Moderator/ica: storm_raider

 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 10:38 am

Najprije hvala na odgovoru za ovu 44. Minjore je u pravu, vis-a-vis prošlosti i tzv. youtube dovođenja i mnogo flopova, treba biti oprezan. Ipak, samo sam prokomentarisao onaj dobar prodor i lošu završnicu, ali sam možda malo prerano izletio sa onim "ima nešto u njemu". Bolje vide ovi što su ga uživo gledali. No, zna se hvala Bogu, čija je zadnja! Ne bude li dobar, kritike idu na samo jednu adresu! Ukoliko tata-mata procijeni da mu je koristan, onda se tu nema šta komentarisati. Daćemo mu podršku, jer igra za našeg voljenog i jedinog Želju. Upravo tako druže Minjore, dok ga ne vidim na djelu, ali ne na jednoj utakmici, već u kontinuitetu, rano je za bilo kakva izjašnjavanja o kvalitetama nekog igrača. Opekli smo se dovoljno da bi sudili po jednom snimku i pripremnoj utakmici našeg rezervnog sastava.

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3953
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 11:17 am

FK Željezničar jutros je odradio posljednji trening u Turskoj. Pogledajte izvještaj te izjavu Anela Šabanadžovića.

https://www.youtube.com/watch?v=XyY43MTjGOY
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 11:26 am

Ja i dalje mislim da mi nismo imali toliki problem sa nekvalitetnim igracima koliko sa nekvalitetnim trenerima. Kad se sabere sve, finih je igraca proslo kroz Zelju u ovih par godina, ali niko to nije poslozio kako treba. Da ne racunamo onaj prelazni rok kad je Kostic preuzeo ekipu, to je bio totalni fijasko, od izbora trenera do igraca, poslije je je to ipak na nesto licilo, barem kad gledamo kvalitet igraca. Evo vjerujem da ce to ova polusezona pokazati. Amar je preuzeo ekipu koja je, garantujem, igracki najgora, bolju su imali i Slavko i Adzem i Krcmarevic, ali sigurno je da ce na terenu to izgledati bolje. I onda kad dobijes rezultat, igru, zaboravis i na te igrace koji nisu pokazali bog zna sta. A kad u tri sezone na najgluplji moguci nacin propustis Evropu i dvije titule onda ti je svako kriv od domara do predsjednika.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 11:58 am

Zadnja izmjena: Analitičar1921, dana/u pon feb 11, 2019 12:01 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 12:01 pm

Budi Željo je napisao/la:
pon feb 11, 2019 11:26 am
Ja i dalje mislim da mi nismo imali toliki problem sa nekvalitetnim igracima koliko sa nekvalitetnim trenerima. Kad se sabere sve, finih je igraca proslo kroz Zelju u ovih par godina, ali niko to nije poslozio kako treba. Da ne racunamo onaj prelazni rok kad je Kostic preuzeo ekipu, to je bio totalni fijasko, od izbora trenera do igraca, poslije je je to ipak na nesto licilo, barem kad gledamo kvalitet igraca. Evo vjerujem da ce to ova polusezona pokazati. Amar je preuzeo ekipu koja je, garantujem, igracki najgora, bolju su imali i Slavko i Adzem i Krcmarevic, ali sigurno je da ce na terenu to izgledati bolje. I onda kad dobijes rezultat, igru, zaboravis i na te igrace koji nisu pokazali bog zna sta. A kad u tri sezone na najgluplji moguci nacin propustis Evropu i dvije titule onda ti je svako kriv od domara do predsjednika.
Bas tako. Problem je filozofija ulaganja u tim bez ulaganja u trenera i strucni stab.
Ima dosta takvih primjera, evo na prvu Milan kad je doveo skoro sve igrace nove(normala igraci) bolji nego sto se rezultatostvario, a na klupi Montela, pa Gatuso. Umjesto da se prvo trener dovede kvalitetan pa onda ekipa.
Isto je s Junajtedom. Koliko su samo trosili na igrace a ubleha im na klupi. Evo on otisao oni proigrali ( ne tako zvucno trenersko ime, ali potrefilo im se da ovaj u tom prvom angazmanu bude ovako dobar sad za sad ).

Pa i ova ekipa je bila prva, dobila Siroki, Zrinjski.
To sto se ustalila prica da se Miske petljao, da je preplacivao, da je ekipa losa, je totalna glupost.
S namjerom, ali eto. Da nije tako pokazuje da je Amaru prvo tim isti ko prosle polusezone. I da pojacanja nisu drugacija nego do sad, i brojcano i kvalitetom.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 12:12 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon feb 11, 2019 12:01 pm
Budi Željo je napisao/la:
pon feb 11, 2019 11:26 am
Ja i dalje mislim da mi nismo imali toliki problem sa nekvalitetnim igracima koliko sa nekvalitetnim trenerima. Kad se sabere sve, finih je igraca proslo kroz Zelju u ovih par godina, ali niko to nije poslozio kako treba. Da ne racunamo onaj prelazni rok kad je Kostic preuzeo ekipu, to je bio totalni fijasko, od izbora trenera do igraca, poslije je je to ipak na nesto licilo, barem kad gledamo kvalitet igraca. Evo vjerujem da ce to ova polusezona pokazati. Amar je preuzeo ekipu koja je, garantujem, igracki najgora, bolju su imali i Slavko i Adzem i Krcmarevic, ali sigurno je da ce na terenu to izgledati bolje. I onda kad dobijes rezultat, igru, zaboravis i na te igrace koji nisu pokazali bog zna sta. A kad u tri sezone na najgluplji moguci nacin propustis Evropu i dvije titule onda ti je svako kriv od domara do predsjednika.
Bas tako. Problem je filozofija ulaganja u tim bez ulaganja u trenera i strucni stab.
Ima dosta takvih primjera, evo na prvu Milan kad je doveo skoro sve igrace nove(normala igraci) bolji nego sto se rezultatostvario, a na klupi Montela, pa Gatuso. Umjesto da se prvo trener dovede kvalitetan pa onda ekipa.
Isto je s Junajtedom. Koliko su samo trosili na igrace a ubleha im na klupi. Evo on otisao oni proigrali ( ne tako zvucno trenersko ime, ali potrefilo im se da ovaj u tom prvom angazmanu bude ovako dobar sad za sad ).

Pa i ova ekipa je bila prva, dobila Siroki, Zrinjski.
To sto se ustalila prica da se Miske petljao, da je preplacivao, da je ekipa losa, je totalna glupost.
S namjerom, ali eto. Da nije tako pokazuje da je Amaru prvo tim isti ko prosle polusezone. I da pojacanja nisu drugacija nego do sad, i brojcano i kvalitetom.
Problem kroz sve ove godine je i neizbalansirana ekipa. Uvijek je na nekoj poziciji rupa, dok su druge cesto pretrpane igracima koji su previse slicni ili kvalitetom, ili igrom koju gaje.

Uh, ne spominji mi Milan :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 12:27 pm

Omar500 je napisao/la:
pon feb 11, 2019 12:12 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon feb 11, 2019 12:01 pm
Budi Željo je napisao/la:
pon feb 11, 2019 11:26 am
Ja i dalje mislim da mi nismo imali toliki problem sa nekvalitetnim igracima koliko sa nekvalitetnim trenerima. Kad se sabere sve, finih je igraca proslo kroz Zelju u ovih par godina, ali niko to nije poslozio kako treba. Da ne racunamo onaj prelazni rok kad je Kostic preuzeo ekipu, to je bio totalni fijasko, od izbora trenera do igraca, poslije je je to ipak na nesto licilo, barem kad gledamo kvalitet igraca. Evo vjerujem da ce to ova polusezona pokazati. Amar je preuzeo ekipu koja je, garantujem, igracki najgora, bolju su imali i Slavko i Adzem i Krcmarevic, ali sigurno je da ce na terenu to izgledati bolje. I onda kad dobijes rezultat, igru, zaboravis i na te igrace koji nisu pokazali bog zna sta. A kad u tri sezone na najgluplji moguci nacin propustis Evropu i dvije titule onda ti je svako kriv od domara do predsjednika.
Bas tako. Problem je filozofija ulaganja u tim bez ulaganja u trenera i strucni stab.
Ima dosta takvih primjera, evo na prvu Milan kad je doveo skoro sve igrace nove(normala igraci) bolji nego sto se rezultatostvario, a na klupi Montela, pa Gatuso. Umjesto da se prvo trener dovede kvalitetan pa onda ekipa.
Isto je s Junajtedom. Koliko su samo trosili na igrace a ubleha im na klupi. Evo on otisao oni proigrali ( ne tako zvucno trenersko ime, ali potrefilo im se da ovaj u tom prvom angazmanu bude ovako dobar sad za sad ).

Pa i ova ekipa je bila prva, dobila Siroki, Zrinjski.
To sto se ustalila prica da se Miske petljao, da je preplacivao, da je ekipa losa, je totalna glupost.
S namjerom, ali eto. Da nije tako pokazuje da je Amaru prvo tim isti ko prosle polusezone. I da pojacanja nisu drugacija nego do sad, i brojcano i kvalitetom.
Problem kroz sve ove godine je i neizbalansirana ekipa. Uvijek je na nekoj poziciji rupa, dok su druge cesto pretrpane igracima koji su previse slicni ili kvalitetom, ili igrom koju gaje.

Uh, ne spominji mi Milan :D
Ma i sad je moj Omare. :D
Doduse ovu zadnju godinu je ekipa mozda i najmanje izbalansirana. Prije si imao pokrivene sve pozicije, jes da je Kajkut al nea veze bio je drugi napadac.

Sad Nema centralnog veznog, ajde eto moze kaoMujezinovic igrat, ali opet on je upitnik za premier ligu, tek dolazi u nju a ostala tri igraca su istih karakteristka skoro ( Dzeno, Saban, Hajdar ).
Drugog spica nemamo.
Dok na krilima imamo 7 igraca svi desnjaci osim Eldara ali eto sumnjam da ce Eldar i igrati.

Ne znam hoce li dovesti, ali i sad to nije nesto drugacije nego je bilo na jesen sto se tice te izbalansirnosti.
Mada vjerujem da ce Amar imati normala rezultate, uzet Evropu radi svog kvaliteta ali ekipa po meni ni po cemu nije jaca nego je bila.

Uglavnom onim sam vazda zamjerio sto nisu dobrog trenera doveli i u njeg ulozili a ostatak u ekipu.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 12:28 pm

Ima li sta od streama tekme?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 12:29 pm

Ne zna se jos. Postavice Lars ako bude.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 12:35 pm

Mozda na papiru smo imali igrace koji su bili kvalitetniji, a nije to tek tako. Evo npr kazes Vranjes i Curjuric ili Hajdarevic / Sabanadzovic. Prvi nekako zvuce kvalitetniji jer imaju bolji CV, a kad ova nasa dva naprave finu internacionalnu karijeru gdje mozda neki od njih dodju i oko reprezentacije za nekoliko godina, onda cemo govoriti da smo tad imali kvalitetnije igrace. Normalno da strucni stab i generalna klima znace sve da Hajdarevic npr lici na kvalitetnog igraca, a prije par mjeseci bi ga komotno mogao poslati u GOSK ili Olimpik. Isto, sa ovom igrom koju trenutno imamo gdje se dosta trci, gdje sredina terena igra i naprijed i nazad, tu je dosta bitno da imas igrace koji mogu da trce i imaju disciplinu motiv, a takvi jesu vise ovi koje trenutno imamo. I ranije se isto imalo kvalitetnih igraca, od koje i sad imamo korist, ali se dosta pogrijesilo tako da se sakupilo 6-7 igraca u 4 godine koji su imali kvalitet, a samo 3 su trenutno sa nama, i to je premalo.
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 12:38 pm

kako mi je krivo što ta bodovna razlika nije nekakvih 10 bodova,smio bi kuću staviti da bi ih stigli,klošari od igrača pola života su nam uzeli.I dalje vjerujem da su čuda moguća i da ćemo ih stići ili u barem onemugućiti da kitice osvoje titulu.

kroz razgovor sa drugim navijačima a naročito kiticama se vidi strahopoštovanje Amarovim povratkom.
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 12:40 pm

Ma igra ce sigurno biti 15% - 20% bolja. U to vjerujem. E sada.. za koliko ce to biti dovoljno, vidjecemo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 12:47 pm

Bit ce sigurno dovoljno da izborimo Evropu, sto je i cilj, da se ne zavaramo i ne vrsimo dodatni pritisak bezveze. Ako zavrsimo treci, puna saka brade, ali moja neka procjena je da cemo zavrsiti drugi sa 5-6 boba zaostatka za Sarajevom.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 12:52 pm

LeBlue je napisao/la:
pon feb 11, 2019 12:35 pm
Mozda na papiru smo imali igrace koji su bili kvalitetniji, a nije to tek tako. Evo npr kazes Vranjes i Curjuric ili Hajdarevic / Sabanadzovic. Prvi nekako zvuce kvalitetniji jer imaju bolji CV, a kad ova nasa dva naprave finu internacionalnu karijeru gdje mozda neki od njih dodju i oko reprezentacije za nekoliko godina, onda cemo govoriti da smo tad imali kvalitetnije igrace. Normalno da strucni stab i generalna klima znace sve da Hajdarevic npr lici na kvalitetnog igraca, a prije par mjeseci bi ga komotno mogao poslati u GOSK ili Olimpik. Isto, sa ovom igrom koju trenutno imamo gdje se dosta trci, gdje sredina terena igra i naprijed i nazad, tu je dosta bitno da imas igrace koji mogu da trce i imaju disciplinu motiv, a takvi jesu vise ovi koje trenutno imamo. I ranije se isto imalo kvalitetnih igraca, od koje i sad imamo korist, ali se dosta pogrijesilo tako da se sakupilo 6-7 igraca u 4 godine koji su imali kvalitet, a samo 3 su trenutno sa nama, i to je premalo.
Ovo ni po cem ne znaci da su oni sad, jucer ili prije godinu bili kvalitetniji ako naprave karijeru. To samo znaci da su potecijal a to sigurno jesu. A sad sigurno nisu kvalitetni da mogu biti nosioci igre. Igrac se razvija godinama, nije ni prirodno da sad imaju najveci kvalitet i da budu neka bitna figura u ekipi. Saban ce mozda napraviti bolju karijeru od Tomica ali to ne znaci da je sad bolji igrac od Tomica, a to je tvoja logika :D

Djeci svaka cast, ali oni osciliraju, u takvim su godinama gdje se jos razvijaju, gdje ne mogu drzat konstantu igara. To je tako i sa svjetskim talentima i nigdje oni nisu glavni u ekipi.

I nije tacno da je u 4 godine samo 6-7 dobrih igraca. A ako i jest, kolko ih sad ima i po cemu je to u zadnje 4 godine losije nego sad, po igracima.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 12:58 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon feb 11, 2019 12:52 pm
LeBlue je napisao/la:
pon feb 11, 2019 12:35 pm
Mozda na papiru smo imali igrace koji su bili kvalitetniji, a nije to tek tako. Evo npr kazes Vranjes i Curjuric ili Hajdarevic / Sabanadzovic. Prvi nekako zvuce kvalitetniji jer imaju bolji CV, a kad ova nasa dva naprave finu internacionalnu karijeru gdje mozda neki od njih dodju i oko reprezentacije za nekoliko godina, onda cemo govoriti da smo tad imali kvalitetnije igrace. Normalno da strucni stab i generalna klima znace sve da Hajdarevic npr lici na kvalitetnog igraca, a prije par mjeseci bi ga komotno mogao poslati u GOSK ili Olimpik. Isto, sa ovom igrom koju trenutno imamo gdje se dosta trci, gdje sredina terena igra i naprijed i nazad, tu je dosta bitno da imas igrace koji mogu da trce i imaju disciplinu motiv, a takvi jesu vise ovi koje trenutno imamo. I ranije se isto imalo kvalitetnih igraca, od koje i sad imamo korist, ali se dosta pogrijesilo tako da se sakupilo 6-7 igraca u 4 godine koji su imali kvalitet, a samo 3 su trenutno sa nama, i to je premalo.
Ovo ni po cem ne znaci da su oni sad, jucer ili prije godinu bili kvalitetniji ako naprave karijeru. To samo znaci da su potecijal a to sigurno jesu. A sad sigurno nisu kvalitetni da mogu biti nosioci igre. Igrac se razvija godinama, nije ni prirodno da sad imaju najveci kvalitet i da budu neka bitna figura u ekipi. Saban ce mozda napraviti bolju karijeru od Tomica ali to ne znaci da je sad bolji igrac od Tomica, a to je tvoja logika :D

Djeci svaka cast, ali oni osciliraju, u takvim su godinama gdje se jos razvijaju, gdje ne mogu drzat konstantu igara. To je tako i sa svjetskim talentima i nigdje oni nisu glavni u ekipi.

I nije tacno da je u 4 godine samo 6-7 dobrih igraca. A ako i jest, kolko ih sad ima i po cemu je to u zadnje 4 godine losije nego sad, po igracima.
Meni su oni trenutno bolji od navedenih igraca. Isto ko sto mi je npr Cavar bolji od Curjurica ili Vranjesa.

Sto se tice igraca zadnjih godina: M Stevanovic, Lendric, Zakaric, Graovac, Ramovic, i evt Krpic koji su se pokazali kao pojacanje. Tu su isto S Stevanovic i Pavic koji su pokazali kvalitet.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1817
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 1:14 pm

Rijetko kad šta kudim, ali moram biti iskren i reći da nisam baš zadovoljan radom fan shopa. Dugo vremena sam čekao online fan shop, jer živim nekih 300km od grada Sarajeva pa vam je jasno zašto. Prije svega ponuda je dosta tanka, posebno na web-stranici gdje nije postavljeno nekoliko artikala koji se ne mogu naručiti drugačije, narudžbe mi se otkazuju jer veličina nema na stanju iako prilikom narudžbe piše da je artikal na stanju.
Sama ponuda također mora biti bolja, dizajn većine majica je poprilično bez veze i mislim da tu moraju naći riješenje, neka suradnja opet s ekipom Bosnian Kingdom bi bila pun pogodak, ako već nemamo ljude koji znaju dizajnirati nešto bolje.
Kone tu rade dosta bolji posao, i ne vidim zašto ne bi i i mi. Jer nisu mi čak ni problem cijene, što se mene tiče mogu biti i više samo neka imamo kvalitetnu i raznoliku ponudu.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 1:34 pm

storm_raider je napisao/la:
pon feb 11, 2019 12:40 pm
Ma igra ce sigurno biti 15% - 20% bolja. U to vjerujem. E sada.. za koliko ce to biti dovoljno, vidjecemo.
Vise sam siguran za rezultat. A igru ko jebe, ako je tu rezultat.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 1:52 pm

ublehas je napisao/la:
pon feb 11, 2019 8:12 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned feb 10, 2019 8:59 pm
Pa nece niko reci, doveli smo ga povrijedjenog..
:palacgore:

Neko (Amar) je procjenio da nam može valjati pred kraj sezone i to je ok. Tako i treba da bude. Ono što me melao nervira su ti dvostruki standardi.
Da je prošla Uprava dovela ove igrače, bilo bi drvlje i kamenje.

1) Star i skup igrač koji je potpisao na pola godine i pored svega povrijeđen
2) Igrač na posudbu od pola godine koji nije mogao igrati u Osjeku II
3) Stana egzistencija
4) Vraćen Bogi
5) Plaćen igrač iz prve lige koji nije bio ni najbolji igrač kluba iz kojeg je došao
6) Vraćen propali talenat Žera...

Jedino pozitivno Bajić (mlad i perspektivan) i Sipović (igrač koji nije star, a igrao je u jačim ligama od naše).

Sa druge strane, ovo se može i drugačije sagledati.

1) Iskusan igrač. Bivši reprezenativac. Trenutno povijeđen, ali nam može biti od velike pomoći u finišu prvenstva
2) Igrač koji ne košta puno, a tu je samo da imamo konkurenciju na toj poziciji.
3) Univerzalac koji može pokriti više pozicija
4) Iskusan stoper koji je godinama ponajbolji u ligi. Vođa na terenu
5) Odličan igrač profila kakav nam je nedostajao. U najboljim godinama. napokon da i mi platimo obeštećenja za nekoga
6) Junior koji će dobiti još jednu šansu.

Sve zavisi od toga kako se šta prikaže...
Eh to bravo. Od jednom sve valja.
Ostalo skoro pa identicnih prvih 11 eventualna promjena Bakrac-Sipovic, ali se sad ne luta u sportskom segmentu.
Pricalo se kako prosli nisu dovodili igrace koji mogu napredovat, ovi potpisu Zeca, Stanica, Bogicevica i to je sad ok.
Misimovic posudi pare ne valja, suti se na kredit u Sperbanci.
Ermin od jednom nije najskuplji igrac lige, a u vakat trebao imati vecu platu cak za 80% od Vranjesa..
Tad bilo para, od jednom nemamo para.
Polako se zamrzavaju price o unapredjenju stadiona, a mi sutimo. I to je ok.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 2:08 pm

ok je suditi po rezultatima, zbog toga treba sacekat da odigramo koju utakmicu.
u amanet je ostavljena opcija borbe za evropu, sto finansijski sto igracki, a AO to moze sa ovim igrackim kadrom.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 3:15 pm

TATA IGRICE

slika
Hvala 1921.ba

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 74 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija