Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2019 6:50 pm

Ndare je napisao/la:
ned mar 31, 2019 6:39 pm
Cuj sto se prije pomirimo da smo 7 8 ekipa u ovakvoj ligi. Pa nek svi iz autobusa veceras na Babin zub odu i laste nek se bace. Nijedan nam teren ne valja Boze. Mi sa Vemblija dosli. Govna pasa nemaju nit znaju odigrat. Mali zuti zalutali vezni igrac nije savladao osnove tehnike suta. Veseli debil samo rukama mlatara a igraca nije prosao ni na izlasku u svlacionicu a kamo li u igri. Penal nije bio al gdje je debil po ko zna koji put krenuo i naravno egzistenciji zdusio iza ledja. I na kraju Amar kao ocekivani remi. Pa je.o te zivot i sport. Fuj....al opet sam i opet cu na Grbavicu iako ovo je toliko stresno ker nas stvarno hajvanima prave.
Ma druže pokopat ih treba.
Ali šta ćemo?
Nisu se oni sami doveli u Želju.
Kombinacija bivši plus novi, sa svim trenerima prijašnjim i sa sadašnjim.
Popišam im se u usta svima.
Meni je preko glave gledanja ovoga.
A moramo još.
Bar do ljeta.
I tako mi živimo od prijelaznog do prijelaznog, a pomaka nema..
Lažemo sami sebe jer ga volimo više od života.
E pa da bi nam bilo lakše i da napravimo neki balans, sačuvamo snagu za ubuduće, treba se pomiriti sa takvim stvarima.
Meni je iz utakmicu u utakmicu sve lakše, jer ovo nije Željo. Ama nema pojedinca koji se izdvaja. Sve je ravna linija.. Nikakvog trzaja.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2019 6:54 pm

I brko nek se napusi. Cirkus
 
nikad_izvini
Postovi: 217
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2019 6:55 pm

Ovo je ekipa koja je izgubila 6 tekmi u nizu, jer su debili, ne znaju bolje, vecina.

Od Amarovih 5 tekmi, imamo nedosudjen cist penal u Bijeljini aka rukomet, imamo crveni karton za golmana Slobode u Tuzli i sada nepostojeci penal u Gabeli. O tome niko ni mukajet. Postalo normalno ?

Al isto tako imamo 4 tekme bez poraza, dva remija i dvije pobjede. Borba za Europu, grcevita.

Dva najbolja igraca, Zec i Mujezinovic. Obojica dosli na zimu.

Imam osjecaj da je nekim forumasima drago sto nismo dobili, a tolerisu se i to dobro.

Jel ovo fks info ?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2019 6:56 pm

Premier je napisao/la:
ned mar 31, 2019 6:48 pm
Amarova izjava na kraju puno toga otkriva..ocekivano je nerijesno😃.Dosli smo po x ocito, on kalkulise i to vam je valjda svima jasno, ali koliko je njemu svejedno, nema emocija, ne moze se cuti na utakmicama nikad, apsolutno nista kao da ga boli k za sve.Nema sanse da cemo dobit derbi, jer ce on tu ici na x sigurno, futbol klab, jah.
To sam i ja primjetio. Sad zbog cega je tako ne znam, ali nit je mnogo na treningu aktivan sve pomocnici rade, na tekmama nema sugestija sa klupe, ne nervira se zbog losih stvari.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2019 6:56 pm

Nikad nisam bio za pljuvanje. Uvijek se treba svima dati sansa.
Oni isti kojima nije valjao Slavko, Adzem sad ko zadnje picke sute. Jer je tu Amar.
Dize se Ermin likuje se. Taj momak je prosao vecinu pripremnog dijela u klubu, i spreman je za 15 minuta. Ako nije dosao povrijedjen onda je do ss.
Ali valja na gazdu pljuvati.

Stanic, Sadikovic, Bogicevic su 3/6 igraca jednog od gorih prijelaznih rokova koji su totalni promasaj. Mujezinovic za nas iznenadjenje dok se naviknemo ispast ce *****. Zec je klasa, ali nespreman. Sipovic je ok.
Danas takticki na nivou igara Adzema kad bi u napadu bili Vojo i Kajkut. Uz normalno sudjenje, pobjedili bi. Kradu nas iz kola u kolo, stigle su Amara rijeci da ga sudija ne moze zajebat. Protiv ozbiljne ekipe nismo igrali. Iz pet kola jedan poraz, dvije nerijesene i dvije pobjede. Nije to to.

Amar dokazuje kao i sto su njegovi sljedbenici poceli zbog Stane na klupi nije Aldin Sehic, zbog Stane je Sinisa ne igra.
Zbog Bogicevica Kemo ne igra. Kemo je panj kako ga nazva inventar Tuborga. Nek je Bogicevic, Van Dijk. Ne zaboravimo Rodina.
Zbog Sadikovica pusti smo Dacica. O tome necu pisati.
Visak u ekipi su Hajdarevic, Bogicevic, Stanic, Dado, Zec Asim, Veselinovic, Zajmovic.
Krpic za Zelju kojeg mi hocemo je klupa.
Sve je ovo u par deka. Liga je uzasna, nikad gora. Ali o tome se ne pise vise po porrtalima.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2019 7:01 pm

Veza je po meni najbitni dio ekipe i kad uzmes sredinu terena 80 % si dobio utakmicu..
ja ne pamtim kad smo mi nekoga izdominirali na sredini..
Pljujte me koliko hocete ali od kad su nam vezu preuzeli Hajdarevic i Saban mi smo otisli u pm.

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2019 7:02 pm

Ma kakav je Amar, prema izjavama preko Qurca je stigao i nije mu previse stalo oko ovoga, mozda grijesim, ali tako izgleda.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2019 7:02 pm

nikad_izvini je napisao/la:
ned mar 31, 2019 6:55 pm
Ovo je ekipa koja je izgubila 6 tekmi u nizu, jer su debili, ne znaju bolje, vecina.

Od Amarovih 5 tekmi, imamo nedosudjen cist penal u Bijeljini aka rukomet, imamo crveni karton za golmana Slobode u Tuzli i sada nepostojeci penal u Gabeli. O tome niko ni mukajet. Postalo normalno ?

Al isto tako imamo 4 tekme bez poraza, dva remija i dvije pobjede. Borba za Europu, grcevita.

Dva najbolja igraca, Zec i Mujezinovic. Obojica dosli na zimu.

Imam osjecaj da je nekim forumasima drago sto nismo dobili, a tolerisu se i to dobro.

Jel ovo fks info ?
Jos gore sudijske greske si imao u nizu 5 poraza gdje najmanje 3 utakmice nismo trebali izgubiti..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2019 7:03 pm

Ma zaboli me redom i za amara i za sve ostale..
Nama ovo utiče na zdravlje, raspoloženje.
Ne izbori li se evropa svima im doživotnu tarabu na kapiju postaviti..
Ta bruka se više nikad ne smije ponoviti.
Nikad !
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2019 7:04 pm

Samo ostati treci do kraja i cekati ljeto pa da vidimo remont i kako dalje.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2019 7:04 pm

Elegant je napisao/la:
ned mar 31, 2019 7:04 pm
Samo ostati treci do kraja i cekati ljeto pa da vidimo.
Da se složim i s tobom jednom..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2019 7:05 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned mar 31, 2019 6:46 pm
mali plavisa je napisao/la:
ned mar 31, 2019 6:43 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned mar 31, 2019 6:32 pm
Sreca pa nas granicki prelazi i sela nece nadigravat kad babuka dodje.

Ne mogu dva spora stopera igrati, ne mogu majku mu. Mi jos nismo igrali s Zrinjskim i Sarajevom a bojim se kako ce stoperi izgledati pritiv brzih igraca.

Stana i Bogi sto nije izasao iz ofsajda glavni krivci kod gola.
Realno u prvom pol.se vidjelo da imamo probleme tim utrcavanjem iza ledja i umjesto da skrenemo paznju na poluvremenu i to popravimo, mi nista. Ljudi uvidjeli gdje smo suplji i svi napadi u drugom isli preko nase desne strane.

Jbg steta, mogli smo se malo odvojiti.
Prvo poluvrijeme dobro odradjeno, drugo ocajno, katastrofalno. Ni snage ni volje ni bilo cega.
E nek je do stopera,ostali su vrhunski odigrali ma daaaaj u klinac vise izdvajati pojedince,svi su grozni bili
Ma govorim konkretno za primljeni gol.
A krivi su stoperi za primljeni gol?
 
nikad_izvini
Postovi: 217
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2019 7:07 pm

Okolele je napisao/la:
ned mar 31, 2019 7:02 pm
nikad_izvini je napisao/la:
ned mar 31, 2019 6:55 pm
Ovo je ekipa koja je izgubila 6 tekmi u nizu, jer su debili, ne znaju bolje, vecina.

Od Amarovih 5 tekmi, imamo nedosudjen cist penal u Bijeljini aka rukomet, imamo crveni karton za golmana Slobode u Tuzli i sada nepostojeci penal u Gabeli. O tome niko ni mukajet. Postalo normalno ?

Al isto tako imamo 4 tekme bez poraza, dva remija i dvije pobjede. Borba za Europu, grcevita.

Dva najbolja igraca, Zec i Mujezinovic. Obojica dosli na zimu.

Imam osjecaj da je nekim forumasima drago sto nismo dobili, a tolerisu se i to dobro.

Jel ovo fks info ?
Jos gore sudijske greske si imao u nizu 5 poraza gdje najmanje 3 utakmice nismo trebali izgubiti..
I koliko smo uzeli bodova ? 0 ( nula ), osteceni protiv Krupe, Sirokog - isto penali.

Joliko smo sada uzeli bodova ? 8, a osteceni.

Kontas ?

Da je pocetak lige i da imamo 8 bobe iz 4 tekme, ne bi kmecali.

To sto ljudi misle da se tim mijenja ko na sokeru/fifi je neka druga dimenzija nerealnosti i histericne halucinacije koja ne pomaze, nego odmaze.

Doduse, vidim ima ih dosta sto im je "drago"

Ne pricam ovo zadnje tebi @okolele
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2019 7:08 pm

nikad_izvini je napisao/la:
ned mar 31, 2019 6:55 pm
Ovo je ekipa koja je izgubila 6 tekmi u nizu, jer su debili, ne znaju bolje, vecina.

Od Amarovih 5 tekmi, imamo nedosudjen cist penal u Bijeljini aka rukomet, imamo crveni karton za golmana Slobode u Tuzli i sada nepostojeci penal u Gabeli. O tome niko ni mukajet. Postalo normalno ?

Al isto tako imamo 4 tekme bez poraza, dva remija i dvije pobjede. Borba za Europu, grcevita.

Dva najbolja igraca, Zec i Mujezinovic. Obojica dosli na zimu.

Imam osjecaj da je nekim forumasima drago sto nismo dobili, a tolerisu se i to dobro.

Jel ovo fks info ?
:palacgore:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2019 7:09 pm

vopla je napisao/la:
ned mar 31, 2019 7:01 pm
Veza je po meni najbitni dio ekipe i kad uzmes sredinu terena 80 % si dobio utakmicu..
ja ne pamtim kad smo mi nekoga izdominirali na sredini..
Pljujte me koliko hocete ali od kad su nam vezu preuzeli Hajdarevic i Saban mi smo otisli u pm.

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Svjesno smo usli u nastavak. Zna se da je veza najbitnija, a mi ostali na omladincima. Em sto on variraju em sto su jednodimenzionalni i igraju skupa.

Nije mi se tad svidjalo, ali govorili su pusti, treba proci vrijeme da se vidi, Amar zna.

Mislim sad pricamo o samo jednom aspektunase ekipe koji je los, ali je vrlo bitan, bas bitan.

Ma Evropa mora, i bit ce. Samo ovo ne valja a na ljeto ko zna sta ce biti, ne valja ni da ostane ovako ni da se radi potpuna rekonstrukcija.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2019 7:11 pm

mali plavisa je napisao/la:
ned mar 31, 2019 7:05 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned mar 31, 2019 6:46 pm
mali plavisa je napisao/la:
ned mar 31, 2019 6:43 pm

E nek je do stopera,ostali su vrhunski odigrali ma daaaaj u klinac vise izdvajati pojedince,svi su grozni bili
Ma govorim konkretno za primljeni gol.
A krivi su stoperi za primljeni gol?
Kriv je Srdjan i Bogicevic koji nije izasao i napravio ofsajd.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2019 7:11 pm

storm_raider je napisao/la:
ned mar 31, 2019 6:46 pm
Ma ovo penal nije bio, nije ga dohvatio. Opet nas ostetise. Kako su poceli na jesen, tako su nastavili na proljece. Ja ne znam ni vrijedi li se vise zaliti na ovo i pisati saopstenja. Fuj!!
Što bi rekli Amar sredio sudije protiv Želje.
I dalje sredjuje.
 
fkztsnj
Postovi: 53
Pridružen/a: uto mar 07, 2017 1:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2019 7:12 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned mar 31, 2019 7:03 pm
Ma zaboli me redom i za amara i za sve ostale..
Nama ovo utiče na zdravlje, raspoloženje.
Ne izbori li se evropa svima im doživotnu tarabu na kapiju postaviti..
Ta bruka se više nikad ne smije ponoviti.
Nikad !
17.12.2018. Dan pobjede Željezničara... Otad ni rezultata ni krova, ni generalnog sponzora... Druže je li te stid imalo imati taj potpis idalje?
Željezničar über alles!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2019 7:13 pm

nikad_izvini je napisao/la:
ned mar 31, 2019 7:07 pm
Okolele je napisao/la:
ned mar 31, 2019 7:02 pm
nikad_izvini je napisao/la:
ned mar 31, 2019 6:55 pm
Ovo je ekipa koja je izgubila 6 tekmi u nizu, jer su debili, ne znaju bolje, vecina.

Od Amarovih 5 tekmi, imamo nedosudjen cist penal u Bijeljini aka rukomet, imamo crveni karton za golmana Slobode u Tuzli i sada nepostojeci penal u Gabeli. O tome niko ni mukajet. Postalo normalno ?

Al isto tako imamo 4 tekme bez poraza, dva remija i dvije pobjede. Borba za Europu, grcevita.

Dva najbolja igraca, Zec i Mujezinovic. Obojica dosli na zimu.

Imam osjecaj da je nekim forumasima drago sto nismo dobili, a tolerisu se i to dobro.

Jel ovo fks info ?
Jos gore sudijske greske si imao u nizu 5 poraza gdje najmanje 3 utakmice nismo trebali izgubiti..
I koliko smo uzeli bodova ? 0 ( nula ), osteceni protiv Krupe, Sirokog - isto penali.

Joliko smo sada uzeli bodova ? 8, a osteceni.

Kontas ?

Da je pocetak lige i da imamo 8 bobe iz 4 tekme, ne bi kmecali.

To sto ljudi misle da se tim mijenja ko na sokeru/fifi je neka druga dimenzija nerealnosti i histericne halucinacije koja ne pomaze, nego odmaze.

Doduse, vidim ima ih dosta sto im je "drago"

Ne pricam ovo zadnje tebi @okolele
Jeste ovo je fks info, a takva prica je na drugom portalu, profulo si.
I kakvih 4 meca vec 5 mecava.

Opravdajte sve, zaboli me ali i vi vidite da ne valja. Opravdavanje bivsim nisu nista dobro donijela, nece ni ovim.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3185
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2019 7:14 pm

Nakon meča trener tima s Grbavice Amar Osim istakao je kako njegov tim nije imao kontrolu većim dijelom utakmice, a kako je svemu tome uzrok bio i težak teren.

“Imali smo dobru situaciju gdje smo vodili. GOŠK igra rustikalan fudbal, naravno, bez želje da ih uvrijedim, to je kvalitet u njihovoj igri. Mi nismo imali kontrolu utakmice tokom njenog najvećeg dijela. Uspjeli smo primiti gol bez obzira što ljudi nisu imali opasnih situacija za naš gol. GOŠK je čak imao nešto bolje prilike nakon pogotka za izjednačenje, mi nismo uspjeli da dođemo do gola. Teren je bio težak, ne možete uraditi ono što ste zamislili i to je problem”, rekao je Osim.

Je l' vama ovo jadno s obzirom da znamo da ni na HIBRIDNOM terenu ne igramo ni 5% bolje..daj Amare nismk ovce koliko mislis,fakat nismo..na kraju ces biti ti ako nastavis ovakve izjave nama davati

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 208 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija