Moderator/ica: storm_raider

 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 12:32 pm

MOLIM MODERACIJU DA REAGUJE I DA PREKINE DALJNJU RASPRAVU PO OVOM PITANJU !
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 12:35 pm

Raja je ljuta zbog nacina na kojeg su usli u klub, a znamo kakav je bio. Slavi se u kafani kao da je osvojeno svjetsko prvenstvo.

I ja sam za da se gleda u buducnost i da se ocijeni rad trenutnih prema rezultatima. I Leon je apsolutno upravu za atmosferu na utakmicama, nikad pet poraza ne bi imali da je atmosfera bila kao na tekmi protiv Celika. I naravno, da su igraci igrali kako treba, a ne ko picke pod rucnom. I omladince ja tu krivim, nece ti uzor biti stariji igrac ako se vuce po terenu, ali nece valjda da se zamjere. Naravno da ce se dati podrska, zbog Zelje, a ne Amara, Misketa ili nekog treceg, ali moraju se znati nositi s pritiskom, jer sami su krivi za isti.
Vjerovatno su nakon silnih prica o fudbalu mnogi ocekivali i bolji prelazni rok, a ne da se stedi, mozda je i to razlog odredjenog nezadovoljstva.

Ali sve je to sada manje bitno, sutra nas ceka bitna utakmica. Nase je da navijamo i da Stanica docekamo kako treba :karanje: :twisted:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 12:36 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pet feb 22, 2019 11:47 am
Izvini @leone što smo rušili atmosferu i jebavali Želji rezultate, yebeš to što smo svi dvije godine bili "lobotomci" 1/1 branili sve moguće i nemoguće, vjerovali šarenim lažama, a onda kad skontaš da sa amaterima poput njih mi možemo samo potonuti a ne napredovati onda smo Željini neprijatelji.
A šta ćemo sa ovima "lobotomcima do kraja" koji od prvog dana ne popuštaju novu Upravu bez ijedne odigrane utakmice, sa nepunih 2 mjeseca na čelu kluba?
https://fkzeljeznicar.ba/foto-vedran-vu ... car/18190/ 30-1-2016.
Jednoglasno je Vedran Vukotić izabran za predsjednika FK Željezničar, a potom su i Amar Bajramović, Kasim Imširović, Almir Hadžiosmanović, Mustafa Duraković, Mirsad Šukalo, prim.dr. Jasmin Kapetanović, Dejan Nikolić i Selim Babić jednoglasno izabrani za članove Upravnog odbora.

Nakon odabira predsjednika i članova Upravnog odbora, uslijedilo je biranje Nadzornog odbora. Ermin Pešto je predložio Senada Misimovića, Amara Spahića i Marka Dmitrovića. Delegati su jednoglasno odabrali pomenuti trojac za članove Nadzornog odbora.

Senad Misimović do tada bio samo član Skupštine, kao i Amar Osim donedavno.

http://tip.ba/2016/06/01/ugovori-koji-s ... ac-vracan/ 1.6.2016.
Četiri (4) mjeseca nakon instaliranja novog UO i NO, emisija FTV Mreža, u kojoj svim silama napadaju Želju, prvenstveno, Misimovića. Violina i kompanija u glavnoj ulozi.

Suma sumarum, od samog početka se napadala stara upravljačka struktura. Prijetilo im se smrću, silovanjem, po forumima visile smrtovnice, otvarane facebook stranice sa napadima itd, itd. Niko od današnjih struktura nije želio pomoći u tim trenutxima, ali su se uglavnom podsmijavali i ložili raju. Kozarić nije dolazio na tekme, ali je dolazio Švabo i Mišo. Na gg.ba nevjerovatna kampanja. O Želji nisi mogao pročitati ni jedan afirmativan tekst, čak kada smo i pola godine prije ove Uprave razmontirali Ferenc i igrali sa Standardom. Slučajno ili ne, atmosfera linča na Želju je krenuka onog trenutka, kada je Amar otišao u Katar. Nakon povratka iz Katara je u više navrata zamoljen da se pridruži Želji i da pomogne, odnosno da bude treener. On je to odbijao uz opravdanje da ga ta funkcija ne interesuje. Prije samog uspostavljanja sadašnje Uprave, Amar je ponovo slagao i rekao da ne želi raditi kao trener.

Nismo valjda toliko zaboravni, međutim, sada se mnogi prave ludi i naivni ko francuske sobarice. Dvostruki aršini.

P.S. Prekosutra očekujem pobvjedu, jer i sam Žižović kaže da su oslabljeni, naročito u zadnjoj liniji, a mi imamo jači napadački potencijal. Sve osim pobjede, bi za mene bilo iznenađenje, a imajući u vidu i činjenicu, da smo u Bijeljini do sada možda jednom dva puta poraženi, od kada se takmiče u ovoj ligi.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 12:42 pm

Trebamo u globalu biti strpljiviji, a ne zahtjevati nerealno, pa se razocarati i zasititi nakon kratkog vremena. Sto se mene tice, za ovu sezonu ne ocekujem nista vise od izborene europe i da se zavrsi krov na istoku.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 12:46 pm

Omar500 je napisao/la:
pet feb 22, 2019 12:42 pm
Trebamo u globalu biti strpljiviji, a ne zahtjevati nerealno, pa se razocarati i zasititi nakon kratkog vremena. Sto se mene tice, za ovu sezonu ne ocekujem nista vise od izborene europe i da se zavrsi krov na istoku.
U Evropu ni sekunde ne sumnjam. Ne kasnimo milion, nego dva boda. Krov na istoku, ne očekuj u ovoj sezoni, nego na ljeto i to ako, ako...
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 12:48 pm

Larse kakav je ovaj mali Cutahija iz kadeta? Evo izgleda ode u Hajduk.
Pa u picchku materinu ako nam Hajduk omladince uzima kako cemo mi iz qrca ikad izaci, dje je taj napredak u omladinskim kategorijama mater mu yebem.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 12:49 pm

Meni je krivo sto Adzem vise nije u OP, to se nije smjelo desiti.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 12:53 pm

KOLUMNA | Gledač brojeva: Kupuješ, prodaješ, oduzimaš i dodaješ

http://1921.ba/gledac-brojeva-kupujes-p ... dajes-5688
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 1:05 pm

Svi mi mozemo biti za ili protiv ove, prethodne ili bilo koje uprave, ali cinjenica je da svaka rasprava, ma koliko konstruktivna bila, nece promjeniti situaciju, niti ce donijeti ista osim gubitka vremena i podjela u i oko kluba u ovom trenutku. I rasprava za proslu upravu je donijela samo to. O kompletnoj strukturi kluba i njihovoj uspjesnosti moci cemo pricati tek naredne sezone, sve ovo sada je samo ono u cemu konstantno godinama grijesimo - uzdizanje nekoga na prvu, bez jasnih faktora za analizu ili na osnovu neke stare slave...
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 1:10 pm

vi stvarno niste normalni, skoro tri mjeseca smo bez utakmica i napokon dolazi taj dan zbog kojeg postoji jedan klub i vi ponovo raspravljate o Senadu ili Amaru.
koliko vam plaćaju Amar ili Senad da se i ja prijavim da uzmem neku lovu.
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 1:11 pm

Kospa je napisao/la:
pet feb 22, 2019 12:48 pm
Larse kakav je ovaj mali Cutahija iz kadeta? Evo izgleda ode u Hajduk.
Pa u picchku materinu ako nam Hajduk omladince uzima kako cemo mi iz qrca ikad izaci, dje je taj napredak u omladinskim kategorijama mater mu yebem.
Igrao je za kadete u federalnoj ligi, nije za one prve.7 golova u 13 mečeva. Kakav je kao igrač to ti ne bih znao reći,

Prošle sezone je igrao Premijer Ligu za pionire, bio drugi strijelac sa 36 golova, ispred njega Edd Nezirović sa 37.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 1:16 pm

Ne kontam foru zasto je prebacen u federalni tim onda, al haj ...
Željezničar ante portas !
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 1:16 pm

Upravo ta rasprava je ono na cemu su insistirali neki za vrijeme prosle uprave a sada zauzimaju suprotan stav. Sustina je da tada kao i sad nije nista dobrog donijela kao sto kazes, osim gubljenja vremena i razdora medju rajom koje se u konacnici prenese na teren.

Podrska Zelji bez zabluda i provokacija

Ko izda Pizda
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Zaki87
Postovi: 308
Pridružen/a: sub jan 28, 2017 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 1:28 pm

1921.ba je napisao/la:
pet feb 22, 2019 12:53 pm
KOLUMNA | Gledač brojeva: Kupuješ, prodaješ, oduzimaš i dodaješ

http://1921.ba/gledac-brojeva-kupujes-p ... dajes-5688
Fantastičan tekst, svaka čast
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 1:52 pm

AsharaK je napisao/la:
pet feb 22, 2019 1:16 pm
Ne kontam foru zasto je prebacen u federalni tim onda, al haj ...
Mislim da je ovo oko Hajduka bilo i prosle godine tj. na ljeto pa mozda radi toga prebacen.

Pricalo se da je dobar, a evo i golovi u PL govore da jeste.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 1:58 pm

Zaki87 je napisao/la:
pet feb 22, 2019 1:28 pm
1921.ba je napisao/la:
pet feb 22, 2019 12:53 pm
KOLUMNA | Gledač brojeva: Kupuješ, prodaješ, oduzimaš i dodaješ

http://1921.ba/gledac-brojeva-kupujes-p ... dajes-5688
Fantastičan tekst, svaka čast
ybt, trebace mit kalkulator da sve izracunam :D ovo dodje ko da gledas inception
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 1:59 pm

ISB87 je napisao/la:
pet feb 22, 2019 12:02 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pet feb 22, 2019 11:29 am
ISB87 je napisao/la:
pet feb 22, 2019 11:17 am


hahahahah, sad mi, koji smo htjeli da bivsa uprava ode, smo krivi za rezultate ? jest vas senad naucio prebacivat :D
Samo se podsjehuj, zasto onda sad prizivate mir i govorite da ova atmosfera steti Zelji?
Jel logika da je i prosla atmosfera stetila Zelji?

Da navedem primjer, a ocito nema koristi da se uopce raspravljam s tobom, tekma s Celikom gdje je igra bila losija nego protiv Sirokog, Tuzle 100% ali smo dobili radi atmosfere i nekog jedinstva i ljudi na tribini i na terenu. Poslije tog nije bilo.
Decko ulazi na istok pred sami pocetak tekme, nije jos ni sjeo, penje se stepenicama i prva rijec je "***** vam mater i ko vas dovede".
ma samo ti govorim da nije moguce da su pojedini navijaci krivi za rezultate.
ovo nas dijeli na tribinama. ne igrace.
prvi cu kritikovati sve lose sto uprava uradi, ali treba ih pustiti bar koji mjesec. amara takodje.
ja smatram da on puno vise moze izvuci iz ove ekipe od ostalih trenera koji su bili kod nas.

smijesno mi je etiketiranje, ali ajde vidjet cemo. sezona za nas pocinje u nedjelju.
postujem i drugacije misljenje, samo smatram da trebate dati malo vremena.
Ko je ovdje napisao vec "uprava napolje".
Kakva su to etiketiranja, kad se na moj post o Zenitovim navijacima pocela pricati ta prica Misketovi bi ovo, Amarovi bi ovo.

Ko koga tu etiketira? Iz gluposti je pocelo, a ocito je najveci problem sto se kritikuje nesto. Brate, de shvatite da niko nije bezgresan, jebavo sam Besliji sve sto je Arezinu doveo, upravi sto su dovodili smjesne igrace, sad isto to radim al sad je to kao neki atak. Kao de pusti tek su dosli.
Pa sta sam im ja uradio time sto mi se ne svidja sto su otpustili Adzema, sto su digli kredit, sto je Amar vratio ove polovnjake. Meni se to ne svidja da mi ih je babo doveo a ne Amar.

I ovo upola nije teska i losa atmosfera kakva je bila. Pa samo glave sto nisu padale.

I uprava se ne tjera na tribinama, ima skupstina i tu se donose odluke.
Da je ispravno radjeno, a nije, mi smo trebali Zelju pogurat u zadnjim tekmama podrskom, navijanjem, posjetom, a upravu tjerat na skupstini.
E tad bi se moglo reci, Zeljo je najpreci. Da je najpreci bilo bi ovako i sigurno ne bi zaostajali 15 bodova.

E to je meni najveci udar na zdrav razum, cuj sad je Zeljo najpreci, pa sto nije bio jesenas. Najprece bilo otjerati Senada i ostale, Zelje ni u tragovima.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 2:14 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pet feb 22, 2019 11:47 am
Izvini @leone što smo rušili atmosferu i jebavali Želji rezultate, yebeš to što smo svi dvije godine bili "lobotomci" 1/1 branili sve moguće i nemoguće, vjerovali šarenim lažama, a onda kad skontaš da sa amaterima poput njih mi možemo samo potonuti a ne napredovati onda smo Željini neprijatelji.
A šta ćemo sa ovima "lobotomcima do kraja" koji od prvog dana ne popuštaju novu Upravu bez ijedne odigrane utakmice, sa nepunih 2 mjeseca na čelu kluba?
Ma takvih je bilo i prije kad su i bivse kritikovali. To je minoran broj, realno jest. Da se ne obraca paznja, izgubili bi se u masi.
Znas i sam, znamo svi da su se nepotrebne emisije, grupe pravile protiv bivsih. Ali ispuhase i oni kad ne bi dokaza, kad ih poklopise.

Svako ko naprdjuje bez razloga ce ispuhat. Tako i sad ako ko radi iz sujete, bez razloga bit ce poklopljen kad ovi odrade dobar posao, kad te kritike ni 1% ne budu imale smisla.

Ali sad ni blizu nije nesto mucna atmosfera kao sto je bila. Nije neko neprijatelj, ali se tad nije razmisljalo o Zelji ni sekunde. Jedva se cekao novi kiks da se napise nesto i dokaze tvrdnja da ovi ne rade dobar posao. E dje je tu Zeljo koji se sad trazi.
A ja sam siguran, milion % sam siguran da su navijaci obavljali svoju funkciju i da su se vodili ovim sto se sad zastupa "Zeljo je najbitniji" da ne bi imali 15 bodova zaostatka.
Naveo i primjer tekmi.
Ja sam stava da se na tribinu i Grbavicu dolazi radi Zelje i da je to mjesto podrske tima, a ne izrazavanja nezadovoljstva u tolkoj mjeri da odmah jebes nekom majku, da odmah unosis nervozu i tjeras neku osobu. Za to sluzi skupstina i skupstina je izglasala ove ljude i oni su tu.

Isto tako je normalno da na skupstini dodjes i kazes ovo ne valja, imam lika, imam sebe i ideju koja bi mogla taj dio popraviti. Tog nije bilo, vec je samo bio monolog Predsjednika i aplauz i svi ZA. Njemu raste ego, misli sve upravu ( jbg dobio 100% podrsku ), a ovi ostali izadju sa skupstine seru iza ledja.
Nit je to valjalo nit je valjalo stalno opravdavanje na forumu. To je po meni jedan bitan faktor, jer se sve pricalo iza ledja a na mjestu gdje se treba pricati niko ni rijeci.
Zato ne valja ni sad kad se opravdava. A sto se tice skupstine, nadam se da ce biti u buducnosti vise rasprava, kritika a ne monolog.

Zato meni te prica "Zeljo je najpreci" kad kritikujem nece prolaziti, jer ja nisam pisao uprava napolje, nisam lagao, nisam unosio rusilacku atmosferu ni na tribini ni na forumu.
Vjerujem da je dobra kritika pozeljna Zelji. E to sto se stvorio takav stav da svaka kritika se smatra atakom i sto se svaka kritika opravda, e to stvara toliku razliku i dijeljenje, a ne treba tako.
Ako ces dolaziti na stadion i psovat da bi otjerao SEnada, Amara, bolje nemoj jer sigurno tome nije mjesto na tribinama, i tad treba gledati na Zelju.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 2:24 pm

P.S. Nemojte zaboraviti u 5 je emisija Poluvrijeme na Hayatu. :D
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 3:05 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet feb 22, 2019 1:59 pm
ISB87 je napisao/la:
pet feb 22, 2019 12:02 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pet feb 22, 2019 11:29 am


Samo se podsjehuj, zasto onda sad prizivate mir i govorite da ova atmosfera steti Zelji?
Jel logika da je i prosla atmosfera stetila Zelji?

Da navedem primjer, a ocito nema koristi da se uopce raspravljam s tobom, tekma s Celikom gdje je igra bila losija nego protiv Sirokog, Tuzle 100% ali smo dobili radi atmosfere i nekog jedinstva i ljudi na tribini i na terenu. Poslije tog nije bilo.
Decko ulazi na istok pred sami pocetak tekme, nije jos ni sjeo, penje se stepenicama i prva rijec je "***** vam mater i ko vas dovede".
ma samo ti govorim da nije moguce da su pojedini navijaci krivi za rezultate.
ovo nas dijeli na tribinama. ne igrace.
prvi cu kritikovati sve lose sto uprava uradi, ali treba ih pustiti bar koji mjesec. amara takodje.
ja smatram da on puno vise moze izvuci iz ove ekipe od ostalih trenera koji su bili kod nas.

smijesno mi je etiketiranje, ali ajde vidjet cemo. sezona za nas pocinje u nedjelju.
postujem i drugacije misljenje, samo smatram da trebate dati malo vremena.
Ko je ovdje napisao vec "uprava napolje".
Kakva su to etiketiranja, kad se na moj post o Zenitovim navijacima pocela pricati ta prica Misketovi bi ovo, Amarovi bi ovo.

Ko koga tu etiketira? Iz gluposti je pocelo, a ocito je najveci problem sto se kritikuje nesto. Brate, de shvatite da niko nije bezgresan, jebavo sam Besliji sve sto je Arezinu doveo, upravi sto su dovodili smjesne igrace, sad isto to radim al sad je to kao neki atak. Kao de pusti tek su dosli.
Pa sta sam im ja uradio time sto mi se ne svidja sto su otpustili Adzema, sto su digli kredit, sto je Amar vratio ove polovnjake. Meni se to ne svidja da mi ih je babo doveo a ne Amar.

I ovo upola nije teska i losa atmosfera kakva je bila. Pa samo glave sto nisu padale.

I uprava se ne tjera na tribinama, ima skupstina i tu se donose odluke.
Da je ispravno radjeno, a nije, mi smo trebali Zelju pogurat u zadnjim tekmama podrskom, navijanjem, posjetom, a upravu tjerat na skupstini.
E tad bi se moglo reci, Zeljo je najpreci. Da je najpreci bilo bi ovako i sigurno ne bi zaostajali 15 bodova.

E to je meni najveci udar na zdrav razum, cuj sad je Zeljo najpreci, pa sto nije bio jesenas. Najprece bilo otjerati Senada i ostale, Zelje ni u tragovima.
Za sehare, da se cita i podsjeca!

Online

Trenutno korisnika/ca: SamoNapad i 214 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija