lakapo.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar, fanaticZeljin, Google [Bot], igla, Jacksparrow, Majkel i 243 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija