Moderator/ica: storm_raider

 
PlaviIzSarajeva
Postovi: 131
Pridružen/a: sub jan 26, 2019 11:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 4:55 pm

Volim te bezuslovno.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 4:56 pm

I onaj igrac sto ne zna amar kako izgleda, sto se ne svidja amaru jer je spor i los nazad danas bi najbolji poslije ramovica...al zato su zeko i dado prekucali, oni mu se ocito svidaju😁
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 4:56 pm

Svaki naredni poraz je Amarov, svaka pobjeda njegova. Covjek je gazio preko mrtvih da dodje tu gdje je. Neka nas pocasti svojim znanjem i rezultatima a duhovite dosjetke neka ostavi za Lutve nama nije nista smjesno.

I da ovi sto se rugaju Amaru zbog govorne mane, napusite se kurca sa tim pitarskim folovima. Dignite se malo iznad situacije, vi za Zelju navijate jer to je dno dna
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
SupremeGucci
Postovi: 106
Pridružen/a: uto dec 04, 2018 8:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 4:58 pm

Ma Amare madzionicar si pravi
 
PlaviIzSarajeva
Postovi: 131
Pridružen/a: sub jan 26, 2019 11:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:01 pm

barbarez je napisao/la:
ned feb 24, 2019 4:44 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned feb 24, 2019 4:34 pm
"Tveba se potvudit pa izgubiti 5 tekmi".
E nabijem vas sve.

Kjosevski, **** ti Zuban mater sto te gura, da si neki igrac mogo bi te do sad uvaliti nedje.

Amave, doveo si igrace jebene sa svojim pajdasem a u tekmi kad gubimo ti napravis dvije izmjene. Sta je s mega igracem Zecom, sta je s igracem za kojeg se obestecenja placaju.

Igra kurcina ko sto je i bila. Izbij, nabij, trpaj na stranu i ubacuj.

Delirijum nakon priprema, vidi se Amarov pecat, odlicno je ovo. O kako nijee, jes ga Amar pecatiro svaka mu cast. Aferim na pecatu.

Odlican prelazni a mi nemamo veznjaka, najbitniju poziciju u timovima mi nemamo. Nemamo napadaca, kazu krpit ce Zajmovic, Zec. Dobro je zakrpise ko i jesenas, izmjene igrac za igraca na istim pozicijama.
Smjesno. Smjesno.

Sinan najbolji. Pava i Sinisa solidni, Krpa simpa, ostalo ocaj.


Idemo dalje, sta ces.
Samo ovaj scenarij ne pise u BAJKAMA.
Zbog ovakvih postova i ne zasluzujemo nista bolje.
Ja sam prvi davao veliku podrsku staroj upravi,sa druge strane imam veliko postovanje prema Amaru.
Moze da nam se svidi ili ne svidi nacin na koji je dosao.
Kako god bilo ipak je dosao.
Ovo samo pokazuje da se mi istinski jos nismo oslobodili one price za i protiv starih ili novih.
Nigdje Zelje ni na mapi.
Sramota je da Amaru se rugas ko kakav pitar i ostale Bosanske seljacine a Bogami i Hercegovacke.
Svi ovi za i protiv,niste nista bolji od Kjosevksog i ostalih koji su otvoreno radili protiv kluba.
Amare samo nastavi dalje. Rasjterao si pola ekipe a uradices ako nista isto ko i ovi prethodni.
Samo jako Amare,sad te pljuju oni sto su ti godinama govorili onu poznatu "Amar najbolje zna".
Ocito znalac @leon ocekuje da se po ovakvom terenu kao na fifi moze tecno igrati, sa pas igrom. Sta ces drugo nego nabijat u ovoj jebenoj ligi u kojoj 80% klubova ne bi trebalo dobit dozvolu da se takmici uopste.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:02 pm

SupremeGucci je napisao/la:
ned feb 24, 2019 4:58 pm
Ma Amare madzionicar si pravi
Niko ali niko nema carobni stapic i u svemu losem drago mi je sto ce navijaci to vjerovatno vrlo brzo shvatiti.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:03 pm

Trebali smo dovesti rezervnog špica, ne sada, nego još početkom sezone. Ko će igrati umjesto Krpića protiv MDK? Dobio treći žuti.

Konto sam da će Amar prvo tražiti špic igrača, a ne dovoditi polovnjake.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
PlaviIzSarajeva
Postovi: 131
Pridružen/a: sub jan 26, 2019 11:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:03 pm

SupremeGucci je napisao/la:
ned dec 09, 2018 7:44 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned dec 09, 2018 5:39 pm
Kako mozete vise. Najbolji trener poslije rata je Amar Osim, a najbolji direktor, predsjednik je Misimovic Senad. I tu se sva prica zavrsava.
objasnio si brate ! svaka cast
Sta je reci gucci? Mijenjas misljenje nesto brzo
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:05 pm

Ako je Kjosevski otvoreno radio protiv kluba i ako to svi znaju, šta on još uvijek radi u našem klubu?
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:05 pm

Glasanje za igraca utakmice

viewtopic.php?f=91&t=847
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:05 pm

Sta se bolan imam zavaravat. Evo pljujete Amara zbog ovoga ili onoga sto je uradio.
Pljujete po covjeku zbog necega sto je uradio,a sta vi radite.
Pljujete najtrofejnijeg trenera kluba. Pa koja je to logika grob vas ****
Ismijavate covjeka koji je klub ucinio najtrofejnijim u BiH.
Radite isto ono za sta Amaru drzite pridike.
Ponasate se ko kakvi pitari. Jel vas sramota.
Pricate mi o cinjenicama,a pljujete covjeka nakon jedne utakmice,legendu kluba,a ublehe poput Slavke,Kostica,Krcmarevica i drugih ste trpili i nazivali vizionarima.
O kakvim ba vi cinjenicama pricate.
Nemate kupljenih karata koliko Amar titula,i pricate mi o cinjenicama.
Tacno je da nacin ulaska u klub i sve sto se desavalo je bilo ruzno,ali ko bolan od vas zna pravu istinu i pozadine sve price vezano za klub. Ali to uopste nije poenta moje reakcije.
Vec da pljujete i ismijavate najtrofejnijeg trenera ko svi ostali kerovi.
E to su cinjenice,cinjenice su to da radite isto ono sto je Amar radio u kafani. Jel to podrska klubu.
Pricate mu za prelazni. Jeste vi gluhi ili se pravite budale. Jeste li slusali sta je covjek rekao. Otjerao je pola igraca i imace jeftinu ekipu dok ne bude imao odgovarajucu i produktivnu. I sad mu vi pricate o losem prelaznom. Kome ce on dovodit sad na polusezoni kad nemas cestitog igraca da valja,i kad imas minus 15 . Eto sad jos i 18. Pola godine da placa da bi ih uigravao za sljedecu godinu. Nismo Barcelona cinjenicasi.
E to je tako,a vi pisite gluposti.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u ned feb 24, 2019 5:10 pm, ukupno mijenjano 5 puta.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:06 pm

BHDragons je napisao/la:
ned feb 24, 2019 4:39 pm
Kakav pomak ljudi dragi ne budite slijepi molim vas
pomak je neopisiv gospodin futbol(kojeg itekako cjenim i volim ali mi je ovo sezonskim postucima glupim poceo padati u ocim)nas je bas pomaknuo u sportskom segmentu toliko da je doveo pojacanja prava samo ih mi nevidimo jer nam se prividjaju razonorazni bogicevici stanici i sadikovici jer smo jos od postojanja stare uprave u zimskom snu,bruka i sramota da nam ovakvi gurbeti bjeze toliko bodova.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:08 pm

Manijaci po ko zna koji put najbolji akter utakmice... Svaka cast ekipi koja je otisla gore, svaka cast!!!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:09 pm

barbarez je napisao/la:
ned feb 24, 2019 5:05 pm
Sta se bolan imam zavaravat. Evo pljujete Amara zbog ovoga ili onoga sto je uradio.
Pljujete po covjeku zbog necega sto je uradio,a sta vi radite.
Pljujete najtrofejnijeg trenera kluba. Pa koja je to logika grob vas ****
Ismijavate covjeka koji je klub ucinio najtrofejnijim u BiH.
Radite isto ono za sta Amaru drzite pridike.
Ponasate se ko kakvi pitari. Jel vas sramota.
Pricate mi o cinjenicama,a pljujete covjeka nakon jedne utakmice,legendu kluba,a ublehe poput Slavke,Kostica,Krcmarevica i drugih ste trpili i nazivali vizionarima.
O kakvim ba vi cinjenicama pricate.
Nemate kupljenih karata koliko Amar titula,i pricate mi o cinjenicama.
Tacno je da nacin ulaska u klub i sve sto se desavalo je bilo ruzno,ali ko bolan od vas zna pravu istinu i pozadine sve price vezano za klub. Ali to uopste nije poenta moje reakcije.
Vec da pljujete i ismijavate najtrofejnijeg trenera ko svi ostali kerovi.
E to su cinjenice,cinjenice su to da radite isto ono sto je Amar radio u kafani. Jel to podrska klubu.
Pricate mu za prelazni. Jeste vi gluhi ili ste budale. Jeste li slusali sta je covjek rekao. Otjerao je pola igraca i imace jeftinu ekipu dok ne bude imao odgovarajucu i produktivnu. I sad mu vi pricate o losem prelaznom. Kome ce on dovodit sad na polusezoni kad nemas cestitog igraca da valja,i kad imas minus 15 . Eto sad josni 18. Polq godine da placa da bi ih uigravao za sljedecu godinu. Nismo Barcelona cinjenicasi.
E to su cinjenice,a vi pisete gluposti.
:pljesak: :palacgore:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:10 pm

Po meni je opet bilo dosta šansi, koje nismo iskoristili. Dodaj na to katastrofalnu grešku odnosno golčinu Radnika, nesvirani čist penal i poslije toga ne svirana ruka poslije koje bi išao drugi žuti odnosno crveni karton - dobiješ poraz. Naprosto se danas nije moglo pobjediti, ali baš nikako.

Zec, Hajdarević i Šaban katastrofa. Pavić je tu odmah iza njih. Kjosevskog ne treba ni spominjati, golmani kada su na onoj razdaljini od gola ispucavaju loptu U AUT VEDRANE!

Krpić, Ramović i štoperi prolazna ocjena.
Zadnja izmjena: shzna, dana/u ned feb 24, 2019 5:11 pm, ukupno mijenjano 1 put.
1987
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:11 pm

I nemojte nam vise ove ankete koji rezultat ocekujemo stavljati..Kad vidim ovu ponudjenu sa dva ili vise golova razlike muka mi..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:11 pm

Gdje je onaj sto rece da smo zavrsili Bijeljinu, da se osigura osam milja na Grbavici?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:11 pm

Amar je ocigledno podcijenio ligu i precijenio sebe, pasa nije ti ovo 2012 ta godina, apdejtuj se...
Neki napredak da budem iskren i nisam vidio ali svoj sud cu davati na Grbavici,ona oranica je zaista prelosa i mislim da neka pas igra se nije mogla ni igrati sem onog nabij na Krpu pa sta Bog da, nismo bili ni miljenici srece treba priznati pored sudije kojem ***** sve zensko sto ima u porodici i nervira me koji se ***** igraci pozdravljaju sa njim, pa imatel trunku inata u sebi takmicarskog duha, mene boli sto ne vidim ni kod jendog od njih da ih pogadja ova situacija.
Zaim kakav god unio je neke zivosti u ekipu i jedini igrac koji moze nekog predriblati i koji se usudi to uraditi. Zec igrac manje definitivno, Haris i Saban se ne mogu sastaviti na ovakvim terenima, Pavic i Sinisa su zujali, Ramovic ok, ostalo bez komentara. Vedran najmrzi igrac Zelje od kad pratim nekih 15 tak god.
Kapa dole Manijacima.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:11 pm

PlaviIzSarajeva je napisao/la:
ned feb 24, 2019 5:01 pm
barbarez je napisao/la:
ned feb 24, 2019 4:44 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned feb 24, 2019 4:34 pm
"Tveba se potvudit pa izgubiti 5 tekmi".
E nabijem vas sve.

Kjosevski, **** ti Zuban mater sto te gura, da si neki igrac mogo bi te do sad uvaliti nedje.

Amave, doveo si igrace jebene sa svojim pajdasem a u tekmi kad gubimo ti napravis dvije izmjene. Sta je s mega igracem Zecom, sta je s igracem za kojeg se obestecenja placaju.

Igra kurcina ko sto je i bila. Izbij, nabij, trpaj na stranu i ubacuj.

Delirijum nakon priprema, vidi se Amarov pecat, odlicno je ovo. O kako nijee, jes ga Amar pecatiro svaka mu cast. Aferim na pecatu.

Odlican prelazni a mi nemamo veznjaka, najbitniju poziciju u timovima mi nemamo. Nemamo napadaca, kazu krpit ce Zajmovic, Zec. Dobro je zakrpise ko i jesenas, izmjene igrac za igraca na istim pozicijama.
Smjesno. Smjesno.

Sinan najbolji. Pava i Sinisa solidni, Krpa simpa, ostalo ocaj.


Idemo dalje, sta ces.
Samo ovaj scenarij ne pise u BAJKAMA.
Zbog ovakvih postova i ne zasluzujemo nista bolje.
Ja sam prvi davao veliku podrsku staroj upravi,sa druge strane imam veliko postovanje prema Amaru.
Moze da nam se svidi ili ne svidi nacin na koji je dosao.
Kako god bilo ipak je dosao.
Ovo samo pokazuje da se mi istinski jos nismo oslobodili one price za i protiv starih ili novih.
Nigdje Zelje ni na mapi.
Sramota je da Amaru se rugas ko kakav pitar i ostale Bosanske seljacine a Bogami i Hercegovacke.
Svi ovi za i protiv,niste nista bolji od Kjosevksog i ostalih koji su otvoreno radili protiv kluba.
Amare samo nastavi dalje. Rasjterao si pola ekipe a uradices ako nista isto ko i ovi prethodni.
Samo jako Amare,sad te pljuju oni sto su ti godinama govorili onu poznatu "Amar najbolje zna".
Ocito znalac @leon ocekuje da se po ovakvom terenu kao na fifi moze tecno igrati, sa pas igrom. Sta ces drugo nego nabijat u ovoj jebenoj ligi u kojoj 80% klubova ne bi trebalo dobit dozvolu da se takmici uopste.
Znalac znalac. Da bar nije tacno sto sam pisao, ali eto.

Ma hocu nesto bolje, hocu da ne izgubimo. Jebavali sve redom jer smo ovako igrali, sad se opravdava ovakva igra. Pa zasto to?
Ako je izgubio onda zasluzuje kritiku. Nismo mu jebali majku, nismo ni tebi jebali majku, sta vam je. Lik je kriv za poraz i to je to.
Idemo dalje s hajrom.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:12 pm

Otjerali covjeka sa kojim smo 3 sezone bili u utrci za titulu do zadnje utakmice haman i tu istu titulu nismo uzeli samo zato sto taj covjek nije htio nekome dat nesto para a cijelih sezona nas se dobro kasapilo. Otjeran covjek koji je mnogo zasluzan zato da umjesto stadiona koji je sve manje licio na to dobijemo jedan za nase uslove pravo dobar moze se reci i moderan stadion opet zato sto nije htio nekom dat pare da se uzme titula. Otjeran covjek koji je za vrijeme njegovog rada klub napravio normalnim u smislu placanja obaveza, plata itd itd, samo zato sto nije htio dat i treci put iznos jednom drugom dobrom ciki.
Gluho bilo da mi je drago zbog poraza ali se bojim da je ovo karma, nista napredovali nismo a puno smo ocekivali i obecavano je puno. Meni je puno drazi ego zbog kojeg nismo bili "dobri" sa duplim govnetom nego ego zbog kojeg u najdrazem dresu gledam egzistenciju, jos jedno 2 godine onog lektora na mjestu stopera, kome je Dado rjesenje i zamjena za nasa 2 odlicna igraca u veznom redu. U losoj smo situaciji pravo, jebiiga meni je drag Zeljo, ja cu voljet i navijat neovisno ko ce bit u foteljama ali mi je zalosno ovo gledat.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

Online

Trenutno korisnika/ca: adi172, Bing [Bot], Google [Bot] i 180 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija