Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 5:36 pm

Lijepa stvar je sto dobijamo nove sponzore, iskreno se nadam da ova uprava nece biti ublehe, nego da ce nastaviti gdje su stari stali.
Realno ovaj prelazni rok nije bio zadovoljavajuci, opet nam fali drugi napadac, jer ne znamo u kakvom je Ermin stanju i fali jedan veznjak, ali hajd na to mozemo cekati do ljeta.
Ne znam za vas, ali se meni ova Amarova igra svidja na prvu, svi trce, svi se brane, svi ucestvuju u napadu, igramo slicno nasoj reprezentaciji sada.
Zec je ponovo onaj stari npr i dobro se uklapa sa Sinisom.
Imam osjecaj da Veselinovic fizicki nije mogao podnijeti tempo priprema, mozda mi se cini, ali nekako ispuse pred kraj.
I Anel i Hajdar su po meni sve utakmice odigrali na veoma visokom nivou, vidim neki od vas su kritikovali Anela, ja stvarno nisam vidio zasto, samo suprotno.
Samo nek ubrzaju predaju lopte i nek je ne peljaju puno i vjerujem da cemo se moci nositi sa bilo kojom ekipom u ligi.
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 5:38 pm

kvalitet je napisao/la:
uto feb 19, 2019 4:49 pm
reks1 je napisao/la:
uto feb 19, 2019 3:21 pm
bogi je napisao/la:
uto feb 19, 2019 10:05 am
Postoji aspekt u igri gdje je Jadranko Bogičević trenutno najbolji od cijele naše ekipe, to je komandovanje odbranom i cijelom našom ekipom.
Jedini je koji trči sa kraja terena da bi sudiji prigovorio i često svoje mane prikrije iskustvom.
Ja se nadam Rodin i Sipović, ali teško da će to tako biti.
Isto tako postoji aspekt u kojem je covjek spor,nema startnost ,nejma kuveta sa svojih 36 ljeta i svo iskustvo ovpg dunjaluka mu ne pomaze da makar dva puta ne ispadne i to protiv domacih ekipa i pritom jednom u ta dva sluicaja mi primimo go
Pogledaj finis prethodnog dijela,ili cuveni gol za Zrinjski i mozda se kolektivno svi zapitamo cemu< zasto. in kako .
Davno su Muju pitali
Mozes li s nogu
Fino covjek rece
Ne mogu s nogu a ne mogu ni sto se tice nogu
Nas prelazni ili nas odbrambeni dio je prica o kokuznoj varijanti,prica o nedovoljno uigranoj stoperskoj opciji i nazalost prica o varijanti koja na duze staze ne baca rezultat
Tim naravno sve moze nadoknaditi i iskreno se nadam da to moze.Ne zbog sefa i njegovog uticaja jer su vremena i obicaji potpuno drugaciji nego zbog uprave koja se izborila da vodi Zelju i koja mora biti bolja
Ako toga nisu svjesni zajedno sa sefom onda nam se dobro ne pise
Nalakse ce se preboliti lova od onih ili ovih kamata
Novin tunel i odmor
E to je vec??????????
Evo ga još jedan koji o fudbalu/nogometu zna više nego najtrofejniji trener u historiji Željezničara. Vaš CV, molim Vas, da pa da možemo uporediti!? Čovjek fino kaže da ćemo ovo proljeće igrati s jeftinijom, ali uigranijom, kompaktnijom ekipom. Šta tu nije jasno? Bogi je jeftin i s njim možemo biti treći (ili četvrti) na tabeli, što nam je cilj. A, nije baš da smo kokuzi. Imamo dovoljno (iako vrijedi ona: para nikad dosta), daleko od toga da probijamo budžet za plate, ali Amarova je procjena da možemo malo uštedjeti novca, jer nema potrebe dodatno se pojačavati kad nemamo šansi za titulu. A, bili drugi, treći ili, vjerovatno, četvrti - svejedno. Na ljeto će biti druga priča.

Dalje, kad se prošli put Amar vratio, ista je priča bila da to nije isto vrijeme, da je sve drugačije, bla, bla, bla..., pa se čovjek popiša po konkurenciji. Tako će biti i ovaj put. Kakva god da su vremena i običaji, Amar će dominirati u našoj ligi sa Željom, pehari će se sigurno osvajati. Ne znam jesi li ikad bio u njegovom društvu, ali to koliki je on inatlija se mogu knjige napisati. A, zainatio se da pokaže svima da je i dalje tata-mata za ovu ligu i da može u klub dovesti bolje i jače ljude od Senada Misimovića. I to će i uraditi, živi bili, pa vidjeli. CURVA vam već danima piše o tome da se traže investitori i jedan će sigurno ući u klub. Da li sad ili za godinu, nije toliko važno. Amar što želi, to i ostvari. A ovo što želi je odlično za Želju. Ja samo molim sve bogove svijeta da ostvari što je zacrtao.

A što se tiče tunela i odmora, Amar je to već objasnio. Vrati se na onu njegovu presicu i sve će ti se samo kazati.

Ljudi dragi, molim vas da se malo opustite, eto. Pišite slobodno o taktici, očekivanjima, o fudbalu generalno. Nemojte brinuti za finansije i slično. Evo, vidite da se i novi sponzori nalaze. Bit će to sve ok. Nama treba malo više podrške za Želju, da punimo Grbavicu, vjerujemo Amaru, navijamo za Plave i zviždimo Staniću.

CURVA, samo ti piši brate, ima nas koji cijenimo tvoje pisanje. Ti si jedan veliki ŽELJOVAC!

HAJMO ŽELJO, GAZI RADNIK!!! Mogao bi Sinan kojim golom ili asistencijom najaviti odličnu polusezonu :kafa:
Ovo je kvalitetan post :palacgore:
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 5:39 pm

Ma nek' je Rama tu s nama ne sekiram se ja.
Njega ni kimpembe ne bi upratio..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 5:55 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto feb 19, 2019 5:39 pm
Ma nek' je Rama tu s nama ne sekiram se ja.
Njega ni kimpembe ne bi upratio..
A jesi primijetio da mu Amar cesto sugerise gdje da se krece:"Rama opet cuvas stopera"
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 5:58 pm

U postu spomenem godine stopera i ono sto nose,javno objavljeno nacelo da se rezu troskovi i da se ide za jeftinijim ili,po meni kokuznim rjesenjima ,ali namah dobijes reakciju koja se tice sefa struke.Kada citas onda i procitaj .I mozda stvarno da se izadje iz rova i da se pise o Zeljji.Zasto bi se idealizirao iko u odnosu na Zeljinu ideju
Moralisanja oko toga ko je pravi navijac je ipak odraz mladosti .I lijepo je to .Nije mudro ali vjerovatno dize ego
Inace licno bih volio da je vec u ovom roku uprava omogucila veci kvalitet kad je roster igracki
u pitanju jer sam nekako navijacki siguran da bi to i struka htjela.Sto nije, je opet pitanje za sebe.LJeto koje dolazi mozda ponudi bolji izbor ali nam svejedno ovi starohanii ostadose na ugovorima
Tunel,odmor nije atak,mada se to mladenacki tako protumaci,nego oprez da se zasicenje ,umor ,muka ponovo tom i tim poslom ne desi u nekom roku u kojem se ne postave stabilniji i sigurniji temelji,pazi sad ZELJE.Valjda je o Zelji rijec
Elem pomalo i ne leti pred rudu,
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 6:04 pm

Bas tako @reks
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 6:13 pm

I onda opet drugi yebu a ti se Muzafere kupaj narednih 10 godina
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 6:14 pm

Djaba se sekirat, Bogi i Sipa prva :lol:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 6:21 pm

azbaha je napisao/la:
uto feb 19, 2019 5:55 pm
Plava Porodica je napisao/la:
uto feb 19, 2019 5:39 pm
Ma nek' je Rama tu s nama ne sekiram se ja.
Njega ni kimpembe ne bi upratio..
A jesi primijetio da mu Amar cesto sugerise gdje da se krece:"Rama opet cuvas stopera"
To je jer nije odbranu igrao i nije se vratio :D
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 6:23 pm

Minjore je napisao/la:
uto feb 19, 2019 6:14 pm
Djaba se sekirat, Bogi i Sipa prva :lol:
A i Pava ubleha, slabo se vraca. Mogao bi leđend uletiti jer on je obiljezio karijeru dobrom defanzivom i ne ostavljanjem prostora iza ledja.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 6:25 pm

Leon_Professional je napisao/la:
Minjore je napisao/la:
uto feb 19, 2019 6:14 pm
Djaba se sekirat, Bogi i Sipa prva slika
A i Pava ubleha, slabo se vraca. Mogao bi leđend uletiti jer on je obiljezio karijeru dobrom defanzivom i ne ostavljanjem prostora iza ledja.
Nemoj etiketirati
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 6:26 pm

Grbavica je napisao/la:
uto feb 19, 2019 6:25 pm
Leon_Professional je napisao/la:
Minjore je napisao/la:
uto feb 19, 2019 6:14 pm
Djaba se sekirat, Bogi i Sipa prva slika
A i Pava ubleha, slabo se vraca. Mogao bi leđend uletiti jer on je obiljezio karijeru dobrom defanzivom i ne ostavljanjem prostora iza ledja.
Nemoj etiketirati
:rofl: :rofl: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 6:29 pm

Pravi trening. Simulacija i kontakta s protivnickim igracima :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:

 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 6:47 pm

Eldar Hasanovic u olimpiku, dobro je da nas je zaobisao😁
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Željezničar_1921
Postovi: 7
Pridružen/a: ned feb 05, 2017 10:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 6:54 pm

slika

slika

slika

slika

slika

slika
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 6:59 pm

Željezničar_1921 je napisao/la:
uto feb 19, 2019 6:54 pm
slika

slika

slika

slika

slika

slika
Izgleda dosta bolje nego stadion Osijeka, a i oni su radili travnjak u slično vrijeme i na isti način kao mi. Za vikend su igrali protiv Istre, bio prenos na areni. Trava im baš loše izgleda, uvenula. Djeluje da je naša bolja.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 7:00 pm

mamba21 je napisao/la:
uto feb 19, 2019 6:47 pm
Eldar Hasanovic u olimpiku, dobro je da nas je zaobisao😁
On je bio rezerva da nismo uspjeli Sabana prijaviti. Medjutim, prijavili smo ga i to je dobro. I zbog Zelje i zbog Anela.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 7:01 pm

Željezničar_1921 je napisao/la:
uto feb 19, 2019 6:54 pm
slika

slika

slika

slika

slika

slika
Prelijepo. Hvala.

Vakat je da promjenim sliku na desktopu, i dalje mi stoji ona slika stare Grbavice sto je "SamoZeljo" slikao.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 7:04 pm

bianco blu je napisao/la:
uto feb 19, 2019 6:59 pm
Željezničar_1921 je napisao/la:
uto feb 19, 2019 6:54 pm
slika

slika

slika

slika

slika

slika
Izgleda dosta bolje nego stadion Osijeka, a i oni su radili travnjak u slično vrijeme i na isti način kao mi. Za vikend su igrali protiv Istre, bio prenos na areni. Trava im baš loše izgleda, uvenula. Djeluje da je naša bolja.
mislim da je nasa u boljem stanju jer imamo hibrid, kod osijeka je, cini mi se, samo obicna trava.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 8:16 pm

viewtopic.php?f=51&t=219&p=397716#p397716

Ako ste zainteresovani, javite se ne ujedamo :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 263 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija