Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 14, 2019 10:52 am

Hoće li biti sada, gdje su naša djeca? Loš potez i za E. Šehića i za Dacića, pa Eldar je mogao pomoći i juniorima u borbi za titulu, a možda nekad uletiti. Dacić je morao biti tu i dobiti priliku, zaslužio ju je s onim što je prikazao.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 14, 2019 10:57 am

storm_raider je napisao/la:
čet feb 14, 2019 9:36 am
teatrale36 je napisao/la:
čet feb 14, 2019 9:00 am
Budi Željo je napisao/la:
sri feb 13, 2019 10:08 pm


Ovo i ja mogu potvrditi. Svi clanovi su dobili obavjestenje od predsjednika skupstine. Imam nekih prijatelja koji su u skupstini i licno sam procitao mailove koje su dobijali. Spominju se rjesenja za sjevernu tribinu, svi clanovi skupstine se pozivaju da ucestvuju u svemu, da daju svoje prijedloge.
A licno sam i otisao do stadiona prije 10-ak dana da uclanim neke prijatelje i ekipica iz administracije govori da se jako brinula oko svega kad je otisla stara uprava, ali evo kroz ovaj period kako ih nema nije se previse promijenilo. Radi se ozbiljno, ljudi iz ove uprave isto zahtijevaju na formalnostima kao i prosli, u stalnom su kontaktu, dobijaju upute, smjernice. Uglavnom nije bas rasulo kako se pokusavalo predstaviti. Zato kazem sacekajmo malo pa da vidimo rezultate a ne odma pljuvanje.
Svaka čast, eto nece Željo propasti kako su neki pričali, nismo mi bas od 2015 i kad smo onolike ratove prezivjeli , sve cemo preživjeti!
Samo da je nekako ove pitare stići da je bar razlika ispod 10 bodova.
Niko ovdje nije od 2015. Sacekajmo sta ce biti. Vrijeme ce sve pokazati, imaju priliku, neka pokazu sta mogu i sta ne mogu. Nije sramota ni pomoc zatraziti, cak, sta vise, kada je Zeljo u pitanju, pomoc je obavezna.
Naravno da treba to je sasvim normalno, od svakog treba tražiti savjet i pomoć. Da napredujemo u svakom smislu.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 14, 2019 10:59 am

mamba21 je napisao/la:
čet feb 14, 2019 10:27 am

Gosk i celik koji se bore za opstanak, svaka tekma pod pritiskom, mislim da to nije za ove mlade momke
Tosk se vise bori za gornji dio tabele, ispast ne mogu, igraju 1/4finale kupa, mislim da ce im ovo dobro doci ako budu igrali. Do njih je hoce li nastaviti raditi ili ce se zayebavati dole, a mislim da ne bi trebali.
S tim da ni Eldar ni Semir ne mogu igrati u kupu jer su već igrali za nas.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 14, 2019 10:59 am

Bas mi krivo za Dacica, u njemu sam vidio novog Ramovica, momak lagan na nogama, brzo razmislja, snalazi se dobro i u gol sansama, trcao i ginuo svaku utakmicu, al ne naplati se svaki trud i rad izgleda.
Sretno mu u onoj seoskoj ligi na seoskim terenima sa onom gradjom i afinitetima, opet se nadam da ce se vratiti iako malo ko izraste u igraca u onom cirkusu od lige.
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 14, 2019 11:00 am

Zaka je napisao/la:
čet feb 14, 2019 10:52 am
Hoće li biti sada, gdje su naša djeca? Loš potez i za E. Šehića i za Dacića, pa Eldar je mogao pomoći i juniorima u borbi za titulu, a možda nekad uletiti. Dacić je morao biti tu i dobiti priliku, zaslužio ju je s onim što je prikazao.
Vala nek Šehić ne ulijeće za prvi tim, dovoljno nas je pokopao ono sto je igrao sve je vrlo loše odigrao. Za Dacića se slažem ali mozda je bolje za njega lično da ima negdje punu minutažu.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 14, 2019 11:03 am

teatrale36 je napisao/la:
čet feb 14, 2019 11:00 am
Zaka je napisao/la:
čet feb 14, 2019 10:52 am
Hoće li biti sada, gdje su naša djeca? Loš potez i za E. Šehića i za Dacića, pa Eldar je mogao pomoći i juniorima u borbi za titulu, a možda nekad uletiti. Dacić je morao biti tu i dobiti priliku, zaslužio ju je s onim što je prikazao.
Vala nek Šehić ne ulijeće za prvi tim, dovoljno nas je pokopao ono sto je igrao sve je vrlo loše odigrao. Za Dacića se slažem ali mozda je bolje za njega lično da ima negdje punu minutažu.
On je prije svega krilo, a ne bek, ali dobro i da ne ulijeće, bolje bi bilo da je pomogao juniorima, nego u Tošku. Jedino dobro što bi mogao malo da očvrsne, da se navikne na grub fudbal.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 14, 2019 11:06 am

Vratice se nasa djeca koja su sada odrasla.. Damir i Eldar vise nego Semir i Eldar :lol:
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 14, 2019 11:07 am

Vjerovatno šef Mujezina hoće ko zamjenu Ramoviću tako da bi Dacić slabo šta minuta imao, ne vidim drugo riješenje/zamjenu a Mujezin dobar s driblinzima i zna bas povuci naprijed vjerovatno njega će u vezi će koristit, Eldar pored ovoliko krila svakako ne bi imao ni minute. Veznjak se još jedan čeka
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 14, 2019 11:09 am

Gledaj ekipe: Sehic, Dacic, Mujagic :D

Jos malo pa ce biti da je TOSK igrao protiv Atletica :rofl1:

Steta za Dacica, mogao je on biti oko prvog tima, ali ako je posudba pola godine i ako ce steci neku rutinu, onda je dobro i za njega i za nas.
Mi pod hitno moramo raditi na uspostavljanju odnosa sa nekim klubom iz premijer lige zbog ovakvih posudba. Koliko god da oni napreduju u TOSKu, opet ce navikavanje na prvu ligu morati proci u Zelji. Gubimo vrijeme sa djecom i onda se poslije cudimo sto nam je igrac od 22 godine talent a ne napreduje...
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 14, 2019 11:10 am

E bas bezveze za Dacica...
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 14, 2019 11:10 am

U rangu Tuzle Citya sastav

slika
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 14, 2019 11:11 am

Malog Zubana treba poslati na posudbu. Dacić i E. Šehić su do sada pokazali više od njega u seniorskom fudbalu. Zubana u Tošk ili Konjic posuditi.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 14, 2019 11:12 am

Ne znate vi kako je Dado Geru otreso...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 14, 2019 11:13 am

Smijurija, fali veznjaka, ti saljes perspektivnog koji je prosao pripreme, doci ce jedan-dvojica koji nisu + svakako fali veznjaka. Ne znam, sklepat ce se to, ali mi se nikako ne dopada odluka. Za Eldara i Zerica okej.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 14, 2019 11:15 am

Pravi potez,mladom igraču je najvažnije da igra,nećeš postati igrač na klupi ili tribini.
Tešanj cijeli plavo-bijeli ;)
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
PlaviIzSarajeva
Postovi: 131
Pridružen/a: sub jan 26, 2019 11:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 14, 2019 11:17 am

Zaka je napisao/la:
čet feb 14, 2019 11:03 am
teatrale36 je napisao/la:
čet feb 14, 2019 11:00 am
Zaka je napisao/la:
čet feb 14, 2019 10:52 am
Hoće li biti sada, gdje su naša djeca? Loš potez i za E. Šehića i za Dacića, pa Eldar je mogao pomoći i juniorima u borbi za titulu, a možda nekad uletiti. Dacić je morao biti tu i dobiti priliku, zaslužio ju je s onim što je prikazao.
Vala nek Šehić ne ulijeće za prvi tim, dovoljno nas je pokopao ono sto je igrao sve je vrlo loše odigrao. Za Dacića se slažem ali mozda je bolje za njega lično da ima negdje punu minutažu.
On je prije svega krilo, a ne bek, ali dobro i da ne ulijeće, bolje bi bilo da je pomogao juniorima, nego u Tošku. Jedino dobro što bi mogao malo da očvrsne, da se navikne na grub fudbal.
U svakom slucaju mu je bolje igrati federalnu nego juniorsku ligu u kojoj nerijetko ekipe ne dodju na gostovanje ili dodju sa 10 igraca. A u prvom timu realno nema sta traziti kao krilo pored Veselinovica, A. Zeca, E. Zeca, Zajmovica i Mujezinovica ;)
 
jug21
Postovi: 32
Pridružen/a: sri jan 23, 2019 7:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 14, 2019 11:20 am

ublehas je napisao/la:
čet feb 14, 2019 9:58 am
Okolele je napisao/la:
čet feb 14, 2019 9:52 am
Čuj Dacića na posudbu..Momak treba da dobija što više prilike da se uigrava za narednu sezonu a ne da se šalje na debilske posudbe od kojih nikakvih koristi nema..
ako su dogovorili da igra, onda neka je otišao. Ono što me muči je što nam sada trebaju dva veznjaka..
Dijelim mišljenje 100%
Najljepša drogo ovoga svijeta
Tvoj sam ovisnik
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 14, 2019 11:20 am

Zubanović treba ostati zbog juniora. Po meni i Eldar je trebao, čisto da tu uzmemo titulu, pa ako se poklopi opet sa koeficijentima da upadnemo u omladinsku ligu prvaka. Za Žerića je mislim kasno, jednostavno nepopravljiv slučaj, a šteta golema, sjećam ga se još iz kadeta, strašan potencijal je bio. Dacić je isto trebao ostati, više bi mu značilo da skuplja minute pomalo i trenira sa prvim timom, ali hajde šef je taj koji odlučuje i koji je odgovoran za rezultate. Generalno ja osim Svrake ne znam ni jedan slučaj ove posudbe da nam je upalila, i da smo dobili boljeg igrača koji se nametnuo struci i nastavio igrati kod nas.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 14, 2019 11:22 am

Samo je Bosni fudbaler mlad i neiskusan sa 20 godina, gdje ces njega u vatru, apsurd... Zao mi je Dace, on je zasluzio da igra i ostane tu, kakav Tošk kakve piyde materine... Vala i pun mi je ku*** price pritiska igranja u Sarajevskim klubovima, kakav crni pritsak pred praznim stadionima protiv raznih seoskih ekipa, o cemu pricamo. Ako ti je pritisak da ti svaki seljober yebe mater i da te to tangira, brate napusti fudbal, bavi se necim drugim u zivotu, nije ti mentalni sklop za ovog posla...
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 14, 2019 11:24 am

Leon_Professional je napisao/la:
čet feb 14, 2019 10:13 am
azbaha je napisao/la:
čet feb 14, 2019 9:45 am
Ma bolje da igraju nego da ne igraju sigurno, nek se izbore pa nek dodju i pocijepaju ligu, samo ih ne treba pusitit samo tako. Treba zaduziti neku osobu koja ce ih pratiti, gledati njihove utakmice, uvidjeti njihove nedostatke. Jebat im mater ako se zajebavaju i sl. Moje misljenje.
Meni ne moze naumpast ko je poslije posudbe pokidao.
Nisam zadovoljan posudbama u prvu ligu federacije, u tanke klubove. Mozda bi bio zadovoljan Olimpikom il Velezom ali i to mozda.
Krkanska liga s pasnjacima nikako nije dobra za razvoj igraca.
Moje misljenje.
Slažem se sa tobom leone, al kontam ako ce momak presjediti godinu dana jer amar misli da on ne može ispuniti njegova ocekivanja, onda bolje da igra negdje. Zato sam napisao ovo za osobu koja ce ih pratiti, davati savjete i sl. U pravu si, niko se nije vratio i pocijepao, al da mu se vise paznje posvetilo, mozda i bi.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 104 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija