Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2019 10:37 pm

MrkiMedo je napisao/la:
ned mar 17, 2019 10:35 pm
[
Bosanac1993 je napisao/la:
ned mar 17, 2019 10:29 pm
Guvo je napisao/la:
ned mar 17, 2019 6:45 pm
Gledaj ba terena kako je zut je li moguce ovo? Pa ovi nece moci okreciti ono sto je prosla uprav anapravila
Davno se o tome pricalo i najavljivalo da ce infrastruktura i hrpe betona propadati. Najbolnije je danas bilo pogledati reklame na jugu onako prazne bez sponzorskih bilborda a dosli su i najavljeni kao ljudi koji dovode i obecavaju nam kule i gradove.

Ovaj teren ce kroz dvije godine biti teren poput Bilinog Polja ,koji se sminka samo da izdrzi jednu utakmicu reprezentacije..ali necu previse o tome jer ce biti da izazivam nemir ali mi je isto zao sto se stanje ne dize na visi obecani nivo.
nema potrebe za ovim pisanjem. Prije desetak dana je neko objasnio da ce se to desiti jer je bio zimski period, snijeg, minusi i ostalo. Uskoro ce se vratiti u najnormalnije stanje

Post editovan!
Da hoce Bogdom niko sretniji od mene. Pozdrav
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2019 10:38 pm

3500 navijaca za ovakvu igru i nije toliko loše.
Kad jug poce skandirati Stanicu lik se sje.bao,ne zna gdje goni, ocito to nije ocekivao od juga.
Ovakvog igrom necemo dobiti Goska.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2019 10:40 pm

Teren zbog snijega moze dobiti malo zuckastu boju, ali se mora redovno odrzavati da bi se to sredilo. Volio bih kada bi se covjek zaduzen za teren javio i pojasnio, znam da cita i pise ovdje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2019 10:44 pm

I fakat kakve veze ima Zeljo sa Sparsima??? Razglas nam je loš. Vode na jugu u wc nema .
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2019 10:45 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
ned mar 17, 2019 10:38 pm
3500 navijaca za ovakvu igru i nije toliko loše.
Kad jug poce skandirati Stanicu lik se sje.bao,ne zna gdje goni, ocito to nije ocekivao od juga.
Ovakvog igrom necemo dobiti Goska.
Na onoj njivi nece biti igre svakako. Bice izbij nabij, pa ko bude imao vise srece osvojit ce tri boda.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2019 10:46 pm

Igra loša, tačnije katastrofalna. Rezultatom sam prezadovoljan i moram biti s obzirom na ovako lošu igru. Ni jedan igrač danas ne odskače i ne izdvaja se od ostalih. Blijeda partija, ali ipak tri boda. Može se reći da nam se vratilo ono iz Bijeljine. Bravo za Jug! Smrad je dobro i prošao, ali baš mi je drago da smo ga postavili tamo gdje mu je mjesto i pokazali mu koliko ga mrzimo. Pogotovo mi je drago što je Jug to uradio, jer je smrad bio u dobrim odnosima sa Manijacima i baš se sjebao i iznenadio kad su mu počeli skandirati. Pa nisi keru valjda očekivao ovacije? :lol:
I sad fakat, nevezano za sve to što je bilo sa Stanićem, realno gledano... Baš sam ga pratio i u prvom poluvremenu 95% onoga što je uradio je bilo pogrešno. Žao mi samo što nisam brojao koliko je pogrešnih lopti dao... U drugom poluvremenu se malo popravio, ali opet Stevanović 100 puta više doprinosi na terenu...  Siniša vraćaj se i što manje žutih kartona dobijaj.
Dalje, ne znam šta neki pričaju za posjetu. Bilo je 3 i po hiljade. Ne znam šta ste više očekivali? Za mene je ovo sasvim okej posjeta, kad uzmeš u obzir protivnika i našu igru koja će otjerati i ovo malo navijača...
Dobro je pa ide reprezentativna pauza. Taman nek se raja opet zaželi utakmica, pobjedimo Goška i u dobroj atmosferi dočekamo derbi, naravno uz rasprodatu Grbavicu. I još nešto, prevara od igrača Damir Sadiković nikako ne smije biti na klupi prije Osmanovića! Nadati se da će biti dobro, u Europu ne sumnjam, moramo poraditi na realizaciji i prije svega stvaranju šansi da bi imao šta realizirati, ali i na šutevima iz daljine. Fakat treba reći igračima da će gol biti priznat i ako ga daš izvan šesnaesterca. Ali moraju se vježbati ti šutevi jer ono što ponekad ošutaju uglavnom ode sedam metara pored gola ili tri metra iznad gola...

I s merakom jednom:
STANIĆU SRĐANE NAPUŠI SE KURČINE! :guz:
Još jednom, bravo Jug! Naravno i ostalim koji su kera pozdravili. :)

DUDLAJ GA KERU! :guz:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2019 10:47 pm

Leon vam je objasnjavao u par postova da je tu čovjek zbog lične promocije, mnogi se pitaju kakve veze imamo sa Sparsima ili sa onom njegovom opremom, al eto šuti, dobro je, samo nek ne puca.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2019 10:48 pm

storm_raider je napisao/la:
ned mar 17, 2019 10:40 pm
Teren zbog snijega moze dobiti malo zuckastu boju, ali se mora redovno odrzavati da bi se to sredilo. Volio bih kada bi se covjek zaduzen za teren javio i pojasnio, znam da cita i pise ovdje.
Storme ne treba biti toliki genijalac i strucnjak da zahtijevamo kvalitet znajuci koliko smo i sta platili ,stvoreni su preduslovi da se trava odrzava i odrzavala se..a sta vidimo danas,iz dana u dan sve losije stanje sa travom. Usminkat ce se ona i bit ce tepih u maju i to sve stoji ali dugorocno strada teren. To ti je isto da kupis auto sa full opremom a zapadnes u snijegu a ne koristis 4x4 pogon. Pa koji vrag imas najbolju travulju na Balkanu i uslove ako ih neces koristiti u punom kapacitetu , jer ne ulazes u odrzavanje koje ce kao takvo istrositi dugovjecnost terena. Pa ce na kraju biti Misimovic ubleha , javiti ce se opet federalna da pise o grcima i neregularnostima tendera i da je trava neka nizerazredna i da je sve lose uradjeno. A u principu samo je do odrzavanja i ulaganja. Pa nekad nam je zeleniji bio pomocni nego danasnji hibridni teren,pustite pricusu,u maju je i kod mene u dvoristu tepih kad pokosis ali se ne radi o tome.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2019 10:52 pm

Ne znam @Bosanac, pisem ono sto znam, mislim da bi do kraja marta moglo biti zelenije. Tu je covjek koji zna vise od svih nas, nadam se da ce se javiti, necu da nagadjam.

Izgleda da je Inter poslao ponudu za Dzeku, oko 15 miliona eura.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
jug21
Postovi: 32
Pridružen/a: sri jan 23, 2019 7:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2019 10:53 pm

storm_raider je napisao/la:
ned mar 17, 2019 10:40 pm
Teren zbog snijega moze dobiti malo zuckastu boju, ali se mora redovno odrzavati da bi se to sredilo. Volio bih kada bi se covjek zaduzen za teren javio i pojasnio, znam da cita i pise ovdje.
Ne znam stvarno sta vam je cudno,pogledajte isti teren u Koprivnici ili Zapresicu,isti hibridni teren,do repke je top,mislim i sad je,nego bice jos zeleniji
Najljepša drogo ovoga svijeta
Tvoj sam ovisnik
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2019 10:56 pm

Ljudi dragi za teren vam moram reci da treba puno vise para da bi vazda bio zelen. Na svim velikim stadionima imaju ono nazovi vjestacko sunce ( lampe postavljene na pokretnu konstrukciju) koje se pali tokom hladnih mjeseci. Mi za to nemamo i moramo cekati prirodni ciklus vegetacije. A na kraju krajeva da ovi nasi indijanci znaju igrati niko se trave i boje ne bi ni sjetio.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2019 10:58 pm

Ja sam mislio da ce kada se postavi trava, manekenima biti lakse igrati, ali klinac... trava samo otkri koliko ne znaju.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Cane
Postovi: 154
Pridružen/a: sri jun 20, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2019 11:07 pm

Jug je danas bio igrac utakmice, ostali manekeni nisu bas zreli za vece rezultate.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2019 11:15 pm

Cane je napisao/la:
ned mar 17, 2019 11:07 pm
Jug je danas bio igrac utakmice, ostali manekeni nisu bas zreli za vece rezultate.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Ovo veceras nisu bili manekeni, iskreno trudili su se koliko su mogli, vidjelo se da žele, ovo je njihovo klasicno ne znanje i makanj kvaliteta.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2019 11:17 pm

Staniću Srđane napuši se kurčine!
Bravo za jug, oduševili su me nakon dosta vremena. Fudbala nije bilo, tako da se nema šta komentarisati. Iz utakmice u utakmicu slabije igramo, ali skupili smo bodove. Dobro je što ide pauza, valjda bude malo bolje nakon pauze.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2019 11:18 pm

Prvo, hvala Misimoviću na svemu, ali nije osigurao baš sve najbolje uvjete za održavanje. Pored nekih sitnih stvari, nedostaju i oni ogromni paneli, lampe, šta već koji se koriste u vrijeme kad nema puno sunčeve svjetlosti. Zato je trava žućkasta i isto bi bilo da je ostao Misimović. Jedino se na ovo može nanijeti zelenkasta boja da bi trava izgledala prirodnije, ali to je bacanje para. Bitnije je da je teren savršeno ravan i da je drenaža vrhunska, a koja je nijansa zelene u pitanju, uopće nije bitno. Opusti se, s terenom nemamo problema, imamo s drugim stvarima.

Loša igra fakat. Krila su nam užasna. Krpić i Sinan danas bezveze. Baš smo loši prema naprijed. Nema se šta analizirati. Šteta što onaj Ermin nema snage za više, nevjerovatno je koliko unese nečeg pozitivnog kad uđe, vidi se kvalitet. Samo ću dva igrača spomenuti još. Srđan je na momente odigrao čak i ok, ali ga je ubilo i zviždanje i navijanje juga kasnije, vidjelo se to. Mislim, neka je, podržavam, ali fakat se moglo vidjeti da je sheban. Stari ultras... Za Dadu se ne slažem s većinom. Meni se on baš sviđa kao igrač. Unese neku mirnoću, a još i ima fin šut (ovo je posebno bitno jer niko drugi nema to). Njegov slobodnjak sam ja s istoka vidio u golu. Može on valjati itekako, a ne sumnjam da će ga Amar iskoristiti. Treba dodati i to da ni on nije 100% fit.

Da je samo izgurati do kraja sezone i osigurati Evropu. A onda čistilište, nadam se, jer ovo što mi imamo je nedovoljno za išta ozbiljnije.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2019 11:23 pm

Kad je to Jug skandirao? ima li neki isječak da s merakom pogledam :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2019 11:27 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned mar 17, 2019 11:23 pm
Kad je to Jug skandirao? ima li neki isječak da s merakom pogledam :D
Početkom drugog poluvremena. A dosta raje sa sjevera mu je zviždalo pri skoro svakom kontaktu s loptom.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2019 11:29 pm

Eto ima video, mada je snimljeno već kad se završavalo skandiranje... Bilo je bolje uživo :D http://sportske.ba/fudbaler-zeljeznicar ... -grbavici/
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2019 11:30 pm

@Lars, kome od pitara prijeti suspenzija za derbi?
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 233 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija