Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 06, 2019 10:10 pm

Ovo je nesto na sto cemo se svi morati naviknuti u buducnosti, derbiji ce uglavnom ovako zavrsavati.
Doduse, ko zna koliko cemo ih jos imati prilike igrati.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
bojamora
Postovi: 133
Pridružen/a: sub nov 24, 2018 3:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 06, 2019 10:10 pm

Ne pamtim kad sam se ovako nasekiro i izašo sam poslije trečeg gola od muke i tuge. Međutim kad sam došao kuči i poslušo pres konferenciju i Amara kako se popiša po Musemiću malo mi se vratilo raspoloženje. Na kraju u pravu je , 3 šuta oni 3 šuta mi. Prevaljali se jadovi cijelu utakmicu. Jači su trenutno al treba nekako ovo pregurat i izborit Evropu i biće bolje siguran san+m i vjerujem u Amara.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 06, 2019 10:12 pm

Ja cu reci samo ovo: Da li vas je stid ovog rezultata Senade, Amare, bivsi, sadasnji?
Da li je vas ego ili licni doprinos vrijedan ove historijske bruke i sramote???
Da li postoji neko ko ce sada naci neko opravdanje ili motiv da blati ovog i onog kad je nas Zeljo na koljenima??
Sram da bude ko god spomene ovde neke individual ce, iako je zbog njih danas Zeljo pao...

Mi moramo samo Zelju voliti, ne svece... ne traziti im opravdanja niti alibije.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Valter
Postovi: 1307
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 06, 2019 10:12 pm

Plus - minus

Sarajevo je i prije ove utakmice bilo šampion 98%.
Želji je i prije ove utakmice bila upitna Europa tako da se ništa spektakularno nije promjenilo.

Možda da se ljudima zahvalimo na jednoj pobjedi sa mjerom jer da su zapeli i šest komada nebi bilo nerealno, pa nama su i Krupa i Gošk krupan zalogaj.
Šta o Amaru napisati. Ne mogu nikako da izvagam u čemu je fazon. Da li je došao u klub da se neke prijašnje problematične stvari gurnu po tepih, da li je u pitanju samo prokleti novac ili je lik dugim odsustvovanjem van terena malo stvari oko nogometa pozaboravljao ne mogu dokućiti, ali trenutno ne vidim nikakvu ambiciju. Uspjeti biti očajniji od zadnji 7-8 trenera to garantovano niko nije očekivao. Forsirati Anela-Hajdarevića da igraju zajedno je vrijeđanje fudbalske inteligencije nas navijača. Da li neko zna da li u ugovoru o transferu Anela u AEK stoji da mora igrati do kraja ove sezone?
Ko ima snage da ovo gleda do kraja neka gleda, ko nema bolje da sačuva zdravlje. Biće nekad aBd i bolje.
:zeljeznicar1:
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 06, 2019 10:13 pm

Ovo mi je teze pale od onog poraza na lavoru. ***** vam najmilije.
Kaze nasa djeca, ne treba im nista govoriti, Anel i Hajdar su dva velika antitalenta, Kjosevski jedan od najlosijih golmama Zelje, Pavic propuh nazad, Krpic se trudi, Ramovic danas los, Sinisa katastrofa danas, Bogicevic, sfvarno ne znam koji mu ***** neko daje produzenje ugovora, Sipovic nije los bio, al kriv kod drugog gola, zajedno sa Kjosevskim i Sinisom, Mustafa se ko i nesto trudio.

Nevjerovatno je da nismo danas imali smislene akcije, sta radite na tim treninzima i kako uopste zivite od fudbala picke jedne.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 06, 2019 10:14 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
sub apr 06, 2019 9:54 pm
Bez ikakve uvrede ikome,sad su pocele i ideje o Dzeki kao nekom spasiocu!??

Pa jeste li vi normalni u pm!???

Pustite se pojedinaca,cilje je napraviti SISTEM!!!Da kad neko ode,da se rad tog nastavlja na prepreci gdje je zapeo,a ne da se svaki put sve rusi i dize iz temelja!!

I pustite se suplje da se ne moze nesto zbog sredine,kokuzluka,petog,desetog.Itekako se moze,ali treba RADITI i treba jasno izaci sa planom.
Izvini a gdje je sistem??? gdje je napredak??? gdje je vizija??? gdje je rad??? i na kraju gdje je plan???
Za dvije godine je 100 godina kluba. Dzeku sam stavio kao primjer, jer nama treba Evropa. A covjek koji je bio prvak u najjacim ligama petice, pored toga najbolji strijelac, kojeg su cuvali najjaci odbrambni igraci, koji je najboljim golmanima trpao mreze. Takve ljude zelim u klubu. Nije on jedini.

Molim te bez vrijedjanja, svako ima pravo na svoje misljenje. Ja sam spreman na normalnu debatu.
 
PlaviIzSarajeva
Postovi: 131
Pridružen/a: sub jan 26, 2019 11:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 06, 2019 10:15 pm

Ma nigdje veze ono sto nama nije uslo njima jeste. Drugi gol je prelomio utakmicu, debilna reakcija sinise (koji usput u proljetnom dijelu nije ni sjena onog starog igraca) i onog kur.ca na golu. Jebi ga, da je Sinan dao jednu od one dvije izjednacili bi ubijedjen sam. Nista oni vise sansi nisu imali od nas. Da su bolja i kvalitetnija ekipa, to stoji, al danas je utakmica trajala 16 minuta
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 06, 2019 10:15 pm

Guvo je napisao/la:
sub apr 06, 2019 7:55 pm
Izabrali smo da otjeramo Misketa i onakve ljude sve smo ovo sada zasluzili ko nas jebe.

KAMATAR napolje i povedi govnagovna.ba sa sobom!!

Pa sta ti Rodin radi na klupi idiote jedan!!!
Yebo ga vise miske da ga **** koji ti je qrac ba, Zeljo je izgubio ne Miske i Amar yebo ga grob da ga yevo vise i miske i qurac palac
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 06, 2019 10:17 pm

A kako se uspijete više potresti očiglednom fudbalskom neznanju svih 20 i kusur igrača u ekipi.
Mene samo potrese loš aut, dodavanje šabana nakon faula prema siniši koje završi u autu, vecina ispucavanja u aut...
To svako na svijetu zna.. Mi ne.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 06, 2019 10:17 pm

Brkoo je napisao/la:
sub apr 06, 2019 10:08 pm
Najveci krivac za ovakvu sezonu je Senad Misimovic sa ostalim ljudima iz prosle uprave i "trenerima". Godinama unazad dovodili su sve i svasta u Zelju, ova sezona je rezultat njihovog "znanja". Napravili ekipu koja ima kvalitet da se bori za sredinu tabele. Amarova greska je sto se sad vratio, trebao je sacekati ljeto i onda napraviti cistku a ne ovako preuzeti ekipu punu glupih igraca sa sumnjivim kvalitetom.

Zar je moguce da neko moze biti onako glup kao Kjosevski? Najgori golman u povijesti kluba, ekipe iz kantonalnih liga imaju bolje golmane. Reprezentativac lafo, fuj.

Bogicevica nabiti nogom da ode u picku maminu al' momentalno.

Sipovic skoro citavu karijeru igrao u Maroku i takvim zemljama, valjda je jasno zbog cega..

Refiku ce ljudi iz AEK-a zabraniti pristup njihovom stadionu kad vide njegovu pickurinu od sina.


Hajdarevicu oprosti se od fudbala, ubleho mrtva, bavi se necim drugim u zivotu.

Nemam snage da ih sve komentarisem, od golmana do napadaca su nam potrebna pojacanja ubrzo. Rijesiti se ovih debila i luzera od igraca za sva vremena..
Ta prica je *****, igrali su derbi Stanic, Mujezinovic, Sadikovic, Sipovic, vrceni Bogicevic igraci koje je Amar sad doveo ili produzio + nasa djeca Veca, Saban,Zajim i Hajdar to je nase
ostaje ti da vidis ko je jos igrao da je sa strane i da je doveden prije u klub i vidi na koju stranu preteze broj igraca. Od starih igraca Krpic, Sinisa i Veseli eto da ti bude lakse...
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 06, 2019 10:17 pm

bojamora je napisao/la:
sub apr 06, 2019 10:10 pm
Ne pamtim kad sam se ovako nasekiro i izašo sam poslije trečeg gola od muke i tuge. Međutim kad sam došao kuči i poslušo pres konferenciju i Amara kako se popiša po Musemiću malo mi se vratilo raspoloženje. Na kraju u pravu je , 3 šuta oni 3 šuta mi. Prevaljali se jadovi cijelu utakmicu. Jači su trenutno al treba nekako ovo pregurat i izborit Evropu i biće bolje siguran san+m i vjerujem u Amara.
Yebo ga i to kad ti Amar na pressu popravi raspolozenje a Zeljo popusio 3:0 yebo ga vise svetac i svi mrtvi
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 06, 2019 10:17 pm

Brkoo je napisao/la:
sub apr 06, 2019 10:08 pm
Najveci krivac za ovakvu sezonu je Senad Misimovic sa ostalim ljudima iz prosle uprave i "trenerima". Godinama unazad dovodili su sve i svasta u Zelju, ova sezona je rezultat njihovog "znanja". Napravili ekipu koja ima kvalitet da se bori za sredinu tabele. Amarova greska je sto se sad vratio, trebao je sacekati ljeto i onda napraviti cistku a ne ovako preuzeti ekipu punu glupih igraca sa sumnjivim kvalitetom.

Zar je moguce da neko moze biti onako glup kao Kjosevski? Najgori golman u povijesti kluba, ekipe iz kantonalnih liga imaju bolje golmane. Reprezentativac lafo, fuj.

Bogicevica nabiti nogom da ode u picku maminu al' momentalno.

Sipovic skoro citavu karijeru igrao u Maroku i takvim zemljama, valjda je jasno zbog cega..

Refiku ce ljudi iz AEK-a zabraniti pristup njihovom stadionu kad vide njegovu pickurinu od sina.

Hajdarevicu oprosti se od fudbala, ubleho mrtva, bavi se necim drugim u zivotu.
Volio bi da neko napravi detaljnu kompilaciju gresaka Kjosevskog,u zadnje 3 godine. A evo onako po sjecanju neke bitne utakmice.
Protiv Zrinjskog 0-1 kada je je kroz ruke i noge prosla mu lopta iz mrtvog i Bilbija zabije. Protiv Zeinjskog 2-2 kada prima gol od Hajdarevica. Gdje uopste nije skoncentrisan na igru,i ne prati sut,vec mase da je ovaj igrao rukom,i ovaj ga napucava loptom,i on bukvalno ni ne pokusava odbranit loptu koja ide u njega,jer je siguran da ce svirati sudija ruku. Radnik ...
Sqrqjevo 2-2 Prvi gol Tatara,kqdq ga rahmanovic lobuje i pogqdja precku a on na crti stoji. Ovo je ssmo na prvu ovako. A bilo je toga jos puno puno.Kakva ubleha od golmana.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 06, 2019 10:18 pm

Brkoo je napisao/la:
sub apr 06, 2019 10:08 pm
Najveci krivac za ovakvu sezonu je Senad Misimovic sa ostalim ljudima iz prosle uprave i "trenerima". Godinama unazad dovodili su sve i svasta u Zelju, ova sezona je rezultat njihovog "znanja". Napravili ekipu koja ima kvalitet da se bori za sredinu tabele. Amarova greska je sto se sad vratio, trebao je sacekati ljeto i onda napraviti cistku a ne ovako preuzeti ekipu punu glupih igraca sa sumnjivim kvalitetom.

Zar je moguce da neko moze biti onako glup kao Kjosevski? Najgori golman u povijesti kluba, ekipe iz kantonalnih liga imaju bolje golmane. Reprezentativac lafo, fuj.

Bogicevica nabiti nogom da ode u picku maminu al' momentalno.

Sipovic skoro citavu karijeru igrao u Maroku i takvim zemljama, valjda je jasno zbog cega..

Refiku ce ljudi iz AEK-a zabraniti pristup njihovom stadionu kad vide njegovu pickurinu od sina.

Hajdarevicu oprosti se od fudbala, ubleho mrtva, bavi se necim drugim u zivotu.

Nemam snage da ih sve komentarisem, od golmana do napadaca su nam potrebna pojacanja ubrzo. Rijesiti se ovih debila i luzera od igraca za sva vremena..
Je l ti pod tim "sve i svasta" Misimovic doveo i Sipovica i Bogicevica,Stanica , Kjosevskog vratio iz suspenzije , Sadikovica...je l ti i to kriv Misimovic,ubleho jedna ublehaska sam sebe demantujes kad pises i ti i slicni tebi. Sve vas jeblo i Osim i Misimovic
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 06, 2019 10:19 pm

Na srecu popio sam, 1600 km od Sarajeva, tako da sutra necu u pekari, trgovini, gdje god slusati pitare kako likuju. Braco iz Sarajeva izdrzite.
Na ovoj utakmici su se vidjeli svi nasi problemi u igri. Oni su iskoristili ponudjeno, zato ce vjerovatno ove godine biti prvaci. Mi nekako moramo da se izborimo do kraja sa ovim sastavom, da se uigramo koliko znamo i mozemo. O igri je suludo pricati bilo sta.
Mozemo mi ici u negativu koliko zelimo, ali trenutno kako nam je tako nam je. Ne mozemo nista promijeniti, nego podrzati Zelju. Jebiga :D
Volim te Zeljo!
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 06, 2019 10:19 pm

@Brko Kako te bolan nije sramota to pisati??
Koji smo mi bili na tabeli nakon prvih 10 kola?Kako smo igrali u pocetku Odinog mandata? I sta se onda desava?? Odjednom nas pocinju mlatiti razne ekipice na Grbavici,nevjerovatna negativnost oko kluba,naruceni clanci,intervju u kojima se klub pljuje svaki dan itd itd.

Znaci mogli smo fakticki pola sezonr da igramo dobro,a onda su odjednom svi neznalice.Nije li to malo cudno?

Svakako,gresaka je kod Misketove uprave bilo,bas ti "kamioni" igraca su me nervirali,ali reci da smo u ovom stanju sad zbog toga je bezobrazno.
Jel novi trener imao cijele pripreme?Jesu li se vratili igraci koje je on zelio?Jel igraju igraci kojima on iskljucivo vjeruje? Na sve ovo je potvrdan odgovor,a sad nagradno pitanje:Sta je to nama AO donio u ova 3 mjeseca?Sta??Da imas invalide na terenu,dobar trener ce im makar nesto unaprijediti za ovakav period.Toliko.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 06, 2019 10:20 pm

Brkoo je napisao/la:
sub apr 06, 2019 10:08 pm
Najveci krivac za ovakvu sezonu je Senad Misimovic sa ostalim ljudima iz prosle uprave i "trenerima". Godinama unazad dovodili su sve i svasta u Zelju, ova sezona je rezultat njihovog "znanja". Napravili ekipu koja ima kvalitet da se bori za sredinu tabele. Amarova greska je sto se sad vratio, trebao je sacekati ljeto i onda napraviti cistku a ne ovako preuzeti ekipu punu glupih igraca sa sumnjivim kvalitetom.

Zar je moguce da neko moze biti onako glup kao Kjosevski? Najgori golman u povijesti kluba, ekipe iz kantonalnih liga imaju bolje golmane. Reprezentativac lafo, fuj.

Bogicevica nabiti nogom da ode u picku maminu al' momentalno.

Sipovic skoro citavu karijeru igrao u Maroku i takvim zemljama, valjda je jasno zbog cega..

Refiku ce ljudi iz AEK-a zabraniti pristup njihovom stadionu kad vide njegovu pickurinu od sina.

Hajdarevicu oprosti se od fudbala, ubleho mrtva, bavi se necim drugim u zivotu.

Nemam snage da ih sve komentarisem, od golmana do napadaca su nam potrebna pojacanja ubrzo. Rijesiti se ovih debila i luzera od igraca za sva vremena..
Tako je. I ja napisah maloprije. Senad je kriv.

On je i Bogicevicu dao novi ugovor, on je doveo Sipovica, on nije doveo veznjaka ostavio nas na djeci i Dadi Sadikovicu i sve ostalo.

Odlazi Senade sotono!!!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 06, 2019 10:20 pm

PlaviIzSarajeva je napisao/la:
sub apr 06, 2019 10:15 pm
Ma nigdje veze ono sto nama nije uslo njima jeste. Drugi gol je prelomio utakmicu, debilna reakcija sinise (koji usput u proljetnom dijelu nije ni sjena onog starog igraca) i onog kur.ca na golu. Jebi ga, da je Sinan dao jednu od one dvije izjednacili bi ubijedjen sam. Nista oni vise sansi nisu imali od nas. Da su bolja i kvalitetnija ekipa, to stoji, al danas je utakmica trajala 16 minuta
Sinisa kriv???

Ti onda veze o fudbalu nemas,ako ne vidis gresku kod prva dva gola Kjosevskog ,Sipovica,Bogicevica
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 06, 2019 10:21 pm

A loseg terena majku ti boziju zato mo meda ne mozemo jbg teren je kriv
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 06, 2019 10:23 pm

Reklame su krive, previse sljaste pa to ometa nase igrace.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
PlaviIzSarajeva
Postovi: 131
Pridružen/a: sub jan 26, 2019 11:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 06, 2019 10:23 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
sub apr 06, 2019 10:20 pm
PlaviIzSarajeva je napisao/la:
sub apr 06, 2019 10:15 pm
Ma nigdje veze ono sto nama nije uslo njima jeste. Drugi gol je prelomio utakmicu, debilna reakcija sinise (koji usput u proljetnom dijelu nije ni sjena onog starog igraca) i onog kur.ca na golu. Jebi ga, da je Sinan dao jednu od one dvije izjednacili bi ubijedjen sam. Nista oni vise sansi nisu imali od nas. Da su bolja i kvalitetnija ekipa, to stoji, al danas je utakmica trajala 16 minuta
Sinisa kriv???

Ti onda veze o fudbalu nemas,ako ne vidis gresku kod prva dva gola Kjosevskog ,Sipovica,Bogicevica
Nek ti imas veze hahahah pogledaj sinisu kod drugog gola kako se 2 puta okrece i vidi da ima igraca iza ledja i usporava. Onu loptu je trebo nabiti u aut, korner, izvan stadiona, gdje god. I Ne znam zasto bogicevica spominjat on nema veze sa 2. golom

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 56 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija