Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 8:29 pm

amar92 je napisao/la:
ned feb 24, 2019 8:01 pm
Zeljo je napisao/la:A yebo vas vise i Misimovic i Amar. Pa zajedno smo svi u ovim govnima, yebe nas ko stigne ako sad necemo bit zajedno, kqd cemo?
Da smo zajedno svi u ovome i dalje bi imali najbolju Upravu dosad, koja bi nasem najboljem treneru dosad omogucila puno ozbiljniji budzet za igrace koji bi pod njegovom palicom sigurno bili pojacanja. Nismo svi zajedno, nazalost. I onog dana, kada su neki odlucili licne interesne, licne sukobe i inate staviti ispred interesa Zelje, smo potonuli nisko i dalje tonemo. Hvala im na tome.


Sent from my iPhone using Tapatalk
I jedni i drugi stavljaju licne interese ispred Zelje, ali hajde sto oni stavljaju, ali sto moramo i mi?
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 8:32 pm

Futbol.
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 8:34 pm

AdmirA je napisao/la:
ned feb 24, 2019 8:32 pm
Futbol.
Klab
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 8:35 pm

Zeljo je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
ned feb 24, 2019 8:01 pm
Zeljo je napisao/la:A yebo vas vise i Misimovic i Amar. Pa zajedno smo svi u ovim govnima, yebe nas ko stigne ako sad necemo bit zajedno, kqd cemo?
Da smo zajedno svi u ovome i dalje bi imali najbolju Upravu dosad, koja bi nasem najboljem treneru dosad omogucila puno ozbiljniji budzet za igrace koji bi pod njegovom palicom sigurno bili pojacanja. Nismo svi zajedno, nazalost. I onog dana, kada su neki odlucili licne interesne, licne sukobe i inate staviti ispred interesa Zelje, smo potonuli nisko i dalje tonemo. Hvala im na tome.


Sent from my iPhone using Tapatalk
I jedni i drugi stavljaju licne interese ispred Zelje, ali hajde sto oni stavljaju, ali sto moramo i mi?
Nikad poslije poraza na forumu ne bude idile, tako da je ovo jos i normalno. Zasto je vecina ovdje na necijoj „strani“ smeta i mene ali tako je, samo vidi svi smo danas pratili tekmu, navijali i nadali se pobjedi bez obzira na te strane. To sto nisu svi ljudi sposobni normalno raspravljati je problem drustva a ne samo Zelje.

Leon fino kaze, nista pogresno, niti uvredljivo ali eto ne smije se kritikovati Amar ni kad on izgubi utakmicu. Iduce kolo ako dobijemo Mladost 6:0, isti taj Leon ce medju prvim pohvaliti i ekipu i Amara, vjerujem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 8:35 pm

Ma opet kad sve vratiš na fabričke, ključni detalj je bio nesviranje penala.
Koliko god mi danas bili loši, koliko god je to izgledalo preslikano kao prošle polusezone, iako meni lično ima nekog napretka procentualno 10-15% i to zaslugom Ramovića, mi bi danas ovo glat dobili da je sviran penal. Druga bi se pjesma pjevala u ostalih 83. minute utakmice.
Ja ne znam kako, ali neki način se mora naći da se zaustavi ovaj sex nad najvećim klubom u državi.
Koji je ovo bod(ovi) samo ove sezone da su nas uzeli?
Da Bog da vam krov zgrade pao dok ste svi unutra. Djeca vam kosti sastavljala nakon obdukcije vas ne prepoznala sjeme vam lopovsko
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 8:38 pm

amar92 je napisao/la:
ned feb 24, 2019 8:35 pm
Zeljo je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
ned feb 24, 2019 8:01 pm

Da smo zajedno svi u ovome i dalje bi imali najbolju Upravu dosad, koja bi nasem najboljem treneru dosad omogucila puno ozbiljniji budzet za igrace koji bi pod njegovom palicom sigurno bili pojacanja. Nismo svi zajedno, nazalost. I onog dana, kada su neki odlucili licne interesne, licne sukobe i inate staviti ispred interesa Zelje, smo potonuli nisko i dalje tonemo. Hvala im na tome.


Sent from my iPhone using Tapatalk
I jedni i drugi stavljaju licne interese ispred Zelje, ali hajde sto oni stavljaju, ali sto moramo i mi?
Nikad poslije poraza na forumu ne bude idile, tako da je ovo jos i normalno. Zasto je vecina ovdje na necijoj „strani“ smeta i mene ali tako je, samo vidi svi smo danas pratili tekmu, navijali i nadali se pobjedi bez obzira na te strane. To sto nisu svi ljudi sposobni normalno raspravljati je problem drustva a ne samo Zelje.

Leon fino kaze, nista pogresno, niti uvredljivo ali eto ne smije se kritikovati Amar ni kad on izgubi utakmicu. Iduce kolo ako dobijemo Mladost 6:0, isti taj Leon ce medju prvim pohvaliti i ekipu i Amara, vjerujem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ma naravno da smije da se kritikuje ako pogrijesi. Jedino sto me nervira sto su neki jedva docekali nesto ovako da se desi i da pljuju a ne kritikuju.
Ma leon dobro pise, realno.

A vidimo se na Grbavici iduce kolo i aBd da bude taj rezultat sto si napisao.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 8:39 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned feb 24, 2019 8:25 pm

A AKO sam uvrijedio banuj me.
Sve ok, to je obaveza moderacije da procjeni. O ostalom privatno bujrum, necemo zacatavati ovdje dalje.

Drzimo se Zelje, uglavnom se slazemo. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 8:41 pm

Ali onako očit penal pa ja sve više i više ne vjerujem :zid: :zid:
Joj živote :doktor:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 8:43 pm

PP, osteceni smo mi ovako isto, ako ne i vise zadnjih 5 utakmica na jesen.. nije ovo nista novo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
bojamora
Postovi: 133
Pridružen/a: sub nov 24, 2018 3:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 8:50 pm

Ma hajd nezasluženo smo izgubili razumijem, i smjenu uprave zbog toga što nisu htjeli da se vrati Amar razumijem al da se ovako slabo odradi prelazni rok i da uđemo u prvenstvo igrački slabiji nego ikad fakat ne razumijem. Više nisam siguran hoče li i Amar uspjet sa ovakvom ekipom izboriti Europu ali ipak se nadam.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1824
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 8:52 pm

vinston.cercil je napisao/la:
ned feb 24, 2019 8:34 pm
AdmirA je napisao/la:
ned feb 24, 2019 8:32 pm
Futbol.
Klab
Riječ je nekog saksonskog porijekla xd
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 8:52 pm

Nas je tuđi penal koštao titule, a to se spočitava kao sportski neuspjeh. Rečeno je da nas ne mogu sudije zajebavati, ako smo mi dovoljno dobri, očigledno nismo, baš kao što i Amar reče. Amar je najbolji trener koji se pojavio u našoj ligi i sretnici smo što je naš, ali i prethodni treneri nisu bili toliko loši kao što su ispali na kraju.
Evidentno je ko je loš, Vedran, Zec, Bogi prastar, bekovi tu i tamo. Zajim i Veseli sve dobro što urade zajebu, Šaban sve to na oko izgleda fino, ali ništa od njegovih poteza ne dovodi do konkretnih prilika. Hajdar više hrabrosti od Šabana ima, ali nema kreativnosti. Ali imati Vedrana na golu podrazumijeva nemir u odbrani, neizlaženje na visoke lopte, loše ispucavanje i kardinalne greške koje dovode do golova.
Osmanović mora biti ispred Dade, vjerovatno Dženo još nije dovoljno spreman zbog one povrede, jer ja bih njemu dao priliku u prvih 11 jer ima pravu fudbalsku drskost.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 9:01 pm

Ko zadnji izadje nek ugasi svjetlo..
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 9:09 pm

Ovo nije prva utakmica da nas sudija osteti. Stigle si ga rijeci ne moze te sudija zajebat. Ne moze k, druga bi pjesma bila da je sviran penal ili ona ruka sto bi bio drugi zuti karton, tako bi se dosudilo da je igrao manji klub iz ovog grada.
Nazalost tako je, kako je.
Zadnju utakmicu protiv Sirokog nenormalan penal sviran protiv nas, Krupi poklonjen penal.
Tuzla na Grbavici, bukvalno sva tri gola su im bila neregularna. Penal nepostojeci, kasnije nama cist ne svira.
Derbi prica za sebe, gdje te protivnik prebio. Ti si tu nemocan, Tatar napravi 6 faula nema zutog..
Puno je bodova koje su nam oteli bukvalno.
Ali u tom prethodnom periodu smo bili neprijatelji sami sebi, da li cemo nastaviti sa tim?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 9:10 pm

Prioritet svih prioriteta treba biti taj da ubacimo nase ljude u savez na narednim izborima. To moramo shvatiti jako jako ozbiljno i pristupiti tome na pametan i odgovoran nacin. Mi nemamo trenutno nikoga u savezu ko moze zastititi nas klub od raznih Paradzika i ostalih govana.

U zadnjih 6 utakmica mislim da je 5 penala svirano protiv nas, u citavoj sezoni milion kardinalnih gresaka na nasu stetu i niko nije odgovarao za taj debilizam. Na dva metra od sudije covjek rukom blokira sut koji ide u okvir gola i lafo nije penal, ma bjezi ***** ti sunce i Paradzika vise, **** ti Bog sve sto imas Gorane.

Ima li neko u savezu da ima mozak? Pa da kaze dosta je i Paradzika i Bjelica, dacemo mladjim sudijama sansu koji nece od normalnog fudbala praviti penzionerski fudbal i cirkus od svake utakmice. Gledas lige u regionu i ovu nasu ligu razlika isto nebo i zemlja, sudije znaju kad treba da puste igru, znaju kad treba da sviraju nesto, nema kompenziranja itd, to je i jedan od razloga sto su te lige bolje od nase, jer tamo nema sudija po zadatku, tamo nema Paradzika, Bjelica, Mujica itd koji ce sjeckati igru svake sekunde..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 9:11 pm

Odovic i Sarri, ne samo da isto izgledaju, nego izgleda isti u svemu. Ovom golman nece da izađe, ostali ga igraci kritikuju, Abramovic se pita :r
Za investitora, ne znam, za mene je definicija i filozofija zelje stala u onaj derbi kad smo kao nikad veci kokuzi uzeli kone Tiagovim golom.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 9:21 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
ned feb 24, 2019 9:11 pm
Odovic i Sarri, ne samo da isto izgledaju, nego izgleda isti u svemu. Ovom golman nece da izađe, ostali ga igraci kritikuju, Abramovic se pita :r
Za investitora, ne znam, za mene je definicija i filozofija zelje stala u onaj derbi kad smo kao nikad veci kokuzi uzeli kone Tiagovim golom.
Ko braca rodjena
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 9:31 pm

eeee kako bih ja volio da sam sad miran i bezbrižan kao oni što kažu da se više ništa ne trebamo sekirati jer je brko sad opet na klupi.
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 9:32 pm

Danas veoma dobro odigrano, vidi se napredak, teren je bio tezak, protivnik se branio cijelu utakmicu, bit ce ovo sve dobro!
Forum se pretvorio u ono kad dodje poraz svi su na forumu i pljuju sve redom.. Nazalost ima jos podjela medju navijacima Miske vs Amar, nadam se da ce se ta prica zavrsiti nakon uvezane 3 - 4 pobjede i Osim će biti omiljeni "Brko", mi ćemo se ponovo ujediniti, furat cemo plavo proljece i cekati sljedecu sezonu...
VIDIMO SE NA GRBAVICI!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Habss
Postovi: 30
Pridružen/a: pet jun 02, 2017 10:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 9:42 pm

I da ZELJEZNICAR ZA ZIVOT CIJELI!!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot], Ujko i 258 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija