Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Da li ste zadovoljni sezonom?

Zadovoljan sam
2 (5%)
Zadovoljan sam igrom, ali ne rezultatom
8 (20%)
Ne znam
1 (2%)
Nisam zadovoljan igrom, ali jesam rezultatom
Nema glasova.
Nisam zadovoljan
30 (73%)

Ukupno glasova: 41

bogi
Moderator
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 8:16 pm

viewtopic.php?f=51&t=219&p=397716#p397716

Ako ste zainteresovani, javite se ne ujedamo :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.

storm_raider
Kontakt:

uto feb 19, 2019 8:30 pm

slika
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

azbaha
Kontakt:

uto feb 19, 2019 8:53 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto feb 19, 2019 6:21 pm
azbaha je napisao/la:
uto feb 19, 2019 5:55 pm
Plava Porodica je napisao/la:
uto feb 19, 2019 5:39 pm
Ma nek' je Rama tu s nama ne sekiram se ja.
Njega ni kimpembe ne bi upratio..
A jesi primijetio da mu Amar cesto sugerise gdje da se krece:"Rama opet cuvas stopera"
To je jer nije odbranu igrao i nije se vratio :D
Pa to, dakle bit ce jos bolji :D

Plava Porodica
Kontakt:

uto feb 19, 2019 10:57 pm

azbaha je napisao/la:
uto feb 19, 2019 8:53 pm
uto feb 19, 2019 6:21 pm
azbaha je napisao/la:
uto feb 19, 2019 5:55 pm

A jesi primijetio da mu Amar cesto sugerise gdje da se krece:"Rama opet cuvas stopera"
To je jer nije odbranu igrao i nije se vratio :D
Pa to, dakle bit ce jos bolji :D
Ma galamio ga je baš puno ali ga je hvalio i najviše. Svaki ovaj napad u pripremnim je on povuko ključni potez.
Da ga ne yebu povrede fakat bi i sa 26 mogao biti milionski transfer ali hajde de..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

bianco blu
Kontakt:

uto feb 19, 2019 11:07 pm

storm_raider je napisao/la:
slika
dobra kolekcija. Gdje je ovo?
Navijač Željezničara, a ne Misimovića i Amara!

Željezničar nije na prodaju!

sahmat

uto feb 19, 2019 11:12 pm

Zna li neko koliko su maskice u fan shopu i one šolje?
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !

storm_raider
Kontakt:

uto feb 19, 2019 11:19 pm

Jao Berisha u Velezu. E svasta.

vopla
Kontakt:

sri feb 20, 2019 12:41 am

storm_raider je napisao/la:Jao Berisha u Velezu. E svasta.
Velez radi strasan posao, sve im se poklopilo i uprava i ekipa i disu svi ko jedno..
Ne bi me cudilo da iduce godine igraju ozbiljnu ulogu u PL ako ovako nastave

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

kvalitet
Kontakt:

sri feb 20, 2019 12:54 am

vopla je napisao/la:
Velez radi strasan posao, sve im se poklopilo i uprava i ekipa i disu svi ko jedno..

Tačno tako, rade dobro i 99% ulaze u PL, iako se ja i dalje nadam Vukovima s Otoke :prst:

A što se tiče Berishe, ne znam šta bih mislio. Očito su ga potpisali na ime, kao što smo mi onda Modića. Backup verzija, ako se pokaže igrat će, ako ne, nastavit će Kosovar lutati dok se negdje ne nađe. Ja ne znam šta da mislim o ovakvim igračima. Čini mi se da nijedan nije uspio koji je prošao omladinske škole stranih klubova, pa se vani nije nigdje nametnuo, pa došao kod nas u BiH da igra. Ispravite me ako griješim. Onaj koji ima iole kvaliteta očito ne može zalutati kod nas, nažalost...
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

bogi
Moderator
Kontakt:

sri feb 20, 2019 1:19 am

Ne nadaj se brate Olimpiku lutaju ljudi nisu normalni iskreno. :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.

Bosanac1993
Kontakt:

sri feb 20, 2019 1:51 am

uto feb 19, 2019 10:38 am
Vidim Krupa dovela neka dva igraca i naumpade mi da vidim onog Modica koliko je igrao jer se halabuka digla, ss.ba neki post pisao.

Lik 130 minuta odigrao za Krupu koja je zadnja u ligi, a taj clanak i situacija je donijela samo lose klubu, sad Modic nije ni bitan, nit ce ko gledati koliko on igra. Jedino sto zna je da se Zeljo zajebo jer ga je otpustio.
Nemojte nam na medijskog partnera,niste fer ljudi...pa ljudi sad dnevno barem 15 clanaka pisu o Zelji a 20 o radu Uprave da nam objasne kako oni cine sve da klub dovedu u normalu jer smo bili pod tiranijom i diktaturom jednog covjeka.

Neeemojte nam na gg.ba, imaju nam sad sve eskluzive i na pripremama su sa nama bilo kud govnogovno oko Zelje svuda, aktivno nas izvjestavaju bez manipulisanja. Daj ba ,nema smisla
NI MILIMETRA!

storm_raider
Kontakt:

sri feb 20, 2019 7:39 am

bianco blu je napisao/la:
uto feb 19, 2019 11:07 pm
storm_raider je napisao/la:
slika
dobra kolekcija. Gdje je ovo?
Sabljina (onaj decko sto sponzorise nagrade za Forumasa Godine) privatna kolekcija.

Sta god da kupite od njega necete se pokajati: https://www.facebook.com/Sablja-45350561662/

Plava Porodica
Kontakt:

sri feb 20, 2019 7:58 am

4 dana 6 sati i 32 minute :baklja:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

teatrale36
Kontakt:

sri feb 20, 2019 8:06 am

bianco blu je napisao/la:
uto feb 19, 2019 6:59 pm
Željezničar_1921 je napisao/la:
uto feb 19, 2019 6:54 pm
slika

slika

slika

slika

slika

slika
Izgleda dosta bolje nego stadion Osijeka, a i oni su radili travnjak u slično vrijeme i na isti način kao mi. Za vikend su igrali protiv Istre, bio prenos na areni. Trava im baš loše izgleda, uvenula. Djeluje da je naša bolja.
I ja sam to primijetio da ljepše izgleda nego u Osijeku i Zagrebu u Kranjčevićevoj , a u isto vrijeme je sve radjeno samo je kod nas hibrid malo kasnije.
Sve pohvale jos jednom na odabiru izvodjača.

alombardo
Kontakt:

sri feb 20, 2019 8:25 am

Kada vidim ove slike, nemogu a da se po ko zna koji put ne zahvalim Senadu i prethodnoj upravi. ŽIVI BILI 100 godina, a upravi novoj želim sreću da izbore evropu i urade krov i fasadu sjevera,

storm_raider
Kontakt:

sri feb 20, 2019 8:32 am

Hajde svi na temu Mahala, okupljaju se forumasi za termin u Vistafonu: viewtopic.php?f=51&t=219&start=6180

Ocekujem @niksona da opravda legendu o najbrzoj ljevici Aneksa i Alipasinog.

Timscho
Kontakt:

sri feb 20, 2019 9:07 am

Bosanac1993 je napisao/la:
sri feb 20, 2019 1:51 am
uto feb 19, 2019 10:38 am
Vidim Krupa dovela neka dva igraca i naumpade mi da vidim onog Modica koliko je igrao jer se halabuka digla, ss.ba neki post pisao.

Lik 130 minuta odigrao za Krupu koja je zadnja u ligi, a taj clanak i situacija je donijela samo lose klubu, sad Modic nije ni bitan, nit ce ko gledati koliko on igra. Jedino sto zna je da se Zeljo zajebo jer ga je otpustio.
Nemojte nam na medijskog partnera,niste fer ljudi...pa ljudi sad dnevno barem 15 clanaka pisu o Zelji a 20 o radu Uprave da nam objasne kako oni cine sve da klub dovedu u normalu jer smo bili pod tiranijom i diktaturom jednog covjeka.

Neeemojte nam na gg.ba, imaju nam sad sve eskluzive i na pripremama su sa nama bilo kud govnogovno oko Zelje svuda, aktivno nas izvjestavaju bez manipulisanja. Daj ba ,nema smisla
Odem juče da pogledam ss.ba željin forum, prvi put nakon što smo ga napustili prije tri godine. I odmah na prvoj stranici koju sam otvorio pišu baš o tom razlazu od prije tri godine; o dobro isplaniranoj manipulaciji navijača, metodama dezinformisanja, stvaranja podrške, duplim nalozima... Isto neki politički dokumentarac npr. o raspadu Jugoslavije i početku rata.
Kontam jesam li baš toliki baksuz da poslije tri godine naletim baš onda kad raspravljaju o istoj temi koja je tada aktuelna bila ili se tamo o tome piše neprekidno cijelo ovo vrijeme :roll:
svojim snagama na svojoj zemlji

Leon_Professional
Kontakt:

sri feb 20, 2019 9:30 am

kvalitet je napisao/la:
vopla je napisao/la:

Tačno tako, rade dobro i 99% ulaze u PL, iako se ja i dalje nadam Vukovima s Otoke :prst:

A što se tiče Berishe, ne znam šta bih mislio. Očito su ga potpisali na ime, kao što smo mi onda Modića. Backup verzija, ako se pokaže igrat će, ako ne, nastavit će Kosovar lutati dok se negdje ne nađe. Ja ne znam šta da mislim o ovakvim igračima. Čini mi se da nijedan nije uspio koji je prošao omladinske škole stranih klubova, pa se vani nije nigdje nametnuo, pa došao kod nas u BiH da igra. Ispravite me ako griješim. Onaj koji ima iole kvaliteta očito ne može zalutati kod nas, nažalost...
Pa nije Valon Berisha :ganja:

Rekao je Ibro vise puta da ima dobre veze, da mu svakodnevno menadjeri nude mlade igrace. Ocito je tako ali eno Vehabovica su izgubili, nije produzio.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

mamba21
Kontakt:

sri feb 20, 2019 10:41 am

kvalitet je napisao/la:
vopla je napisao/la:

Rekao je Ibro vise puta da ima dobre veze, da mu svakodnevno menadjeri nude mlade igrace. Ocito je tako ali eno Vehabovica su izgubili, nije produzio.
Neko je pisao prije 2 3 sedmice, zavrsava nam Zuban jos jednog iz veleza, treba na ljeto doci.
Mislio sam da je bomba, mozda i jeste. Ali kako Vehbabovic nece da produzi, mozda ima i malo istine u tome. Zna li neko vise sta?
Forza 1921!

Leon_Professional
Kontakt:

sri feb 20, 2019 10:48 am

mamba21 je napisao/la:
sri feb 20, 2019 10:41 am
kvalitet je napisao/la:

Neko je pisao prije 2 3 sedmice, zavrsava nam Zuban jos jednog iz veleza, treba na ljeto doci.
Mislio sam da je bomba, mozda i jeste. Ali kako Vehbabovic nece da produzi, mozda ima i malo istine u tome. Zna li neko vise sta?
Ma ja, pricalo se kao Amar Ibri rekao da ga ne zanima Mujezinovic vec neki drugi igrac na ljeto.
Neki pominjali Ovcinu, ali svi oni su produzili ugovor.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Trenutno korisnika/ca: AsharaK, Google [Bot], hardwell i 17 gostiju.

Prijava  •  Registracija