Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

brile
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 03, 2019 11:22 pm

phpBB [video]

MrkiMedo
Kontakt:

Da bog da mu Cukerberg ugasio sve profile ko stavi sliku Zeca i cestita mu. Naucite vec jednom na greskama **** nas grob glupi. Prvi ja pa ostali svi

samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Kontakt:

ned mar 03, 2019 11:31 pm

Napokon! Kad primismo gol hiljadu misli mi je prošlo kroz glavu. Kako, zašto, do kad...
Ali eto nekako smo uspijeli prekinuti ovu smrdljivu seriju. Nisam nešto zadovoljan igrom. Nema nikakve taktike i ne vidi se šta želimo i kako želimo igrati. Ova utakmica se dobila zahvaljujući atmosferi. Jug treba pohvaliti. Manijaci opet dišu jednim plućima. Posjeta me iznenadila i baš sam sretan zbog toga. Jebi ga, neko je prvi na tabeli i uzima titulu a na tribinama mu 2 hiljade ljudi, a neko je šesti, sa šest vezanih poraza, 5 mjeseci bez pobjede i na utakmicu mu dođe 5 hiljada. Valjda to pokazuje ko smo mi, a ko su oni. I zato se nikad neće moći porediti sa nama, jer mi imamo ono što oni nemaju - ljubav, emociju, srce! Oni za Sarajevo navijaju, mi za Želju živimo!
Što se tiče igre... Čitavu utakmicu smo dominirali, iz jednog napada nam daju gol, realno zaslužena pobjeda.
Stevanović i Pavić odlični. Pogotovo Siniša, borbenost, požrtvovanost, sve na nivou. Učestvovao u mnogo akcija u napadu, u odbrani dobar i od mene je dobio glas u anketi.
Ramović mašinerija, odmah juri naprijed, bez razmišljanja. Najveće pojačanje! Sipović okej, Zajmović malo lutao ali solidan, Mujezinović baš dobar. Unio nam je živost, energiju, agresivnost. Zuji na sve strane, brz...
Što se ostalih tiče, Hajdarević najlošiji, onda iza njega Asim Zec, Šabanadžović i Bogičević (iako je imao dobrih intervencija). Mislim da Hajdarević ne može nositi vezni red i da sa Anelom mora igrati Mujezinović. Veselinović je od mene dobio drugi glas u anketi jer je po onome što sam vidio bio baš agilan, borben, lijepih poteza imao plus gol. O Erminu ne bih još, hvala mu za gol...
Pobjeda je najbitnija i valjda je ovo neka prekretnica. Europa ne smije doći u pitanje. Uglavnom raja nije zadovoljna igrom, čak je veliki broj ljudi i razočaran. Ovu utakmicu nikad ne bismo dobili bez ove atmosfere. To su i Manijaci poručili i ispratili ih onom poznatom pjesmom: "Hoćemo pobjede igrajte pičkice". Mora bolje, ali vjerujem da je pročepilo. Najviše me raduje što je Jug ponovo zajedno i što su Manijaci ponovo ozbiljna navijačka grupa. Dosta sam kritikovao, ali sad treba i pohvaliti. VOLIM TE ŽELJO!

I da, nemojte da Ermina dižete sad kao da je ne znam ti ko. Valjda je primjer Čurjurića dovoljan da se pričeka sa dizanjem u nebesa, skandiranjem, čestitkama.... Ne zaboravite da nas je prije nekoliko mjeseci ismijavao. Nek zasluži i nek pokaže koliko vrijedi. I kao igrač i kao čovjek.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!

UPRAVA NAPOLJE!!!

storm_raider
Kontakt:

ned mar 03, 2019 11:33 pm

brile je napisao/la:
phpBB [video]
Ma bjezi.. gledam sta ovo gledam, dok mi ne sjevnu Sabljina glava.. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Zeljo
Kontakt:

ned mar 03, 2019 11:45 pm

Zaka je napisao/la:
ned mar 03, 2019 11:10 pm
Zeljo je napisao/la:
ned mar 03, 2019 11:00 pm
Meni su danas najlosiji bili Saban i Hajdar. Ne znam, ne ulijevaju mi nikako sigurnost. Saban mora nauciti da se brze oslobadja lopte, uvijek ima par poteza viska, dok je hajdar strasno ogranicen prema naprijed. Volio bih vidjeti Mujezinovic Saban i Ramovic u buducnosti
To nam je velika boljka, mada bi meni Hajdar imao prednost ispred Šabana zbog toga što je žustriji i snažniji. Šabanov svaki pas je predvidiv, spor, mrljav, a u duelu je jako slab. Šabanova prednost je inteligencija i dobro postavljanje.
I to sto kazes.Mada to nije samo problem kod Sabana, nego kod svakog igraca u ekipi. Pa imam osjecaj da lopti treba pet minuta da dodje do igraca. I jos kedna stvar, mozda ona sto me najvise nervira, znaci nasi igraci moraju da dodju do drugog igraca i tek onda upute pas, a tad ae protivnicka ekipa zatvori.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

Okolele
Kontakt:

Mujezinović unio živost svojim ulaskom..Mali se odlično kreće..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

SIMA_SIMAU
Kontakt:

ned mar 03, 2019 11:51 pm

Posjeta danas :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:

Prvi ti bjezi 21 bod i dodje nas 5.000 kapa do poda...lijepo je biti opet na punom jugu.
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

Eric Cantona
Kontakt:

pon mar 04, 2019 12:03 am

Kada napišu za Sinišu da se ne trudi, i da pokaže želju na utakmici...ma sve ti je jasno :kafa:
Kada galebovi prate brod koji plovi, to rade zato što misle da će neko baciti sardine u more.

kvalitet
Kontakt:

pon mar 04, 2019 12:05 am

Ma Mule je definitivno igrač utakmice. Nakon njegovog ulaska mi smo postali druga ekipa. A, što je najgore, nije on ništa specijalno uradio, nego je samo ubrzao našu igru i pojačao agresivnost. Strašno, strašno zahvalan igrač. Ermin uradio maksimalno što može u ovom trenutku s obzirom na spremu. Ništa više i ne tražim, uđi, zabij ga i to je to.

Mi jesmo loši, to stoji, ali bolji nego jesenas i vjerujem da će to biti sve bolje i bolje. Kakvi god da smo bili, i u Bijeljini smo trebali pobijediti jer smo bili bolji. Danas smo bili lošiji nego u Bijeljini, a pobijedili, to je fudbal. Presudili su crveni karton i naše izmjene koje nisu bile reda radi (nagledali smo se izmjena Šaban - Hajdar), već su imale smisla i našoj igri su donijele nešto novo.

Sve u svemu, veoma bitna pobjeda, jer se prekinuo taj crni, mračni niz. Odlična atmosfera, navijanje sjajno, istok i sjever fin pritisak nabijali njihovim igračima (golmanu posebno haha) i sudijama. Ovako treba biti uvijek.

VTŽ!
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

plavi brat
Kontakt:

pon mar 04, 2019 12:07 am

Iskoristio bih priliku da se grohotom nasmijem filipu.HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Sipa i Sinisa izpizdili onu pogan Andjusica :rofl: aferim.
Sinan i Mujezinovic :klanjase: svaka cast
Dado krade minute Osmanovicu
Stana nek se k***a napusi
Nemojmo se zavaravat da smo nesto jaki.Napredak je vidljiv,ali je to jos daleko od idealnog
:zeljeznicar1:
Volim te Zeljo

Leon_Professional
Kontakt:

pon mar 04, 2019 12:29 am

Sad gledam snimak i onaj drugi zuti se moze i ne mora dati ali sam ubjedjen da je onaj pritisak kad su svi dosli oko sudije urodio plodom da sudija pokaze drugi zuti.

Eto i to je neki napredak :D
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Charlie Sheen
Kontakt:

pon mar 04, 2019 12:32 am

Volim te Zeljo, ko nije bio zajebo se.

AsharaK
Administrator
Kontakt:

pon mar 04, 2019 12:36 am

I btw najveći krivac za gol je Kjosevski, niko drugi, njemu je frajko sa linije ubacio loptu u gol, a to se golmanu ne smije desiti.
Željezničar ante portas !

PlaviVlak
Kontakt:

pon mar 04, 2019 12:40 am

Zeljo je napisao/la:
Zaka je napisao/la:
ned mar 03, 2019 11:10 pm
Zeljo je napisao/la:
ned mar 03, 2019 11:00 pm
Meni su danas najlosiji bili Saban i Hajdar. Ne znam, ne ulijevaju mi nikako sigurnost. Saban mora nauciti da se brze oslobadja lopte, uvijek ima par poteza viska, dok je hajdar strasno ogranicen prema naprijed. Volio bih vidjeti Mujezinovic Saban i Ramovic u buducnosti
To nam je velika boljka, mada bi meni Hajdar imao prednost ispred Šabana zbog toga što je žustriji i snažniji. Šabanov svaki pas je predvidiv, spor, mrljav, a u duelu je jako slab. Šabanova prednost je inteligencija i dobro postavljanje.
I to sto kazes.Mada to nije samo problem kod Sabana, nego kod svakog igraca u ekipi. Pa imam osjecaj da lopti treba pet minuta da dodje do igraca. I jos kedna stvar, mozda ona sto me najvise nervira, znaci nasi igraci moraju da dodju do drugog igraca i tek onda upute pas, a tad ae protivnicka ekipa zatvori.
E to me posebno nerviralo, čak se i Rami to dešavalo. Vode loptu dok ne priđu na 5 metara od igrača, koji je pokriven, a 5 sekundi prije toga je bio sam i imao ogroman prostor, a što je najgore toliko imaju prostora da ranije upute pas..
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

PlaviVlak
Kontakt:

pon mar 04, 2019 12:45 am

AsharaK je napisao/la:
I btw najveći krivac za gol je Kjosevski, niko drugi, njemu je frajko sa linije ubacio loptu u gol, a to se golmanu ne smije desiti.
Mislim da danas nije mogao spasiti, ali mogao je mnogo puta iz sličnih situacija spasiti gol. U suštini, njemu kad sa strane ide igrač sa loptom koji može ošutati, a ima i kome dodati u sredinu on jedino brani šut i svojim postavljanjem olakšava izbor protivničkom igraču, jer stane na liniju i nada se šutu.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

pon mar 04, 2019 12:52 am

Plavi dres bijeli sorc za skidanje malera :D
Nisam zadovoljan a jesam. Laku noc

AsharaK
Administrator
Kontakt:

pon mar 04, 2019 12:55 am

Zaka je napisao/la:
pon mar 04, 2019 12:45 am
AsharaK je napisao/la:
Mislim da danas nije mogao spasiti, ali mogao je mnogo puta iz sličnih situacija spasiti gol. U suštini, njemu kad sa strane ide igrač sa loptom koji može ošutati, a ima i kome dodati u sredinu on jedino brani šut i svojim postavljanjem olakšava izbor protivničkom igraču, jer stane na liniju i nada se šutu.
Nema tu pokretljivost, taj prvi korak, jer lopta duboko prolazi kroz peterac, mora na tome raditi.
Željezničar ante portas !

SIMA_SIMAU
Kontakt:

pon mar 04, 2019 1:05 am

Jedno pitanje samo: otkud nam na dresovima danas opet Ziraatbank?
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

pon mar 04, 2019 1:07 am

Al kad vidjoh da Amaru nesta stanic objasnjava kraj aut linije, tu mi i kraj bjese...
STOP DESNOM SMETALU ! ZEC OUT

sahmat

pon mar 04, 2019 1:15 am

Mislim da nam je sredina najlosija, Anel i Haris ne mogu da igraju skupa, ograniceni su u napadu bas..
Bez dobre sredine, nema dobrog napada ni odbrane.. Mustafa i Sinan i Zec, sve pohvale
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.

Prijava  •  Registracija