Moderator/ica: storm_raider

 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 1:14 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
čet mar 14, 2019 7:43 pm
kvalitet je napisao/la:
čet mar 14, 2019 6:51 pm
Ma može se i Ermin veoma brzo dovesti u red za našu ligu. Ovdje je Wagner, koji pri kraju karijere skoro i da nije trčao, pravio razliku. Taman ga kroz ovu polusezonu dovedemo u red i da na evropskim tekmama bude fit 100%. Ljudi dragi, pa nije naša liga engleski Premiership. Već nam je ovako nespreman donio tri boda, a vjerujem da će odlučiti još neke utakmice i da će mu se minutaža povećavati. I nikad on meni ne bi igrao krilo. Radije 4 4 2 (iako Amar to sigurno neće igrati) s Krpom i njim naprijed. Frajer ima njuh za gol kao malo ko. Treba to iskoristiti.
Ti si upravo jedan od onih navijaca za koje sam rekao da su izgubili sposobnost vrednovanja igraca.Zasto?

Pa zato sto kao mjerilo stavljas Wagnera i njemu slicne i kazes,mogli su oni kod njih,sto ne moze i ovaj kod nas? Kad cemo se dozvati pameti i postaviti standardne visoko? Bez visokih standarda i ciljeva,nema ni rada prema istima.Ja necu da gledam polovnjaka koji svojom fizickom spremom pri dolasku u klub pokazuje koliko postuje isti.Necu polovnjaka koji ne moze igrati u nekakvim Sindjelicima,ali je kod nas ultra-mega-giga zvijezda.Necu polovnjaka koji je obisao pola Evrope,svugdje igrao po 3 mjeseca(sto jasno pokazuje da nesto nije uredu s tim covjekom) itd itd.

KAKO VAM VISE NIJE JASNO DA TO GODINAMA RADIMO I DA NIGDJE NE IDEMO S TIM?KAKO NE VIDITE DA SMO SVE LOSIJI I LOSIJI IZ GODINE U GODINU UMJESTO DA NAPREDUJEMO?


Hocu jasan sistem stvaranja tima,a to je:
1.Dovoditi ljude koji su PROFESIONALCI od glave do pete.Bolje jedan koji je takav i koji ce imati platu 20hiljada,ako treba,nego 5 polovnjaka,koji ce vrlo brzo svojim nekvalitetom i neprofesionalnoscu(s kakvom se precesto susrecemo u zadnje vrijeme u nasem klubu) "zaraziti" i mlade igrace koji su u 1.timu;
2.Stvoriti jasan sistem i prepoznatljiv stil igre,kakav je Zeljo oduvijek imao.Krenuvsi od OPa;
3.Imati jasnu transfer politiku sto znaci u svako vrijeme znati ko su najbitnije karike kluba,ko bi od njih mogao ici i ciljano mu traziti zamjenu vec od starta sezone.Ne dovoditi igrace kao na vasaru,sto se do sada,cinilo.

Odavno vec pricam i pisem...Jedini spas za nas klub,ali bukvalno jedini(osim ako ne padne s Marsa neko pa ulozi 20mil u nas klub) je da ulozimo sva nasa sredstva u 2-3 kvalitetna igraca(da se ne placa 15 bezveznjakovica),koji ce imati evropsku platu i koji ce svojim kvalitetom,karakterom,radnim navikama i znanjem sta znaci biti profesionalac,u pravom smislu te rijeci,doprinijeti napretku naseg kluba!Takve igrace okruziti nasim najtalentovanijim mladicima ili drugim talentovanim momcima koji bi se nasli u nasoj drzavi i konacno krenuti u pravilan rad i razvoj ZASUKANIH rukava.Ne traziti INSTANT uspjehe i titule!

Ne moze me niko ubijediti da vec od "sutra" ne bi mogli krenuti sa realizacijom ovog plana ciji bi najtezi dio bio identifikovati onu dvojicu-trojicu koja ce imati sve ono.Medjutim i to bi se valjda rijesilo kad kazes da si ih spreman platiti kako treba i kakvu ce ulogu imati.

Ko ne vidi ovo sve napisano kao spas,slobodno mogu reci da nemate nikakvu viziju i da sve gledate u stilu odmah sad,na cijem konceptu nam je i zasnovana kompletna drzava,a vas mentalitet bazdaren tako.
U ovom ima istine. Atmosfera i raspoloženje u klubu dolazi od ovih stvari. Treba gradit pobjedničke timove, a to mogu samo sa igračima koji su željni napretka u karijeri. Polovnjaci su skoro svi igrači, ali se mogu razdvojiti na one profesionalce koji žele ići dalje i oni koji su zadovoljni bilo čime i daj šta daš.

Krpa je primjer profesionalca, željan je truda, radi na sebi i bori se i zbog kluba u kojem je i zbog nekog transfera.
Drugi primjeri su oni koji su zapušteni, kao stariji Zec. Igrač sebi ne smije to dopustiti, pa makar radio i na baušteli, ali mora biti spreman.

Od onih koji su zeljni napretka, mozes sve ocekivati pozitivno, a od ovih drugih sve samo negativno. Nedostatak rada na fizickoj spremi nadoknadjuju spletkama, ulizivanjem i sl.

Potpisujem napisano.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 1:19 pm

CURVA je napisao/la:
uto mar 19, 2019 12:56 pm
mula je napisao/la:
uto mar 19, 2019 12:35 pm
cikazubo je napisao/la:
uto mar 19, 2019 10:47 am


Kako mislis preuzima, da li kao generalni sponzor, investiranje ili ?
Šta god da bude biće dobro, ako je istina
znas da kod mene nema fule braca :rofl: :rofl:
:rofl: :rofl:
Ti se izgleda ugledao na Gavrana :D
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 1:25 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
uto mar 19, 2019 9:47 am
storm_raider je napisao/la:
uto mar 19, 2019 9:33 am
Umjesto sto ste se raspisali (pojedini) o Upravama i slicnim prolaznim fenomenima u nasem Zelji, mogli smo malo o Ljepotici sa Grbavice, posebno na danasnji dan.

19.03.1996. - Dan reintegracije Grbavice

slika

slika

slika

slika

Nijedan klub na svijetu nema ovo sto mi imamo... i koliko god da Grbavicu gledam, ne mogu je se nagledati!
A onda Željin stadion gledam, vidim ponos tvoj!
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 1:29 pm

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 2:15 pm

phpBB [video]
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 2:26 pm

CURVA je napisao/la:
uto mar 19, 2019 2:20 pm
Zeljo je napisao/la:
uto mar 19, 2019 1:19 pm
CURVA je napisao/la:
uto mar 19, 2019 12:56 pm

znas da kod mene nema fule braca :rofl: :rofl:
:rofl: :rofl:
Ti se izgleda ugledao na Gavrana :D
nema ono se jednom radja :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: necu Vas izraditi uci ce ova firma :palacgore:
Bogami obradovo bi me pravo
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 2:36 pm

AmH79 je napisao/la:
uto mar 19, 2019 12:23 pm
Unaprijed se izvinjavam za malo duzi post. Imam veliku potrebu da ovdje iznesem moj stav o Zelji, upravama i ovom forumu.

Prije par dana sam imao priliku da razgovaram i sa starim i sa novim prvim ljudima uprave. I jedni i drugi imaju i prednosti i mane. I jedne i druge povezuje ljubav prema Zelji. Nemam osnova da sumnjam u dobre namjere danasnje strukture a smatram da je stara struktura dokazala i dobre namjere i puno sposobnosti da se iste realizuju.

Necu ulaziti u politikantstvo i price o KK, klanovima, jednoumlju, drzavnim udarima, nedokazanim lopovlucima itd.

Zasto?
Zato sto nista od onoga sto se je desilo ni ja ni bilo ko drugi ne moze vise promijeniti.
Zato sto nemam dokaze, cak ni jake indicije za bilo kakve malverzacije koje se trenutno desavaju. Da imam, regovao bih svim silama.
Zato sto se mi kao narod rado zalijepimo za kojekakve mitove pa ne znamo popustiti.
I zato sto volim Zelju a to znaci da imam obavezu i odgovornost da dam doprinos dobroj atmosferi oko Zelje.

Ovdje se neke stvari previse olako napisu i objave. Bez razmisljanja sta to moze prouzrokovati.
Znam ja, svako ima pravo na misljenje.

Ali, pravo na misljenje znaci i da imas odgovornost za posljedice koje iznosenje misljenja nosi sa sobom.

Prebrzo jedni druge optuzujemo. Prebrzo iznosimo neprovjerene informacije. Prebrzo iznosimo i provjerene informacije koje objavom mogu naciniti stetu.

Ovo sto mi prolazimo, mnogi klubovi na svijetu su prosli prije nas. Ovo je proces sazrijevanja i aklimatizacije na neke nove uslove. Nas Zeljo je par decenija igrao u nekom drugom svijetu u odnosu na danasnji. Danas igra u svijetu koji je drugaciji od skoro cijelog ostatka svijeta. Ne moze ljudi preko noci. Ni rezultat, ni stadion, ni kultura navijanja, ni pare, nista.

Jedini nacin je da svako se svoje strane doprinese koliko moze. Skupstina se bira ove godine. Ukljucite se ili ukljucite ljude za koje smatrate da mogu pomoci.
I prestanite se medjusobno prepucavati, napadati, provocirati itd.
Dzaba sebi zagorcavate zivot, bacate energiju u besmislice i kvarite ionako krhku atmosferu oko Zelje.

Nije mi namjera da uvrijedim bilo koga. VTZ!
I nije tako dug post, koliko si pametnog rekao.
U našem društvu generalno je mnogo ljudi koji pričaju, a malo rade. Toga pogotovo ima oko stvari kao što je fudbal. I ove ima forumaša koji ništa u životu nisu uspjeli pa pametuju i sl. Nažalost takva nam je struktura, ne samo navijača nego i stanovništva. Svi moramo krenuti od sebe, uredit isvoj život i onda dati doprinos društvu, počev od haustora u kome živimo do kluba koji volimo i naravno države.

Stara uprava je mnogo uradili time što je radila transparetno i što nikada nije iznevjerila navijače, a navijači su bili konstruktivni. Akcija za stolicu je bila način kako treba raditi. Svi smo dobili zahvalnicu u sanduče za to. Onda se počne javljati povjerenje...pa nastade istočna tribina. Stara uprava je bila odlična, i jasan primjer kako treba nastaviti. Mi svi moramo čuvati ono što imamo. Nekoliko stranica ranije čitat kako kao fol Stevanović ovo ono. Pa čovjek je poginuo na nekoliko utakmica i neki mu vraćaju na način da omalovažavaju njegov doprinos. Neka se samo sjete utakmice protiv Čelika i znat će koliko su pogriješili. Moramo biti više pozitivini i cijeniti naše igrače. Moramo pogledati sebe i reći da ono što damo sitno za kartu nam ne daje za pravo da budemo treneri i da određujemo ko je dobar ko nije. Možemo dati ocjenu utakmice, ko je kako odigrao..argumentovano, ali 5, 10 KM nam ne daje za pravo da nekoga blatimo.

Osim je tu, igrači su tu i naši su. Najbolji na svijetu. Osim, ako ništa zbog Ivice, treba da ga nosamo kao malo vode na dlanu. Da ne spominjem ćupove koje je donio na Grbavicu. Tražiti transparentan rad, dokazane i uspješne ljude u upravi je naša obaveza, pored one da budemo članovi i da bodrimo naš klub.
Ja nikada nisam izašao sa stadiona, a da nisam pokupi sve smeće koje sam donio sa sobom (novine na kojima sam sjedio, košpe ako sam jeo stavljao sam ih u list papira pa ponio...iza mene ne bi trebala čistačica na stadionu) . Baš protiv Zvijezde sada sam vidio koliko je onih papira ostalo..vjetar raznosi na sve strane...ako padne kiša...sve se raspadne..ko će to očistiti...Niti jednu akciju nisam propusti, da pomognem i budem konstruktivan...i treba svi da krenemo od sebe. Ono što imamo, klub i stadion sa toliko historije i ponosa ima malo ko u regiji i svijetu. Na nama je ono što imamo da čuvamo i da pomognemo onoliko koliko možemo.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u uto mar 19, 2019 2:48 pm, ukupno mijenjano 3 puta.
 
MATORI
Postovi: 1140
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 2:37 pm

mula je napisao/la:
uto mar 19, 2019 2:26 pm
CURVA je napisao/la:
uto mar 19, 2019 2:20 pm
Zeljo je napisao/la:
uto mar 19, 2019 1:19 pm


:rofl: :rofl:
Ti se izgleda ugledao na Gavrana :D
nema ono se jednom radja :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: necu Vas izraditi uci ce ova firma :palacgore:
Bogami obradovo bi me pravo
I mene bi vala - ako uđu kao generalni ili makar zlatni sponzor.
Ako je obično sponzorstvo, onda nije vala neka pljačka, jer i firme koje su za "AS" grupu "piljare" su sponzori.
U svakom slučaju je dobro - da je bogdo više ovakvih vijesti!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 2:39 pm

slika
 
Zeljeznicar1921
Postovi: 71
Pridružen/a: pon mar 18, 2019 4:27 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 3:00 pm

CURVA je napisao/la:
uto mar 19, 2019 2:20 pm
Zeljo je napisao/la:
uto mar 19, 2019 1:19 pm
CURVA je napisao/la:
uto mar 19, 2019 12:56 pm

znas da kod mene nema fule braca :rofl: :rofl:
:rofl: :rofl:
Ti se izgleda ugledao na Gavrana :D
nema ono se jednom radja :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: necu Vas izraditi uci ce ova firma :palacgore:
Shuplja nista od toga nema. Iako bude bit ce klasicni sponzorski ugovor nista vise od toga NIJE ISTINA
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 3:12 pm

Ja se nadam da ce oni uci da investiraju. Nek pokazu da su ozbiljni i nek nam naprave trening kamp kao sto je Vardarov(kostao 4 miliona eura sa svim popratnim sadrzajima, stavit cu kasnije link pa pogledajte kako to izgleda) a onda od transfera nek se ugradjuju u procente i kroz period od npr. xy godina profitirali bi i mi i oni. Moze se napraviti fakat odlicna prica u kojoj bi i nas klub profitirao kao i oni ali je pitanje samo koliko su oni ozbiljni..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Zeljeznicar1921
Postovi: 71
Pridružen/a: pon mar 18, 2019 4:27 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 3:15 pm

Moze slazem se samo reci... ako bude nesto ozbiljnije od sponzorskog ugovora sta god hoces reci...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 3:22 pm

Pa nije poenta foruma da se neko odjavi trajno valjda. Kladite se u nesto drugo, recimo u Macho sladoled.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 3:25 pm

Rat insajdera može početi!
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Zeljeznicar1921
Postovi: 71
Pridružen/a: pon mar 18, 2019 4:27 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 3:26 pm

CURVA je napisao/la:
uto mar 19, 2019 3:18 pm
Zeljeznicar1921 je napisao/la:
uto mar 19, 2019 3:15 pm
Moze slazem se samo reci... ako bude nesto ozbiljnije od sponzorskog ugovora sta god hoces reci...
Moze brate evo neka citav forum isprati sta god ti predlozis ?znaci odjavljujem se sa foruma trajno ma sta god
Evo ako ista ozbiljnije bude od sponzorstva malog nekog ja cu se skinut gol i trcat na utakmici samo reci ti do kad treba cekat sa se to nesto desi!!Ako ne budem to uradio poslat cu Vam i ime i prezime i i sliku i sve i blokirajte me i stavite ko opomenu da sam kreten i sl... a ako ne bude ti isto da uradis? I daj rok do kojeg je to eto ti daj rok!! Ista ozbiljnije od sponzorskog ugovora 10k
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 3:27 pm

De ti nama prvo u pp posalji za plate i ono ato si pisao
 
Zeljeznicar1921
Postovi: 71
Pridružen/a: pon mar 18, 2019 4:27 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 3:30 pm

MrkiMedo je napisao/la:
uto mar 19, 2019 3:27 pm
De ti nama prvo u pp posalji za plate i ono ato si pisao
Ko mi se javio napisao sam i proslijedio dio samo... ne smijem i necu sve. Stariji sam ja slabo baratam sa ovim dzidzama da se ne zaj.. nek ti potvrde da sam poslao
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 3:35 pm

Lahko je ljeti trčati go
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 3:36 pm

Zeljeznicar1921 je napisao/la:
uto mar 19, 2019 3:30 pm
MrkiMedo je napisao/la:
uto mar 19, 2019 3:27 pm
De ti nama prvo u pp posalji za plate i ono ato si pisao
Ko mi se javio napisao sam i proslijedio dio samo... ne smijem i necu sve. Stariji sam ja slabo baratam sa ovim dzidzama da se ne zaj.. nek ti potvrde da sam poslao
Eto javio sam se i ja :D
 
Zeljeznicar1921
Postovi: 71
Pridružen/a: pon mar 18, 2019 4:27 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 19, 2019 3:39 pm

CURVA je napisao/la:
uto mar 19, 2019 3:33 pm
Zeljeznicar1921 je napisao/la:
uto mar 19, 2019 3:26 pm
CURVA je napisao/la:
uto mar 19, 2019 3:18 pm


Moze brate evo neka citav forum isprati sta god ti predlozis ?znaci odjavljujem se sa foruma trajno ma sta god
Evo ako ista ozbiljnije bude od sponzorstva malog nekog ja cu se skinut gol i trcat na utakmici samo reci ti do kad treba cekat sa se to nesto desi!!Ako ne budem to uradio poslat cu Vam i ime i prezime i i sliku i sve i blokirajte me i stavite ko opomenu da sam kreten i sl... a ako ne bude ti isto da uradis? I daj rok do kojeg je to eto ti daj rok!! Ista ozbiljnije od sponzorskog ugovora 10k
Nemoj samo ces bezveze gol trcati :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: dogovoriti cemo se na forumu pred svima eto neka nam oni odrede kaznu :placeodsmijeha:
brate od prvog dana na ovom forumu ja isto prozivljavam ismijavali me pa su se ti isti usutili ali nema veze istrpiti cu ja i tebe :placeodsmijeha: a ulazak je vjerovatno na ljeto
Ne ismijavam te ja imas ti pokoju informaciju ali ne kompletnu i skroz tacnu.... nek odrede sta god odrede ja sam za eto do septembra ako se sta desi... do kad god ti kazes... trenutno stanje govori da bi ti mogao gol trcat

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 309 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija