Moderator/ica: storm_raider

 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2019 10:38 am

Grbavica je napisao/la:
pon mar 04, 2019 9:43 am
Ermin Zec ko Alen Mesanovic u proslom Amarovom mandatu. Nespreman, u nekim godinama, ali udje i zabije vazan gol. Tako je i Alen zabio u Zenici nakon godina i godina bez gostujuce pobjede. Odatle je dosta krenulo. Nadam se da i ovaj gol nosi preokret.
nadam se da si u pravu... mada ono jucer me nije odusevilo ne samo od ermina nego od cijelog tima... mora bolje! amar ima sada jos 12 utakmica da se uvjezba pred novu sezonu! nek se samo docepa evrope kako zna i umije...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2019 10:39 am

Leon_Professional je napisao/la:
pon mar 04, 2019 10:25 am
Broj gledalaca: 4.177
Bar smo dobri prognozeri po pitanju broja gledalaca na utakmici. Obojica smo napisali 3,5-5 milja. :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2019 10:42 am

cipiripi je napisao/la:
pon mar 04, 2019 9:45 am
Nama treba brzi protok lopte. Kao sto je neko vec pisao mi kada imamo loptu i krecemo u napad uvijek nam krila imaju dosta prostora ali se usporava napad sa peljanjem lopte, lopta mora ici dosta brze i moramo poceti igrati bez lopte, dakle moramo stalno biti u pokretu a ne poziciono cekati da dobijemo loptu i onda kretati u driblinge.
Najbolji komentar na forumu! Potpuno se slažem. Tako mnogo si rekao u dvije rečenice! :klanjase2:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2019 10:42 am

jovanmaksimovic je napisao/la:
pon mar 04, 2019 10:38 am
Grbavica je napisao/la:
pon mar 04, 2019 9:43 am
Ermin Zec ko Alen Mesanovic u proslom Amarovom mandatu. Nespreman, u nekim godinama, ali udje i zabije vazan gol. Tako je i Alen zabio u Zenici nakon godina i godina bez gostujuce pobjede. Odatle je dosta krenulo. Nadam se da i ovaj gol nosi preokret.
nadam se da si u pravu... mada ono jucer me nije odusevilo ne samo od ermina nego od cijelog tima... mora bolje! amar ima sada jos 12 utakmica da se uvjezba pred novu sezonu! nek se samo docepa evrope kako zna i umije...
U statistici ti piše da Rama ima jednu asistenciju, a trebalo bi dvije (Široki 2:3) i sinoć za Veselog, a možda je i mene prenijelo. :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2019 10:51 am

Leon_Professional je napisao/la:
pon mar 04, 2019 10:10 am
Oni su u drugom poluvremenu uveli 3. stopera i igrali s njih 3. Horic, Isakovic i onaj neki novi. Poslije je mjenjao Horica za veznjaka da proba stici.

Onaj njihov decko sto je igrao desnog beka je 2001. godiste. Nije los mali, fino je odigrao. Izbacivali su ga Pavic i Veseli kad su isli na njega 2 na 1, a inace dobro je zaustavljao Veselog.

Zajmovic povrijedio Horica driblingom :kafa:
Pa je li to onaj sto ga Musija prodao lafo u Ukrajinu ali mali ipak dodje na Grbavicu?
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2019 10:54 am

avlami97 je napisao/la:
pon mar 04, 2019 10:42 am
jovanmaksimovic je napisao/la:
pon mar 04, 2019 10:38 am
Grbavica je napisao/la:
pon mar 04, 2019 9:43 am
Ermin Zec ko Alen Mesanovic u proslom Amarovom mandatu. Nespreman, u nekim godinama, ali udje i zabije vazan gol. Tako je i Alen zabio u Zenici nakon godina i godina bez gostujuce pobjede. Odatle je dosta krenulo. Nadam se da i ovaj gol nosi preokret.
nadam se da si u pravu... mada ono jucer me nije odusevilo ne samo od ermina nego od cijelog tima... mora bolje! amar ima sada jos 12 utakmica da se uvjezba pred novu sezonu! nek se samo docepa evrope kako zna i umije...
U statistici ti piše da Rama ima jednu asistenciju, a trebalo bi dvije (Široki 2:3) i sinoć za Veselog, a možda je i mene prenijelo. :D
zar nije zajmovic ubacio sinoc za veselog? :D
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2019 10:59 am

jovanmaksimovic je napisao/la:
pon mar 04, 2019 10:54 am
avlami97 je napisao/la:
pon mar 04, 2019 10:42 am
jovanmaksimovic je napisao/la:
pon mar 04, 2019 10:38 am

nadam se da si u pravu... mada ono jucer me nije odusevilo ne samo od ermina nego od cijelog tima... mora bolje! amar ima sada jos 12 utakmica da se uvjezba pred novu sezonu! nek se samo docepa evrope kako zna i umije...
U statistici ti piše da Rama ima jednu asistenciju, a trebalo bi dvije (Široki 2:3) i sinoć za Veselog, a možda je i mene prenijelo. :D
zar nije zajmovic ubacio sinoc za veselog? :D
Jovana prenijelo :D

@Dominic, to je taj. :D
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3563
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2019 11:12 am

AMIN!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2019 11:16 am

Ramovicu je ono bio drugi zuti koliko ja znam?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2019 11:26 am

AsharaK je napisao/la:
pon mar 04, 2019 11:16 am
Ramovicu je ono bio drugi zuti koliko ja znam?
@jovan kaze da je drugi isto
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2019 11:39 am

Leon_Professional je napisao/la:Oni su u drugom poluvremenu uveli 3. stopera i igrali s njih 3. Horic, Isakovic i onaj neki novi. Poslije je mjenjao Horica za veznjaka da proba stici.

Onaj njihov decko sto je igrao desnog beka je 2001. godiste. Nije los mali, fino je odigrao. Izbacivali su ga Pavic i Veseli kad su isli na njega 2 na 1, a inace dobro je zaustavljao Veselog.

Zajmovic povrijedio Horica driblingom :kafa:
Ja bolan Zaim blentavi sa svojim vratolomijama i trzanjem nogama povrijedi Horica driblingom slika Prokliza levat i povrijedi se :D
jovanmaksimovic je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:
pon mar 04, 2019 9:43 am
Ermin Zec ko Alen Mesanovic u proslom Amarovom mandatu. Nespreman, u nekim godinama, ali udje i zabije vazan gol. Tako je i Alen zabio u Zenici nakon godina i godina bez gostujuce pobjede. Odatle je dosta krenulo. Nadam se da i ovaj gol nosi preokret.
nadam se da si u pravu... mada ono jucer me nije odusevilo ne samo od ermina nego od cijelog tima... mora bolje! amar ima sada jos 12 utakmica da se uvjezba pred novu sezonu! nek se samo docepa evrope kako zna i umije...
Ma evropa je pod moranje, radi koeficijenta, a Boga mi i zbog finansija, igraci su u izlogu iako ja ne vidim koga bi mi mogli nekome prodati za pare osim mozda Ramovica.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2019 11:46 am

https://fkzeljeznicar.ba/ukupan-prihod- ... phP7m4oRak

dakle transparentnost se nastavlja sto je lijepo za cuti.
Sinoc je bila dobra posjeta, odlicna atmosfera, licno mislim da je bilo vise od 4100 gledalaca ali eto.
Sjever je dobro provocirao golmana koji je pogan prava u jednom trenutku na pocetku drugog poluvremena je legao na travu i nakon dolaska Isakovica (sve kod 0-1) sapnuo mu nesto i nakon toga trazio ljekarsku pomoc.
Futa obicna.
Nama je pobjeda jako vazna jer smo i prethodnu na Grbavici jedva upisali protiv Celika a isto na krilima navijaca, zbog toga nam treba sto vise navijaca za iducu utakmicu da pomognemo u borbi za evropu.
Ermin se pokazao kao klasa za ovu ligu, na zagrijavanju je bas uvjezbavao onaj sut odakle je pogodio stativu.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2019 11:51 am

Ma bilo je 5 milja 1000%
Ne valju brojači :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2019 12:05 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon mar 04, 2019 11:51 am
Ma bilo je 5 milja 1000%
Ne valju brojači :kafa:
Najmanje je bilo 5.000, pa na jugu je bilo minimum 2500, na istoku 1000, na sjeveru 1500.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2019 12:08 pm

CURVA je napisao/la:
pon mar 04, 2019 11:53 am
Plava Porodica je napisao/la:
pon mar 04, 2019 11:51 am
Ma bilo je 5 milja 1000%
Ne valju brojači :kafa:
Ako neko moze napisati koliko stolica ima Jug sjever istok zapad
Sjever 5377, istok 4266, jug stari broj je bio 3068 (ne znam jesu li jucer bili spojeni sektori B i C), za zapad zadnji broj koji znam je 690.
I meni se cini koliko sam mogao vidjeti da je bilo vise od 4 milje, bar 5 milja, ali i prije skoro na svakoj utakmici sam zapazio da je ukupan broj navijaca manji nego sto bih ja procijenio, tako da me ne iznenađuje.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2019 12:16 pm

VIDEO/ FOTO: FK Željezničar – FK Mladost DK 2:1

http://1921.ba/video-foto-fk-zeljeznica ... -21-3-5760
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2019 12:17 pm

izbi mi oci ona mala sto baca selfie na clanku o prodanim kartama :D

davno sam stavljao izjavu starijeg Osima, koji kaze da treba par prelaznih rokova da bi se nesto moglo uraditi sa ekipe. bilo bi dosta bolje da je neki trener uvezao bar dvije sezone sa ovim igracima. oni su ovako skup pojedinaca, nema tima. pojela nas atmosfera. a imamo eto primjer Husrefa, koji ruku na srce nije neki aman trener ali ima tim na okupu. odma je i igracima lakse jer se znaju, znaju gdje se i kako se ko postavlja.

ajmo na tusanj po pozitivan rezultat. ajmo napraviti dobro gostovanje, pogurat igrace pjesmom i pokusat pobijediti konkurenta za evropu.
SVI KAO JEDAN!
MIRZA RASCIC
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2019 12:51 pm

Meni je godilo poslije ove pauze konacno doci na utakmicu i gledati naseg Želju. To je taj osjecaj koji te nikad ne bi trebao ohladiti, ona bitna nervoza prije polaska do stadiona i standardna rutina raje koja ide po svojim kotama i skuplja se za polazak. Pa ulazak na tribinu i taj osjecaj pogleda na teren kada udjes. Neprocjenjiv osjecaj u svakom smislu. Nisam se omeo razmisljanjem o bilo kakvoj vaznosti oko rezultata, htio sam samo da uzivam u tom osjecaju koji mi je nedostajao tokom najduze pauze.
Time sam sebi olaksao u glavi jer bi u suprotnom dozivljavao dramu koja bas u ovom momentu nije zdrava za navijaca Želje. To neko moranje. Pa opet covjek ne moze biti ni u jednom postotku biti miran,cak iako se odluci da ce doci da uziva. Prokljuca to nesto u krvi jos od prvog sudijskog zvizduka i pocinje ona napetost, koja uzivanje stavi odmah na stranu, adrenalin pogura vec sa Tifinom pjesmom i odmah se stvori takmicarski naboj,stres, briga, ludilo u glavi.
Utjesio me je fin broj navijaca. Fina atmosfera. Raja pozeljela. Kad se okrenem oko sebe, vidim ljude koji se grizu, kojima je stalo da Željo pobijedi, koji kroz neki los potez negoduju ,ali u zelji da se to ispravi, sami bi uletili u teren da potrce i da pomognu. Te sam situacije gledao i dobio nadu i potvrdu da onaj zeljin navijac koji voli doci i dobiti taj osjecaj u sebi, ima nesto u sebi sto malo koji klub moze imati. Ta posebna pripadnost i pri podrsci i pri negodovanju je psiholoski momenat tih ljudi koji zele vidjeti Želju bas u toj borbi,nevezano za stanje na tabeli.
Sama utakmica moze da se procijeni na vise nacina. Pobjeda ,kao bas bitna, s obzirom na okolnosti,nisam ocekivao nesto puno bolje osim sto sam ocekivao taj pristup koji je bio dobar. Zaista dobar. Ja shvatam koliko stvari jednom igracu prolazi kroz glavu dok izlazi na bitan mec dok iza sebe ima pritisak u nizu neuspjeha i bas teskih poraza. To je jedna tona briga na grbaci svakom igracu ponaosob. Ipak su sa tonom briga morali imati pristup i dati sve od sebe. Kvalitet kao kvalitet ili nekvalitet u ovom trenutku jos vise otezava takva situacija u psiholoskom smislu. Rastereceniji bi imali i nesto vise da vidimo u samoj igri.
Nama evidentno fali par stvari na terenu. Pogurao nas je taj karton i zaista jeste okrenuo utakmicu, a izmjene koje su bile logicne i pravovremene su promijenile i tok utakmice. Vidjelo se iz aviona da je nama kapitalni vezni igrac bas u potrebi, a mi ga nemamo u rosteru. To mi je najveci minus ovog prelaznog roka. Poslije odlazaka, Arezine, Blagojevica, Curjurica, Vranjesa, dobili smo samo Dadu Sadikovica, sa upitnom spremnoscu u ovom trenutku. Tu su i djeca, sa kojima mi moramo racunati i ovako i onako. Padne u igri i Saban i Hajdar, a onda je to veliki problem, posebno protiv ekipa koje imaju solidne igrace kao sto ima Mladost. I taj karton je napravio potreban preokret, Mujezinovic je to malo ubrzao umjesto indisponiranog Hajdarevica, dobila se druga slika, a ni broj sansi nije bio zanemariv kada se globalno sagleda utakmica. Mislim da je ovde Krpic bas falio, jer bi ovde imao dosta prilike i na skoku i na drugim segmentima da se pokaze u pravom svjetlu kroz ovakav broj pokusaja prema protivnickom golu.

Zec je odradio stvari u skladu sa svojim renomeom, mislim na starijeg brata naravno, to e od njega i ocekuje, mada sam jako zabrinut njegovom spremnoscu. On nije dosao ni tako kasno, u ranoj je fazi priprema bio vec u klubu i imao je vremena da malo to podigne, ali sam ostao zaprepascen njegovom zapustenoscu. Postoje igraci koji mogu reltivno brzo da se vrate u neku svoju fizicku rutinu, pa se nadam da je i on kadar to uciniti, inace cemo ga morati gledati ovako pred kraj utakmice, gdje cemo ocekivati neki fin potez kroz dvadesetak njegovih minuta. Volio bih da on to malo stisne i da pogura svoju spremnost, ovako mi izgleda kao da realno ne moze ulicu pretrcati. Moguce da se varam. Inace, neupitan znalac i kapitalac. Trebalo mu je 20 minuta da uradi dva-tri poteza na kojima se vidi sve ono sto navijac voli da vidi. Zato sam ja uvijek bio sklon da klub pokusa dovesti neko ime. To znaci. Moze se desiti fula, rizik je svakako veliki, ali u slucaju pogotka, takav igrac moze da donese velike stvari na terenu i u samoj atmosferi i na tribinama i u ekipi.

Pobjeda je bitna, idemo dalje.

VOLIM TE ŽELJO !!!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2019 1:03 pm

Ali nijedan portal da objavi zvanicne podatke saveza o posjeti..
Sve se objavi lista strijelaca, tabela domacina..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2019 1:37 pm

Novi duks manijaka izgleda odlicno
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: PlavaDobrinja1921 i 247 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija