Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 1:52 pm

i jos na to sve dodajte da grad Zagreb Dinamu daje oko 10 miliona maraka godisnje, iza Hajduka cijela Dalmacija stoji, iza Zvezde citava drzava, a nama grad Sarajevo ne da ni 200.000 godisnje, sve je to do drzave i politike, malo mi tu sta mozemo uraditi
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 1:54 pm

Nerealno je očekivati da mi prodamo ikoga iz ove lige, ligu koji slabo ko prati, pa i ko prati može je pogledati u 144p rezoluciji preko tehnološki nenadjebive platforme moja tv... U našoj ligi, nakon rekonstrukcije našeg terena, imamo slovom i brojem 4 podloge gdje se može igrati fudbal: Bilino polje, Pecara, Koševo (kad je idealno vrijeme), i Grbavica. I ko će dati lovu za igraća koji umjesto da vodi loptu, on se s njom valja u blatu, itd... Nemamo sponzora, marketinga, promocije, infrastrukture, a povrh sve naš savez hladno boli k. za ovu ligu. I ovo što zaradimo trebamo se nogom u guzicu spucati i reci elhamdulilah. Toliko smo u fudbalskom svijetu nebitna stavka, kad je u pitanju naša liga, da nismo ni svjesni. Reprezentacija je nešto drugo i opet zahvaljujući igračima koji su karijere napravili u jakim evropskim klubovima ili su jednostavno tamo rođeni i odrasli... Zato nemojmo da se precjenjujemo, Hrvatska je organizacijski, infrastrukturno i na svaki drugi mogući način svjetlosne godine od nas. Da ne uzimamo u obzir kvalitet fudbala uopšte, a tu su opet ispred nas podboro. Jedna selekcija koja ima redovne učesnike u Ligi prvaka, Evropskoj ligi, koja igra jednom polufinale a drugi put finale svijetskog prvenstva, može sebi uzeti za pravo da cijeni igrače koliko cijeni. Koji su naši poslijeratni fudbalski uspjesi? I reprezentacije i pojedinačnih klubova? Može se reći nikakvi, nikome ozbiljnom nismo skinuli skalp ni kao klubovi ni kao reprezentacija.
Da se vratimo na tekmu, ja sam poprilično zadovoljan, posebno ovim prvim poluvremenom, imali smo baš dosta dobrih situacija, moglo je biti dosta više razlike. Stanić jednostavno ne smije igrati, ne zato što je ovakav ili onakav, nego frajer je nesposoban i jako loš. I to treba biti glavni razlog da mu se uopšte ne da prilika za saradnju, katastrofa.
Valjda do početka sezone dovedemo tog stopera, kakvog napadača i veznog, jer nam to baš fali. Spast ćemo opet na 13-14 igrača koji neće moči iznijeti pritisak na proljeće...

Moram još reći da se konstantno vrtimo u jednom začaranom krugu, tj. ako nema rezultata nema publike, ako nema publike nema ni para ni sponzora, ako nema para i sponzora nema ni ekipe, ako nema ekipe nema ni rezultata?
I šta sad, mi smo šatro plava porodica, željo nam u srcu, bla bla bla, a u ovom cijelom začaranom krugu mi smo ti koji smo prvi pukli, odustali, i još gore pogoršali situaciju u klubu. Zašto to kažem? Pa da nam ljudi džaba stave ulaznice, da je vrijeme idealnih 20 stepeni, da je utakmica u idealnom terminu i da nam ne ide sunce u oči, da nam još svima daju po 5 piva i po kutiju cigara, nas opet ne bi bilo da napunimo Grbavicu? I šta onda očekivati. Sve ove seoske ekipice su iz sredina koje su počele da žive za te klubove, zato se lagano izdižu, postaju simpatične i što je najvažnije igraju nekakav fudbal. Šta je s nama? Mi smo kao Željo i raja iz metropole? Mi smo *arina jedna obična, razmažena i bahata. Kad nas bude ko nekad dok smo i u drugoj ligi igrali, kad udemo ponovo svi u plavom, ko jedan, kad ponovo pokrenemo te Željine vrijednosti, kad njih stavimo na prvo mjesto, eh tad će Željo biti onakav kakav želimo. Dok god vlada ovaj mentalitet nema od napretka ništa. Dok god ti kalkulišeš jesil za onih 5-8-10 maraka dobio zadovoljavajuču predstavu ili ti je bolje možda bilo gledati Arsenal vs Totenhem u FullHD, dok god ne budemo "đuture" jedva čekali da odemo na Grbavicu jer je to nekakvo kultnu okupljalište normalnih i dobrih ljudi, mjesto sustreta, zajebancije pa i zajedničke sikiracije, nema od nas ništa. Takvih ima sad možda milja i to je kapak. To je glavni razlog što jesmo gdje jesmo. Jednostavno smo postali sredina koja ne gura ništa, već smo obični hejteri koji svemu tražimo manu i gledamo kako da to još niše utabamo nogama, jer eto "taki" smo ti mi...
Zadnja izmjena: Ch.Willa1986, dana/u sri jan 30, 2019 2:04 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 2:01 pm

Upravo tako, vidis ti si se sjetio i te moje tv. Gdje bilo koji skaut moze uopce pogledati utakmicu nekog naseg igraca, prije nego sto odluci da se zaputi za Sarajevo?
Da nemamo ove momke iz 1921, kurku bismo mi imali i intervjue i sanse i usporene i sve. Jednostavno smo u kurcu kao sredina, kao drzava, evo ovo sto se desilo sa proslom upravom je cist dokaz za to.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 3:11 pm

azbaha je napisao/la:
sri jan 30, 2019 2:01 pm
Upravo tako, vidis ti si se sjetio i te moje tv. Gdje bilo koji skaut moze uopce pogledati utakmicu nekog naseg igraca, prije nego sto odluci da se zaputi za Sarajevo?
Da nemamo ove momke iz 1921, kurku bismo mi imali i intervjue i sanse i usporene i sve. Jednostavno smo u kurcu kao sredina, kao drzava, evo ovo sto se desilo sa proslom upravom je cist dokaz za to.
Sta se to desilo sa proslom upravom? Ljudi isli iz greske u gresku sto se tice sportskog dijela, rezultat toga je da smo usli u seriju poraza a fali nam mnogo kvalitetnih igraca i za prvih 11 i za klupu. Sto se tice ostalog(stadion, administracija itd)svaka im cast na tome. Jednostavno ljudi su dostigli svoj maksimum i to je to. Hvala im do neba na dobrim stvarima koje su uradili ali idemo dalje..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 3:18 pm

Po snimku meni Zajm i Anel najbolji, Zeric i Osmanovic losi, krivci za drugi i treci go. stanic i Zec isto tako losi, ovaj Zec je fakat glupson.

Sve u svemu nije lose, fale nam odbrambeni, vezni i mozda napadac ako E. Zec bude igrao krilo
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 3:26 pm

Kospa je napisao/la:
sri jan 30, 2019 3:18 pm
Po snimku meni Zajm i Anel najbolji, Zeric i Osmanovic losi, krivci za drugi i treci go. stanic i Zec isto tako losi, ovaj Zec je fakat glupson.

Sve u svemu nije lose, fale nam odbrambeni, vezni i mozda napadac ako E. Zec bude igrao krilo
Buraz halali ali, sve u svemu nije lose ali fali odbrana, veza i napadac. :ganja:
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 3:27 pm

sajo10 je napisao/la:
sri jan 30, 2019 3:26 pm
Kospa je napisao/la:
sri jan 30, 2019 3:18 pm
Po snimku meni Zajm i Anel najbolji, Zeric i Osmanovic losi, krivci za drugi i treci go. stanic i Zec isto tako losi, ovaj Zec je fakat glupson.

Sve u svemu nije lose, fale nam odbrambeni, vezni i mozda napadac ako E. Zec bude igrao krilo
Buraz halali ali, sve u svemu nije lose ali fali odbrana, veza i napadac. :ganja:
Misli pozitivno sad ce kraj sumarku :ganja:
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 3:28 pm

Želim da igram kao Srđan Stanić
Želim da pjevam kao Srđan Stanić
Želim da zarađujem kao Srđan Stanić

Ma, Želim da budem kao Srđan Stanić
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 3:30 pm

Durgo je napisao/la:
sri jan 30, 2019 1:37 pm
Ma sve je to ok, al majku mu je.bem hoce li iko doci da ostane 3-4 godine... da napravimu neku ekipu pa da izadjemo u evropu i prodamo nekog "masno"... sve nesto sica, kratki planovi, daj mi sada 200k, ko ce cekati da ti cijena skoci na milion, pa da neko drugi hajruje... bas nekako jadno...
Nije sve bas tako. Pa imas i drugi slucajevava obrnuto, na kraju propadose Dzenis, Dado, Memija (dobro ne bas) i mnogi drugi igraci jer si za njih cekao i trazio pre previse. Ja nemogu da shvatim da klub nije bio u sposobnosti da uzme bilo kakvu paru za Svraku kada je bio medju najboljima u ligi i reprezentativac.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 3:35 pm

Brkoo je napisao/la:
sri jan 30, 2019 3:11 pm
azbaha je napisao/la:
sri jan 30, 2019 2:01 pm
Upravo tako, vidis ti si se sjetio i te moje tv. Gdje bilo koji skaut moze uopce pogledati utakmicu nekog naseg igraca, prije nego sto odluci da se zaputi za Sarajevo?
Da nemamo ove momke iz 1921, kurku bismo mi imali i intervjue i sanse i usporene i sve. Jednostavno smo u kurcu kao sredina, kao drzava, evo ovo sto se desilo sa proslom upravom je cist dokaz za to.
Sta se to desilo sa proslom upravom? Ljudi isli iz greske u gresku sto se tice sportskog dijela, rezultat toga je da smo usli u seriju poraza a fali nam mnogo kvalitetnih igraca i za prvih 11 i za klupu. Sto se tice ostalog(stadion, administracija itd)svaka im cast na tome. Jednostavno ljudi su dostigli svoj maksimum i to je to. Hvala im do neba na dobrim stvarima koje su uradili ali idemo dalje..
Onakvi kakvi jesu prosla uprava nije bila rijesenje, ali sigurno nije ni ova. Razlika je sto se prosla mogla nadograditi, ova se ne moze nadograditi, mislim hijerarhijski jer AO se pita za sve i dok god je tako mi smo mali klub iz kasabe.

Rijesenje je bilo ono sto je svaki normalan zeljovac prizeljkivao, da se AO vrati i da prosla uprava ostane ali jbg.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 3:48 pm

Blavko Sralic slobodan, eto stopera :D
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 3:52 pm

LARSSON je napisao/la:
sri jan 30, 2019 3:28 pm
Želim da igram kao Srđan Stanić
Želim da pjevam kao Srđan Stanić
Želim da zarađujem kao Srđan Stanić

Ma, Želim da budem kao Srđan Stanić
Odma u glavi scena, Osmanovic radi sklekove ili plank a Stanic ga motivise “hoces pare” !?
Pa meni da je to rekao Stanic ispiso bi se iz kluba, sjeo u auto i bjezao iz Medjugorja.
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 4:01 pm

evo Rijad Kobiljar raskinuo ugovor sa Olimpijom, 22 godine.. ko ga je gledao, mislim da je zanimljiv igrac.

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 4:24 pm

koj je poslovni prostor u pitanju ???zna li neko

https://fkzeljeznicar.ba/fk-zeljeznicar ... a-2/35460/
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 4:29 pm

Brkoo je napisao/la:
sri jan 30, 2019 3:11 pm
azbaha je napisao/la:
sri jan 30, 2019 2:01 pm
Upravo tako, vidis ti si se sjetio i te moje tv. Gdje bilo koji skaut moze uopce pogledati utakmicu nekog naseg igraca, prije nego sto odluci da se zaputi za Sarajevo?
Da nemamo ove momke iz 1921, kurku bismo mi imali i intervjue i sanse i usporene i sve. Jednostavno smo u kurcu kao sredina, kao drzava, evo ovo sto se desilo sa proslom upravom je cist dokaz za to.
Sta se to desilo sa proslom upravom? Ljudi isli iz greske u gresku sto se tice sportskog dijela, rezultat toga je da smo usli u seriju poraza a fali nam mnogo kvalitetnih igraca i za prvih 11 i za klupu. Sto se tice ostalog(stadion, administracija itd)svaka im cast na tome. Jednostavno ljudi su dostigli svoj maksimum i to je to. Hvala im do neba na dobrim stvarima koje su uradili ali idemo dalje..
A dobro sto ovi sad rade jel?
Svidjq ti se prelazni do sad?
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 4:41 pm

Brkoo je napisao/la:
sri jan 30, 2019 3:11 pm
azbaha je napisao/la:
sri jan 30, 2019 2:01 pm
Upravo tako, vidis ti si se sjetio i te moje tv. Gdje bilo koji skaut moze uopce pogledati utakmicu nekog naseg igraca, prije nego sto odluci da se zaputi za Sarajevo?
Da nemamo ove momke iz 1921, kurku bismo mi imali i intervjue i sanse i usporene i sve. Jednostavno smo u kurcu kao sredina, kao drzava, evo ovo sto se desilo sa proslom upravom je cist dokaz za to.
Sta se to desilo sa proslom upravom? Ljudi isli iz greske u gresku sto se tice sportskog dijela, rezultat toga je da smo usli u seriju poraza a fali nam mnogo kvalitetnih igraca i za prvih 11 i za klupu. Sto se tice ostalog(stadion, administracija itd)svaka im cast na tome. Jednostavno ljudi su dostigli svoj maksimum i to je to. Hvala im do neba na dobrim stvarima koje su uradili ali idemo dalje..
drug upravu si, ali treba i priznati da je drzava uredjenija ku.rac bi moj zrinjski prijavljivao igrace na minimalac i kupovao neke utakmice, a svi znamo da su kupovali, a upravo zbog takvih radnji ispade prosla uprava gresila u sportskom segmentu, da je zrinjski bio posten koliko i mi, siguran sam da bi bar jednu titulu uzeli
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 4:44 pm

DobojskiManijak je napisao/la:
sri jan 30, 2019 4:24 pm
koj je poslovni prostor u pitanju ???zna li neko

https://fkzeljeznicar.ba/fk-zeljeznicar ... a-2/35460/
Na sjeveru neki nema sta drugo biti.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 5:26 pm

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 5:32 pm

Tooooooo
Željezničar ante portas !
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 5:32 pm

Evo razmišljanja stručnog štaba iz prve ruke na ovaj dio priprema:
Šabanadžović najbolji, Osmanović i Ramović odlični, Hajdarević također kad je spreman, Krpić prespreman i bez pogovora radi sve što se traži od njega, Pavić tanak, Stanić truhlo ali se nadaju da će se spremiti, Ermin Zec ako se spremi 15-20 golova će dati bez problema, igrački fenomenalan.

Eh sad Vranješ. Odlučeno je da ga puste, jer neće da smanji zahtjeve, i istina je da ima 12 milja mjesečno. Čovjek je šutio i radio, nikakav problem nije napravio i kaže da mu se ne isplati za manje igrati. Biće mu isplaćene tri plate i pustit će ga.

Eto, ako mi nadođe još nešto pisat ću.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 237 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija