Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 14, 2019 11:50 pm

Evo i ovdje da ne kazu pljuvac :D

Fino. Cestitam.

Samo bez ovo "najbolje do sad" , "svih".
Ne volim te superlative i preuvelicavanje. Nit sam volio bajkovite skupstine i obracanja.
Samo jako, ipak nije ocajno kako se kuka da su dosli na rusevinu. Malo posudi, malo kredit pa valjda dodje neki novi transfer, Dzeko se proda, Evropa pa se i to vrati. Drugacije ne moze ocito.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 15, 2019 12:03 am

Okolele je napisao/la:
čet feb 14, 2019 11:16 pm
Vrati nam Amare još i brata univerzalca i Nedu Turkovića pa da topimo ovih -15..
on se baš pišo po nama, instaking
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 15, 2019 12:35 am

"Posebno je istaknuto da sve je realizovano bez i jedne uplate po osnovu transfera, što dodatno ohrabruje i daje novu dimenziju očekivanja svih."

Sta im ovo znaci? Kojih transfera? 🤔
 
Avatar
black64
Postovi: 816
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 15, 2019 12:42 am

Southboy je napisao/la:
pet feb 15, 2019 12:35 am
"Posebno je istaknuto da sve je realizovano bez i jedne uplate po osnovu transfera, što dodatno ohrabruje i daje novu dimenziju očekivanja svih."

Sta im ovo znaci? Kojih transfera? 🤔
Mislim da govore o parama od transfera Anela
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 15, 2019 12:52 am

black64 je napisao/la:
pet feb 15, 2019 12:42 am
Southboy je napisao/la:
pet feb 15, 2019 12:35 am
"Posebno je istaknuto da sve je realizovano bez i jedne uplate po osnovu transfera, što dodatno ohrabruje i daje novu dimenziju očekivanja svih."

Sta im ovo znaci? Kojih transfera? 🤔
Mislim da govore o parama od transfera Anela
Da. Ta rata nije legla jos a valjda se morao vratiti onaj dio Ziratu pa i kazu da su otplatili zatecenu kreditnu liniju. Pisalo se da su digli novi kredit, vjerovatno da bi sve ovo uradili i vratili prijasnji kredit.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 15, 2019 1:02 am

bojamora je napisao/la:
čet feb 14, 2019 5:26 pm
Dado je naše djete i ja bi volio da se vrati. Nepravedno je otjeran iz kluba i to mu je poremetilo karijeru i nadam se da če povratkom opet biti kakav nam treba.
Nase dijete HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 15, 2019 1:11 am

Daj da bacamo drkicu sto su plate dali. Respect. Nije mi problem Dado Sadikovic. Problem je to sto zelim nesto novo da vidim. A ne sa starog na jos starije.
Dante yebo drug mi dobio dijete 2013. Godine kad je dado debitovao. To isto dijete treba na ljeto u skolu krenuti a Dado sadikovic nakon niza neuspjeha vraca se u Zeljeznicar sa dvije zabiljeske u Cv-u. Otreso Geru i predriblo tri igraca Zelje.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 15, 2019 1:14 am

Minjore je napisao/la:
pet feb 15, 2019 1:11 am
Daj da bacamo drkicu sto su plate dali. Respect. Nije mi problem Dado Sadikovic. Problem je to sto zelim nesto novo da vidim. A ne sa starog na jos starije.
Dante yebo drug mi dobio dijete 2013. Godine kad je dado debitovao. To isto dijete treba na ljeto u skolu krenuti a Dado sadikovic nakon niza neuspjeha vraca se u Zeljeznicar sa dvije zabiljeske u Cv-u. Otreso Geru i predriblo tri igraca Zelje.
Ne smijemo zaboravit kako je na pomocnom nakon sto je otpisan hvatao voleje na treninzima :O
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 15, 2019 1:16 am

Southboy je napisao/la:
pet feb 15, 2019 12:35 am
"Posebno je istaknuto da sve je realizovano bez i jedne uplate po osnovu transfera, što dodatno ohrabruje i daje novu dimenziju očekivanja svih."

Sta im ovo znaci? Kojih transfera? 🤔
Imas na 1921 u videu gdje Siljak govori na skupstini, pa kaze potrazivanja na osnovu transfera:
AEK - Anel Sabanadzovic 488.957 KM
Udinese - Riad Bajic 139.594 KM
Partizan - Goran Zakaric 97.791 KM
Bashakshehir - Riad Bajic 93.879 KM
Sarajevo - 3.450 KM (neka naknada za treniranje pretpostavljam, vjerovatno Ahmed Hasanovic)
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 15, 2019 1:23 am

Ja sam uz Amara makar ispali iz lige... Pozz Amare
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 15, 2019 6:30 am

storm_raider je napisao/la:
čet feb 14, 2019 10:05 pm
nikson je napisao/la:
čet feb 14, 2019 9:57 pm
Nije Eldar H tek tako za pljuvati, voli i ginut ce za Zelju maksimalno...al hajd, pljujte :)
#samokazem
Idi se prijavi, ginuces i ti. A tu ste negdje. :D

@Kospa :rofl:
Ma nije vala za isti rang sa egzistencijom i bibliotekarom....
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 15, 2019 6:33 am

Southboy je napisao/la:
pet feb 15, 2019 12:35 am
"Posebno je istaknuto da sve je realizovano bez i jedne uplate po osnovu transfera, što dodatno ohrabruje i daje novu dimenziju očekivanja svih."

Sta im ovo znaci? Kojih transfera? 🤔
Nije bilo prihoda od transfera nikakvih nazalost (vjerovatno se misli na Sabanadzovica). Ne znam sta tu "dodatno ohrabruje...", ali dobro.

Hajde Zeljo!!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 15, 2019 6:46 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
čet feb 14, 2019 8:32 pm
mirzza je napisao/la:
čet feb 14, 2019 8:31 pm
Koliko pljuvanja po covjeku ciji gol Crnogorcima nas je spasio bankrota, koliko pljuvanja po covjeku koji je golom srusio Ferenca.
Pa Dado je dao vise golova van 16 nego svi parmaci koji su prodefilovali kroz nas klub od Markovica, Elsnera, Secerovica i slicnih igracina.
A ono najvažnije je sto je jeftiniji par puta od njih.
U fudbalu je vazna ekipa a to nikad nisu najbolji igraci. Mi ekipe nemamo od Standarda.
Dado moze igrati sve pozicije u sredini.
Baho je pogrijesio, nije bio Sadikovic nego Beganovic ali ajde.
Mora da je slike nestalo.
Covjek kao koji je golom srusio Ferenca je Dzenis i njega se pljuvalo jucer bez razloga.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 15, 2019 7:21 am

Minjore je napisao/la:Daj da bacamo drkicu sto su plate dali. Respect. Nije mi problem Dado Sadikovic. Problem je to sto zelim nesto novo da vidim. A ne sa starog na jos starije.
Dante yebo drug mi dobio dijete 2013. Godine kad je dado debitovao. To isto dijete treba na ljeto u skolu krenuti a Dado sadikovic nakon niza neuspjeha vraca se u Zeljeznicar sa dvije zabiljeske u Cv-u. Otreso Geru i predriblo tri igraca Zelje.
Eeeeeeee drug moj, valja Geru otresti
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 15, 2019 7:30 am

Evo sad se piše ovo vam je napredak u sportskom segmentnu. Ironično.
Ne razumijem zašto? Jesmo li odigrali ijednu takmičarsku utakmicu u ovom periodu? Odigrali smo par pripremnih na čijem osnovu ništa ne možemo prosuditi. Ni dobro ni loše. Bar nas je to naučio prethodni period.
Ali, moram se opet osvrnuti na rad prošle Uprave.
Napredak u sportskom segmentu nije kad padneš sa Vranješa na Dadu, sa Zakarića na Klepača, ali šta nam je sve to donijelo prije? Bruku neuspjeha i preplaćenih igrača. Rezultat je to na kraju rekao.
Mi sad nemamo rezultat novog SŠ i UO da bi mogli procijeniti je li ovo napredak u sportskom segmentu ili nije.
Ali, sa sigurnošću možemo tvrditi da je Amar i sa lošijim ekipama od ove imao rezultate, i da će kod njega možda neki Dado, Eldar biti korisniji od Vranješa i sličnih. Ne mora značiti, ali ima dobru podlogu. Bar se njemu ne bi trebali miješati u pojačanja dok ne vidimo rezultate. Ako ne budu odgovarajući, ni svi trofeji iza njega neće ga spasiti. Raja je na tankim živcima, i zato sabura dajmo čovjeku vrijeme da ovo posloži kako treba. Bar nam je on uvijek bio spas u rezultatskom smislu.
Nek' dovede 10 elsnera zaboli me, on odgovara. Isto k'o što se ni prošlim ne bi zamjerio nijedan Elsner da je rezultat bio tu.
Usput da čestitam novom Upravnom Odboru na postignutim rezultatima, nekako su svi na brzinu i neplanski ušli u klub, a punim gasom su odmah nagazili da se svi rokovi ispoštuju.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 15, 2019 7:34 am

Ja dva druga mjesta i jedan osvojen kup ne bih okarakterisao kao neuspjeh, pogotovo ne kao "bruku neuspjeha". To kako smo dosli do ta dva druga mjesta moze biti u sferi neuspjeha, obzirom da smo oba puta imali trofej lige skoro u rukama. I to jeste tragicno za sve nas koji volimo Zelju, bez obzira ko sjedi "tamo negdje".
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 15, 2019 8:03 am

Za mene je neuspjeh evo 6-a godina bez šampionske titule.
Bez obzira ko sjedi "tamo negdje".
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 15, 2019 8:19 am

Da, ali si ti to spomenuo u kontekstu Vranjesa i Zakarica, koji su tu igrali zadnje 2 godine.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
mula
Postovi: 929
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 15, 2019 8:25 am

Durgo je napisao/la:
čet feb 14, 2019 10:10 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
čet feb 14, 2019 4:39 pm
Unaprijed izvinite na duzem postu, ali mi lakse bude.. Mislim ima vas koji ce mozda razumjeti.
Damir Sadikovic u ono vrijeme branio sam ga. Da li sam kontras ili ne, ali on je za mene predstavljao ok igraca za rotacije. Da li se sta promjenilo? Nije..
I dalje dobar za te iste rotacije. Da li zasluzuje sansu ispred Dacica pa cak i Zerica, definitivno NE.
Eldar Hasanovic nakon onog "streberi", treba da ima zabranu bilo kakvog dodira sa klubom. Kao sto su i mnogi trebali imati. Jer su pricali protiv Zelje, a on je iznad svih barem bi tako trebalo biti. Apsurdno, kao i stanje u ovoj drzavi. Gdje ti je najveci neprijatelj predsjednik predsjednistva, koji ce zaustaviti bilo kakav prosperitet.
Ocigledno i kod nas je veoma vazno ko je na vlasti. Sad kad nema "onih" koji su procjeenili da ova dvojca nisu za Zelje. Ovi ih javno pljuvali,opet ce biti dio naseg tima.
Iskreni se nadam da nece potpisati. I da je ovo sve neka igra gdje ce nam pljunuti u lice.
U svakom slucaju, nisu dobrodosli nazad.
Isti ***** meni, igrao Hasanovic ili Secerovic. Uzimat ce platu, da li je Hasanovic upgrade, Nije.
Zao mi je nekih momaka. A to su Atletikovci. Neki govorise, unistit ce neznalice tu jaku generaciju. Sad dodjose oni koji znaju, a ti isti koji su govorili stadose na stranu tjeranje te omladine.
Do jucer Eldar Sehic nas najtalentovaniji igrac, danas na posudbi u Tosku gdje vec. Naravno ti isti sute, jer valja otici popiti pivu u Tuborg. A gdje ces protiv Amara.
Ja jdem protiv svog babe ako se sa njim ne slazem. Ne dopustam da mi ikad iko namece neko misljenje.
Oni budalasi tamo ovo pravdajj, jos pisu kako je ostavljen nedovrsen teren. A ne zna budala, da je Amar ostavio iza sebe milionske dugove koje jos vracamo (njemu i drzavi), ostavio neperspektivan stadiion gdje treba hotel napraviti, a iselit se negdje drugo, ili cekad cuvenu Mercedes kompaniju da nam napravi stadion.
Novi, stari vjetrovi pusu Grbavicom. Amar koji ne voli zvucna imena, poluinvalida(to je trenutno) Ermina Zeca nahvali u smislu svi mi znamo da je klasa. Ko ne voli dobre igrace?
Najavljivani su crnci iz Turske od Hadisa Zubanovica legende nase,a mi dobili Klepaca(sretno momku) iz Osijeka II.
Najavljivali Tomica, Ordagica nas pojacase Mujezinovic i eventualno Dado i Hasanovic. Sretno njima svima.
Da li sam zadovoljan? Nisam. Kako da budem?
Nemamo para? Pa obecali ste da cete nam donijeti bolje. Mi to bolje na krilima Eldara, Damira, Stanica ne vidimo.
Sretno Zeljo!
Potpisujem. Al hajd da vidimo... i meni je zao Dacica i Eldara, ostali jos pure moraju jesti. Al sam siguram da je bolje ulagati u njih nego u je.benog, zvaljatog Stanica
To sve što si napisao su neke pretpostavke. I ja bih najviše volio da svi talentovani igrači koje si nabrojao uspiju i da su u prvom planu. Ali druže nije uvijek onako kako bi mi voljeli. Mnogi od njih su talenti,ali pored toga treba i još mnogo toga. Mislim da Osim i njegov stručni tim puno bolji uvid od nas i podržavam ga u tome što radi. Nije naše da pametujemo ko je pojačanje, a ko nije, vrijeme će pokazati ko je upravu.
Za mene je Sadiković sasvim korektan igrač i smatram da će biti od koristi.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 15, 2019 8:27 am

Ismijavate ljude iz ovih struktura, a da je prošla uradila isto, to bi bilo wow. Malo realnosti i objektivnosti nije na odmet. Ovo saopćenje je sasvim ok. Očito imaju želju da budu i transparentni i da nastave infrastrukturne projekte. Ja i dalje ne razumijem zašto se tako negativno gleda na ove ljude, osim tih mahalskih priča o ulasku u klub i onih idiotarija da je Amar plaćao da Željo gubi.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Google [Bot] i 147 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija