Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:01 pm

storm_raider je napisao/la:
ned apr 07, 2019 11:08 am
Ne moze trener traziti investitore. Ljudi dragi...
Storme ja sam u to prestao vjerovati kada je se ovdje spominjao Škrbić iz Češke. Čovjek propao poslovno a nama se plasira priča da ga je neko otjerao.
Zadnja izmjena: Zvaka72, dana/u ned apr 07, 2019 7:28 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:02 pm

Stanic+Klepac+Bajic+Sipovic+Sadikovic=Ivan Curjuric.
Vise vrijedi jedan guzlati Ivan nego svi ovi igraci koju su nam doslj, kao bolje 5 jeftinih nego jedan skup.Jest bolje al u kqrcu, kakvim vezama i kanalima su dosli klepac i bajic, momci nemaju 3.5 minute kako treba? Dalje, slobodnjak Filipa Arezine vrijedi vise nego Saban i Hajdar zajedno, kaze ne trci lik...bolje ne trcat i imat jedan potez da odlucis tekmu, nego ko muha bez glave.Hajdar sinoc je stvarno trcao trudio se, i sta opet dobijes, nista 3 gola smo primili a imao je 3 sanse da fino sutne loptu, jebes to kurcina smo naprijed a kao Hajdar uzima lopte, bori se, dobar je al smo kurcina i nazad.Drago mi je samo zato da Amar vidi da ovo nije sklj liga od prije 8-9 godina. i da se ne moze ovako kako je on zamislio, znaci Sir Amar je nebitan totalno za sve druge, ne mozes Gosku nista, ne mozes Slobodi nista, Sarajvo te ubije....znaci Mulalic, Kostic, Odovic, Adzem niko nije izgubio 0 3 kuci, NIKO. Uvodjenjem kretena stanica si si se popisao po svima nama, gdje to ima da vadis beka koji nije nista losiji od drugih na poluvremenu? Iako snosi krivicu za gol, veliki treneri tako ne postupaju..i jos onda Sadikovic na 0 3 ulazi da prodrma vezni red.Sramota!
Da se razumijemo, nisam protiv Amara i uvijek cu biti uz njega, ali otkako je dosao evidento je da ga boli k za sve, i da je on ovome pristupio sa 50% ko ono haj sta bude vidjet cemo jbg. Jos jednom kazem, SRAMOTA!
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:02 pm

Derbi neću komentarisati, samo ću reći: PIČKETINE! I Amar i igrači.

phpBB [video]


Pametnom dosta. Toliko istine je rečeno.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:09 pm

Jos mi mucnina u stomaku od sinoc. Zar jufke da onoliko pobijede a dvije ciste sanse nisu imali.
Kako li cemo samo izboriti Evropu kad nam je samopouzdanje igraca na -2 a iza vrata puse pored Celika evo sad opet i Sloboda a bas njima idemo na noge.
Ta utakmica u Tuzli i kuci pored Listice ce odluciti da li cemo uhvatiti voz za Evropu.
 
Avatar
ZeljinManijak
Postovi: 309
Pridružen/a: ned mar 31, 2019 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:10 pm

Amar je jučer vidio ko mu može igrati a ko ne,treba imati muda preuzeti ovakvu lošu ekipu .Ja sam siguran da ide rekonstrukcija ekipe na ljeto . Polako
Zadnja izmjena: ZeljinManijak, dana/u ned apr 07, 2019 12:11 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:11 pm

@zvaka Stanic osim sto je supak,a Bogami i mi smo par puta bili supci prema njemu,je neko ko je kod nas imao par odlicnih i par prosjecnih epizoda. Ja ga prvi nikad nisam volio. Taj frajer meni nema osnovnu tehiku trcanja a kamo li sta drugo.
A opet koga si mogao dovesti boljeg od njega.
Koji su razlozi njegovog vracanja ne znam,ali jedino sto mi je logicno,ono ga smatraju dobrim za ekipu . On kao zna sta je Zeljo. Samo znam da su predhodnih godina dovodili bekova ,kako lijevih tako i desnih,a da je na kraju uvijek kad se pojelo govno,Stanic taj koji je vadio stvari. I vracali su ga isti ti koji su dovodili i stavljali te bekove. Mijenjao je Memiju,Hadzica,Sinisu,ProjicaBevab,vjeruj ne mogu vise da se sjetim svih lijevih bekova koje smo izmijenjali. Ah da Merhemic,pa onaj kloc sto dobi crveni na derbiju kad je Lendric zabio iz voleja.
Sto je svim trenerima prije igrao Bogicevic . Mozda zato sto su ovi drugi toliko losi.
A u krajnjem slucaju uvijek imas trenera koji vide nesto sto niko drugi ne vidi. Evo i ovog Husrefa ubise prozivajuci za Hebibovica. I mi se uvijek nadamo da cemo Zaimom ili nasim krilima jebat Sarajevo preko te njegove strane. A taj lik nas zadnja 3 derbija satra po bokovima.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:14 pm

Pa upravo je @barbarez jedan od rijetkih koji gledaju logički i objektivno. Sve što je rekao je tačno. Ja ću malo samo još o igračima. Pogledaj alternative ovim. Kjosevski nema konkurenciju, a i reprezentativni je golman, što znači da je cilj da ga prodamo. Bogiju je konkurencija Rodin, koji je poznat kao kiks igrač (mada bi meni i kao takav igrao, ali je realno to tu negdje). Stanić je bio na klupi, a ispred njega skoro uvijek igra Siniša koji je sinoć odigrao užasno, čak i ako izostavimo drugi gol. Što se tiče Sadikovića, meni bi on igrao u sredini (ali izgleda da nije spreman) uz Mujezinovića i Ramovića, eto toliko vjerujem Anelu i Harisu. Znači da je imalo smisla njegovo dovođenje, jeftin igrač, naš igrač, veznih svakako nemamo. Bajić je doveden kao backup Paviću, a Klepač kao backup svim krilima, ali očito je on preloš i jedino njega smatram greškom.

Nama je sinoć puno falio onako nespreman Ermin. Ubjedljivo naš najbolji igrač. Fakat ne djelujemo isto kad je on tu. Eh, kad je on takav naš najbolji igrač, zamislimo onda kakvi smo. Mene su najviše ova djeca razočarala. Umjesto da oni grizu, svađaju se, udaraju, oni k'o pichkice kakve, totalna bezmudost.

Amar Osim ima najviše kredita od svih trenera na svijetu koji bi mogli doći kod nas. Rekao sam već davno, ovu sezonu sam halalio, čekam narednu. Mislim, poraz boli, pogotovo ovakav, ali pokušavam gledati dugoročno. Samo pogledajte šta je Husref uradio. Ali, treba vremena da sve dođe na svoje. Fali nam strpljenja i jedinstva. Strpimo se malo i pružimo ovim ljudima priliku. Lako je tjerati ako vidimo kroz 2 godine da ne ide, a barem nas je toliko Amar zadužio.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Meha87
Postovi: 610
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:18 pm

Odigrat ovako pred punom grbavicom sramota,da barcelona dolazi ne bi se smijelo desavat.
 
Avatar
ZeljinManijak
Postovi: 309
Pridružen/a: ned mar 31, 2019 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:18 pm

I ja sam ovu sezonu halalilo davno,Boga mi kad je Amar preuzeo pitao sam se što sad što sa ovim igračima..Na ljeto će se morati odriješiti kesa.
Zadnja izmjena: ZeljinManijak, dana/u ned apr 07, 2019 12:20 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:19 pm

samo_plavo je napisao/la:
ned apr 07, 2019 12:02 pm
Derbi neću komentarisati, samo ću reći: PIČKETINE! I Amar i igrači.

phpBB [video]


Pametnom dosta. Toliko istine je rečeno.
Ovaj covjek je najveci gospodin u zadnjih 10 godina u nasem klubu.Kako je covjek fino sve pojasnio i otisao s obrazom.Mnogi su tada zmirili,a zmire i danas.Nema napretka uz konstantno podapinjanje.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:20 pm

CURVA je napisao/la:
vopla je napisao/la:
ned apr 07, 2019 11:41 am
ko ima snage izvjestaj pregledati ? slika

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
ni meni nije jasno skidam kapu ovim momcima koji su to pravili
mislio sam da je furka ono ko te nije volio nije ni obolio, al izgleda ziva istinaa

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:20 pm

trazili smo dobili smo, to je to u sustini
sta je pozitivno uradjeno nakon sto su neki fini ljudi otjerani iz kluba ?? ima li ijedna pozitivna stvar ?? a ima vraceni su igraci koji znaju sta je Zeljo, e poserem im se u usta !!
pobjegnem sa posla, putujem 3 i po sata, trcim 300 m do stadiona da bi kupio kartu i gledao debile koji ne trce, koji ne znaju faulirat, koje trener nije motivirao, koji su na kraju krajeva ravni qrcu
pali smo na bas niske grane, evo gledam tabelu i raspored sledeceg kola jeboote bas me strah
sinoc utakmica sve uzasno, mi nikakvi, bezvoljni, nepokretni, sterilni, oni neke golove utrpaju ne znaju ni oni kako al boli ih tuki 0:3
tribina i navijanje mozda jos jadnije, 60 min im jebemo majke .. nismo otpjevali 3 Zeljine pjesme
totalno razocarenje, eto ti ti fudbol klab gospodine brko
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:21 pm

ZeljinManijak je napisao/la:
ned apr 07, 2019 12:10 pm
Amar je jučer vidio ko mu može igrati a ko ne,treba imati muda preuzeti ovakvu lošu ekipu .Ja sam siguran da ide rekonstrukcija ekipe na ljeto . Polako
To na pripremama nije mogao vidjeti ko može igrati. Zar poslije radnika,slobode goska da ne nabrajamo nije mogao vidjeti. To mu je trebala najveća sramota protiv požara u zadnjih 20 g na Grbavici da bi vidio ko može igrati. Amar nije onaj stari nek me uvjeri naredna dva kola inače nek se kupi sa svojom upravom koju je doveo.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:21 pm

ZeljinManijak je napisao/la:
ned apr 07, 2019 12:10 pm
Amar je jučer vidio ko mu može igrati a ko ne,treba imati muda preuzeti ovakvu lošu ekipu .Ja sam siguran da ide rekonstrukcija ekipe na ljeto . Polako
To na pripremama nije mogao vidjeti ko može igrati. Zar poslije radnika,slobode goska da ne nabrajamo nije mogao vidjeti. To mu je trebala najveća sramota protiv pitara u zadnjih 20 g na Grbavici da bi vidio ko može igrati. Amar nije onaj stari nek me uvjeri naredna dva kola inače nek se kupi sa svojom upravom koju je doveo.
Zadnja izmjena: damirfile, dana/u ned apr 07, 2019 12:22 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:21 pm

Evo i @mameSmurf, na forumu. Tako mi je drago da te vidim ovdje, baci nam svoje vidjenje situacije. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:24 pm

kvalitet je napisao/la:
ned apr 07, 2019 12:14 pm
Pa upravo je @barbarez jedan od rijetkih koji gledaju logički i objektivno. Sve što je rekao je tačno. Ja ću malo samo još o igračima. Pogledaj alternative ovim. Kjosevski nema konkurenciju, a i reprezentativni je golman, što znači da je cilj da ga prodamo. Bogiju je konkurencija Rodin, koji je poznat kao kiks igrač (mada bi meni i kao takav igrao, ali je realno to tu negdje). Stanić je bio na klupi, a ispred njega skoro uvijek igra Siniša koji je sinoć odigrao užasno, čak i ako izostavimo drugi gol. Što se tiče Sadikovića, meni bi on igrao u sredini (ali izgleda da nije spreman) uz Mujezinovića i Ramovića, eto toliko vjerujem Anelu i Harisu. Znači da je imalo smisla njegovo dovođenje, jeftin igrač, naš igrač, veznih svakako nemamo. Bajić je doveden kao backup Paviću, a Klepač kao backup svim krilima, ali očito je on preloš i jedino njega smatram greškom.

Nama je sinoć puno falio onako nespreman Ermin. Ubjedljivo naš najbolji igrač. Fakat ne djelujemo isto kad je on tu. Eh, kad je on takav naš najbolji igrač, zamislimo onda kakvi smo. Mene su najviše ova djeca razočarala. Umjesto da oni grizu, svađaju se, udaraju, oni k'o pichkice kakve, totalna bezmudost.

Amar Osim ima najviše kredita od svih trenera na svijetu koji bi mogli doći kod nas. Rekao sam već davno, ovu sezonu sam halalio, čekam narednu. Mislim, poraz boli, pogotovo ovakav, ali pokušavam gledati dugoročno. Samo pogledajte šta je Husref uradio. Ali, treba vremena da sve dođe na svoje. Fali nam strpljenja i jedinstva. Strpimo se malo i pružimo ovim ljudima priliku. Lako je tjerati ako vidimo kroz 2 godine da ne ide, a barem nas je toliko Amar zadužio.
Ja mislim da je svakom pametnom dosta,ovo sto si rekao da je nama onako nespreman Ermin,daleko najbolji igrac,onda se trebamo zamisliti kakav smo mi tim.
Covjek jednom recenicom objasnio cijelu nasu sezonu,i hiljade i hiljade ispisanih stranica i tone i tone iznerviranih kilograma zivaca,sve stade u jednu recenicu.
Sad Amare pravi napredak. Evo napravio je. Doveo je Ermina.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:24 pm

***** vam majku opet
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:27 pm

Za nasu ligu uvijek ima dobrih igraca, jer mi smo 15. liga sa kraja u Evropi tj. 40.. Lihtenstajn je 8 mjesta ispred nas.

Bogicevic nije igrao ono pola godine koliko je Rodin u ekipi a za to pola godine Rodin je dao dva gola ako se sjecam, odigrao 700 minuta vise, igrao pod virozom i bio u najboljem timu polusezone. Ta prica da je Bogi kod svakoga igrao se ustalila a nema pravog osnova za to. Rodin je bolji od njega, to pokazao igrama za nas klub. Djaba se opravdava igranje jarane. Dok jarani igraju ovako ce nam i biti.

Uostalom, sta se imam nervirati kad se ne nervira onaj odgovorni koji je doveo ove ublehe i koji nije pomak napravio ni 1% niucemu.
Imao i prelazni, imao i dovoljno vremena da se pomjeri nesto bar 1%. Kako se govorilo da je babuka za sve bivse trenere onda bi valjda trebalo da ima taj 1% u odnosu na Odu.
NEMA!
Tako npr. je brojcano doveo isti broj igraca kao i prethodnici, ali se za predhodnike kaze da su dovodili kamione, slepere igraca. Tako npr. je promasio sa dosta igraca, Bogi i Stana nas dvije tekme zaredom karaju, Sipovic nista posebno, Bajica i Klepaca ni na mapi, Mujezinovic i dobar i los, Ermin premalo igrao ali ono sto je igrao dobro je igrao a htjeli su ga i oni bivsi "grobari" dovest isto.
Znaci ovo su cinjenice.
Braniti i opravdavati nema smisla, ali eto bit ce bolje.
 
Avatar
mamaSmurf
Postovi: 151
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:30 pm

Ja ne mogu vjerovati da neko može naći bilo kakvo opravdanje za ovo juče. Zar je tako teško sebi priznati da ne postoji više mitsko biće, zvano A.O, koje će učiniti čudo. Pripremite se, biće samo gore. Molite boga da nas ne zavale,pa da se moramo prodati za jednu marku. Kad voliš klub, pomažeš onim u čemu si najbolji, bezuslovno. Prihvataš ljude koji rade sa takvim motivom, zaboraviš na neke stvari za dobrobit kluba. Nema sljedećeg ljeta, nema novih pojčanja, jer neće biti para. Nažalost.
Jer stojimo, prkosimo,
U srcima te našim nosimo! <3
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 12:34 pm

Ono sto me najvise pogodilo jucer je da je policija dozvolila da se stadion ranije napusti, otislo bi 80% sjevera. Sta su nam uradile ublehe od igraca, PIČKE
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 122 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija