Koji rezultat prognozirate protiv Radnika?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
21 (24%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
46 (52%)
Remi
13 (15%)
Poraz
9 (10%)

Ukupno glasova: 89

vopla
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 12, 2019 3:55 am

Minjore je napisao/la:Nasu pjesmu sad ces slusat, jebeemo ti mater u usta !!!!!!!!
slika
Vojnik kluba ..

HAHAHAHHAH

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

damirfile
Kontakt:

sub jan 12, 2019 8:52 am

Ako ga vrati nabijem i amara i ovo govno malo pitarsko.

Valter
Kontakt:

sub jan 12, 2019 9:31 am

I definitivno

ŠILJAK NAPOLJE !!!

Ako su ovi sada već bivši otišli iz kluba što ko biva ne valjaju, ne znam šta ovaj više radi.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.

plavi kanarinac
Kontakt:

sub jan 12, 2019 9:31 am

A za Novu Godinu u Imperijalu **** ja sve sebi ako nije ispusio dvije kutije i popio sto litara, ja ga gledam i kontam sreca pa ne igra za nas, ali evo sve je moguće....
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

pintol_TM87
Kontakt:

sub jan 12, 2019 9:32 am

Stana je vec tu, opusteno ljudi , do prije 3 godine smo ga dizali u visine, momak dok je igrao uvijek je davao 101 % i ostavljao je srce na terenu i samo me to zanima..ne branim ga nego govorim ko god da dodje nek ostavi srce na terenu i nek se bori od mene ima aplauz..

bogi
Moderator
Kontakt:

sub jan 12, 2019 9:38 am

Na Grbavicu dobrodošao nisi fina gradska raja Srđane ti si!
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.

Plava Porodica
Kontakt:

sub jan 12, 2019 10:08 am

pintol_TM87 je napisao/la:
Stana je vec tu, opusteno ljudi , do prije 3 godine smo ga dizali u visine, momak dok je igrao uvijek je davao 101 % i ostavljao je srce na terenu i samo me to zanima..ne branim ga nego govorim ko god da dodje nek ostavi srce na terenu i nek se bori od mene ima aplauz..
Slažem se.
Mrzak mi je drama sad, ali da bog da mi bili svi mrski, a dušu ostavljali na terenu ko Krpa sad, ko Stana tada..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

barbarez
Kontakt:

sub jan 12, 2019 10:21 am

Stanu ne bi vratio. Jer nema smisla,nakon sto napravis supacki potez i odes u Zrinjski. Ovo sto sad imamo ove slike i hajcamo se jer jer pitar bio,mi je manje dramaticno. Jer to smo znali i prije,pa smo na to zazmirili. Tako da i to nema smisla.
Sustina je da je ispao supak prosle godine. Ono se ne radi,taman dq ti je ne znam kakva nepravda uradjena. Ono rade malodradjani i seljacine.
A da je prema Srdjanu bilo nepravde,bilo je i to u par navrata. I kad je prvi put otisao u Olimpic,nakon teske povrde,odrekli smo ga se a prije toga je bio reprezentativac.
Pa i sad ovo zadnji put ,tjeran i nije se racunalo na njega. Treba biti realan.
Mada opet kazem,sto se mene tice za mene je zavrsio kada je otisao u Zrinjski.
A Amar ko Amar,vratice ga ako nista samo da prca tzv.Misketovce.

Leon_Professional
Kontakt:

sub jan 12, 2019 10:26 am

pintol_TM87 je napisao/la:
Znas li sto nije igrao u Zrinjskom, jer igracki sigurno nisu imali 4-5 boljih igraca na poziciji bekova?

Od mene ima kc nek dadne svaki mec 2 gola.
Ker!
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

MrkiMedo
Kontakt:

sub jan 12, 2019 10:30 am

Ja sam ga prvi gotivio jer je uvijek davao 110%, nije mi bio problem sto je pitar, al poslije odlaska dole mu zelim sve nakgore. Obje noge polomio da bog da smradu ruzni

Leon_Professional
Kontakt:

sub jan 12, 2019 10:32 am

Ma bit ce aBd prozivanje, ulazit ce u igru ili izlazit, pa inace ne znam zvizdat al zbog tebe keru cu naucit :D

Samo ne znam za sta se drugi hvataju kod njega, nit je Ronaldinjo pa da kazes da je frajer klasa jbg sto je supak. Ali lik supljoglavac, koliko je stete donio svojim ispadim, ko krava napravi asistenciju al djaba kad ujebe gol.
Koliko je na derbiju ispadao, da je Hebibovic i Velkoski bili prisebniji ne bi bilo 3 puta je 3 puta.

Na potpisu ugovora da Bog da umro.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Budi Željo
Kontakt:

sub jan 12, 2019 10:38 am

Ma to sto je pitar bio, bilo proslo, nije problem, ni prvi ni zadnji. Dok je bio kod nas ako nista davao je uvijek maksimum. I to sto nije prihvatio ponudu i otisao dole i to mi nije problem. Ne znamo mi sta je tu bilo u pregovorima, ko je sta trazio i nudio. On je profesionalac, gleda sebe. Najveci mi je problem da ko zadnji ker slavi, pjeva i skace jer klub koji mu je dao sve gubi titulu. Samo se sjetite Husrefa poslije Slobodine trice na Kosevu u svlacionici i kako to radi pravi gospodin koji cijeni i voli klub, ma koliko profesionalac bio.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:

sub jan 12, 2019 10:50 am

AdmirA je napisao/la:
pet jan 11, 2019 11:57 pm
phpBB [video]

Ovo je Željo, ovo je slavlje i onaj dobri osječaj.
Uuu sjecam se ove tekme. Ovi sa tribine nas kamenuju a murija na malim izlaznim vratima tuce pendrecima...
DOŠLA JE ISTINA, A NESTALO JE LAŽI. LAŽ, ZAISTA, NESTAJE!!!

shzna
Kontakt:

sub jan 12, 2019 10:52 am

Prodana duso!
1987

NEZALAGANJE
Kontakt:

sub jan 12, 2019 11:00 am

Evo vec pocela opravdanja za Stanu...Nek on da maximum,ko je.be sve ostalo sto se desavalo. :zid: :zid:

Kad vidim to,onda dobro i rekoh,4 vezane pobjede Amara i sve ce se zaboraviti.Ako jos bude titula u kojoj nastupajucoj sezoni,opet ce biti najbolji,jedini,pa cemo ponovo moralisati i pricati u organizaciji kluba,dugovima itd.,kad ode,pa opet jovo nanovo.I tako biti u zacaranom krugu iz kojeg nikad necemo izaci.

Nema u ovoj drzavi vise nikakvih moralnih vrijednosti,a osnovno nacelo svakog odnosa treba biti "postuj sebe,da bi te i drugi postovao".
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!

Okolele
Kontakt:

sub jan 12, 2019 11:05 am

Sretan rođendan Siniša i još bolji da budeš u nastavku sezone..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Tryg
Kontakt:

sub jan 12, 2019 11:08 am

Durgo je napisao/la:
sub jan 12, 2019 10:50 am
AdmirA je napisao/la:
pet jan 11, 2019 11:57 pm
phpBB [video]

Ovo je Željo, ovo je slavlje i onaj dobri osječaj.
Uuu sjecam se ove tekme. Ovi sa tribine nas kamenuju a murija na malim izlaznim vratima tuce pendrecima...
Durgo brate ne znam na kojoj si ti tekmi bio, al nit su nas kamenovali nit nas je murija udarala. Lagano izasli i ispratili nas do Dobrinje. :zeljeznicar1:

Al za mene je ovaj gol u tom trenutku poslije Zubana najbolji gol koji sam dozivio. A donio nam je i titulu bas ovaj gol.

A ko je igrao fudbal zna kako je ovakav gol tesko dati iz ove pozicije. Poznavajuci Adiloviceve sposobnosti ovo je vise sreca nego znanje. Al nejse :D
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

sub jan 12, 2019 11:12 am

Pomjesao durgo

sahmat
Kontakt:

sub jan 12, 2019 11:18 am

Kakav profesionalac? Ta se rijec sa Stanicrm ne moze povezati, Miroslav Stevanovic je profesionalac, on je mrtvi seljak i mahalac, ali on je 'legenda" kluba.
Eno mu 500 KM više pa nek igra da obezbjedi egzistenciju, pisamo te seljacino.
Što @Leon reče "Ma bit ce aBd prozivanje, ulazit ce u igru ili izlazit, pa inace ne znam zvizdat al zbog tebe keru cu naucit"
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !

NAVIJAČ
Kontakt:

sub jan 12, 2019 11:24 am

AUU kakva tekma, kakvo navijanje. Sa nama bila braca iz Sandzaka, grmila da te nije Alija. Hladno bilo drama drama, malo kad sam se tako smrzo, mozda jednom u Gradaccu. Nije nas niko gadjo, niti nas je murija sta peglala. Ali najjaca scena je bila na okupljanju u kavezu, dolazi momak u bermudama a srce puca vani. Hahahah
VREMENA SE MJENJAJU, IDEALI NIKAD!!!

Trenutno korisnika/ca: Aldino, Bing [Bot], Brkoo, mali i 23 gosta.

Prijava  •  Registracija