Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Bosanac1993
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 01, 2019 11:29 pm

nikson je napisao/la:
pet mar 01, 2019 11:00 pm
salle86 je napisao/la:
pet mar 01, 2019 10:39 pm
nikson je napisao/la:
pet mar 01, 2019 6:24 pm
Dado, sipovic, zec itd vs elsner, husic pozder itd??? Princip je isti ostalo su nijanse....a vi budite telad pa dopustite da vas to odvaja od Zelje, dopustite da smatrate da smo mi koji smo protiv Misimovica ustbari za Amara....a najzalosnije je sto nismo, mi smo samo za Zelju....a s gdinom Misimovicem smo to izgubili, mozda cemo i s Amarom al cemk tjerati i njega....i tjerat cemo svakog ko bude radio protiv Zelje, ko nam bude onemogucio ono zbog cega se igra fudbal : Pobjede i slavlje!
ma vala prijatelju moj, ako ćemo opet čekati 5-10 godina da se zakuca ekser u stadionu, da se nešto unaprijedi ili održi na trenutnom nivou...serem se i na pobjede, slavlja, titule...
najgori period uz Želju tih godina mi je bio domaći europski meč na Koševu
ja lično i personalno, radije bih da igramo federalnu ligu na grbavici nego grupe lige šampiona na koševu (ili nekom drugom stadionu)
kažem AKO...
Ama prijatelju razumijem ja to. Evo sad imas itekako fin stadion za nase uslove al hajmo dalje. Bez titule nema ni nas, progutat ce nas troskovi. S titulom dolazi Liga prvaka (kvalifikacije), sad po novom i kad ispadnes igras europa ligu....automatski tu ces vjerovatno namaci koji transfer i idemo dalje...nemas ti nista druze od praznog istoka, od 1500 ljudi na stadionu....hajmo dici igru pa ce se valjda raditi dalje. Daj da se vrate ljudi, daj da se svi mobilizuju, daj da vise ne bude klanova Misimovic i Amar....daj da svi budemo Zeljini manijaci a ne Senadovi il Amarovi...**** to vise....doci ce i poslije Amara neko...nece vjecno uprsvljati Zeljom a ja bgm planiram na utakmice Zelje da vodim djecu pa i unuke...to je bit svega...
Da tih ljudi nije bilo mislis da bi ti ili ja kao navijac vidio renoviran zapad, renoviran jug, NOVOIZGRADJENU HRPU BETONA TRIBINE ISTOK, led reklame, led semafor, NOVOIZGRAĐENI TEREN i mnogo toga?! Slazemo se svi,nije sve u građenju stadiona biti u infrastrukturi,nogomet se igra radi trofeja ali ljudi mi smo istovremeno gazili na svim frontovima podjednako dobro. Nije nama niko kriv sto sno nezadovoljni bili godinama prije prethodne Uprave svim i svacim pa smo njima u dlaku trazili odma i titule, transparentan rad, gradnju stadiona i sve...jer su nas godinama lagali a dosla ekipa i radila u tisini i dovela nas na europski nivo. I sta je onda uslijedilo, nije nam ni to bilo pa po balkanskom mentalitetu zavadi pa vladaj,tjeraj jer si proklet i ne vidis sve dobre strane i segmente pozitivne u i oko kluba nego samo titulu. Pa se onda krenulo u generalno pljuvanje,rusenje atmosfere u klubu sa svih strana od endo i egzo faktora pa do stvaranja fenomena kulta jednog covjeka a kojeg uopce nije na taj nacin ni bilo. Ako klub nema autoriteta, nema ni organizacije a to mi svi znamo, znamo kako je besprijekorno klub u svakom segmentu funkcionisao i odatle i jeste taj autoritet bio povod za sve..Ja sam na to PONOSAN i zbog toga im hvala jer su pokazali da se moze i da se ne zale na sistem,na opstinu, na dozvole i prethodnike koji su godinama klub gurali u dubiozu,nego su krenuli u otplatu DUGOVA kluba koje jos i danas i dugo cemo otplacivati( a zamisli kakav transfere od tih para smo mogli napraviti da se prosetamo ligom za godinu dvije i do europe)..ali svi zaboravljamo kakvo finansijsko breme su ti ljudi a i nas Zeljo imali pa su idalje radili i uspijevali namaknuti i opravdati transparentnost poslovanja.

Ovo sto pokusavaju trenutni, pod parolom 'Zeljo je najbitniji i oni su kao spasioci' , nek im je jasno da je Zeljo uvijek najbitniji i sa njima i bez njih, zamjenjivi su kao i prosli. Tu se svi trebamo sloziti i ujediniti a kultove licnosti ne smijemo stvarati,nikada!

PlaviVlak
Kontakt:

pet mar 01, 2019 11:32 pm

Svi na Grbavicu!
Koliko sam poželio sva ona poznata lica na sjeveru, standardne šale i spontanu podršku...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

PratimsamoPlave
Kontakt:

pet mar 01, 2019 11:32 pm

Imaju sve uvjete da rade na oba puta.
Prosli su radili stadion i dvije godine blizu duple krune bili.
Ovi imaju najboljeg moguceg trenera.
Rekli su da mogu, NEMA NAZAD!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

nikson
Kontakt:

pet mar 01, 2019 11:34 pm

@Bosanac
Peres me buraz bgm al strasno....pojavio si se niotkud sa pricom o viber grupi i belaju koji spremaju manijaci i mislis da ja tebe i tvoje rijeci shvatam za ozbiljno???
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!

AdmirA
Kontakt:

pet mar 01, 2019 11:36 pm

Svi, sviiiiii!!!!!!!!!!!!!! :baklja:

phpBB [video]
Klasa radnička!

storm_raider
Kontakt:

sub mar 02, 2019 8:42 am

I @Plava Porodica ce odmoriti 24 sata zbog prepiske sa @MATORI jucer. Prebacite to sljedeci put na privatne poruke, udaviste forum prepucavanjem.

SUTRA ZELJO IGRA!!!

Kako nas zapadne uvijek ovaj termin da zadnji igramo u kolu?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

storm_raider
Kontakt:

sub mar 02, 2019 8:47 am

@niksone, javi se na temu gdje su termini u Vistafonu...

neroazzuro
Kontakt:

sub mar 02, 2019 9:59 am

Ja znam samo da PROJEKTI NEĆE I NE SMIJU STATI! Više puta je ponovljeno.
A ovo aBd sutra pročepljuje...

storm_raider
Kontakt:

sub mar 02, 2019 10:01 am

Svako ovo dozivljava na neki svoj nacin. Ali svi smo mi ovdje zbog Zelje i zbog Zelje nas ovo sve boli. I ja ocekujem da projekti ne stanu, obecano je da nece.

Ja se iskreno nadam da ce sutra krenuti neki novi niz, a nadam se nekoj pobjedi, makar bila i nekim autogolom (samo nemojte cekati do 90te minute vise...). I idemo dalje moji Zeljovci, idemo na Grbavicu da naseg Zelju podrzimo. Idemo dohvatiti tu Europu!

A ko god sjedio tamo negdje u Upravi nadam se da ce biti bolji od prethodnika, jer to nasem Zelji treba. Treba i nama. Zato, sretno svakome i da se radujemo sutra navecer ovdje na forumu svi!

Vidimo se na Grbavici!

cipiripi
Prijatelj foruma
Kontakt:

sub mar 02, 2019 10:07 am

Jesmo nisko pali u sportskom dijelu to je za ne povjerovati. Samnom radi jedan kakanjac i oni su uvjereni da ce nas sutra pobjediti. Hvali se kako sjedi sa njihovim trenerom i prica kako dolaze na Grbavicu da uzmu 3 boda. Volio bih da ih sutra nabijemo nekoliko golova razlike i da ove seljacke ekipe postavimo na mjesto gdje i pripadaju.

Dokle smo se doveli da nam neka sela i mjesne zajednice dolaze na Grbavicu po bodove.

Sutra ocekujem ubjedljivu pobjedu, Osim je sa ekipom vec dva mjeseca i rezultati rada se moraju vidjeti. Nasa podrska nece izostati idemo se ujediniti u svim sferama i da napokon pocnemo disati punim plucima.
Od kad sam se rodio Želju sam zavolio, plava mi je boja mila Božija je volja bila.

AsharaK
Administrator
Kontakt:
Status: Online

sub mar 02, 2019 10:15 am

@Bosanac1993 takodjer banovan na 24h.
Željezničar ante portas !

avlami97
Kontakt:

sub mar 02, 2019 10:50 am

Dado, Sipovic, Zec itd vs M. Stevanović, Lendrić Zakarić itd??? Princip je isti ostalo su nijanse...Ovako piše neko ko želi spinovati.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

storm_raider
Kontakt:

sub mar 02, 2019 11:01 am

Dobro avlami, znamo, vidimo sve, sve znamo druze..., idemo dalje, moramo.

Hajmo malo o ovoj utakmici. Mogao bi i Stanic zaigrati, i to ispred @gavrana na Istoku. :ganja: :ganja:

ISB87
Kontakt:

sub mar 02, 2019 11:07 am

ZELJEZNICAR ZA ZIVOT CIJELI!

SVI NA GRBAVICU ! ! !
MIRZA RASCIC

Omar500
Moderator
Kontakt:

sub mar 02, 2019 11:15 am

Rezultati anketa za igraca utakmice nakon 20. kola

viewtopic.php?f=91&t=767&p=399354#p399354
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

KLIS
Kontakt:

sub mar 02, 2019 11:44 am

Čekam da počne pa da zagalamim :baklja:
...bodreni uvijek od vjernih navijača, za Želju časno borimo se mi...

SAVEZ NAPOLJE!

EdiTM
Kontakt:

sub mar 02, 2019 12:15 pm

Eric Cantona
Kontakt:

sub mar 02, 2019 12:18 pm

phpBB [video]

Evo kome je dosadno, neka pogleda usporeno (0.25) ovaj slobodni udarac. Obratite pažnju gdje je lopta odskočila, i kako je golman iznosi tijelom iz gola.
Kada galebovi prate brod koji plovi, to rade zato što misle da će neko baciti sardine u more.

Grbavica
Kontakt:

sub mar 02, 2019 12:47 pm

storm_raider je napisao/la:Dobro avlami, znamo, vidimo sve, sve znamo druze..., idemo dalje, moramo.

Hajmo malo o ovoj utakmici. Mogao bi i Stanic zaigrati, i to ispred @gavrana na Istoku. :ganja: :ganja:
Vidjoh da je gavran bio negdje u srbiji na kursu psovanja specijalno za ovu utakmicu. A poznato je da su nase istocne komsije inovativni sto se tice psovki :D Tako da ocekujem sutra raznovrstan asortiman slika
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

Kospa
Kontakt:

sub mar 02, 2019 1:00 pm

Hahahaha yebo majku jesmo krava muzara za ovaj savez, vazda oni izmisle neki klinac da im se placa
... Godine života svoga tebi dao sam...

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], black64, Faca Sa Ulica, Google [Bot], Kospicar, Raptor44, samo_plavo, Ujko i 48 gostiju.

Prijava  •  Registracija