Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 27, 2019 9:26 pm

"Aktivni članovi FK Željezničar uštedili su 19 194,86 KM prilikom kupovine u shop FK Željezničar od početka rada shopa 03.jula 2018 godine pa do danas.Svi aktivni članovi imaju popust od 10%."

Jedan podatak koji je vjerovatno svima zanimljiv.
To je da smo za otprilike 9 mjeseci po ovom podatku imali promet 191.940 KM u fan shopu (minus 19 194 KM popusta) je jednako 172 746 KM od aktivnih clanova. Taj broj kad podjelimo na 9 mjeseci do sada koliko je otvoren je otprilike 20 000 KM mjescno prometa u fan shopu.(racunam i neke koji su uzimali u shopu a da nisu clanovi)

E sad kolika je dobit za klub to ne znam ali veoma zanimljiv podatak.Ako je cista dobit oko 8 000 KM mjesecno (ne znam,pretpostavljam dok se sve obaveze plate ) to je otprike 100 milja godisnje zarade od fan shopa.

Mislim da bi mi mogli povecati ovaj segment i kao klub koji ima najvise navijaca u drzavi pomoci klubu da zaradi jos vece cifre.Ima prostora da iskoristimo ovaj potencijal a vidim i ovi iz fan shopa se vise trude u zadnje vrijeme sa boljom ponudom.Novi bar šalovi iz fan shopa cuo sam da su perverzija i kontao sam ovih dana uzeti :D

btw.da se odma ogradim cifre i racunjanje su moja neka individualna procjena u ovo slobodno vrijeme da se ubije ova neka glupa rasprava tako da ne bude da su stvarni podaci..al eto moze se diskutovati i o ovoj temi
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 27, 2019 10:14 pm

Brkoo je napisao/la:
sri mar 27, 2019 6:29 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri mar 27, 2019 5:15 pm
Pa kako će ko i biti kad ni kod nas mladi nisu najbolji.. Šaban i donekle može proći kao kvalitet, ali ni on više nije naš, a opet daleko je od nivoa kakav treba biti da bi bio nosion naše igre. Šta će biti u grčkoj sa njim, Bog zna.. Nadamo se najboljem. Ima gen i predanost radu.
A ovi ostali naši mladi igraju kad igraju, jer moraju..
Eventualno u Osmanoviću možeš pronaći nešto, ali ako nastavi tempom života kojim ide za dvije godine biće veći propuh i od Mujagića i Žere.
Za ove na posudbama ima nešto u njima.. Da li će biti kasno i da li će im išta posudbe pomoći čisto sumnjam..
Nemamo nikakav plan i strategiju za mlade igrace, a da budemo iskreni, nikad poslije rata to i nismo imali. Proizveli smo mnogo dobrih igraca ali najmanje je to do nekog sistema..

Evo sad u kadetima, imamo malog koji je tv u boji za sve nase veznjake iz seniorske ekipe. Oni koji prate op znaju o kome pisem. Ne znam da li su tacni podaci sa tm-a, 15 utakmica lik zabio 15 golova i jos dodao 4 asistencije. Gledao sam par utakmica njegovih i u Zelji i u reprezentaciji, lik ima sut kakav nema niko u nasem seniorskom timu, kad puca slobodnjak neki, to je skoro ko penal, a u duelu bi pojeo i Osmanovica i Hajdarevica i Sabanadzovica.

Umjesto da ovaj momak bude projekat kluba jer je talenat u rangu Gojaka, (cak u nekim segmentima i bolji), da se ulozi u njegov razvoj, da se potpise neki ugovor sa momkom, da mu se da fina platica kojom bi klub pokazao da ozbiljno racuna na njega itd, umjesto toga uvjeren sam da mali placa clanarinu i sve ostalo. I onda cemo se cuditi kad nam neko ovakvog talenta pokupi ispred nosa, a cuo sam da se vec sad brojni klubovi raspituju za njega..
Ma ja vjerujem da će se krenuti i u tom smjeru.
Mi jednostavno kao klub zavisimo od mladih igrača iz našeg OPa, i to nije sramota, 99% klubova u svijetu na isti način "živi".
Ne smijemo se osloniti na to ako je neko talenat pa ako je dijete još i čudom normalno u sredini kakvoj odrasta gdje su djeca tih godina sve osim normalna, pa da je još i predan i radan pa da bi dočekali nekog Amira, Rikija..
Što se tiče tog malog vidio sam par snimaka kad @larss postavi, ali ako je 80% onog što ti pišeš mi smo na konju kroz koju godinu.. Naravno ako pametno se sad već ugradimo i damo malom uslove takve da neće pobjeći već sutra radi nekih popusta i stipendija iz drugog kluba.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 27, 2019 11:07 pm

Southboy je napisao/la:
sri mar 27, 2019 9:26 pm
"Aktivni članovi FK Željezničar uštedili su 19 194,86 KM prilikom kupovine u shop FK Željezničar od početka rada shopa 03.jula 2018 godine pa do danas.Svi aktivni članovi imaju popust od 10%."

Jedan podatak koji je vjerovatno svima zanimljiv.
To je da smo za otprilike 9 mjeseci po ovom podatku imali promet 191.940 KM u fan shopu (minus 19 194 KM popusta) je jednako 172 746 KM od aktivnih clanova. Taj broj kad podjelimo na 9 mjeseci do sada koliko je otvoren je otprilike 20 000 KM mjescno prometa u fan shopu.(racunam i neke koji su uzimali u shopu a da nisu clanovi)

E sad kolika je dobit za klub to ne znam ali veoma zanimljiv podatak.Ako je cista dobit oko 8 000 KM mjesecno (ne znam,pretpostavljam dok se sve obaveze plate ) to je otprike 100 milja godisnje zarade od fan shopa.

Mislim da bi mi mogli povecati ovaj segment i kao klub koji ima najvise navijaca u drzavi pomoci klubu da zaradi jos vece cifre.Ima prostora da iskoristimo ovaj potencijal a vidim i ovi iz fan shopa se vise trude u zadnje vrijeme sa boljom ponudom.Novi bar šalovi iz fan shopa cuo sam da su perverzija i kontao sam ovih dana uzeti :D

btw.da se odma ogradim cifre i racunjanje su moja neka individualna procjena u ovo slobodno vrijeme da se ubije ova neka glupa rasprava tako da ne bude da su stvarni podaci..al eto moze se diskutovati i o ovoj temi
iskreno pozitivno sam iznenadjen ciframa, nisam mislio ni da je blizu toliki promet, mozda je u tu ustedjenu cifru uracunat i novac koji je ustedjen prilikom kupovine sezonskih, a bilo ih je dosta ove sezone
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 28, 2019 12:50 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
sri mar 27, 2019 11:07 pm
Southboy je napisao/la:
sri mar 27, 2019 9:26 pm
"Aktivni članovi FK Željezničar uštedili su 19 194,86 KM prilikom kupovine u shop FK Željezničar od početka rada shopa 03.jula 2018 godine pa do danas.Svi aktivni članovi imaju popust od 10%."

Jedan podatak koji je vjerovatno svima zanimljiv.
To je da smo za otprilike 9 mjeseci po ovom podatku imali promet 191.940 KM u fan shopu (minus 19 194 KM popusta) je jednako 172 746 KM od aktivnih clanova. Taj broj kad podjelimo na 9 mjeseci do sada koliko je otvoren je otprilike 20 000 KM mjescno prometa u fan shopu.(racunam i neke koji su uzimali u shopu a da nisu clanovi)

E sad kolika je dobit za klub to ne znam ali veoma zanimljiv podatak.Ako je cista dobit oko 8 000 KM mjesecno (ne znam,pretpostavljam dok se sve obaveze plate ) to je otprike 100 milja godisnje zarade od fan shopa.

Mislim da bi mi mogli povecati ovaj segment i kao klub koji ima najvise navijaca u drzavi pomoci klubu da zaradi jos vece cifre.Ima prostora da iskoristimo ovaj potencijal a vidim i ovi iz fan shopa se vise trude u zadnje vrijeme sa boljom ponudom.Novi bar šalovi iz fan shopa cuo sam da su perverzija i kontao sam ovih dana uzeti :D

btw.da se odma ogradim cifre i racunjanje su moja neka individualna procjena u ovo slobodno vrijeme da se ubije ova neka glupa rasprava tako da ne bude da su stvarni podaci..al eto moze se diskutovati i o ovoj temi
iskreno pozitivno sam iznenadjen ciframa, nisam mislio ni da je blizu toliki promet, mozda je u tu ustedjenu cifru uracunat i novac koji je ustedjen prilikom kupovine sezonskih, a bilo ih je dosta ove sezone
Nevjerujem da su sezonske ukljucene, jer to je odjel za clanstvo i poseban dio sistema i kompjuter.Nema nikakvog racuna nego vec na njima pise da je uracunat PDV u cijenu.
Ja mislim i pretpostavljam da su ovo podaci iz kase fan shopa odnosno kompjuter (softver)jer na svaku prodaju kucaju fiskalni racun i kada sam ja kupovao dres fino na racunu pise 10% popusta.Takodje kad sam kupovao majicu i jos neke stvari za black friday mislim da je bilo 20% isto tako fino je bilo na racunu uracunat popust.I zato mislim da imaju opciju na tom programu da saberu koliko su imali popusta i prodaje do sad pa ja mislim da je to taj podatak da su ga izlistali samo i objavili.
Opet kazem mislim da je cifra tacna i istinita samo moze bit da sam ja fulio u prepostavci da od 20 milja mjesecno ja sam stavio da klubu ide 8 milja.E sad moze teoretski i vise i manje za klub...to necemo vjerovatno znati al mozemo nagadjati (ja prvi kao laik).
Ja samo ocekujem od ovih polunovinara exluzivni naslov ovih dana:"Znate li koliko je FK Željeznicar hiljada zaradio od fan shopa?" :zid:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 28, 2019 1:02 am

LeBlue je napisao/la:
sri mar 27, 2019 8:34 pm
LARSSON je napisao/la:
sri mar 27, 2019 5:12 pm
LeBlue je napisao/la:
sri mar 27, 2019 4:53 pm
Fakt da nemamo igraca u u21 reprezentaciji evo vec drugi ciklus govori dovoljno koliko smo napravili. Primjera radi kad je Amar bio zadnji put imao si Kvesica, Colica, Viscu, Zolotica (na klupi), i Sipovica koji je ponikao kod nas.
Topolovic, Galić, Mulahusejnović igrali kod nas, Sabanadzovic, Hajdarevic, prije toga Memija, Hadziahmetovic, Osmankovic, Gojak, Beganović,
Ne znam sta ta imena znace. Ali opet ja ponavljam da mi 2 ciklusa nemamo igraca u u21 reprezentaciji a da igra neku bitnu ulogu. Evo:
Galic, nije nas igrac niti je nesto igrao za u21 reprezentaciju.
Mulahusejnovic ne igra za nas a igra za u21
Sabanadzovic, igra za nas i igra za u21. Realno ima kvalitet da bude u prvih 11.
Memija, poceo kao kapiten pa postao rezerva umjesto Todorovica. Pustili ga po principu daj sta das.
Hadziahmetovic, realno top kvalitet, ali bitne utakmice za u21 reprezentaciju igrao ili trebao da igra kad nas je vec napustio.
Osmankovic, totalno ne bitan igrac za u21.
Gojak, davni dana nas napustio.
Beganovic, jednu utakmicu protiv Svicarske gdje aposlutno nije nista pokazao.
Sipovic kada je poceo igrati otisao davno prije toga od nas
Visca dok je bio kod nas odigrao 2 utakmice
Zolotic vise nije igrao nego sto je igrao
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 28, 2019 7:50 am

LARSSON je napisao/la:
čet mar 28, 2019 1:02 am
LeBlue je napisao/la:
sri mar 27, 2019 8:34 pm
LARSSON je napisao/la:
sri mar 27, 2019 5:12 pm


Topolovic, Galić, Mulahusejnović igrali kod nas, Sabanadzovic, Hajdarevic, prije toga Memija, Hadziahmetovic, Osmankovic, Gojak, Beganović,
Ne znam sta ta imena znace. Ali opet ja ponavljam da mi 2 ciklusa nemamo igraca u u21 reprezentaciji a da igra neku bitnu ulogu. Evo:
Galic, nije nas igrac niti je nesto igrao za u21 reprezentaciju.
Mulahusejnovic ne igra za nas a igra za u21
Sabanadzovic, igra za nas i igra za u21. Realno ima kvalitet da bude u prvih 11.
Memija, poceo kao kapiten pa postao rezerva umjesto Todorovica. Pustili ga po principu daj sta das.
Hadziahmetovic, realno top kvalitet, ali bitne utakmice za u21 reprezentaciju igrao ili trebao da igra kad nas je vec napustio.
Osmankovic, totalno ne bitan igrac za u21.
Gojak, davni dana nas napustio.
Beganovic, jednu utakmicu protiv Svicarske gdje aposlutno nije nista pokazao.
Sipovic kada je poceo igrati otisao davno prije toga od nas
Visca dok je bio kod nas odigrao 2 utakmice
Zolotic vise nije igrao nego sto je igrao
Visca uz Djurica bio najbolji igrac te generacije, dok su Kvesic i Colic bili standardni. To su 3 igraca. Mi to trenutno nemamo.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 28, 2019 8:25 am

Šerbo je priključen stručnom štabu najviše iz razloga što Mulaosmanović zbog obaveza u kadetskoj reprezentaciji često nije na raspolaganju.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 28, 2019 9:08 am

Nije mi simpatican ali mi je drago sto se strucni stab pojacao, ima on dovoljno znanja i iskustva da ga mozemo nazvati pojacanjem, taman se kalio u Celiku.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18962
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 28, 2019 11:04 am

Ucestvujemo opet na SBF
Željezničar ante portas !
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 28, 2019 11:22 am

AsharaK je napisao/la:
čet mar 28, 2019 11:04 am
Ucestvujemo opet na SBF
jel nam to ucesce ikad ista donijelo?
1921-1987-2007
 
Avatar
mula
Postovi: 934
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 28, 2019 11:36 am

Šta je sa onim što je pisao za AS group? Ima li šta od toga?
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 28, 2019 12:06 pm

blueboy je napisao/la:
uto mar 26, 2019 7:05 pm
Što se tiče grijača sad sam pričao sa jednim članom stručnog štaba koji kaže da je preskupo paljenje grijača i da je pitanje hoće li se ikad upaliti. E sad se postavlja pitanje odgovornosti, što smo ulagali i radili teren ako ga nećemo koristiti u punom kapacitetu kad je potrebno.

Druga stvar nevezano za stanje terena, Sipović je prije dva dana svim ženama koje čiste na stadionu (oko 10 njih) podijelio po 50 KM. Nije to neko bogatstvo, ali bitan je gest. Svaka čast momčino!
Boga mi 50KM dobro dodje svima nama, stvarno za pohvalu, svaka cast
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18962
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 28, 2019 12:28 pm

bistrikboy je napisao/la:
čet mar 28, 2019 11:22 am
AsharaK je napisao/la:
čet mar 28, 2019 11:04 am
Ucestvujemo opet na SBF
jel nam to ucesce ikad ista donijelo?
Mozda neki sitni sponzor i to je to, ne vjerujem da je nekad nesto krupnije bilo. Bio je prosle godine onaj iz Australije, al se sve zataskalo.
Željezničar ante portas !
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 28, 2019 12:33 pm

Koga birga za SBF, ekonomiju kluba, sponzore, dalju izgradnju, hrpu betona, mi se bavimo football-om, na ljeto ce Amar klikerima da plati ekipu za novu sezonu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2654
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 28, 2019 12:53 pm

Elegant je napisao/la:
čet mar 28, 2019 12:33 pm
Koga birga za SBF, ekonomiju kluba, sponzore, dalju izgradnju, hrpu betona, mi se bavimo football-om, na ljeto ce Amar klikerima da plati ekipu za novu sezonu.
Admini, može li se nešto uraditi kako ovakve i slične postove više ne bismo gledali/čitali? Čak i kad se razvije neka normalna komunikacija, pojave se ovakvi ili slični i odvedu diskusiju u drugom pravcu. Ovo je zlonamjerno pisanje, ovo je pisanje protiv Željezničara.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Zeljeznicar1921
Postovi: 71
Pridružen/a: pon mar 18, 2019 4:27 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 28, 2019 1:43 pm

fcz je napisao/la:
sri mar 27, 2019 4:04 am
Plava Porodica je napisao/la:
sri mar 27, 2019 2:40 am
Ma yebeš stručnost ili nestručnost..
Danas me baš "izbilo iz cipela" kad sam vidio slike šta rade levati.. Što neko reče ko da mi po glavi lopata.
Boli me ba kita što savez ne interesuje hoće li ovo ostaviti posljedice po teren, nego što naši ni na koji način nisu reagovali pa lakše malo haveri niste ga vi platili.. A usput ti isti nas u tandemu sa džokolom yebu oko para, dozvola..
Fuj.
Bas tako lepi. Moj je deda radio Grbavici, stari na njoj provede zivot, mene je zarazio... I ja sad kao mirno da gledam dok je lopataju. Ma mrs ba svi!
Nek odjebe svak ko nije dosao dati 100% za Zeljeznicar!!!
Ova trenutna uprava i jest platila nije predhodna ona je kupila samo... ako vec vucete ta jezik ali uskoro izlazi sve pa ce dobronamjernim sve jasno biti!!
 
Zeljeznicar1921
Postovi: 71
Pridružen/a: pon mar 18, 2019 4:27 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 28, 2019 1:44 pm

Racional87 je napisao/la:
sri mar 27, 2019 8:31 am
Sad će nova Uprava to sve riješiti :rofl1: :rofl1: Hem ćemo biti pravi FUTBOL KLAB, hem ide stadion ko u Totenhema. Živi bili pa vidjeli :rofl:

Nek' nam je Bog na pomoći :kafa:
U rupu misu malii u rupu ne izlszi
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 28, 2019 1:47 pm

Joj Pesto Pesto
 
Zeljeznicar1921
Postovi: 71
Pridružen/a: pon mar 18, 2019 4:27 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 28, 2019 1:49 pm

Masinovodja je napisao/la:
sri mar 27, 2019 4:08 pm
Brkoo je napisao/la:
sri mar 27, 2019 2:57 pm
Masinovodja je napisao/la:
sri mar 27, 2019 2:14 pm


Cuj ovog tjeraca onih koji su nam i omogucili da se ponovo osjecamo ponosno,da to sto je nase nesto i vrijedi i da na nesto lici.Ono je bilo vrijeme nadanja da cemo napookon izaci iz okvira ove zabokrecine,ali takvi kao ti su nas vratili na vrijeme da se vise nemamo cemu ni nadati.Sjecam se prije da nije moglo proci sat vremena da ne udjem na forum,da vidim sta ima,a sad ako udjem u 7 dana jednom,evo glava.Vidim po pisanju da je i kod ostalih tako,tako da je sve jasno.
A tebi nemamo sta zamjerit,uzivaj i hvala.
Da bi izasli iz okvira ove zabokrecine svi segmenti kluba moraju biti na vrhunskom nivou, apsolutno svi, a ne neki da budu vrhunski a neki da budu dno dna..

Omogucili nam da se osjecamo ponosno zbog stadiona-DA
Omogucili nam da se osjecamo jadno zbog sportskih rezultata i dovodjenja onoliko govana(igraca koji nemaju ni kvalitet ni karakter)-DA

Da li bi nastavili po starom(da su ostali) sto se tice sportskog dijela-DA, sekunde jedne nista ne bi promijenili, nastavili bi da srljaju u propast.

Nisu se udostojili pojaviti na skupstini kluba i zbog toga okanite se vise patetike i stalnog vracanja u proslost, vratite se u sadasnjost.

Ako ova nova uprava ne bude radila kako treba i u interesu kluba prvi cu ja biti protiv njih. Tako treba uvijek da bude, da gledamo kakvu korist mogu uraditi za klub jer je to jedino bitno a ne da ko pojedini navijamo za neku upravu ili ljude iz tih uprava..
O kojem jadu ti pricas u sportskom dijelu?Ko ti to moze garantovati da ces nesto osvojiti,a uz to raditi stvari koje su 100000 puta vaznije po klub od pisljive titule.Eto najtrofejniji smo i sta sad? Na kraju krajeva osvojili smo kup i par puta ostali bez srece i to je to,a jedinim jadom se moze smatrati ova prva polusezona,jer se previse negative i gluposti skupilo bez ikakvog razloga.
Vidjecemo ko ce se ovim rezultatima bivse strukture pribliziti i u pola,a ja i 90% navijaca znamo da se to nece desiti ubrzo...
Ti i koliko navijaca? Super su napravili vrh sve kupili nista platili!! Sve sto su posudili uzeli nazad.. 225.000 KM mjesecno plata tima ne da smo trebali setet nego ne znam ubijat a mi svi znamo kakvi smo!! Teren su kupili a racuni dolaze sada!! A nema veze platit ce se samo mi nemoj te pricu oni su to znali kko ce platiti...
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 28, 2019 1:53 pm

Zeljeznicar1921 je napisao/la:
Masinovodja je napisao/la:
sri mar 27, 2019 4:08 pm
Brkoo je napisao/la:
sri mar 27, 2019 2:57 pm
Da bi izasli iz okvira ove zabokrecine svi segmenti kluba moraju biti na vrhunskom nivou, apsolutno svi, a ne neki da budu vrhunski a neki da budu dno dna..

Omogucili nam da se osjecamo ponosno zbog stadiona-DA
Omogucili nam da se osjecamo jadno zbog sportskih rezultata i dovodjenja onoliko govana(igraca koji nemaju ni kvalitet ni karakter)-DA

Da li bi nastavili po starom(da su ostali) sto se tice sportskog dijela-DA, sekunde jedne nista ne bi promijenili, nastavili bi da srljaju u propast.

Nisu se udostojili pojaviti na skupstini kluba i zbog toga okanite se vise patetike i stalnog vracanja u proslost, vratite se u sadasnjost.

Ako ova nova uprava ne bude radila kako treba i u interesu kluba prvi cu ja biti protiv njih. Tako treba uvijek da bude, da gledamo kakvu korist mogu uraditi za klub jer je to jedino bitno a ne da ko pojedini navijamo za neku upravu ili ljude iz tih uprava..
O kojem jadu ti pricas u sportskom dijelu?Ko ti to moze garantovati da ces nesto osvojiti,a uz to raditi stvari koje su 100000 puta vaznije po klub od pisljive titule.Eto najtrofejniji smo i sta sad? Na kraju krajeva osvojili smo kup i par puta ostali bez srece i to je to,a jedinim jadom se moze smatrati ova prva polusezona,jer se previse negative i gluposti skupilo bez ikakvog razloga.
Vidjecemo ko ce se ovim rezultatima bivse strukture pribliziti i u pola,a ja i 90% navijaca znamo da se to nece desiti ubrzo...
Ti i koliko navijaca? Super su napravili vrh sve kupili nista platili!! Sve sto su posudili uzeli nazad.. 225.000 KM mjesecno plata tima ne da smo trebali setet nego ne znam ubijat a mi svi znamo kakvi smo!! Teren su kupili a racuni dolaze sada!! A nema veze platit ce se samo mi nemoj te pricu oni su to znali kko ce platiti...
Vi ste bolji, odmah se to vidi samo ovi misketovci nece da priznaju.
Ko nas je kleo, nije dangubio.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 183 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija