Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 21, 2019 2:55 pm

A vidi pomocnog jest uvaljan
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 21, 2019 2:59 pm

Grbavica je napisao/la:
čet feb 21, 2019 12:00 pm
pile87 je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:
čet feb 21, 2019 10:41 am
Igra za kupon i bonove
Utale se on i Zuban po dvije glave, i uplate u klub i odbija uzeti platu. Plus uplati u dobrotvorne svrhe kod teta Zilhe svaki mjesec pet glava on a pet menadžer.
Igra besplatno, njegov prevoz i hrana

Kjosevski je potpisao ugovor na pet godina za platu od 500 KM. Sada ima malo veću _ Hadis Zubanović, izjava prije 22 mjeseca. Samo sam to našao, kao i žal što se ne forsira D. Žerić.
Rekao je da ima malo, a ne znatno veću, teško da je tada ngurao na 7-8 stoja. Možda danas ima. Hadis, valjda zna koliko mu igrači imaju platu i neće lagati. :D Zubanović misli na platu kada je potpisao prvi ugovor sa Željom, a to se desilo 1.7.2013. godine. Predsjednik je bio Almir Gredić, a ŠSŠ/Menadžer - Amar Osim.
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u čet feb 21, 2019 3:21 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 21, 2019 3:03 pm

Grbavica je napisao/la:
čet feb 21, 2019 2:55 pm
A vidi pomocnog jest uvaljan
ošišan :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 21, 2019 3:04 pm

Hvala Larse, nisam znao da na toj stranici imaju i sudije. Hvala puno!

Ja dobre livade - uvaljane! Taman da zasadimo kakvo povrće. :)
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 21, 2019 4:04 pm

avlami97 je napisao/la:
čet feb 21, 2019 2:59 pm
Grbavica je napisao/la:
čet feb 21, 2019 12:00 pm
pile87 je napisao/la:
Utale se on i Zuban po dvije glave, i uplate u klub i odbija uzeti platu. Plus uplati u dobrotvorne svrhe kod teta Zilhe svaki mjesec pet glava on a pet menadžer.
Igra besplatno, njegov prevoz i hrana

Kjosevski je potpisao ugovor na pet godina za platu od 500 KM. Sada ima malo veću _ Hadis Zubanović, izjava prije 22 mjeseca. Samo sam to našao, kao i žal što se ne forsira D. Žerić.
Rekao je da ima malo, a ne znatno veću, teško da je tada ngurao na 7-8 stoja. Možda danas ima. Hadis, valjda zna koliko mu igrači imaju platu i neće lagati. :D Zubanović misli na platu kada je potpisao prvi ugovor sa Željom, a to se desilo 1.7.2013. godine. Predsjednik je bio Almir Gredić, a ŠSŠ/Menadžer - Amar Osim.
Tako to ide kod Amara. Tek ako se dokazes mozes dobiti veliku platu za nase uslove. Ermin Zec od Misimovica trazio platu 15-20 hiljada a Amar mu dao 3 puta manje i doveo ga u klub. Kod Amara nema ,ono dao si gol Napoliju evo ti 12 milja mjesecno a na terenu mozes biti karina mrtva..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 21, 2019 4:09 pm

de ba Brko hahah
Željezničar ante portas !
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 21, 2019 4:19 pm

Daj brko, molim te ne pisi ono sto nije tacno. Zec ima vise nego sto je Vranjes imao.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 21, 2019 4:20 pm

Ma realno kad skontas kakvi igraci dolaze i kako se ponasaju na terenu ne bi niko trebao imati iznad 3 hiljade. ali jednostavno te plate nisu moguce osim kod igraca iz vlastitog pogona.
stevanovic, graovac, zakaric su igraci koji trebaju da imaju 10+ hiljada kod nas.
to je tip igraca koji je iznad ove lige i zeli da napreduje.
u trenutnoj postavi ugovor bi trebali podebljati (platu) hajdaru, veci i ramovicu. mozda i rodinu ako bude prva postava.
MIRZA RASCIC
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 21, 2019 4:27 pm

Minjore je napisao/la:
čet feb 21, 2019 4:19 pm
Daj brko, molim te ne pisi ono sto nije tacno. Zec ima vise nego sto je Vranjes imao.
Meni je lik blizak klubu rekao da niko nema platu vecu od 6 hiljada, tako ni Zec. Tek ako se dokaze u ovih 6 mjeseci, u tom slucaju ce biti najplaceniji igrac u klubu.

Ovo u vezi plata je bar meni nebitno sve dok igrac na terenu opravdava svoj kvalitet i zaradjuje svoju platu, a ako je u pitanju igrac tipa Vranjesa koji ce imati platu boli glava a da je na terenu jedan od najlosijih e to je onda vec za brigu. Ono sto je takodjer bitno je da u klubu imamo covjeka koji zna ocijeniti koliko koji igrac zasluzuje da ima platu..

I ne znam sto se uopste sad diskutuje na ovu temu, klub nam igra ubrzo, toliko sam pozelio Zelju da jedva cekam da utakmica pocne..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 21, 2019 4:30 pm

U Misketov vakat su nas i omladinci kroz neka primanja jebavali.
Sad kad je kompas i kad smo na pravom putu, oni nama placaju.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 21, 2019 4:36 pm

A sega sviju mi, ispade AO izmislja toplu vodu. Krade od siromasnih daje bogatim, bajoo moj nema kod njega cile mile.

To on ucjenjuje platom koga moze, ne zato sto je madjionicar nego sto to radi onima koje moze, nedokazanim ili ljudima kojima novac nije u prvom planu nego prilika igranja u FK Zeljeznicar.
Na taj nacin on ne moze izgubiti, a ako kojim slucajem pogodi ispada neki mag, qrac palac.

Ne znam koliko i kada su prethodnici davali Zecu, sudeci po njihovoj praksi vjerovatno neka masivna preplata, ali taj isti Zec je trebao u Zrinjski i to ne za male pare ali nije htio doci na provjeru fizicke i zdravstvene spreme... mudro jer ih sigurno ne bi prosao. Ovako je dosao u Zelju jer je to bila najbolja opcija za njega poslije Zrinjskog a ovde se predstavlja kao neko Amarovo poslovno umijece.

Dobar je trener, pedagog, najbolji kojeg imamo ali nakon tretmana kolektivne drkice i sisanja motke rekao bi da je covjek bezgresno zacet jer mi smo najbolji u pravljenju bozanstava od Senada, Amara i ostalih
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 21, 2019 4:39 pm

Kospa je napisao/la:
čet feb 21, 2019 4:36 pm
A sega sviju mi, ispade AO izmislja toplu vodu. Krade od siromasnih daje bogatim, bajoo moj nema kod njega cile mile.

To on ucjenjuje platom koga moze, ne zato sto je madjionicar nego sto to radi onima koje moze, nedokazanim ili ljudima kojima novac nije u prvom planu nego prilika igranja u FK Zeljeznicar.
Na taj nacin on ne moze izgubiti, a ako kojim slucajem pogodi ispada neki mag, qrac palac.

Ne znam koliko i kada su prethodnici davali Zecu, sudeci po njihovoj praksi vjerovatno neka masivna preplata, ali taj isti Zec je trebao u Zrinjski i to ne za male pare ali nije htio doci na provjeru fizicke i zdravstvene spreme... mudro jer ih sigurno ne bi prosao. Ovako je dosao u Zelju jer je to bila najbolja opcija za njega poslije Zrinjskog a ovde se predstavlja kao neko Amarovo poslovno umijece.

Dobar je trener, pedagog, najbolji kojeg imamo ali nakon tretmana kolektivne drkice i sisanja motke rekao bi da je covjek bezgresno zacet jer mi smo najbolji u pravljenju bozanstava od Senada, Amara i ostalih
Jos uz to dodaj Amar, ne voli polovnjake.
Od jednom Zec posta kapitalac, a ne covjek kojeg nece biti sigurni prva dva tri kola.
Naravno uspjeh, jer je Miske onako Zeljinih 20 milja mjesecno davao, a Amar par stoja.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 21, 2019 4:39 pm

Nek' on skreše budžet za ljeto, pa kad počne rokat pred europu da se svi pišnu u gaće.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 21, 2019 4:40 pm

Ja bi zabranio dalju raspravu na temu Stara/Nova uprava!

Idemo dalje!
Visak snage prenesite i svi u Bijeljinu!
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 21, 2019 4:51 pm

Plava Porodica je napisao/la:
čet feb 21, 2019 4:39 pm
Nek' on skreše budžet za ljeto, pa kad počne rokat pred europu da se svi pišnu u gaće.
Al u kurcu to je priča za malu djecu, nema para sad neće ih biti ni na ljeto. Ko toga nije svjestan onda nije dobre glave. Ta priča ne ide ni Amaru u prilog jer će doći vrijeme a neće se pojačanja pojaviti a onda će biti paljba po Amaru. A priču plasiraju upravo oni koji misle da brane Amara a rade bas suprotno.
Meni je drago što će recimo Amar moći da se uvjeri u golmanske kvalitete Vece jer za nešto više treba nam.bolji golman na prvom mjestu.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 21, 2019 4:53 pm

I Zec stariji igra za 4 glave plus kupon i bonovi. Malo vise od kasirke u Bingu
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 21, 2019 4:57 pm

eh ja mislim da nam je veci problem neuigranost stopera od golmana.

a za pare je svakom valjda jasno, nema ih i nece ih bit dok pojedinac ne ulozi ogromne novce ili u slucaju milionskih transfera. do tad ce bit krpljenje kao i sve vrijeme do sada.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 21, 2019 5:01 pm

Grbavica je napisao/la:
čet feb 21, 2019 4:53 pm
I Zec stariji igra za 4 glave plus kupon i bonovi. Malo vise od kasirke u Bingu slika
Ima bonove u Konzumu kroz sponzorstvo i feniranje i brazilsku depilaciju jednom mjesečno negdje u nekom kozmetickom studiju u Hrasnom. Doprinose sam za sebe uplacuje Al zato na ljeto ima da se svi useru ko dolazi jer sad pravimo uštede... to Mandzo, to se razmišlja Hajrovicu i da vratimo Gojaka da ispravimo nepravdu prema njemu.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 21, 2019 5:02 pm

pile87 je napisao/la:
čet feb 21, 2019 4:51 pm
Plava Porodica je napisao/la:
čet feb 21, 2019 4:39 pm
Nek' on skreše budžet za ljeto, pa kad počne rokat pred europu da se svi pišnu u gaće.
Al u kurcu to je priča za malu djecu, nema para sad neće ih biti ni na ljeto. Ko toga nije svjestan onda nije dobre glave. Ta priča ne ide ni Amaru u prilog jer će doći vrijeme a neće se pojačanja pojaviti a onda će biti paljba po Amaru. A priču plasiraju upravo oni koji misle da brane Amara a rade bas suprotno.
Meni je drago što će recimo Amar moći da se uvjeri u golmanske kvalitete Vece jer za nešto više treba nam.bolji golman na prvom mjestu.
Možda se i namakne koja marka.. Nikad se ne zna :)
PolaHko
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 21, 2019 5:07 pm

Jedino ako se legalizuje prostitucija pa namaknemo.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 34 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija