Moderator/ica: storm_raider

 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 11:27 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned feb 24, 2019 11:23 pm
19tm87 je napisao/la:
ned feb 24, 2019 11:16 pm
Ma ova sezona nam moze donjeti dosta u smislu uigravanja i pripremanja za narednu sezonu, jer nema pritiska oko titule a valjda necemo biti tolko losi da ne zavrsimo bar 4 da izadjemo u tu evropu
Ma kakvo uigravanje kada ce ti cim dodje kraj sezone pola ekipe otici. Mi moramo pokazati muda i zapeti ovo sto je ostalo od sezone i pod moranjem zavrsiti na 3. Mjestu.

Na pocetku sezone je bila prica idemo po duplu krunu, pa je onda prica **** kup idemo samo titulu pa onda dodje prica da je zavrsiti drugi pa onda ide prica da he biti treci i evropu izboriti i onda sada najnovija je valjda neko od Siroki/Zrinjki/Sarajevo osvoji kup pa onda mozemo i 4. Biti hahahahaha
A možda možemo biti i šesti,pod uslovom da četvrti i peti ne dobiju licencu,nikad se ne zna :D
 
Avatar
amelaga
Postovi: 232
Pridružen/a: pon jun 13, 2016 5:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 11:31 pm

kokoška je napisao/la:
ned feb 24, 2019 10:28 pm
Durgo je napisao/la:
ned feb 24, 2019 10:00 pm
Allah nas samo moze spasiti...
Pa zar nas nije trebao spasioc Amar spasiti...
Nista mi nije jasno. Misimovic je bio ckapi i zato su nam sudili penale.... Sta danas bi?? Ja sam misio da ce se sudijama gace tresti od brkova i ne samo da nece protivnicima smjeti dosuditi faul a ne penal.

Ovo je neki Lazni Osim!!
 
Avatar
brile
Postovi: 272
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 11:41 pm

godrina je napisao/la:
ned feb 24, 2019 5:12 pm
Otjerali covjeka sa kojim smo 3 sezone bili u utrci za titulu do zadnje utakmice haman i tu istu titulu nismo uzeli samo zato sto taj covjek nije htio nekome dat nesto para a cijelih sezona nas se dobro kasapilo. Otjeran covjek koji je mnogo zasluzan zato da umjesto stadiona koji je sve manje licio na to dobijemo jedan za nase uslove pravo dobar moze se reci i moderan stadion opet zato sto nije htio nekom dat pare da se uzme titula. Otjeran covjek koji je za vrijeme njegovog rada klub napravio normalnim u smislu placanja obaveza, plata itd itd, samo zato sto nije htio dat i treci put iznos jednom drugom dobrom ciki.
Gluho bilo da mi je drago zbog poraza ali se bojim da je ovo karma, nista napredovali nismo a puno smo ocekivali i obecavano je puno. Meni je puno drazi ego zbog kojeg nismo bili "dobri" sa duplim govnetom nego ego zbog kojeg u najdrazem dresu gledam egzistenciju, jos jedno 2 godine onog lektora na mjestu stopera, kome je Dado rjesenje i zamjena za nasa 2 odlicna igraca u veznom redu. U losoj smo situaciji pravo, jebiiga meni je drag Zeljo, ja cu voljet i navijat neovisno ko ce bit u foteljama ali mi je zalosno ovo gledat.
:klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 11:52 pm

Jwbo majku udjem na zvanicnu, kad lik hladno pise da nas tri boda dijele od lige za ispadanje..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 11:54 pm

Protiv Mladosti:

Veca

Sinisa Sipovic Rodin Pavic

Hajdar Saban

Zec Ramovic Mujezinovic

Zajmovic
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 11:56 pm

Amar927 je napisao/la:
ned feb 24, 2019 11:54 pm
Protiv Mladosti:

Veca

Sinisa Sipovic Rodin Pavic

Hajdar Saban

Zec Ramovic Mujezinovic

Zajmovic
Hajdar Saban je nemoguca kombinacija barem ja tako mislim.

Nadam se da ce Zec stariji dobiti 20min proric Mladosti.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 11:58 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned feb 24, 2019 8:35 pm
Ma opet kad sve vratiš na fabričke, ključni detalj je bio nesviranje penala.
Koliko god mi danas bili loši, koliko god je to izgledalo preslikano kao prošle polusezone, iako meni lično ima nekog napretka procentualno 10-15% i to zaslugom Ramovića, mi bi danas ovo glat dobili da je sviran penal. Druga bi se pjesma pjevala u ostalih 83. minute utakmice.
Ja ne znam kako, ali neki način se mora naći da se zaustavi ovaj sex nad najvećim klubom u državi.
Koji je ovo bod(ovi) samo ove sezone da su nas uzeli?
Da Bog da vam krov zgrade pao dok ste svi unutra. Djeca vam kosti sastavljala nakon obdukcije vas ne prepoznala sjeme vam lopovsko
Ja imam 24 godine, relativno mlad, pa ne pamtim mnogo kao stariji navijaci. Ali ja za svog zivota sto pratim Zelju ovako kontinualno sudjenje na nasu stetu i to toliko ocito ne pamtim.
Pa ovo je preslo svaku mjeru.

Dan vas **** sta smo vam mi zgrijesili, nit se borimo za titulu nit koji kc. **** vam pitarski lobi mater svima, hocete da nas pokopate do kraja.
Posrnuli malo, a stoka nastavlja da kolje i suta dok smo na podu.
Doci ce sve na svoje aBd. **** li vam Husref mater i Prolic i svi redom.

Zato je meni krivo sto se ni ovaj prelazni nije dobro odradio. Price da Amar hoce jeftinu ekipu su pod moranje jer smo u skripcu s parama, koji to trener ne bi volio dobru ekipu. Odmah, sad. Ali nadoci ce sve, stabilizovat cemo se. Opet ce kmecat pitari iskompleksirani, ovo je njihovo maslo sve. Najjaci lobi imaju, nas karaju a njih guraju u svakom mecu.
Kurve jedne!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 12:03 am

storm_raider je napisao/la:
ned feb 24, 2019 10:32 pm
Misim da cemo Mladost pobjediti, na momente bilo je tu i finog pritiska danas, ali i oni su se bas branili. Jos smo osteceni. Bio bih bas razocaran bilo cime osim pobjedom protiv Mladosti. Ne treba ocekivati da ce se iko skloniti samo zato jer smo mi Zeljo. Davno su prestali da se sklanjaju ikome. I to je ok, na terenu treba zaraditi taj autoritet i strah.
Bgm oni se sklone ko plati.
Jucer se nisu sklanjali, jucer dodavali njihovim da zabiju. Kae hajmo jos i gol razliku nabit, nema ofsajda.

Nasi igraci da prave prekrsaje kao pitari to bi svaki mec 8 zutih i 2 crvena bilo.
Znaju kurve kako se to radi. I skolski to rade.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 12:04 am

amelaga je napisao/la:
ned feb 24, 2019 11:31 pm
kokoška je napisao/la:
ned feb 24, 2019 10:28 pm
Durgo je napisao/la:
ned feb 24, 2019 10:00 pm
Allah nas samo moze spasiti...
Pa zar nas nije trebao spasioc Amar spasiti...
Nista mi nije jasno. Misimovic je bio ckapi i zato su nam sudili penale.... Sta danas bi?? Ja sam misio da ce se sudijama gace tresti od brkova i ne samo da nece protivnicima smjeti dosuditi faul a ne penal.

Ovo je neki Lazni Osim!!
Ovakvo suđenje će ti biti sve dok ne bude naših ljudi u savezima. Sljedeće izbore mi moramo ozbiljno shvatiti. Žalosno je, ali istinito, da ako hoćeš normalno suđenje, moraš biti "pokriven". O nečemu više da ne govorim.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 12:21 am

Moram citirati avlamija. :lol: :lol: :lol:
"Mene Dado oduševio u onih 10-15 minuta. Momak mađioničar. Vidio ga samo kad ulazi i frajer nestade. Magija. "
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 12:22 am

Tezak teren, protivnik drugoligas, lopte nove i tvrde, sudije lose i nikakve..
Poslozice to babuka ubrzo inshallah.
Amare volimo te. Pozz
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 12:24 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned feb 24, 2019 11:56 pm
Amar927 je napisao/la:
ned feb 24, 2019 11:54 pm
Protiv Mladosti:

Veca

Sinisa Sipovic Rodin Pavic

Hajdar Saban

Zec Ramovic Mujezinovic

Zajmovic
Hajdar Saban je nemoguca kombinacija barem ja tako mislim.

Nadam se da ce Zec stariji dobiti 20min proric Mladosti.
Nemas koga staviti,jedino Dado al definitivno fali iskusan veznjak
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 12:28 am

Amar927 je napisao/la:
pon feb 25, 2019 12:24 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned feb 24, 2019 11:56 pm
Amar927 je napisao/la:
ned feb 24, 2019 11:54 pm
Protiv Mladosti:

Veca

Sinisa Sipovic Rodin Pavic

Hajdar Saban

Zec Ramovic Mujezinovic

Zajmovic
Hajdar Saban je nemoguca kombinacija barem ja tako mislim.

Nadam se da ce Zec stariji dobiti 20min proric Mladosti.
Nemas koga staviti,jedino Dado al definitivno fali iskusan veznjak
Bit ce veselo protiv Mladosti.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 12:33 am

Trenutno stanje u OP ligama. ( Zbir bodova pionira i kadeta ) MI i Široki imamo utakmicu manje u obje kategorije.

Željezničar 86
Sarajevo 86
Široki Brijeg 73
Zrinjski 63
Krupa 59
Sloboda 54

Sljedeće kolo:

Željezničar - Radnik
Sarajevo - Tuzla City
Zrinjski - Široki Brijeg

Bilo bi dobro kada bi Zrinjski izvukao bar bod protiv Širokog.

Juniori

Slavija - Željezničar
Zrinjski - Krupa
Široki Brijeg - Zvijezda 09
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 12:56 am

BHDragons je napisao/la:
ned feb 24, 2019 11:13 pm
Svi smo mi Senad Misimović. Svi smo mi Amar Osim. Prije svega svi smo mi ŽELJEZNIČAR! Ne dajmo klošarima iz saveza i unutar kluba da nas uništavaju! Ujedinimo se sarajevski Plavi!
Jedino bitno i ispravno!
:baklja: :zeljeznicar1: :klanjase2:
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 1:07 am

Jedva cekam utakmicu protiv Mladosti. Bogi, Zec, Zajim u prvom sastavu *______*
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3185
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 1:13 am

godrina je napisao/la:
ned feb 24, 2019 5:12 pm
Otjerali covjeka sa kojim smo 3 sezone bili u utrci za titulu do zadnje utakmice haman i tu istu titulu nismo uzeli samo zato sto taj covjek nije htio nekome dat nesto para a cijelih sezona nas se dobro kasapilo. Otjeran covjek koji je mnogo zasluzan zato da umjesto stadiona koji je sve manje licio na to dobijemo jedan za nase uslove pravo dobar moze se reci i moderan stadion opet zato sto nije htio nekom dat pare da se uzme titula. Otjeran covjek koji je za vrijeme njegovog rada klub napravio normalnim u smislu placanja obaveza, plata itd itd, samo zato sto nije htio dat i treci put iznos jednom drugom dobrom ciki.
Gluho bilo da mi je drago zbog poraza ali se bojim da je ovo karma, nista napredovali nismo a puno smo ocekivali i obecavano je puno. Meni je puno drazi ego zbog kojeg nismo bili "dobri" sa duplim govnetom nego ego zbog kojeg u najdrazem dresu gledam egzistenciju, jos jedno 2 godine onog lektora na mjestu stopera, kome je Dado rjesenje i zamjena za nasa 2 odlicna igraca u veznom redu. U losoj smo situaciji pravo, jebiiga meni je drag Zeljo, ja cu voljet i navijat neovisno ko ce bit u foteljama ali mi je zalosno ovo gledat.
👏👏
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 7:38 am

Leon_Professional je napisao/la:
ned feb 24, 2019 11:58 pm
Plava Porodica je napisao/la:
ned feb 24, 2019 8:35 pm
Ma opet kad sve vratiš na fabričke, ključni detalj je bio nesviranje penala.
Koliko god mi danas bili loši, koliko god je to izgledalo preslikano kao prošle polusezone, iako meni lično ima nekog napretka procentualno 10-15% i to zaslugom Ramovića, mi bi danas ovo glat dobili da je sviran penal. Druga bi se pjesma pjevala u ostalih 83. minute utakmice.
Ja ne znam kako, ali neki način se mora naći da se zaustavi ovaj sex nad najvećim klubom u državi.
Koji je ovo bod(ovi) samo ove sezone da su nas uzeli?
Da Bog da vam krov zgrade pao dok ste svi unutra. Djeca vam kosti sastavljala nakon obdukcije vas ne prepoznala sjeme vam lopovsko
Ja imam 24 godine, relativno mlad, pa ne pamtim mnogo kao stariji navijaci. Ali ja za svog zivota sto pratim Zelju ovako kontinualno sudjenje na nasu stetu i to toliko ocito ne pamtim.
Pa ovo je preslo svaku mjeru.

Dan vas **** sta smo vam mi zgrijesili, nit se borimo za titulu nit koji kc. **** vam pitarski lobi mater svima, hocete da nas pokopate do kraja.
Posrnuli malo, a stoka nastavlja da kolje i suta dok smo na podu.
Doci ce sve na svoje aBd. **** li vam Husref mater i Prolic i svi redom.

Zato je meni krivo sto se ni ovaj prelazni nije dobro odradio. Price da Amar hoce jeftinu ekipu su pod moranje jer smo u skripcu s parama, koji to trener ne bi volio dobru ekipu. Odmah, sad. Ali nadoci ce sve, stabilizovat cemo se. Opet ce kmecat pitari iskompleksirani, ovo je njihovo maslo sve. Najjaci lobi imaju, nas karaju a njih guraju u svakom mecu.
Kurve jedne!
Ma ovo je žalosno moj @leone..
Ovo je čisto dokazivanje moći, odnosno naše nemoći, pišanje po nama i pokaz ko je glavni.
Mene interesuje samo šta im je Željo toliko kriv?
Nit smo prijetnja ni prvom ni drugom na tabeli, ali ne popuštaju.
Nek im široki i mladost predstavljaju BiH u europi djecu vam *****
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 7:40 am

Leon_Professional je napisao/la:
pon feb 25, 2019 12:03 am
storm_raider je napisao/la:
ned feb 24, 2019 10:32 pm
Misim da cemo Mladost pobjediti, na momente bilo je tu i finog pritiska danas, ali i oni su se bas branili. Jos smo osteceni. Bio bih bas razocaran bilo cime osim pobjedom protiv Mladosti. Ne treba ocekivati da ce se iko skloniti samo zato jer smo mi Zeljo. Davno su prestali da se sklanjaju ikome. I to je ok, na terenu treba zaraditi taj autoritet i strah.
Bgm oni se sklone ko plati.
Jucer se nisu sklanjali, jucer dodavali njihovim da zabiju. Kae hajmo jos i gol razliku nabit, nema ofsajda.

Nasi igraci da prave prekrsaje kao pitari to bi svaki mec 8 zutih i 2 crvena bilo.
Znaju kurve kako se to radi. I skolski to rade.
Vajda mozemo dobiti bez tog sklanjanja. Na kraju krajeva zato i jesu bile promjene u UO u decembru. Neka pokazu zasto su dosli, svi redom, a dosli su zbog sportskog rezultata, kao i da nastave gradnju stadiona i sistematsko uredjenje kluba.

@PP, kao sto napisah, to je tako bilo sve i zadnjih 5 kola na jesen/zimu. Drasticno smo osteceni. Nije to pocelo sada.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 7:55 am

storm_raider je napisao/la:
pon feb 25, 2019 7:40 am
Leon_Professional je napisao/la:
pon feb 25, 2019 12:03 am
storm_raider je napisao/la:
ned feb 24, 2019 10:32 pm
Misim da cemo Mladost pobjediti, na momente bilo je tu i finog pritiska danas, ali i oni su se bas branili. Jos smo osteceni. Bio bih bas razocaran bilo cime osim pobjedom protiv Mladosti. Ne treba ocekivati da ce se iko skloniti samo zato jer smo mi Zeljo. Davno su prestali da se sklanjaju ikome. I to je ok, na terenu treba zaraditi taj autoritet i strah.
Bgm oni se sklone ko plati.
Jucer se nisu sklanjali, jucer dodavali njihovim da zabiju. Kae hajmo jos i gol razliku nabit, nema ofsajda.

Nasi igraci da prave prekrsaje kao pitari to bi svaki mec 8 zutih i 2 crvena bilo.
Znaju kurve kako se to radi. I skolski to rade.
Vajda mozemo dobiti bez tog sklanjanja. Na kraju krajeva zato i jesu bile promjene u UO u decembru. Neka pokazu zasto su dosli, svi redom, a dosli su zbog sportskog rezultata, kao i da nastave gradnju stadiona i sistematsko uredjenje kluba.

@PP, kao sto napisah, to je tako bilo sve i zadnjih 5 kola na jesen/zimu. Drasticno smo osteceni. Nije to pocelo sada.
Sjećam se ja dobro zadnjih 5. kola i svake greške.
To je bio i jedan od razloga što sam čekao odlazak Uprave. Tri godine bili tu i nisu uspjeli ama baš ništa poduzeti po pitanju bar toliko da bude pošteno suđenje na obje strane.
Zato se nadam da su ovi malo veće hinje i mangupi i da će se ovo što prije završiti.
Ovo nije više bod ili dva. Ovo je već sad bar 8-9 bodova. Ovo je krađa za UEFE. Ali odmah im se obratiti. Još danas.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 236 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija