Moderator/ica: storm_raider

 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 1:30 pm

izasao 5 minuta prije kraja sa sjevera, dusa me boli ne mogu da gledam policija neda da se izadje..
I onako naslonio se na zid zapalio cigaru i slusam njihovo " olee, olee " na svaki pas..
ljudi odavno mi onako nije bilo tesko u zivotu, toliko sam se jadno osjecao..
Jel znaju pic.kice na terenu koliko ovo sve ljudima znaci i koliko ih pogadja svaki los rezultat !!?


Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 1:32 pm

https://youtu.be/xHwa9PHPNps

Jedina svijetla tacka jucer
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 1:35 pm

Ja cu opet reci, otjeras Vranjesa, Curjurica, Arezinu i Blagojevica i kukas kako ne valja ekipa. Dovedes jebenog Stanica i Sadikovica, Bogicevic igra u prvoj pored Rodina i Keme. Ko je ovdje lud. Bilo je problema u pocetku sezone, ali smo bili prvi i igrali lijep fudbal. I onda serija od pet poraza zbog katastrofalne atmosfere oko kluba. I sad kao kukas, imali smo pet poraza u prvoj polusezoni, losa je ekipa, ne treba se nervirat, cekamo ljeto, ovo je prelazni period. Pa ne ide bas tako.
Govori se o jeftinijoj ekipi i stednji, a strucni stab pofino placen. I treba imati skuplje igrace.
Sutio sam i sam, ali mi je prekipjelo juce, jer vecu bruku u zivotu nisam dozivio sa Zeljom i ne vjerujem da cu. Gubile su se titule u zadnjim kolima, spasavao opstanak par kola pred kraj, ali ovo je odron. Na Grbavici da se kitice izivljavaju sa posjedom preko 60%, gdje ginu za svaku loptu...

I ono bacanje baklji mi ide na qrac, cuo sam od jarana da je ostecena plava trava i sa jedne i sa druge strane, ako je istina, sramota. Nadam se da nije. Za pitare znas, ali zato sam i govorio da ih treba zatvorit u kavez, zaboli me ona stvar za njih. Zatvori stoku u prirodni habitat. Ustvari, moja greska, vrijedjam zivotinje, oni sigurno nisu za kaveza za razliku od menstrualnih.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 1:35 pm

Kospicar je napisao/la:
ned apr 07, 2019 1:32 pm
https://youtu.be/xHwa9PHPNps

Jedina svijetla tacka jucer
Taman nasi krenuli s nekim pritiskom, prekide se tekma zbog bakljade. Uvijek se znao moment izabrati.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 1:38 pm

barbarez je napisao/la:
ned apr 07, 2019 1:24 pm
@leone zasto ovako energican nisi bio za vrijeme stare uprave. Smijes se za 6 igraca od 90.
Lendric,Stevanovic,Graovac,Zakaric,Ubiparip,Ramovic.
Hajde navedi mi jos nekog a da se pokazao,da nije otjeran ili da nije razocarao. Ako sam slucajno fulio nekog od koga smo imali neke velike koristi,kao ovi pobrojani. Ja covjece ni ne govorim da je sad dobro. Ocajno je ,uzasno,fuj brate.
Ali treba vidjeti zasto su temelji losi,to sto mi sad trenutno krpimo krov,da manje kisne,ne znaci da nam je kuca uslovna i dobra za zivot. Ali hajde da ga pustimo da radi,pa cemo mu svi srati ako budete upravu. Ja pozivam na razumijevanje,jer radi se o covjeku sa kojim smo se toliko veselili
Ma prijatelju bio sam energican. Znas li da su me prozvali neprijateljem kluba tada. Rekli da pijem kafe sa ssovcima i namjerno kritikujem. Kritikovo energicno i Adzema kad je lutao.

Ja mu svakako ne mogu uruciti otkaz i da hocu. Tako da cemo svakako sacekati i on ce imati prostora da popravi ali ja se s trenutnim stanjem ne slazem i kritikujem ovo sad.
A realno i mislim da je za kritiku jer sam mislio da ce Amar nesto bolje raditi nego prethodnici. Po meni ne radi.
Ako bude radio reci cu bravo.

Ne lazem, ne pravim problem gdje ga nema, ne izmisljam. Fakat ne kritikujem nazor i ni iz ceg ja pokrecem negativu, kritiku.
Da je tako onda mi slobodno reci bilo sta, ali mislim da je ovo do sada lose i vrijedno kritike.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 1:41 pm

Osramotili nas ljudi, prevara od trenera i igraca, nek mu plate to sto smo mu "duzni" i nek kupi prnje i on i ovaj kosarkas...sramota da veca ne moze biti...ovdje se raduju kako Zrinjski dobije na kosevu a nisu svjesni da je nama evropa sve dalje. Ovi sto brane Koperfilda nek pocnu navijati za Sarajevo u kupu pa da mi ako izborimo 4. mjesto odemo u evropu to im je pametnije od branjenja neznalice kojoj se sad vracaju one radnje kojima je dosao u svoj "voljeni klub"!! Dosta je vise otimanja od nas ovo nije nicije vlasnistvo ni gradjevinska firma ni futbol klab, DOSTA JE VISE LESINARA KOJI CE NAS SAHRANITI!!
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 556
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 1:44 pm

samo_plavo je napisao/la:
ned apr 07, 2019 1:02 pm
Najviše bih volio da Ivica Osim kaže koju riječ o svemu ovome.
Rekao je jednom prilikom: "ne znam sto je ovo Amaru trebalo" :D
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 1:46 pm

Pokusavam shvatiti koliko nam igraca za prvih 11 treba na ljeto.... mnogo u pm.

Golan, 2 stopera 2 beka 2 vezna, krilo makar jedno, uz to da ostane Ermin, Krpic, Hajdarevic, Sinan, Sinisa, Pavic, Veseli, Sipovic,Mujezinovic, te ako ima kakav junior koji moze igrati, ne da trenira nego da igra.... ostali zdrao
Država Željo
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 1:52 pm

Hvala ti Amare što si preuzeo rizik na sebe, nakon ove sezone ostaje ti još 9 i po godina da uradiš opet nešto. Več je krenulo sa rekordima.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 2:02 pm

barbarez je napisao/la:
ned apr 07, 2019 12:11 pm
@zvaka Stanic osim sto je supak,a Bogami i mi smo par puta bili supci prema njemu,je neko ko je kod nas imao par odlicnih i par prosjecnih epizoda. Ja ga prvi nikad nisam volio. Taj frajer meni nema osnovnu tehiku trcanja a kamo li sta drugo.
A opet koga si mogao dovesti boljeg od njega.
Koji su razlozi njegovog vracanja ne znam,ali jedino sto mi je logicno,ono ga smatraju dobrim za ekipu . On kao zna sta je Zeljo. Samo znam da su predhodnih godina dovodili bekova ,kako lijevih tako i desnih,a da je na kraju uvijek kad se pojelo govno,Stanic taj koji je vadio stvari. I vracali su ga isti ti koji su dovodili i stavljali te bekove. Mijenjao je Memiju,Hadzica,Sinisu,ProjicaBevab,vjeruj ne mogu vise da se sjetim svih lijevih bekova koje smo izmijenjali. Ah da Merhemic,pa onaj kloc sto dobi crveni na derbiju kad je Lendric zabio iz voleja.
Sto je svim trenerima prije igrao Bogicevic . Mozda zato sto su ovi drugi toliko losi.
A u krajnjem slucaju uvijek imas trenera koji vide nesto sto niko drugi ne vidi. Evo i ovog Husrefa ubise prozivajuci za Hebibovica. I mi se uvijek nadamo da cemo Zaimom ili nasim krilima jebat Sarajevo preko te njegove strane. A taj lik nas zadnja 3 derbija satra po bokovima.
E brate cijenio sam te al kad rece mi smo bili supci prema stanicu ko da me hladnom vodom poli, ako tako gledas na stvari nema covjek vise sta reci ili oduzeti
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Choks
Postovi: 201
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 10:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 2:05 pm

Danas vanredna sjednica.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 2:11 pm

2004. godišta izgubili u polufinalu 2:0 od Triglava, za treće mjesto izgubili od sarajeva 2:0. Brinje Grosuplje osvojilo turnir.
 
Choks
Postovi: 201
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 10:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 2:14 pm

100%
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 2:17 pm

Ko je to dosao u bordo jakni na utakmicu ?
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 2:18 pm

Ljepota ovog sporta je što ga svi doživljavamo drugačije ali i isto, svi imamo drugačiji pogled ka rješenju i unapređenju a mahana je što usput zaboravljamo da nam je cilj isti. Moja proćela i već dobro prošarana sijedim glava tako uopšte ne vidi rješenje u nekim investitorima jer mi to automatski znači i kapitulaciju pred onim sa čime se borimo od prvog dana osnivanja. Rješenje za sve naše probleme leži u radu, tako jednostavno a ni blizu. Sve što treba je zasukati rukave i napraviti sportiste a to se samo može uraditi ako se krene od najnižih kategorija pa naviše. Samo tako se mogu napraviti fudbaleri koji će naš klub dovesti na željeni nivo a to je sportski uspijeh kako na domaćim terenima tako i na međunarodnim. Sve i da se prodamo nekom bogatašu to ne znači automatski da postajemo mi bogati, mi dobijamo onoliko koliko vrijedimo uvećano ili umanjeno za pregovaračke sposobnosti onog koji pregovara u naše ime ali to neće biti dovoljno za instant rezultat koji prosječan navijač priželjkuje jer ti bogataši koji su u opticaju za kupovine klubova kao što je naš nisu bogati jer bacaju pare gdje im neko pokaže prstom. Igrati sa Barselonom u finalu i razbiti ih ko dijete zvečku je san svih nas ali ....
イビチャ・オシム
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 2:23 pm

ma halal im i europa, samo da ne gledam one binde na terenu. Odmah bih potpisao.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 2:24 pm

Ja ne halalim, da neće smjenut trenera :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 2:31 pm

Raja bi mogla postat ravnodušna na rezultate, a to je baš veliki problem. Veći problem i od sinoćnih 0:3.
Željezničar ante portas !
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 2:37 pm

Sve su prilike da je i Amara pregazilo vrijeme kao sto je pregazilo njegove havere,zvane pojacanja...ccc
Ako Zelji misli dobro nek zasuce rukave i koliko danas pocne traziti IGRACE koji ce nas pojacati PRVOG DANA prelaznog roka.
Kako u nasoj,tako i u komsiskim ligama postoje igraci kojima na ljeto isticu ugovori.Prema tome,neka se vec sada krene u potragu,pregovore,dogovore,nagovore sa potenvcijalnim pojacanjima.
Sa ovim se trebalo krenuti zimus,ali ni sad nije prekasno.

Glavni cilj ste ostvarili ; mart je prosao,sudski procesi su zaustavljeni...
Sad se malo angazujte ZA Zelju. Vrijeme je...osim ako vam nije u cilju da se klub sroza maksimalno zarad lakse/jeftinije privatizacije
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 2:38 pm

MrkiMedo je napisao/la:
ned apr 07, 2019 2:17 pm
Ko je to dosao u bordo jakni na utakmicu ?
Dženo Osmanović. Ti omladinci vole Želju, tako što postave story hajmo Ž, VTŽ i slične fazone, a dok traje utakmice malo se sekiraju, a čim se završi tekma kontaju gdje će na shishu. Ja sinoć sam sebe smirujem, iznerviran reagujem na sve živo ko lud. Dođem kući stari bio na drugoj tribini kaže mene nakon drugog gola poče srce žigati što mi to treba. Čovjeka od 54 godine srce zaboli zbog Želje, a one pičke se sinoć sekirale hoće li guziti ili piti ili dudlati šnjuru.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 51 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija