Moderator/ica: storm_raider

 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 7:13 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
uto mar 19, 2019 5:25 pm
gavran je napisao/la:
uto mar 19, 2019 5:21 pm
jovanmaksimovic je napisao/la:
uto mar 19, 2019 5:13 pm
https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=1519365

evo zvijezda trazi da im se prizna titula iz 1946.... hajduku zvanicno priznata... ostalim ne znam tacno... dokle smo mi sa ovim procesom?
Mislim da nismo nista poduzeli
ma bravo! sta radi klub? neka poduzme napokon nesto!!!!

u srbiji doduse postoji problem da je bilo i prvenstvo vojvodine gdje je spartak uzeo prvo mjesto pa kad bi tamo priznali zvijezdi tu titulu, nezvanicno bi se odrekli vojvodine kao dijela srbije...

a kod nas i kod ostalih republika je situacija cista oko toga...
Nek Vojvodina i Zvezda odigraju majstoricu za sampiona i rijesen problem, pa ja
5. - 7. Okt 1992.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 7:34 pm

Redovno se pojavi ovako jedan pun informacija, platnih listi i slicnog. Unese malo nemira, popije ban i tako u krug
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 7:35 pm

Malo sam se igrao sa wikipediom i napravio neku stranicu za omladinsku školu, trenutno je tu sastav U-19 i U-17 tima, neke titule i par sezona, što imam od podataka. Ako ima neko više nek se javi u pp da uredim, a ako neko hoće da pomogne isto da se javi, da damo bilo kakav doprinos. :D
Izgled i šabloni su korišteni sa naše wikipedije, pa ako ima onog ko je uređivao naš tim hvala mu i neka se ne naljuti. :D

https://bs.wikipedia.org/wiki/Omladinsk ... eljezničar
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 7:53 pm

LARSSON je napisao/la:
uto mar 19, 2019 7:35 pm
Malo sam se igrao sa wikipediom i napravio neku stranicu za omladinsku školu, trenutno je tu sastav U-19 i U-17 tima, neke titule i par sezona, što imam od podataka. Ako ima neko više nek se javi u pp da uredim, a ako neko hoće da pomogne isto da se javi, da damo bilo kakav doprinos. :D
Izgled i šabloni su korišteni sa naše wikipedije, pa ako ima onog ko je uređivao naš tim hvala mu i neka se ne naljuti. :D

https://bs.wikipedia.org/wiki/Omladinsk ... eljezničar
Bravo :pljesak: :zeljeznicar1:
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
urbanzeljeznicar
Postovi: 83
Pridružen/a: uto dec 18, 2018 12:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 8:45 pm

Cestitam nasem clanu Skupstine Elvisu Huremovicu na novom zaposlenju, on nam je novi marketing menadzer.
 
Mala Plava
Postovi: 22
Pridružen/a: pet sep 07, 2018 8:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 8:57 pm

Ima li neko voljan da mi se javi u pp kad nadje vremena? Samo da mi pojasni nesto. Nista strasno ali da se ne blamiram ovdje 😬
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 9:25 pm

barbarez je napisao/la:
uto mar 19, 2019 3:47 pm
Zeljeznicar1921 je napisao/la:
uto mar 19, 2019 3:26 pm
CURVA je napisao/la:
uto mar 19, 2019 3:18 pm


Moze brate evo neka citav forum isprati sta god ti predlozis ?znaci odjavljujem se sa foruma trajno ma sta god
Evo ako ista ozbiljnije bude od sponzorstva malog nekog ja cu se skinut gol i trcat na utakmici samo reci ti do kad treba cekat sa se to nesto desi!!Ako ne budem to uradio poslat cu Vam i ime i prezime i i sliku i sve i blokirajte me i stavite ko opomenu da sam kreten i sl... a ako ne bude ti isto da uradis? I daj rok do kojeg je to eto ti daj rok!! Ista ozbiljnije od sponzorskog ugovora 10k
Nije ti on od neke suplje. Evo prvi je najavljivao ovog Vijetnamca,cak ni pitari nisu znali za to. Tako da vidjecemo sta ce biti... da se @gavran tako lako kladio,imao bi gologuzi naslovnica,vise nego Stanija...
Jeste,samo je on rekao da ih je Vjetnamac kupio od Tana i da će ulagati,a on ih ustvari dobio na pokeru protiv Tana...na riveru ih osvojio
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 10:03 pm

Sam investitor kao milijarder nista ne znaci. Tako da to prepadanje Vijetnamcem nista ne znaci.
Na trzistu je dosta jacih firmi od Megamixa, mislim na distributere i uvoznike.
Ali je Misimovic uradio dosta stvari uz mnogo stvari, cak mozda i vise od Tana. Nismo napravili kamp ali smo za to sredili stadion i on je skoro pa funkcionalan za generisanje novih prihoda koji ce itekako pomoci klubu u buducnosti.
U klubu je bio u drugacijoj ulozi od Tana, on nije investitor nego predsjednik, clan skupstine sta je sve bio. Klubu je sluzio kao servis posudjivanja novca, svoje znanje je ulozio za formiranje administracije koja je fenemonelaan posao radola, uredenje kluba itd. Bez ikakve ambicije da sebi neku dobit iz transfera, Evrope koja je veca od njegove pozajmice pripise.


Pitari su privukli tog Vijetnamca od jednom dijele dzaba karte, savez prvi put nama ubaca brojku od brojaca njima od oka divlje nabija tu posjetu, ne bi li njega privoljeli da ulozi sredstva.
Tan je bio milijarder pa su godinama nama i Zrinskom u ledja gledali.
Tako da ni As Group ne znaci nista, ako ne budu ambiciozni. Nadam se da cemo imati koristi od njih.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 10:06 pm

Ubi nas ovaj tempo srijeda-subota :D
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 10:23 pm

Nisam se rodio niti odrastao u tvojoj blizini ali zavoljeh te ludo i neprolazno, i za tu ljubav pravog objasnjenja i definicije nemam. Da je tako pokazuje ceznja za Dolinom kada dugo nisam tu, pokazuje i to da kada sam na svom starom mjestu na tribini onda osjecam da pripadam bas tu i da se tu nalazi nesto sto je moje.

U tome i jeste tvoja velicina jer si dom i klub onih koji nisu probrani i jednaki po ovome ili onome, tebi pripadaju oni koji se zaljubise na prvi pogled u tvoje i moje i tvoje plave boje. Ti si u srcima ljudi koji ne zele biti dio onih drugih koji tebi ni nalik nisu, onih drugih koji su nazor stvoreni samo da bi probrani imali u sta gledati, ne voljeti to nesto i nositi u srcu nego gledati i zanimati se. Sva ljepota u tebi je jer primas u krilo i znanca i neznaca, i bliskog i dalekog, upravo onog koji te zavolio tako snazno i bez trunke interesa da ces ostati u njegovom srcu sve dok ono kuca.

Bilo je boljih i manje boljih vremena, smjenjivale su se generacije stotinu ljeta, ali ti ostajes da prkosis vremenu i da te iznova i iznova zavoli bezbroj klinaca na identican nacin i istim onim zarom kao svi prije njih.

19.03.1996. - Dan reintegracije Grbavice


slika

slika
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 10:25 pm

mirsad94 je napisao/la:
uto mar 19, 2019 10:23 pm
Nisam se rodio niti odrastao u tvojoj blizini ali zavoljeh te ludo i neprolazno, i za tu ljubav pravog objasnjenja i definicije nemam. Da je tako pokazuje ceznja za Dolinom kada dugo nisam tu, pokazuje i to da kada sam na svom starom mjestu na tribini onda osjecam da pripadam bas tu i da se tu nalazi nesto sto je moje.

U tome i jeste tvoja velicina jer si dom i klub onih koji nisu probrani i jednaki po ovome ili onome, tebi pripadaju oni koji se zaljubise na prvi pogled u tvoje i moje i tvoje plave boje. Ti si u srcima ljudi koji ne zele biti dio onih drugih koji tebi ni nalik nisu, onih drugih koji su nazor stvoreni samo da bi probrani imali u sta gledati, ne voljeti to nesto i nositi u srcu nego gledati i zanimati se. Sva ljepota u tebi je jer primas u krilo i znanca i neznaca, i bliskog i dalekog, upravo onog koji te zavolio tako snazno i bez trunke interesa da ces ostati u njegovom srcu sve dok ono kuca.

Bilo je boljih i manje boljih vremena, smjenjivale su se generacije stotinu ljeta, ali ti ostajes da prkosis vremenu i da te iznova i iznova zavoli bezbroj klinaca na identican nacin i istim onim zarom kao svi prije njih.

19.03.1996. - Dan reintegracije Grbavice


slika

slika
:klanjase2: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 10:58 pm

Bravo @mirsade, u Seharu!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 20, 2019 12:24 am

slika

Vidi kera jes se uvalio.
Doduse zajednicko im je sto su svi obezbijedili egzistenciju.
 
ublehas
Postovi: 1015
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 20, 2019 9:10 am

A.M. Željo je napisao/la:
uto mar 19, 2019 6:26 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
uto mar 19, 2019 5:54 pm
A.M. Željo je napisao/la:
uto mar 19, 2019 5:42 pm
Poštovani,ne znam pravi razlog,ali titula iz 1964. godine nije nam priznata. Hrvatski nogometni savez je Hajduku priznao tu titulu,Crvena Zvezda je uputila dopis FSS da im se također prizna titula iz te godine. Ako FSS prizna Zvezdi tu titulu,ne vidim razlog da i našem Želji,F/NSBIH ne prizna istu,zasluženo osvojenu u tadašnjoj Republičkoj ligi. Unaprijed hvala i svako dobro. MI SMO ŽELJINI,ŽELJO JE NAŠ! Ovaj mail sam ja poslao na adresu kluba u januaru 2017.
Zamjeni 6 i 4.
Ma klosari su u savezu, znate koga drzi..
Nikako ne znam kako "ulazu" u Grbavicu a toaleti na Kosevu nisu renovirani ima dva mjeseca..
Treba opet pokušati. Ništa nas ne košta. Treba im svake godine slati zahtjev. Ne bi bilo loše kontaktirati hajduk pa vidjeti na šta su se oni pozivali kada su tražili da se prizna ova titula.

I mislim da smo odbijenicu od nekakve komisije iz saveza dobili za to.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 20, 2019 12:16 pm

Nego ko ide na Sparse veceras :D
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 20, 2019 1:32 pm

Minjore je napisao/la:
sri mar 20, 2019 12:16 pm
Nego ko ide na Sparse veceras :D
Tifosi ili kako im se vec ona grupa zove
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 20, 2019 1:56 pm

Nije tema. Ali što olimpik naruži podveležce ovim zadnjim dopisom. :klanjase2: :doktor: :placeodsmijeha:
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 20, 2019 2:03 pm

Raptor44 je napisao/la:
uto mar 19, 2019 4:56 pm
slika
Ne valja ovo ništa! Požutila trava! Fuj, stidite se!
:DD:

SAMO ŽELJO!

:zeljeznicar1:
 
ublehas
Postovi: 1015
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 20, 2019 3:02 pm

AdmirA je napisao/la:
sri mar 20, 2019 1:56 pm
Nije tema. Ali što olimpik naruži podveležce ovim zadnjim dopisom. :klanjase2: :doktor: :placeodsmijeha:
Neka su vala. Velež se sve više ponaša kao pitari.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 20, 2019 4:04 pm

Ibro gdje god ode tu su i kuknjava, plakanje, kmecanje i patetika.
Navijao sam za njih ali su postali fuj, bas kao pitari, nadam se da ce ih Zajko i kompanija ohladiti za vikend.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 36 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija