Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 28, 2019 7:36 pm

Radi se na slican nacin kao i u prethodnom.
I dalje uprava dovodi igrace, nisam vidio da je Amar pregovarao sa Zecom ili da se ganja sa Mujezinovicem.
Za iste stvari je pljuvan Slavko i co odnosno Misimovic. Zamislite situaciju od prosle godine borimo se za duplu krunu i Adzem dovede Sadikovica ili Urdinova ili jos gore da trazi potencijalnog novog Zajmovica iz prve lige.
Gorio bi forum i drustvene mreze..
Satrali bi se znalci iz Tuborga da nam objasne kako se luta u ss, kako to nisu igraci za titule, kako nemamo para pa dovodimo Sadikovica.

Vratimo se realnosti. Iskreno dobro sam protiv Stanica sto zbog ljudksih, pa u velikoi mjeri i igrackih kvaliteta kao RB i nekako moze proci , Bogi, Sadikovic sta reci. Mogu se bolji igraci dovesti. Sadikovic zasto, imas Ramovica, Dacica.. Zimski prelazni rok za nase klubove je najbolji moguci rok, potencijalni bumovi ce doci dati maksimum samo da vrate formu. Sjetite se da smo na zimu doveli najbolje igrace Lendric, Stevanovic, Zahirovic, Vranjes, Kerla, Zakaric, Crnov, Musa. Neki se nisu pokazali, ali ipak se mogu dovesti, potencijalni"bumovi". Puno bolji rok od onog ljetnog gdje svi ganjaju vani do samog kraja prelaznog roka, jer sa financijama kojima raspolazes dovedes ih u pola sezone npr Krizman, Vojo.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 28, 2019 7:37 pm

amelaga je napisao/la:
pon jan 28, 2019 7:35 pm
Taj neko su ovi koje je on doveo. Amin.
Pa doveo je i Senad Misimovic Slobodana Krcmarevica pa mu nije govorio kako ce taktiku postaviti i koje igrace ce dovesti.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
PlaviIzSarajeva
Postovi: 131
Pridružen/a: sub jan 26, 2019 11:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 28, 2019 7:42 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
pon jan 28, 2019 7:36 pm
Radi se na slican nacin kao i u prethodnom.
I dalje uprava dovodi igrace, nisam vidio da je Amar pregovarao sa Zecom ili da se ganja sa Mujezinovicem.
Za iste stvari je pljuvan Slavko i co odnosno Misimovic. Zamislite situaciju od prosle godine borimo se za duplu krunu i Adzem dovede Sadikovica ili Urdinova ili jos gore da trazi potencijalnog novog Zajmovica iz prve lige.
Gorio bi forum i drustvene mreze..
Satrali bi se znalci iz Tuborga da nam objasne kako se luta u ss, kako to nisu igraci za titule, kako nemamo para pa dovodimo Sadikovica.

Vratimo se realnosti. Iskreno dobro sam protiv Stanica sto zbog ljudksih, pa u velikoi mjeri i igrackih kvaliteta kao RB i nekako moze proci , Bogi, Sadikovic sta reci. Mogu se bolji igraci dovesti. Sadikovic zasto, imas Ramovica, Dacica.. Zimski prelazni rok za nase klubove je najbolji moguci rok, potencijalni bumovi ce doci dati maksimum samo da vrate formu. Sjetite se da smo na zimu doveli najbolje igrace Lendric, Stevanovic, Zahirovic, Vranjes, Kerla, Zakaric, Crnov, Musa. Neki se nisu pokazali, ali ipak se mogu dovesti, potencijalni"bumovi". Puno bolji rok od onog ljetnog gdje svi ganjaju vani do samog kraja prelaznog roka, jer sa financijama kojima raspolazes dovedes ih u pola sezone npr Krizman, Vojo.
Jest, ali je razlika u tome sto smo se zadnje 2 sezone borili za titule i izgubili ih samom krivicom, a ove sezone kasnimo 15 bodova za prvim i skoro da nemamo sanse za titulu tako da mislim da se trebaju osjecati slobodnije sto se tice transfera i pokusati nekog anonimusa dovesti koji je potencijalno pojacanje
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 28, 2019 7:49 pm

U jako sličnoj smo situaciji kao prije par godina kad smo na polusezoni kasnili za prvim. I umjesto da se tada pravi ekipa za budućnost mi smo Mulaliću i Kariću, jer to su bili jedini ljudi u našem stručnom štabu doveli 14 igrača. Na kraju smo ostali i bez Evrope i trenera. Po meni je ova opcija gdje smo napravili jedan širok stručni štab sa kvalitetnim šefom puno bolja od gomilanja igrača.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 28, 2019 7:51 pm

PlaviIzSarajeva je napisao/la:
pon jan 28, 2019 7:42 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pon jan 28, 2019 7:36 pm
Radi se na slican nacin kao i u prethodnom.
I dalje uprava dovodi igrace, nisam vidio da je Amar pregovarao sa Zecom ili da se ganja sa Mujezinovicem.
Za iste stvari je pljuvan Slavko i co odnosno Misimovic. Zamislite situaciju od prosle godine borimo se za duplu krunu i Adzem dovede Sadikovica ili Urdinova ili jos gore da trazi potencijalnog novog Zajmovica iz prve lige.
Gorio bi forum i drustvene mreze..
Satrali bi se znalci iz Tuborga da nam objasne kako se luta u ss, kako to nisu igraci za titule, kako nemamo para pa dovodimo Sadikovica.

Vratimo se realnosti. Iskreno dobro sam protiv Stanica sto zbog ljudksih, pa u velikoi mjeri i igrackih kvaliteta kao RB i nekako moze proci , Bogi, Sadikovic sta reci. Mogu se bolji igraci dovesti. Sadikovic zasto, imas Ramovica, Dacica.. Zimski prelazni rok za nase klubove je najbolji moguci rok, potencijalni bumovi ce doci dati maksimum samo da vrate formu. Sjetite se da smo na zimu doveli najbolje igrace Lendric, Stevanovic, Zahirovic, Vranjes, Kerla, Zakaric, Crnov, Musa. Neki se nisu pokazali, ali ipak se mogu dovesti, potencijalni"bumovi". Puno bolji rok od onog ljetnog gdje svi ganjaju vani do samog kraja prelaznog roka, jer sa financijama kojima raspolazes dovedes ih u pola sezone npr Krizman, Vojo.
Jest, ali je razlika u tome sto smo se zadnje 2 sezone borili za titule i izgubili ih samom krivicom, a ove sezone kasnimo 15 bodova za prvim i skoro da nemamo sanse za titulu tako da mislim da se trebaju osjecati slobodnije sto se tice transfera i pokusati nekog anonimusa dovesti koji je potencijalno pojacanje
Razlika je i to sto je jedno Adzem a drugo Amar Osim.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 28, 2019 7:52 pm

Za ovu sezonu je zadatak osigurati europu kako znaju i umiju, a upored praviti tim za narednu i nesto vise u istoj.

Uprava mora da isprati Amara po pitanju finansija ako pretendiramo nekom jakom timu sto je tesko naravno, a pored toga dobro znamo da klub nije samo Amar i njih jedanaest na terenu. Tako da ce to sa finasijskog aspekta biti jako tezak zadatak.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u pon jan 28, 2019 7:54 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 28, 2019 7:54 pm

Puno serete, malo znate.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
santakuruz
Postovi: 393
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 28, 2019 7:57 pm

Budi Željo je napisao/la:
Elegant je napisao/la:
pon jan 28, 2019 7:13 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon jan 28, 2019 7:05 pm
Uprava daje budžet. Struka upravlja budžetom.
Šta je tu nenormalno?
Gdje to ima, pa Real ne zna sta ce od para pa opet Perez mora da aminuje transfere i finsije za igrace.
Pa naravno da je i kod nas to slucaj. Nece Badzak ili ko vec iz uprave dati pare na nevidjeno. Ne bi bili bogati i uspjesni da su tako sa parama baratali u zivotu.
Ni Badzak ni bilo ko drugi iz uprave nece davati svoje pare niti to treba da rade. Treba da obezbjede priliv sredstava kroz razne aktivnosti i da osiguraju funkcionisanje kluba u skladu sa tim prilivom sredstava. Trener ili menadzer (ako je kod nas menadzer umjesto trenera) ne treba ni u kom slucaju da raspolazu finansijama u smislu plata i odsteta igraca. Nigdje na svijetu u ozbiljnom klubu trener ne odredjuje platu igraca niti pregovara s njim o tome. Isto tako uprava ili direktor/predsjednik nema sta da razglaba o taktici. Kad svi budu radili samo ono za sta su kompetentni, onda ce biti nesto od nas. Do tad...

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk

 
AdmirA
Postovi: 2233
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 28, 2019 8:39 pm

:kafa:
slika
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 28, 2019 8:43 pm

Ajzea je napisao/la:
pon jan 28, 2019 7:51 pm
PlaviIzSarajeva je napisao/la:
pon jan 28, 2019 7:42 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pon jan 28, 2019 7:36 pm
Radi se na slican nacin kao i u prethodnom.
I dalje uprava dovodi igrace, nisam vidio da je Amar pregovarao sa Zecom ili da se ganja sa Mujezinovicem.
Za iste stvari je pljuvan Slavko i co odnosno Misimovic. Zamislite situaciju od prosle godine borimo se za duplu krunu i Adzem dovede Sadikovica ili Urdinova ili jos gore da trazi potencijalnog novog Zajmovica iz prve lige.
Gorio bi forum i drustvene mreze..
Satrali bi se znalci iz Tuborga da nam objasne kako se luta u ss, kako to nisu igraci za titule, kako nemamo para pa dovodimo Sadikovica.

Vratimo se realnosti. Iskreno dobro sam protiv Stanica sto zbog ljudksih, pa u velikoi mjeri i igrackih kvaliteta kao RB i nekako moze proci , Bogi, Sadikovic sta reci. Mogu se bolji igraci dovesti. Sadikovic zasto, imas Ramovica, Dacica.. Zimski prelazni rok za nase klubove je najbolji moguci rok, potencijalni bumovi ce doci dati maksimum samo da vrate formu. Sjetite se da smo na zimu doveli najbolje igrace Lendric, Stevanovic, Zahirovic, Vranjes, Kerla, Zakaric, Crnov, Musa. Neki se nisu pokazali, ali ipak se mogu dovesti, potencijalni"bumovi". Puno bolji rok od onog ljetnog gdje svi ganjaju vani do samog kraja prelaznog roka, jer sa financijama kojima raspolazes dovedes ih u pola sezone npr Krizman, Vojo.
Jest, ali je razlika u tome sto smo se zadnje 2 sezone borili za titule i izgubili ih samom krivicom, a ove sezone kasnimo 15 bodova za prvim i skoro da nemamo sanse za titulu tako da mislim da se trebaju osjecati slobodnije sto se tice transfera i pokusati nekog anonimusa dovesti koji je potencijalno pojacanje
Razlika je i to sto je jedno Adzem a drugo Amar Osim.
Sve se vise odnosilo na nas odnos. Samo su bili primjeri nase dvolicnosti. I ja mislim da je Amar najbolji moguci trener, dwleko ispred svih u nasoj ligi svaki igrac ce puno bolke izgledati. Ali da ne mogu svoje misljenje napisati, a da ga vi ne smatrati pljuvanjem.
Sta sad pojedinci izgubise svu silnu pamet jer je Amar tu? Valjda smijemo i dalje imati neki vlastiti pogled na fudbal?
Sad kad izgubimo necemo kritikovat, jer je Amar tu?
Dosli oni stranci na probu, sad oni koji svrsavaju na Amarove probe tad su kritikovali..
Uvijek cu smatrati Gojaka kao najvecu gresku, jer zbog nekkgi Interesa on nije igrao poluvrijeme, a mi bi iz svega samo profitirali.
Ocekivanja su takva, ako je Muallic mogao imati skoro sve pobjede na proljece, znam da to i Amar moze.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Meha87
Postovi: 606
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 28, 2019 9:02 pm

Sad ce zrinjski dovest curjurica i pustit bekrica.Eto nam iskusnog veznjaka koji za sta je zeljo.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 28, 2019 9:19 pm

Durgo je napisao/la:
pon jan 28, 2019 3:32 pm
ISB87 je napisao/la:
pon jan 28, 2019 3:18 pm
Pa normalno da se ne oblace majice, dukse kluba i navijaca kada ides u drugi grad, a jos imaju svoje navijace.
svugdje ima normalne raje, ali i raje koji ti shvataju kao provokaciju. kao sto to uglavnom i jest
Ne bih da idemo u krajnost, ali realno zasto ja sutra ne mogu sa djetetom obuci dres i otici na gostovanje u Zenicu ili Tuzlu bez da ramisljam hoce li ko mi djetetu razbiti glavu... recimo u na gostovanje Velazu bih mogao otici da ne razmisljam o tome...

to je poenta svega... mi nemamo odnose sa drugim klobovima i navijacima ni blizu kako bi trebali... vjerovatno ima puno razloga zasto se to desava, al eto...

PS
Duks Zeljin nosim ponosno, jer to je mog klub, moja zivotna filozfija i ono sto mene predstavlja.... a provokacija je posljednje o cemu razmisljam...
Obuci duks sa slikom Sebilja i imaćeš velike šanse u tim gradovima da budeš b'jen,nemoj previše misliti da je Željo kriv za to. Animozitet je na višem nivou od navijačkog vjeruj mi drug...Željo može biti povod belaja,ali uzrok sigurno ne...
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 28, 2019 9:28 pm

Morzhy je napisao/la:
pon jan 28, 2019 9:19 pm
Durgo je napisao/la:
pon jan 28, 2019 3:32 pm
ISB87 je napisao/la:
pon jan 28, 2019 3:18 pm
Pa normalno da se ne oblace majice, dukse kluba i navijaca kada ides u drugi grad, a jos imaju svoje navijace.
svugdje ima normalne raje, ali i raje koji ti shvataju kao provokaciju. kao sto to uglavnom i jest
Ne bih da idemo u krajnost, ali realno zasto ja sutra ne mogu sa djetetom obuci dres i otici na gostovanje u Zenicu ili Tuzlu bez da ramisljam hoce li ko mi djetetu razbiti glavu... recimo u na gostovanje Velazu bih mogao otici da ne razmisljam o tome...

to je poenta svega... mi nemamo odnose sa drugim klobovima i navijacima ni blizu kako bi trebali... vjerovatno ima puno razloga zasto se to desava, al eto...

PS
Duks Zeljin nosim ponosno, jer to je mog klub, moja zivotna filozfija i ono sto mene predstavlja.... a provokacija je posljednje o cemu razmisljam...
Obuci duks sa slikom Sebilja i imaćeš velike šanse u tim gradovima da budeš b'jen,nemoj previše misliti da je Željo kriv za to. Animozitet je na višem nivou od navijačkog vjeruj mi drug...Željo može biti povod belaja,ali uzrok sigurno ne...
Majica 'Bolje zenicki luk, nego sarajevski cevapi'. Da nisam vidio svojim ocima, ne bih vjerovao. Pored majice dresovi Hajduka, Zvezde i jos nekih regionalnih klubova. :placeodsmijeha: :zid:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 460
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 28, 2019 9:39 pm

Ekipa 1921tv je gostovala na NTV Hayat. Pogledajte emisiju i saznajte vise o nasem radu.

https://www.facebook.com/1921.ba/videos ... 458395782/
Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 28, 2019 9:56 pm

Eee Čurjuriću jade jadni
1987
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 28, 2019 10:07 pm

Mi ga nismo zeljeli vise.
Covjek otisao u Zrinski sto nece,niti je ponikao niti je emotivno mogao biti vezan za nas.
Npr Stanic, Biscevic, Zeba su i dalje legend iako su dvojca od nabrojanih nosili najpoganiji moguci dres na svijetu.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 28, 2019 10:16 pm

Vala ja Zebi ne mogu zamjeriti to, znajuci ko je trazio da obuce taj dres. Nema sta.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 28, 2019 10:21 pm

Meni je ovo s Curjuricem isto kao Vojo sa TC, covjek je placenik i nema razloga da se ljutimo.na njega
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 28, 2019 10:24 pm

storm_raider je napisao/la:
pon jan 28, 2019 10:16 pm
Vala ja Zebi ne mogu zamjeriti to, znajuci ko je trazio da obuce taj dres. Nema sta.
Ma ja ne zamjeram nikome. Ljudi igraju za NOVAC.
Realnije je zamjeriti Zebi(za Slobodu, ili onaj gol) jer je nas, nego Ivanu.
Ali srat ce sad isti oni koji su storije i cestitali reprezentativcu Srdjanu Stanicu...
Naravno Ivanu jebavat sve jer to radim svakom protivniku Zelje.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3552
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 28, 2019 10:25 pm

shzna je napisao/la:
pon jan 28, 2019 9:56 pm
Eee Čurjuriću jade jadni
Ne kontam. Mi mu damo raskid, lik ode u klub koji mu najvise ponudi. Blizu mu kuca u Splitu. Sve mu se poklopilo.

Jedini od svih igraca uz Ramovica koji je podrzao i promovisao akciju za farbanje JZ reflektora. Za razliku od mnogih.

Maximalno korektan.

Stanic je cigojina, Ivan je gospodin.
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], super1 i 79 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija