Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 29, 2019 9:38 pm

Šta se dešava sa E. Zecom? Dobar igrač, a ne igra ni trening utakmice? Još ako će potpisati pola godine, odnosno odigrati TRI mjeseca polusezone, možda ga nismo trebali ni dovoditi. Nije jeftin sigurno? Možda je fizički "zapušten"? Ne bi valjalo da ga masno platimo, vratimo u formu i onda ode besplatno za 3 mjeseca loptanja.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 29, 2019 9:38 pm

Elegant je napisao/la:
uto jan 29, 2019 8:54 pm
Prije koji dan na instagramu objavio kao "danasnji mediji" svasta lupetaju kada su krenuli naslovi da ide u Zrinjski, a on kao demantuje, dan-dva kasnije potpisao za Zrinjski. :klanjase2:
on je demantovao da se kleo u Želju, a ne taj drugi dio :ne:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 29, 2019 9:42 pm

On je imao povredu koja je mnogima i karijere zavrsavala, sreca je sto je imao dobrog strucnjaka u to vrijeme pored sebe.
Zbog cega ga nema u prioremnim utakmicama, ne znam, vjerovatno je kondiciono na 0 i trebaca mu 15tak dana da dodje na neki iole prihvatljiv nivo fizicke spreme.
Sto se ugovora tice cisto sumnjam da smo tolike budale, ne znam da je iko sa sigurnoscu potvrdio tu informaciju.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 29, 2019 9:45 pm

Pa u imenu Zrinjskog stoji prefiks Hrvatski - HŠK Zrinjski :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 29, 2019 9:47 pm

Ugrozena vrsta u BiH, zavide im one mede iz Sibira.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 29, 2019 9:51 pm

Takva nam Država? Zato je Tile znao sa takvima. :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 29, 2019 10:07 pm

Ja bi sad napisao da trebamo imati malo dostojanstva, da se ne okrecemo za prolaznim igracima kojih ce uvijek biti.

Ali, moje dostojanstvo je pregazeno kad sam vidio legendu na prozivci :D :lol:
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 29, 2019 10:26 pm

Jedan je Luis Figo legenda, Barca > Real, obezbjedio covjek egistenicju.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 29, 2019 10:39 pm

Ja ne vjerujem da se ovolika hajka digla olo Ivana, frajer kad je dosao i slikao se sa dresom odma ga popljuvali tipa "ko je ovaj debil" poslije 3 tekme postao je nas najbolji igrac kako se blizio kraj ispado je debil kao i ostali... Frajer obicni placenik kao i vecina tu je bio pola godine nikakve emocije ne izaziva kod mene...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 29, 2019 10:49 pm

BlwD je napisao/la:
uto jan 29, 2019 10:07 pm
Ja bi sad napisao da trebamo imati malo dostojanstva, da se ne okrecemo za prolaznim igracima kojih ce uvijek biti.

Ali, moje dostojanstvo je pregazeno kad sam vidio legendu na prozivci :D :lol:
:rofl: :rofl: :rofl: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:

Nego sad ozbiljno, ode Vranjes znaci sigurno nam treba veznjak, stoper i spic.
Vremena nema mnogo, dosta smo se zavukli u pripreme bez kompletirane ekipe. Dosta neizbalansirana ekipa, kvalitet upitan, jedino je trener bolji nego inace.

Vjerovatno je ovaj Mujezinovic planiran kao veznjak.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 29, 2019 10:54 pm

jesmo li mi svjesni da nemamo osim Sinana covjeka koji ce povuc loptu i pokusat nesto uvezat, a taj Sinan je vazda povrijedjen
samo da ne zalimo za celavim
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 29, 2019 10:57 pm

godrina je napisao/la:
uto jan 29, 2019 10:54 pm
jesmo li mi svjesni da nemamo osim Sinana covjeka koji ce povuc loptu i pokusat nesto uvezat, a taj Sinan je vazda povrijedjen
samo da ne zalimo za celavim
MA samo brojcano u sredini smo losiji za 2 igraca a kvalitetom da ne govorim.
Imamo 3 mladica koji nisu vodje, kojim nije prirodno da iznose na ledjima ovaj teret. Njima treba neko kvalitetniji, iskusniji da uz njega stasavaju i igraju.

Ali eto, Amar zna, necemo se brinuti. Jos.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 29, 2019 11:11 pm

Mali presjek nakon priprema u Medjugorju. :D

Prozivka: 14.01.2019.
Odlazak u Medjugorje: 18.01.2019.
1. Prijateljska: Sloboda 21.01.2019. Zeljeznicar 2:1 Sloboda
2. Prijateljska: Čapljina 23.01.2019. Zeljeznicar 2:1 Čapljina
3. Prijateljska: Igman Konjic 26.01.2019. Zeljeznicar 4:0 Igman Konjic
4. Prijateljska: Tuzla City 29.01.2019. Zeljeznicar 2:3 Tuzla City
Odlazak u Antaliju: 01.02.2019.
5. Prijateljska: Skendija 04.02.2019.
6. Prijateljska: FC Vorskla Poltava 07.02.2019.
7. Prijateljska: Sochi 10.02.2019.
8. Prijateljska: FC Oleksandriya 11.02.2019.
Dolazak iz Antalije: 12.02.2019.
9. Prijateljska: Generalka Olimpik
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 29, 2019 11:14 pm

Ponovo sudija svirao penal za Tuzlu City...
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 29, 2019 11:37 pm

Ja očekujem i siguran sam da će Anel prekucati ovu polusezonu.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 29, 2019 11:38 pm

Haklapuc je napisao/la:
uto jan 29, 2019 11:37 pm
Ja očekujem i siguran sam da će Anel prekucati ovu polusezonu.
on i hajdar danas ubjedljivo najbolji bili
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 29, 2019 11:41 pm

Zubanovic, Hajdar, Osmanovic, Velic, Zeric, Dacic, Krpic, Kjosevski eto izloga za buducnost kluba
Cuva Bog Zelju svog!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 29, 2019 11:46 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
uto jan 29, 2019 11:41 pm
Zubanovic, Hajdar, Osmanovic, Velic, Zeric, Dacic, Krpic, Kjosevski eto izloga za buducnost kluba
Zeric, Velic, Krpic, Kjosevski njih izbaci
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 12:01 am

Kjosevski – Neocjenjen. Nisu imali ni jednu opasnost pred nasim golom tako da stvarno nema se sta reci za njega.
Stevanović- Standardno njegovo, fino.
Zilić, Rodin- odigrali iznad svih ocekivanja. Dovoljno je reci da Tuzla u prvom nije imala suta u okvir gola. Ubiparip se izgubio izmedju njih. Fino iznosili loptu.
Bajić – Mali je i vise nego simpatican. Krut je i trom zbog nedostatka utakmica. Inace ima ono nesto, ala Kvesic kad je tek dosao. Prekidi su mu odlicni i ako budu nasi znali koristiti, mozemo se nadavati golova tako.
Opcenito, u ofanzivi smo losi u prekidima, u defanzivi jos gori. Ipak dao je Kemo gol glavom u drugom poluvremenu, a prvo poluvrijeme mozemo malo i progledati kroz prste zbog nase visine, ali se moramo cim cim prije, tim tim bolje popraviti.
Šabanadžović, Hajdarević – stvarno perfektno. Kakav je to ples danas bio ljudi moji... Tacno obojica su zasluzili ocjenu 10. Hajdar se opustio, a Anel prepustio :D Fino su lopte donosili do krila i napdaca, a jos bolje su presjecali napade Tuzle. Oni su najveci razlog sto je u prvom poluvremenu Tuzla izgledala smijesno.
Zec- puno zuji malo meda daje. Imam osjecaj kad bi isao na kviz milijunas i da dodje do miliona i postave mu pitanje za milion recimo koji je glavni grad spanije, da bi idiot rekao berlin...
Dacić- Fino odigrao, sasvim solidno i simpaticno za njegov standard.
Zajmović – Uz dvojicu malaca sa sredine najbolji je bio danas. Trudio se, borio, sutao ali nije mu se dalo. I amar ga je pohvalio. Tacno moze, ali kad hoce.
Krpić- Standardno, borben ali danas skrt u jednoj situaciji. Ipak mislim da ono sto on radi, rijetko ko moze, spustit loptu, zagraditi se, proigrati i slicno.
Fejzić – Tobejarabi.
Stanić- Tobejarabi, estagfirulah i Boze oprosti. Vidjecete na izvjestaju sve, da ne bude da sam subjektivan. Defanziva 0 bodova, Crnkic ga napravi teletom tri puta. Ofanzivno manje los, imao jedan solidan prodor ali dosta puta je ujebao nas napad sa trazenjem lopte a nije ni krenuo.
Kolektivno imamo problem sto se tice tih stvari. Lopta na 30 m od gola protivnika a nasi bekovi se javljaju sa centra i trce u prazno, na nesigurno. Trose snagu, energiju i ostavljaju prostora za kontru. Totalno lose izgledamo u tim stvarima.
Osmanković- Ko Suad. Lijevo, desno, basamaci, medo.
Bogičević- spasio sto se spasiti da, jeboo majku i boga Paradziku i Zericu :lol: :lol:
E. Šehić – daleko od seniorskog fudbala.
Žerić- jos dalje. Ni u tursku nije trebao ici ali otpadanjem Vranjesa, on uletio.
Osmanović – Los. Pobjeze mu igrac kod njihovog penala ko na motoru. Carini loptu i previse.
Klepač- Imao jedan solidan sut, ali po ostalom vidjenom, momak je promasio profesiju. No, pretezak je teren bio, nadam se da grijesim u tome.
Ramović- On i Osmanovic. Los i losiji. Isto Dunge i Lange. Doduse Zeric ih je dosta jebaao na sredini terena sa svojim glupostima, ali to nimalo ne umanjuje losu predstavu Ramovica i Osmanovica.
Veselinović – Najbolji u drugoj ekipi. Jedini ima muda za nesto i igra.
Zubanović - Mali ne moze biti rezerva, jedino treci napadac ili da ide na kaljenje.
Pod hitno nam trebaju tri kvalitetna igraca. Stoper, vezni i napadac. Bajic ostaje, zadovoljio je sve i u SŠ.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 12:10 am

Minjore je napisao/la:
sri jan 30, 2019 12:01 am

Zilić, Rodin- odigrali iznad svih ocekivanja. Dovoljno je reci da Tuzla u prvom nije imala suta u okvir gola. Ubiparip se izgubio izmedju njih. Fino iznosili loptu.
Bajić – Mali je i vise nego simpatican. Krut je i trom zbog nedostatka utakmica. Inace ima ono nesto, ala Kvesic kad je tek dosao. Prekidi su mu odlicni i ako budu nasi znali koristiti, mozemo se nadavati golova tako.
Šabanadžović, Hajdarević – stvarno perfektno. Kakav je to ples danas bio ljudi moji... Tacno obojica su zasluzili ocjenu 10. Hajdar se opustio, a Anel prepustio :D Fino su lopte donosili do krila i napdaca, a jos bolje su presjecali napade Tuzle. Oni su najveci razlog sto je u prvom poluvremenu Tuzla izgledala smijesno.
:bih:

Minjore je napisao/la:
sri jan 30, 2019 12:01 am
Zec- puno zuji malo meda daje. Imam osjecaj kad bi isao na kviz milijunas i da dodje do miliona i postave mu pitanje za milion recimo koji je glavni grad spanije, da bi idiot rekao berlin...
Dacić- Fino odigrao, sasvim solidno i simpaticno za njegov standard.
Zajmović – Uz dvojicu malaca sa sredine najbolji je bio danas. Trudio se, borio, sutao ali nije mu se dalo. I amar ga je pohvalio. Tacno moze, ali kad hoce.

Zna se ko je BABO u ekipi 8-)

Zaim će prekucat ovu polusezonu
Spoiler:
a možda i neće :D
Minjore je napisao/la:
sri jan 30, 2019 12:01 am

Stanić- Tobejarabi, estagfirulah i Boze oprosti. Vidjecete na izvjestaju sve, da ne bude da sam subjektivan. Defanziva 0 bodova, Crnkic ga napravi teletom tri puta. Ofanzivno manje los, imao jedan solidan prodor ali dosta puta je ujebao nas napad sa trazenjem lopte a nije ni krenuo.
**** te ljeb ludi :D

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Dzezvar, Google [Bot] i 271 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija