samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 13, 2019 11:09 am

Ljudi vide da Siniša ne zna ubaciti loptu iz auta. A ne vidite da li je ima kome ubaciti? Pa ja sam baš protiv Slobode vidio da ama baš nikome nema baciti loptu, kretnja igrača nikakva, svi pokriveni. Što je najgore niko niti se trudi da se otkrije, niti nekome pada na pamet da se nudi i da priđe. Svaki put je morao loptu baciti Krpiću... I godinama je kod nas tako, kretnja igrača nikakva. Bekovi tu nisu ništa krivi. Siniša je najbolji naš igrač u ovoj prokletoj sezoni. Nazad rijetko kad da je napravio grešku, u napadu mnogo korisniji nego što je bio, dosta asistencija... I baš je napredovao od onog kad je tek došao. Samo što to neko neće da prizna. Šta vi hoćete više od beka? Da daje 10 golova po sezoni? Smiješno, vidjeli bi vi da Siniša onda nije produžio ugovor. Kladim se da bi lutali sa igračima kao onda poslije Kvesića sa lijevim bekovima jer bi teško mogli naći zamjenu za Stevanovića tj. igrača koji je nazad beton, koji će napraviti jednu grešku u dvije utakmice, koji je ovoliko borben i koji je itekako koristan u napadu.
Da mi bar imamo 11 igrača kao što je on... Ali eto imaćete priliku da uživate u bravurama legende Željezničara, velikog Srđana Stanića. E tad ćete vidjeti šta je nama Siniša i šta smo mi bez njega.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!

Srđan Stanić persona non grata!

Zeljo
Kontakt:

sri mar 13, 2019 11:15 am

Plava Porodica je napisao/la:
sri mar 13, 2019 10:17 am
Zeljo je napisao/la:
sri mar 13, 2019 7:58 am
sri mar 13, 2019 7:40 am
Ako mi ko nađe tačan aut koji je siniša izveo i da je ostala lopta u našem podjedu u tuzli idemo u kafanu na moj račun majke mi eto..
Sto samo u Tuzli? Pa mi nismo normalan aut izveli ima dvije sezone, tj. Sinisa
Ma znam.. To mi općenito najviše ide na živac evo sezonama.. Mene sitnice više nerviraju nego kolosalne greške jer se one dese..
Ali ove sitnice ne popraviti godinama me al baš izlude.
Ono u tuzli je bio magistarski, prekucavanje samog sebe, imao je 25 auta na svojoj strani i svaki put izgubljena lopta.
Slazem se, ali nije on jedini, Pavic nije nista bolji. Ne znam kako na treningu nekad ekipa ne vjezba izvesti aut, bar da mozemo zadržati loptu poslije.
Pa jedan Liverpool ima trenera koji je samo zaduzen za aut...
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

ublehas
Kontakt:

sri mar 13, 2019 11:18 am

Leon_Professional je napisao/la:
sri mar 13, 2019 10:27 am
mirzza je napisao/la:
sri mar 13, 2019 9:50 am
Ako mi ko nađe tačan aut koji je siniša izveo i da je ostala lopta u našem podjedu u tuzli idemo u kafanu na moj račun majke mi eto..
Ja kad sam govorio da Sinisa nije za Zelju, napadan sam. Decko se borio pa malo pauzirao pa se opet sada bori, u napadu svaku tridesetu nesto uradi a u odbrani je tu i tamo, vec odavno nema onih njegovih prepoznatljivih klizecih.
Mi od ljeta moramo traziti boljeg desnog beka, ali daleko od toga da nam je Sinisa Stevanovic najveci problem u ekipi...
Sinisa je najbolji asistent ekipe pa ti vidi za to svaku trinestu da odigra dobro.
Nazad odlican svaku.

Sad odjednom nam fale njegovi klizeci a prije se pricalo kako je klizeci uzrok losem postavljanju i sto mu je igrac prije pobjegao. :zid:

Igrao je Rodin, igrao je Dani, igrao je Stana desnog beka i ista stvar se desavala, a ista je stvar i na lijevoj strani. Ne znam kako moze biti kriv igrac koji ubacuje loptu ako nema kome ubaciti loptu. Da nije malo do kretanja ovih na terenu??
Mi već godinama ne izvodimo aute kako treba. Skoro svaki se sporo izvede i dopušta se protivnicima da se postave. Iskreno mislim da je u veći problem do postavljanja naših igrača kod auta nego kod samog izvođenja istog. Onaj lik što je na Skupštini govorio o visinskim pripremama je poslao mail stručnom štabu još kada je Edis bio u kojem mu između ostalog "prigovara" izvođenje auta.
Što se tiče Siniše, on je jedan od naša tri najbolja igrača, jedan od tri naša najborbenija igrača i sigurno jedan od ti najbolja beka lige. Slažem se da to ne znači da je on nešto extra dobar, ali siguno znači da ćemo teško dovesti boljeg. Konstantniji je od većine naših igrača.

Amar927
Kontakt:

sri mar 13, 2019 11:34 am

Samo da je izboriti Evropu ...gledam sad na ljeto se mogu dovesti finih igraca iz nase lige kojima isticu ugovori:Dujakovic,Peco,Adzem,Kvesic,Vidovic(Slaven Belupo),Pezer,Jakovljevic,Filipovic...za iducu sezonu mislim da cemo biti konkurenti za titulu

vopla
Kontakt:

sri mar 13, 2019 11:51 am

evo dobijam provjerenu inf, Zeljo tokom reprezentativne pauze u Vitkovicima utakmica sa Azotom prijateljska..

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

mirzza
Kontakt:

sri mar 13, 2019 11:55 am

mirzza je napisao/la:
Ja kad sam govorio da Sinisa nije za Zelju, napadan sam. Decko se borio pa malo pauzirao pa se opet sada bori, u napadu svaku tridesetu nesto uradi a u odbrani je tu i tamo, vec odavno nema onih njegovih prepoznatljivih klizecih.
Mi od ljeta moramo traziti boljeg desnog beka, ali daleko od toga da nam je Sinisa Stevanovic najveci problem u ekipi...
Sinisa je najbolji asistent ekipe pa ti vidi za to svaku trinestu da odigra dobro.
Nazad odlican svaku.

Sad odjednom nam fale njegovi klizeci a prije se pricalo kako je klizeci uzrok losem postavljanju i sto mu je igrac prije pobjegao. :zid:

Igrao je Rodin, igrao je Dani, igrao je Stana desnog beka i ista stvar se desavala, a ista je stvar i na lijevoj strani. Ne znam kako moze biti kriv igrac koji ubacuje loptu ako nema kome ubaciti loptu. Da nije malo do kretanja ovih na terenu??
Debeli dezerter je bio najbolji asistent sa 7 asistencija, koliko sam ja upoznat u ovoj sezoni.
Sinisa ove sezone ima vise asistencija zbog Krpica, a u protekle 4 je imao ubacivanje samo za Lendric ana prvoj utakmici.
Da, nekad je radio klizece, a danas ne moze ni stici da uleti klizeci.
Nazad ga nema na mapi, protiv Mladosti smo primili gol, protiv Radnika opet ga nije bilo na svoj mjestu kada je bio taj nesporazum.
Jednostavno ode u napad i nazad kasni jer je spor.

Leon_Professional
Kontakt:

sri mar 13, 2019 12:06 pm

mirzza je napisao/la:
mirzza je napisao/la:

Nazad odlican svaku.

Debeli dezerter je bio najbolji asistent sa 7 asistencija, koliko sam ja upoznat u ovoj sezoni.
Sinisa ove sezone ima vise asistencija zbog Krpica, a u protekle 4 je imao ubacivanje samo za Lendric ana prvoj utakmici.
Nazad ga nema na mapi, protiv Mladosti smo primili gol, protiv Radnika opet ga nije bilo na svoj mjestu kada je bio taj nesporazum.
Debeli dezerter nije u ekipi sada. Tako da je Sinisa najbolji asistent ekipe.

S tobom u dalju raspravu ne treba ulaziti jer ti je argunemt da zbog Krpica ima vise asistencija. Klasicno omalovazavanje necijeg ucinka. Da, do Krpica je, nije do njega.
Koga ne moze stici? Daj mi napisi gdje je on zajebao i primili smo gol.
Ne mogu da vjerujem da za rad svog guranja jer ti se licno Sinisa ne svidja pricas nebuloze. On kriv sto je Veca izbio loptu lose? On kriv jer je bio nas napad po desnoj strani pa Bogi izgubio loptu gdje je ne smije gubiti? Ti mi nadji beka koji bi se vratio protiv Mladosti i sprijecio kontru. Molim te eto.

Trezite hljeba preko pogace.
Prvo pojma nema, dobar samo nazad. Frajer se popravi, trenutno najbolji asistent ekipe. Ma jok, to je zbog nekog drugog, nije do njeg.
Pa onda mu se sad i necije druge greske guraju.
Stvarno ne znam. Evo stvarno ne znam. Da ima boljih u ligi, nema. Da mi mozemo dovesti Carvajala, ne mozemo.
Ako ga ne volis, nemoj bit neposten. Eto toliko.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Kontakt:

sri mar 13, 2019 12:14 pm

mirzza je napisao/la:
mirzza je napisao/la:

Nazad odlican svaku.

Šta li si ti gledao...
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!

Srđan Stanić persona non grata!

Leon_Professional
Kontakt:

sri mar 13, 2019 12:16 pm

ublehas je napisao/la:
sri mar 13, 2019 11:18 am
mirzza je napisao/la:

Nazad odlican svaku.

Mi već godinama ne izvodimo aute kako treba. Skoro svaki se sporo izvede i dopušta se protivnicima da se postave. Iskreno mislim da je u veći problem do postavljanja naših igrača kod auta nego kod samog izvođenja istog. Onaj lik što je na Skupštini govorio o visinskim pripremama je poslao mail stručnom štabu još kada je Edis bio u kojem mu između ostalog "prigovara" izvođenje auta.
Što se tiče Siniše, on je jedan od naša tri najbolja igrača, jedan od tri naša najborbenija igrača i sigurno jedan od ti najbolja beka lige. Slažem se da to ne znači da je on nešto extra dobar, ali siguno znači da ćemo teško dovesti boljeg. Konstantniji je od većine naših igrača.
Ma bas to. Ko god je bek i ko god izvodi aut isto je.
Ne krecu se. Odmaraju se tad ili jednostavno nemaju osjecaj da treba se otkriti.

@SamoPlavo, bravo. :palacgore:

Usput da se nadovezem @Mirzi. Ja bih volio da se uvodi neki mladji igrac jer Sinisi je 30 mislim, treba mu vec traziti zamjenu i razmisljati o tome. Da ne bi bilo kao sto rece @SamoPlavo, da lutamo kao lijevo poslije Kvese.
Mislio sam da je to Aldin, ali eto ne dobi priliku poslase ga na posudbu. Vidjet cemo sta ce mu to donijeti.
Onaj mali iz Mladosti se pominje kao dobar igrac a ima 18. Nije los ni na Grbavici bio, mi dali golove kad je on izasao. Samo problem je ugovor, ali mislim da se s Musijom moze dogovoriti, neki procenat, nesto nesto, jer iz Mladosti tesko moze otici za nesto ozbiljniji novac.

Eto to su neka dva igraca koja bi volio vidjeti kao desne bekove, na kojima se moze graditi buducnost i nesto ocekivati.

P.S. Usput, malo sam se raspitao za ove nase u Igmanu. Ovo je iskljucivo stav mog prijatelja : Ceman katastrofa. Zeric dobar za 1. ligu, Aldin ima nesto najbolji je od njih, ide dosta naprijed, ima po njemu potencijal da napreduje, eh sad da li ce napredovati...
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

ublehas
Kontakt:

sri mar 13, 2019 1:05 pm

Činjenica je da je Siniši vrh naša liga ili neki osrednji klub u Srbiji, ali i kao takav je kdo nas među najboljim bekovima lige. Kao što sam napisao, mi teško da možemo dovesti boljeg. Da smo Bogdo na svim pozicijama pokriveni sa igračima kao što je Siniša, sada bi mi bježali konama. Druga je stvar što kod nas u ligi skoro da nema ozbiljnog fudbalera. Sve što valja ode poslije jedne sezone.

blueboy
Kontakt:

sri mar 13, 2019 1:27 pm

mirzza je napisao/la:
Stručni štab nije zadovoljan sa bekovima, ni sa Stevanovićem ni sa Pavićem i u tom smjeru će se ići u ljetnom prijelaznom roku. Čak štaviše, i dalje vjeruju da će se Egzistencija spremiti i dovesti u red, pa njega vide kao jedno od rješenja, što meni opet diže pritisak na 300.
Zadnja izmjena: blueboy, dana/u sri mar 13, 2019 1:30 pm, ukupno mijenjano 2 puta.

Charlie Sheen
Kontakt:

sri mar 13, 2019 1:28 pm

ublehas je napisao/la:
sri mar 13, 2019 1:05 pm
Činjenica je da je Siniši vrh naša liga ili neki osrednji klub u Srbiji, ali i kao takav je kdo nas među najboljim bekovima lige. Kao što sam napisao, mi teško da možemo dovesti boljeg. Da smo Bogdo na svim pozicijama pokriveni sa igračima kao što je Siniša, sada bi mi bježali konama. Druga je stvar što kod nas u ligi skoro da nema ozbiljnog fudbalera. Sve što valja ode poslije jedne sezone.
Istog sam razmisljanja, kod nas igrac koji zna primiti loptu da mu se ne odbije metar pravi razliku o sutu da ne pricam, mi nemamo igraca koji je zna raspaliti po golu van sesnest, tacno se zapitam jel moguce da oni od fudbala zive.
Mi beka ko Sinisa necemo imati zadugo a boga mi ne znam i u ligi cijeloj imal boljeg beka.

mirzza
Kontakt:

sri mar 13, 2019 1:37 pm

blueboy je napisao/la:
sri mar 13, 2019 1:27 pm
mirzza je napisao/la:
Stručni štab nije zadovoljan sa bekovima, ni sa Stevanovićem ni sa Pavićem i u tom smjeru će se ići u ljetnom prijelaznom roku. Čak štaviše, i dalje vjeruju da će se Egzistencija spremiti i dovesti u red, pa njega vide kao jedno od rješenja, što meni opet diže pritisak na 300.
Odlicno ako je tako, Pavic je nazad veoma los a Sinisa naprijed. Od njih dva bi se mogao napraviti solidan bek. Ultras nije rjesenje, on je rjesenje za zamjenu. Nadam se da ce mali Aldin odigrati u Igmanu pa da ga forsiramo kao Benju.
Utakmicu sa Mladosti sam gledao pored jednog bivseg prvotimca, sampiona iz 98, koji za Sinisu imao misljenje kao i ja, mozda cak i gore. Ali naravno sta zna struka i bivsi igraci...

tm87alem
Kontakt:

sri mar 13, 2019 2:03 pm

Našoj ekipi treba samopouzdanja, a mi ćemo im ga već podići sa ovakvim pisanjem, zasigurno, a znamo da mnogi čitaju forum(e)! To ko je bolji ili lošiji ostavljam struci, ali naravno da kao bolesnici Želje, imamo pravo na svoje mišljenje. Ne bih kritikovao Sinu, jer on svoje (ne)znanje nadoknađuje borbenošću, da je Bogdo više takvih u ekipi! Šta mislite hoće li Amar staviti Stanu u nedjelju? Možda pripremi kakvo iznenađenje? Žao mi je ako je istina za Dženu, time samo sebe strovaljuje i smanjuje šanse da postane profi fudbaler i da ode iz ove kukuruz - blato lige! Vremena za popravak ima, ali bojim se da je navike teško mijenjati! Gdje se uhvati tih baš zečeva! Sjetite se Amara u ranijim mandatima. Odigra mu protiv Borca igrač za 10, a on ga na tribine slijedeću! Pita on - pa šefe, što me nema ni među 18? Kaže Amar - idi pitaj svoje pajdaše i konobara iz kafane (pa kaže koje). I naravno, i tu tekmu bez njega dobijemo glat, da on vidi da nije nezamjenjiv i da se tako ne smije ponašati igrač Želje! Samo ne znam je li to sad moguće zbog (ne)kvaliteta, ali zbog tih mladića koji kucaju na vrata prvog tima, ne smije jedan prvotimac, junior, davati istim negativan primjer! Znam, reći ćete, pa ima ih i u mnogo jačim ligama od ove sa takvim ili sličnim navikama, ali su oni klasa, a ti si još zelen i dijete i trebaš mnogo pure pojesti da bi nešto napravio. Bilo je toga ranije i u repki kod kockara Bake. Recimo, igramo sa francuzima na lavoru i kaže meni jaran - jesi li kupio karte? Kažem da jesam, a on meni, džaba si, idi ih prodaj! Rekoh, što, kaže dođi u štrosu, a bila ponoć i u bašti sjede Spaha, Džeko, Hasagić, Ibričić, a pred njima flaša ljute i sipaju međusobno. U to vrijeme ostali reprezentativci spavaju u hotelu, jer je sutra tekma. Ta četvorka se sutradan vukla po terenu a mi izgubili glat 2:0! Kasnije nisam više viđao Edina da to radi, zato je i napravio što je napravio! Ovo neka bude naravoučenije mnogima, koji nakon jedne tekme u ovoj žlj ligi misle da su najbolji na svijetu, pogotovo ako obuku plavi dres.

Svi se moramo ujediniti za jačeg i boljeg Želju!

Ne mirišem ni ja ove, niti su mi oni bivši bezgrešni, ali meni je bitan jak i moćan Željo, a kako doći do toga, moramo se svi pobrinuti da to bude što prije! Kone nam nakon strovaljivanja, sad opasno bježe, ne samo bodovno, nego i u drugim segmentima, osim što nemaju svoj stadion, ali ako ovaj kosooki odluči baciti milione, imaće vrlo brzo i to, a najavio je. Ne bojim se ja toga nimalo, jer ako mi budemo jačali, džaba će konama sve to biti!

:zeljeznicar1:

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

sri mar 13, 2019 2:33 pm

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

black64
Kontakt:

sri mar 13, 2019 2:46 pm

LARSSON je napisao/la:
sri mar 13, 2019 2:33 pm
phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]
:rofl1: :rofl1: :rofl1:

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

sri mar 13, 2019 2:51 pm

Prodajem dan sa PPom u kafani, ponude na PP :D

Pioniri dobili 2:0 Široki. Iz kluba kažu da se Musić, Duraković i Mujić vraćaju naredne sedmice.
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Omar500
Moderator
Kontakt:

sri mar 13, 2019 3:07 pm

Jel ovo najbrzi gol ikad u kup utakmici? Mislim na tekmu Klis - Sloga, deseti sekund :D
Ko hoce, ima prenos na Face TV
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

sri mar 13, 2019 3:17 pm

Omar500 je napisao/la:
sri mar 13, 2019 3:07 pm
Jel ovo najbrzi gol ikad u kup utakmici? Mislim na tekmu Klis - Sloga, deseti sekund :D
Ko hoce, ima prenos na Face TV
cetveroligas u polufinalu kupa :D to je jos nije nikad desilo u drzavama bivse jugoslavije
21/4/18 nikad zaboraviti, nikad oprostiti!

željozaživotcijeli
Kontakt:

sri mar 13, 2019 3:27 pm

Teška su vremena za našeg želju al odlika velikih je da se dignu i kada malo posrnu! Zato podržimo našeg želju i svi na grbavicu u nedjelju.
Lijep pozdrav svima!
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], teteac8684, zuka i 28 gostiju.

Prijava  •  Registracija