Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
ono.na
Postovi: 578
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 1:46 am

Mislim da se trebamo voditi politikom kao i posljednjih godina. Kiksevi trenera, pa smjena. Amare, dva poraza, ne mozes pobjediti u Gabeli, a imao si prelazni rok i pripreme. Noga. Kad se vec vodimo tom politikom godinama, pa da nastavimo.

Lahko ga je procitati. Kroz poraze, kurc.obolju i nezainteresovanost hoce da pokaze kroz ovu polusezonu kakav je olos od ekipe zatekao, pa da od ljeta pocne da malo vise mari za Zeljeznicarom pa onda za godinu dvije pripise sebi kako nas je podigao, a sveukupno nakon 4 godine, opet inostranstvo. Jer covjek ne moze sam sebe smjeniti.

Ovdje smo pljuvali Bogicevica, pa ga se odbori i Odovic rijesili, dosao Amar, vratio ga, vratio Stanica i samo zato sto je AMAR, svi su se navijaci usutjeli.

Pa **** ga led ako je Osim, nije savrsen. Ljudi hajmo malo realnosti. Sve se tempira, sve se usporava takticki, kako bi se nakon isplanirane krize (sto od igraca, sto od Amara i nove uprave) ponovo nastavilo graditi i proigravati na terenu, kako bi se zamazale oci i sve prikazalo kao njihov uspjeh nakon krize stare uprave.

Ja nisam vidio krizu Misimovica. To je bilo malo neznanje, malo neiskustvo, po pitanju igre. Ali Bogme 2 propustene titule pred kraj sezone radi zna se cega, klanova i govana u ekipi, + osvojeni kup. Svijetla obraza u derbijima. Izlazni transferi itd. A infrastruktura sa sirokim strategijama.

Dovoljno je to, da je preduslov da jedan dodje, bio da drugi koji je strucnjak u svom poslu, mora da ide. Nista se ne bi desilo da jug to nije skandirao i da se carsijski nije panika pocela dizati.

Dakle, sami sebi krivi. Mi. Navijaci.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
ono.na
Postovi: 578
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 1:50 am

MosaLjoze je napisao/la:
ned apr 07, 2019 1:41 am
Doce nasi dani
Meni su "nasi dani" bili i kad je Stevanovic provukao loptu kroz noge pa asistirao Lendricu nakon sto je jug ponovo propjevao poslije godine dana.

Nasi dani su bili kad je Ivica Osim izasao pred istok i odrzao govor, a mi utrpali 4 gola i zapalili stadion.

Nije to bilo davno, samo pogresni ljudi su to uradili. Ljudi koji su otpoceli pregovore za pripreme 2020te u USA gdje bi se odrzale 2 prijateljske pripremne utakmice sa MLS timovima. Jedna u gradu gdje je 30K Bosanaca, druga gdje je 80K istih.

Samo kad bi narod znao.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 1:51 am

Dobro je da smo udarili glavom u zid, sve ostalo bi bilo mazanje očiju. Sarajevo, koje od Talijana fasuje osam komada, je za nas trenutno ozbiljna ekipa. Nažalost, mi djelujemo više kao ameterska ekipa sa sporadicnim bljeskovima ozbiljnog fudbala, dakle ne periodima nego bljeskovima. Osimovo relativiziranje te činjenice (oni opucali tri puta i dali tri gola) je smješno. I on to zna, al valja se sada prati pred javnošću da ga neko ne bi upitao: A šta bi s futbolom? Sada imamo najmanje futbola u posljednje četiri godine, u prvom poluvremenu sasvim inferiorni, toliko da je to izgledalao kao da neka prva ekipa igra protiv juniora.
Na ljeto treba ozbiljan remont ekipe, kako, šta, o tome trebaju da razmišljaju mr. Futbol i nova uprava.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 2:05 am

Dal oni sada mirno spavaju?
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 2:08 am

100% spavaju
Država Željo
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 2:17 am

blueheart je napisao/la:
ned apr 07, 2019 2:08 am
100% spavaju
Osim onih koji propaljuju :D
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 2:20 am

Neko rece amaterska ekipa... Mi nismo cak ni ekipa. Cak bi i amaterska ekipa sklopila ta neka 3-4 "ekipna" vezana pasa. Ovo trenutno u FK Zeljeznicar je skup amatera koji su umislili da su zvijezde jer igraju u najboljim uslovima i sa najboljim mogucim ugovorima, a sa dobrom reklamom da se prodaju, nista vise od toga. Po meni u ovoj ekipi jedini dostojni dresa za narednu sezonu su Ramovic, Mujezinovic i mozda Krpic ako ga neko dozove i povrati na ono sto je radio prije ovog nastavka sezone. Sve ostalo - tuga, jad i cemer.

U ugovore bi ocigledno trebalo postaviti neke klauzule o vodjenju zdravog sportskog zivota. Ako se vec lijepom rjecju i nekim mini kaznama ne moze igracima dokazati stetnost nargilhana, klubova i provoda do jutarnjih sati onda ih fino ugovorom obavezati da toga ne smije biti. Izvoli svako jutro prije treninga pusi, pisaj, daj krv, testiraj sve zivo i nezivo i kaznjavaj ga novcano prema klauzulama za takve stvari, ako ovaj dosadasnji fin nacin ne daje rjesenje.

Ovaj klub nema uopste hemije. Zatvori ih zajedno, salji na planinu, guraj ih u neke dodatne treninge, organizirajte neke akcije gdje ce ucestvovati i gdje ce se zbliziti, angazirajte sportske psihologe neka svakodnevno rade sa njima. Smijesno je da jedan "profesionalni" fudbaler na "poslu" provodi dnevno 1 ili eventualno 2 treninga. Daj mu jutarnji razgovor, jutarnji trening, teretanu, razgovor sa psihologom, druzenje sa saigracima, poslijepodnevni trening, opet neka aktivnost i onda nek' ide zeni i djeci, nece mu padati na pamet da trosi dragocijeno vrijeme na provode kada zna sta ga opet sutra ceka. Vise oni penzioneri sto igraju sah se druze i provode vremena zajedno i u sportskoj aktivnosti, nego ovi nasi koji su placeni i koji se vode kao neki profesionalni sportisti.

Nadam se da ce se napokon sjesti i napraviti plan. Sve ovo do sada je bilo "zakrpi gdje propusta i nadaj se da nece gdje drugo probiti", a trenutno je itekako busno. Vec sada krenuti u ozbiljniji skauting i okupljanje novog tima, ne gubiti vrijeme i ne cekati da se sezona zavrsi. Cak i da izborimo evropu nekim cudom, samo se mozemo obrukati u istoj, a izgubiti vrijeme da napravimo tim za narednu i time se nista ne dobiva. Sjesti, napraviti plan i krenuti u realizaciju, korak po korak.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 2:27 am

Jebat ćemo vam majku majčinu pičkurine
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 3:01 am

Lažem sebe da sve ravnodušnije i mirnije primam poraze..
Iz dubokog, skoro dvosatnog ležanja i prevrtanja, čas na jednu, čas na drugu stranu, na stomak, na leđa, jedna noga na krevetu druga uz zid.. Al jok.. Vrte se slike.. Snimci naviru urezani. Ne treba mi nikakav hajlajts od pasa do pasa odigranog. Od uzdaha nakon prečke Ramovića kroz gusti dim sa Juga, od šanse gdje mrljavo ošuta.. Do razmišljanja sipoviću nabij je u kukuruze, ne gradi, neki glas vrišti u meni NE GRADII JE, , pas unutra Veca krenu pa stade, po hiljaditi put, siniša u svom svijetu i gol.. Uz buku sjeveroistoka, ko grom iz vedra nema, onaj isti glas što je govorio ne gradi je, sad govori pa zar ni nakon tri godine nismo naučili i primamo iste golove.. Ko šamar mi se vrte snimci građenja Bogijevog u tuzli kad je 2:2 završilo i kad smo brutalno kažnjeni, da bi samo dva mjeseca kasnije isto uradio i Graovac protiv Zete, ali tad smo se provukli..
Sad sve jedno po jedno ko na traci se vrti.. Njima je slobodan dan.. Neko od njih je i umočio da stres skinu, moš mislit, sutra će do bankomata prošetat dići koju paru da se mogu zajebavat jer imaju slobodan dan, a mi nek se ko na vatri vrtimo.. Tako izgleda moj krevet večeras.. Sve gori u meni a gdje kanalisati.. Gdje izbaciti sve ovo što se nakupilo godinama, a meščini da je večeras dobilo i zadnju porciju.. Evo dok pišem i tri je sata, uskoro se i na posao mora.. Ko i svake sedmice Željo mi je zabiberi..
Odoh na vatru još malo.. Možda u znoju isčupam koju minutu sna.. Možda....
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 3:21 am

A na sve ovo, ko šum na srcu stoji Amarova nezainteresovanost.. Nema onog Brkinog šmeka, njegovih metoda.. Nema treninga nakon poraza, nema reakcija u toku i nakon utakmica.. Sve je nekako nasilu, k'o tu sam da odradim što odraditi se mora..
Svako od nas i zna i razumije zašto je došao u klub.. I neka je. To je, što mu mi kao Željo, najmanje možemo učiniti za sve one dane slave što nam je priredio.. Neka bar svoje pare vrati..
Ali ne mogu ga prepoznati.. Njegov entuzijazam, njegovu pojavu, njega kao mit, uzora i sve ono što je davalo Želji šmek, sad nije to to.. Do jučer smo bukvalno sjedili za istim stolom u Tuborgu, pratili Želju preko mojeTV po raznim gostovanjima, sjediš okupiš se i čekaš strpljivo da u pozadini ne bi li dao neki svoj kratak a skup komentar koji bi spojio sve naše priče i pričice u jedno, a opet detaljnije i jasnije.. U pogledu mi vidiš koliko voli sve ovo, kako tijelom nehotično trza kad svaka prođe pored stative jer te okrzne u dubini duše..refleksno.
Sad Amare evo pitam ja tebe, čemu sve ovo sada.. Gdje si se ti izgubio, da nam bar svojim mitskim ponašanjem daš malo nade u ovoj crnini..
Daj nam malo elana, sve ćemo ti vjerovati.. Ti si Željo u obliku čovjeka, ne možeš nas prevariti da te ovo ne dotiče..
Koju igru igraš ?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 3:22 am

Mene samo strah uhvati kad pogledam u kakvom je stanju naš klub i u kakvom su stanju komšije. Onaj vijetnamac će im još dodatno poduplat budžet za narednu sezonu a i ove su jaki. Mi ako ne izborimo europu imat ćemo problema da osnovne dugove izmirimo... al hajde da se ne poredimo s njima, gdje smo mi to? Šta mi to radimo? Kuda smo krenuli i hoćemo li ikad tamo doći? Tužno neko vrijeme nadvilo se nad dolinom..........
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 3:44 am

Ja i dalje smatram da je ulazak Amara u klub najbolje što nam se moglo desiti u onom trenutku. Ko god je barem jednom sjeo blizu njega i slušao ga, zna dobro koliko voli Želju i da mu želi, ne dobro, već najbolje. Uz to, Amar je egoista s izraženim takmičarskim duhom. Mislite da ovo njega ne grize? Da se on ne jede? Grdno se varate..

Ja imam samo jedno logično objašnjenje za ovo njegovo ponašanje - ovo nije ekipa s kojom će on raditi u budućnosti i ne želi trošiti toliko svoje živce. Ja sam siguran da će između dvije sezone biti velike promjene u igračkom kadru. I pticama na grani je jasno da mi s ovim igračima nemamo šta tražiti naredne sezone. I večeras je upakovano rekao da tu ima 5,6 igrača koji mogu igrati u Želji, a ostalo...

Lično, ni meni neke stvari nisu jasne. Prvo, što Bogi igra, drugo što nismo doveli ozbiljnog veznog igrača, treće čemu služi Klepač itd. da više ne nabrajam. Ali, prethodna iskustva mi govore da Osim zna više od mene i da mu vjerujem. I ja mu vjerujem, jer znam da će on učiniti sve što je u njegovoj moći da Željo bude što bolji.

Ono što me posebno raduje je što se, kako mi rekoše, traže ozbiljniji partneri koji će osigurati priliv sredstava i da, navodno, Amar aktivno učestvuje u razgovorima. Da odem za kraj malo dalje. Iako poštujem mišljenje nekoliko vas, ja bih bio najsretniji kada bi nas privatizovao neko ozbiljan. Samo tako ćemo mi na zelenu granu. Sve drugo je preživljavanje.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 3:52 am

Postoje mnoge stvari o kojima bi trebalo trezveno razmisliti....Prvo, za narednu sezonu, nama ne samo da trebaju pojacanja,
nama treba maltene cijeli novi tim, sastavljen od mnogo kvalitetnijih igraca nego sto su ovi koje trenutno imamo u rosteru......
Problem je sto mnogi sadasnji prvotimci imaju ugovore koji im omogucavaju ostanak u Klubu , bez obzira na njihov (ne)kva-
litet i raskidi takvih ugovora nam donose veliku finansijsku stetu. Drugim rijecima, uhljebili smo jako puno skartova kojih se
nije lako osloboditi, ali, moracemo to uraditi bez obzira na cijenu....Istovremeno, moramo, napokon shvatiti da je dovodjenje
kvalitetnih igraca, bez placanja obestecenja, kao i onih iz Federalne lige, a da nam odgovaraju svojim kvalitetom, ravno dobitku
na lotu...Nije nemoguce, ali, ne desava se cesto...Ukratko, novac je osnovni problem...Druga stvar, Omladinski pogon ili nas
podmladak, kako smo ga nekada zvali....Definitivno, Zeljo je uvijek bio i ostace pravi rasadnik talenata, ali, evidentno je da ih
gubimo, iz dva razloga. Prvi je, opet, novcani, uzimaju ih oni bogatiji klubovi, za smijesne sume, pa na njima zaradjuju milione.
Drugi razlog je da gubimo i one koje smo uspjeli sacuvati, u onom kriticnom trenutku za svakog mladog sportistu, kada prelaze
iz jedne u drugu kategoriju ili generaciju. Jednostavno, postaju neprepoznatljivi, totalno izgubljeni, kao da su presli u neki drugi
tim, sto znaci da bi morali mnogo vise poraditi na vertikalnoj sinhronizaciji u tom aspektu. Lijececi se od danasnjih frustracija i
bjezeci u proslost, maloprije slusam Franju Vladica koji je za Velez igrao paralelno u juniorskom i prvom timu, po potrebi.........
Mislim da je to pravi recept, da nam se ne desava da neki dojucerasnji dragulji preko noci postanu najslabije karike u ionako sla-
bom lancu, cim iz juniora predju u prvotimce. Bio sam odusevljen onom idejom da nasa najtalentovanija djeca iz svih kategorija
treniraju zajedno, pod rukovodstvom Adzema, ali izgleda da od toga nema nista, barem koliko ja znam. Na tome moramo mnogo
vise raditi, a ukoliko je ikako moguce angazovati Starovlaha za koordinatora....Ako neko zna oko mladih, to je Neno....
Eto, ja se malo ispraznih....Bilo kako bilo, VOLIM TE ZELJO I UVIJEK CU TE VOLJETI !!!!! :zeljeznicar1:
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 3:58 am

Plava Porodica je napisao/la:
ned apr 07, 2019 3:21 am
A na sve ovo, ko šum na srcu stoji Amarova nezainteresovanost.. Nema onog Brkinog šmeka, njegovih metoda.. Nema treninga nakon poraza, nema reakcija u toku i nakon utakmica.. Sve je nekako nasilu, k'o tu sam da odradim što odraditi se mora..
Svako od nas i zna i razumije zašto je došao u klub.. I neka je. To je, što mu mi kao Željo, najmanje možemo učiniti za sve one dane slave što nam je priredio.. Neka bar svoje pare vrati..
Ali ne mogu ga prepoznati.. Njegov entuzijazam, njegovu pojavu, njega kao mit, uzora i sve ono što je davalo Želji šmek, sad nije to to.. Do jučer smo bukvalno sjedili za istim stolom u Tuborgu, pratili Želju preko mojeTV po raznim gostovanjima, sjediš okupiš se i čekaš strpljivo da u pozadini ne bi li dao neki svoj kratak a skup komentar koji bi spojio sve naše priče i pričice u jedno, a opet detaljnije i jasnije.. U pogledu mi vidiš koliko voli sve ovo, kako tijelom nehotično trza kad svaka prođe pored stative jer te okrzne u dubini duše..refleksno.
Sad Amare evo pitam ja tebe, čemu sve ovo sada.. Gdje si se ti izgubio, da nam bar svojim mitskim ponašanjem daš malo nade u ovoj crnini..
Daj nam malo elana, sve ćemo ti vjerovati.. Ti si Željo u obliku čovjeka, ne možeš nas prevariti da te ovo ne dotiče..
Koju igru igraš ?
Taj literarni rad koji si sastavio na temu Anar je Željo se može sažeti u jednu rečenicu - došao da uzme pare i boli ga k.urac i za Želju i za nas. Ustvari ne boli ga za nas, on od decembra piša po nama. Od produženja ugovora Bogičeviću, do vraćanja Stanića i Sadikovića, dovođenja polumrtvog Zeca na pola godine i ostalih kojekakvih anonimusa koji nisu vidjeli terena, pa sve do njegovih reakcija, ponašanja i govora tijela pokazuje samo jednu stvar i drago mi je da si to konačno uvidio. Amar nije nikakav Željo, Željo smo mi. Neko ko svoju sujetu i inat može staviti iznad kluba i ponašati se tako kako se ponaša, za mene nije Željo pa taman da je Joško Domorocki lično.
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 4:03 am

kvalitet je napisao/la:
ned apr 07, 2019 3:44 am
Ja i dalje smatram da je ulazak Amara u klub najbolje što nam se moglo desiti u onom trenutku. Ko god je barem jednom sjeo blizu njega i slušao ga, zna dobro koliko voli Želju i da mu želi, ne dobro, već najbolje. Uz to, Amar je egoista s izraženim takmičarskim duhom. Mislite da ovo njega ne grize? Da se on ne jede? Grdno se varate..

Ja imam samo jedno logično objašnjenje za ovo njegovo ponašanje - ovo nije ekipa s kojom će on raditi u budućnosti i ne želi trošiti toliko svoje živce. Ja sam siguran da će između dvije sezone biti velike promjene u igračkom kadru. I pticama na grani je jasno da mi s ovim igračima nemamo šta tražiti naredne sezone. I večeras je upakovano rekao da tu ima 5,6 igrača koji mogu igrati u Želji, a ostalo...

Lično, ni meni neke stvari nisu jasne. Prvo, što Bogi igra, drugo što nismo doveli ozbiljnog veznog igrača, treće čemu služi Klepač itd. da više ne nabrajam. Ali, prethodna iskustva mi govore da Osim zna više od mene i da mu vjerujem. I ja mu vjerujem, jer znam da će on učiniti sve što je u njegovoj moći da Željo bude što bolji.

Ono što me posebno raduje je što se, kako mi rekoše, traže ozbiljniji partneri koji će osigurati priliv sredstava i da, navodno, Amar aktivno učestvuje u razgovorima. Da odem za kraj malo dalje. Iako poštujem mišljenje nekoliko vas, ja bih bio najsretniji kada bi nas privatizovao neko ozbiljan. Samo tako ćemo mi na zelenu granu. Sve drugo je preživljavanje.
Napravite sebi klub i dovedite Arapa, Poljaka, Čeha, Italijana, koga god hoćete, a Želju pustite na miru, nije vam ovo babovina. Željo je radnički klub, klub svih nas i takav MORA ostati.

Da nije cilj svega ovoga obaranje cijene?
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 4:14 am

Svasta nesto vezano za Amara sam stavio po strani radi Zelje, ali fakat mi nije jasno... vratiti stanica i bogicevica... uci u polusezonu samo sa Anelom i Hajdarom u sredini... Pa bolan sa razlogom se pitam jesi li gledao ijednu utakmicu u zadnjih godinu dana?, pa svi smo znali da ne moze tako i sta bi tebi...

Nece san na oci...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 7:22 am

Komentar za sinoć. Amatsrski na terenu, vrhunski na tribinama. JUG :klanjase2:
Pitarima čestitam, strpljivo i pametno odigrali, znali su da smo kanta.
Pokušati evropu izboriti, i onda remont, samo Ramović, Mujezinović i Krpić, ostali mrš!
 
Avatar
Cane
Postovi: 154
Pridružen/a: sri jun 20, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 7:35 am

AdmirA je napisao/la:Komentar za sinoć. Amatsrski na terenu, vrhunski na tribinama. JUG :klanjase2:
Pitarima čestitam, strpljivo i pametno odigrali, znali su da smo kanta.
Pokušati evropu izboriti, i onda remont, samo Ramović, Mujezinović i Krpić, ostali mrš!
Ocigledno nismo istu utakmicu gledali.

Tribina je mozda cak i gora bila od igraca, mi nemamo vodje, nemamo pjesmu, momci tek poceli loziti raju kad je tekma zavrsena.

Moramo se pomiriti da imamo limitirane igrace, mozda njih par koji mogu nesto dok je ostalim ovo vrhunac. Nisu oni krivi sto ne znaju! Ali im ja zamjeram za borbu!

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 8:01 am

Cane je napisao/la:
ned apr 07, 2019 7:35 am
AdmirA je napisao/la:Komentar za sinoć. Amatsrski na terenu, vrhunski na tribinama. JUG :klanjase2:
Pitarima čestitam, strpljivo i pametno odigrali, znali su da smo kanta.
Pokušati evropu izboriti, i onda remont, samo Ramović, Mujezinović i Krpić, ostali mrš!
Ocigledno nismo istu utakmicu gledali.

Tribina je mozda cak i gora bila od igraca, mi nemamo vodje, nemamo pjesmu, momci tek poceli loziti raju kad je tekma zavrsena.

Moramo se pomiriti da imamo limitirane igrace, mozda njih par koji mogu nesto dok je ostalim ovo vrhunac. Nisu oni krivi sto ne znaju! Ali im ja zamjeram za borbu!

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Istog sam misljenja..Dodjes da navijas za svoj klub a 90 minuta psujes Sarajevo i Horde..To nije nikakva podrska klubu..A imamo milion dobrih pjesama..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Qooler
Postovi: 1431
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2019 8:11 am

Nakon (ne) prospavane noći, ne boli mene poraz od 0:3, već me boli bezidejnost i sto smo bez plana za buducnost.
Trebamo pozvati upravu i Amara da nam iznese plan rada u sportskom segmentu.
Borusija je izgubila sa 5:0 u derbiju pa nije toliko očajno jer imaju sistem. Mi ljudi nemamo ništa.
Treba bit iskren i reći da smo ovo zaslužili jer smo se onako odnosili prema Adžemu. Čovjek je uvodio juniore, a bio je u vrhu, derbije dobijao a onda smo mi počeli sa silujemo sa tribina i Ćemana i Adžema.
Ima tu i naše odgovornosti.
Nemojte da sad pravimo istu grešku, tjeramo neke, a bolje nemamo. Trebamo dat podršku ovim sada, ali očekujemo neki plan, nešto više od par rečenica koje svi znamo.
Zašto igra Bogi koji dobro čisti nekada skok igru, ali unosi paniku jer nikada ne zna smiriti igru?
Zašto mali Rodin nikako baš ne igra?
Zašto su se dovodili igrači koji sjede po klupama?
Zašto se mali Osmanović izvubio, iako je bio više nego odličan?
Kakav je plan?
Zar nije ljudski i zar bar ne zaslužujemo neka pojašnjenja.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Jacksparrow, Minotaur i 89 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija