Moderator/ica: storm_raider

 
MATORI
Postovi: 1131
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 10, 2019 1:57 pm

DobojskiManijak je napisao/la:
čet jan 10, 2019 11:33 am
ne shvatam zašto više moderacija dozvoljava ova prepucavanja,vređanj itd., jer koliko se sjećam Storm je obećao banove za te stvari.

okrenimo se priremama i ostalim januarskim stvarima kao i svi ostali klubobi
Ma 'ajde!
I tebi smeta cim neko kaze "a" , sto nije na liniji da je sve zlatno?
Kad se pljuvala stara uprava mjesecima...sa razlogom ili bez, moderacija je bila ok.
Nece da moze.
Ovi sto ih branis su covjece NESPOSOBNI, kontas?
Pusti KAmartara, njega niko i ne spominje....mada ih je ON doveo nije moja strina Almasa!
Nesposobna UPRAVA NAPOLJE!
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 10, 2019 2:00 pm

Minjore je napisao/la:
čet jan 10, 2019 12:37 pm
Vozdovac djecu prodaje za 3 mil eura a nama je i 65k eura fina cifra za momka na kojem se trebalo brat bratu 10x vise uzeti.
Hajduk prodaje igrača iz 2. lige HNL isto za tri miliona. Fina cifra se kaže, jer su svjesni da je Amar pogriješio u procjeni njega i Gojaka, što nije fatalno. Ko radi taj i griješi.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 10, 2019 2:10 pm

Prodati igrača više nije stvar njegove igre i njegovog doprinosa na terenu. Po našu žalost, sve više je uzelo maha da se za igrača čuje uglavnom iz pohvala iz medija i drugih stvari, ako ga neko 'pogura', da i taj igrač postane 'Brend'. Doprinos na terenu će prodati igrača, ako on prekucava tu ligu u kojoj se nalazi, kao naprimjer Piatek u Seriji A, koji zaista ove sezone igra fenomenalno ili nama bliži primjer, možda Ivan Lendrić. Mediji i brnd bi mogao da postane jedan Šabanadžović, ali to moram da zamjerim ljudima, koji to nisu prepoznali. Šabanadžović je trebao na zarad svog imena i svoje fudbalske inteligencije, da ima već stotinjak nastupa u našem dresu, tako to rade fudbalski velikani i tako stvaraju ime svojim fudbalerima. Neko će reći da on nije bio spreman da uđe u seniorski tim, ali da vas podsjetim, da u jakoj ekipi možemo ubaciti i jednog ili dva igrača, a da igra ne trpi i ne ispašta. To su riječi i Amara Osima, koji je na taj način davao priliku Dadi Sadikoviću u našem veznom redu, a kasnije i nekim drugim fudbalerima. Naredni potencijal za stvaranje 'brenda' je vjerovatno Osmanović, radi odličnih prvih utakmica, kojima je ostavio utisak na svakog pojedinca na tribinama. Usmjeriti tog klinca, posvetiti mu se, nabaviti i sponzorski ugovor, ako treba sa njim u nekoj 'prosječnoj' radnji od njega stvarati kapital, da se može reći da će Osmanović u ovo doba naredne godine biti vruća roba i da će se za njega znati. Kako do toga doći? Prije sveg utjecaj na mladića, da se ne druži sa ovim mentalnim sklopovima, koji više od Želje ne mogu iskusiti ni na manageru ili fifi, a kamoli u stvarnom životu. Kapital, koji uložimo u njegove minute i njegovo stvaranje fudbalskog imena će se isplatiti u transferu, koji možemo naplatiti za njegove usluge. U bližoj prošlosti smo propustili savršenu priliku kapitala u vidu Bajića i Hadžiahmetovića, njih dvojica su morala biti više ispoljna medijskoj pažnji i sklapanju određenih ugovora, koji će i njima donijeti dobro, ali i klubu. Nadam se da ovi u klubu imaju u planu da i na ovome porade. Zašto ne bi iz kluba zamolili 1921 ekipu ili Larsa nije sad bitno, da napravi kompilaciju najboljih poteza tih fudbalera, da svaki ima na jednom mjestu, šta je do tada mogao, a šta će moći, ako bude radio. Toliko od mene.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 10, 2019 2:18 pm

lendrica su probili njegovi golovi, a i valjalo mu je to sto je vec jednom prije prekucao ligu.
osmanovic, sabanadzovic su jako talentovani igraci, ali nemaju golova i asistencija da ih probije u medije.
zato kazem da je lakse prodati nekog ofanzivca i sa time probiti led da bi skauti poceli pratiti tvoje igrace.
mi za sabana i osmanovica, u trenutnom stanju njih i kluba, mozemo uzeti 500 hiljada eura najvise.
u omladinskom pogonu se moramo fokusirati na odredjen broj talentovanih momcica, ali ne smijemo zapostaviti ostale.
treba biti pametan, forsirati omladinu i pokusati tako osvajati trofeje. to ce nam jedino donijeti neke pare i tek tada cemo moci govoriti da smo stabilan klub.
MIRZA RASCIC
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 10, 2019 2:18 pm

MATORI je napisao/la:
čet jan 10, 2019 1:57 pm
DobojskiManijak je napisao/la:
čet jan 10, 2019 11:33 am
ne shvatam zašto više moderacija dozvoljava ova prepucavanja,vređanj itd., jer koliko se sjećam Storm je obećao banove za te stvari.

okrenimo se priremama i ostalim januarskim stvarima kao i svi ostali klubobi
Ma 'ajde!
I tebi smeta cim neko kaze "a" , sto nije na liniji da je sve zlatno?
Kad se pljuvala stara uprava mjesecima...sa razlogom ili bez, moderacija je bila ok.
Nece da moze.
Ovi sto ih branis su covjece NESPOSOBNI, kontas?
Pusti KAmartara, njega niko i ne spominje....mada ih je ON doveo nije moja strina Almasa!
Nesposobna UPRAVA NAPOLJE!
Bice to uredu Stari, ne brini tek su krenuli sa radom još ćeš ti titula slaviti sa našim Željom, bez obzira koliko si mator. :)
Samo malo strpljenja da Amar to posloži.
 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 10, 2019 2:20 pm

Jel ovo Amar vraca Filipa Arezinu.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 10, 2019 2:28 pm

Filip Arežina definitivno je prva priča ove sezone kada je u pitanju Fudbalski klub Željezničar.

Veznjak koji je stigao iz Mladosti, na dvogodišnju, kao veliko pojačanje u ljetnom prelaznom roku bio je u nemilosti trenera Slobodana Krčmarevića i Milomira Odovića i nije se previše naigrao ove sezone na Grbavici.

Arežina je prema zvaničnim informacijama 21. novembra prošle godine raskinuo ugovor sa Željezničarom. Ipak, iako se očekivalo da se Arežina pojavi danas na prozivci Mladosti iz Doboja kod Kaknja.

Kako saznaju Sportske.ba Arežina je još uvijek fudbaler Željezničara, a raskid saradnje koji je potpisao sa Željom je nevažeći i on će se pojaviti na prozivci igrača koju je zakazao Amar Osim za 14. januar. Zanimljivo da je i Željezničar sa svoje zvanične web stranice obrisao objavu vezanu za raskid ugovora sa Arežinom.

Arežina je ove sezone odigrao sedam utakmica u Premijer ligi BiH, a postigoa je i jedan gol za Željezničar.

L00d zbunjenog
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 10, 2019 2:30 pm

avlami97 je napisao/la:
čet jan 10, 2019 2:28 pm
Zanimljivo da je i Željezničar sa svoje zvanične web stranice obrisao objavu vezanu za raskid ugovora sa Arežinom.
Dodajmo i to da su FK Željezničar i Filip Arežina potpisali sporazumni raskid ugovora, a bivšem veznjaku želimo mnogo sreće u nastavku karijere. U nastavku pogledajte fotogaleriju sa današnjeg treninga.


https://fkzeljeznicar.ba/foto-plavi-se- ... uci/34758/
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 10, 2019 2:35 pm

Kad u upravnom odboru budemo imali Misimovice, kada za predsjednike budemo imali Vukotice, kada u nadzornom odboru budemo imali Domorocke, kada nam ekipu vode Osimi, kada u OP budu Ese Ibrahimovici

Tad ce Zeljo prodavati igrace za fine cifre, imati kampove, igrati grupne faze...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 10, 2019 2:40 pm

bogi je napisao/la:
čet jan 10, 2019 2:00 pm
Minjore je napisao/la:
čet jan 10, 2019 12:37 pm
Vozdovac djecu prodaje za 3 mil eura a nama je i 65k eura fina cifra za momka na kojem se trebalo brat bratu 10x vise uzeti.
Hajduk prodaje igrača iz 2. lige HNL isto za tri miliona. Fina cifra se kaže, jer su svjesni da je Amar pogriješio u procjeni njega i Gojaka, što nije fatalno. Ko radi taj i griješi.
Ovaj put bi branio Amara. Koliko se sjećam, obojici je bio ponuđen ugovor, a oni su ga odbili iz raznoraznih razloga (nezvanično jer su već imali završene/obećane transfere vani preko olimpiCa).
Što se tiče, ove "neimaštine", na trenutnoj strukturi je da nađu pare. Nalazili su ih i oni prije. Čak su uspjeli "spiskati" 7-8 milona na plate i doprinose. Koliko god pojedinci pokušavali baciti spin, nije to palo samo sa neba. Znači, manje kukanja, više rada.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 10, 2019 2:57 pm

LARSSON je napisao/la:
čet jan 10, 2019 2:30 pm
avlami97 je napisao/la:
čet jan 10, 2019 2:28 pm
Zanimljivo da je i Željezničar sa svoje zvanične web stranice obrisao objavu vezanu za raskid ugovora sa Arežinom.
Dodajmo i to da su FK Željezničar i Filip Arežina potpisali sporazumni raskid ugovora, a bivšem veznjaku želimo mnogo sreće u nastavku karijere. U nastavku pogledajte fotogaleriju sa današnjeg treninga.


https://fkzeljeznicar.ba/foto-plavi-se- ... uci/34758/
Adnan Pločo, novinar, lapao k'o Maksim po diviziji. :D Od koga je i ne čudi me. :rofl:

Edit: Korigovao je napisani članak. :ganja: ja, novinara, ja hakurčine. :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Rigel
Postovi: 115
Pridružen/a: pet dec 01, 2017 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 10, 2019 3:09 pm

bogi je napisao/la:
čet jan 10, 2019 2:10 pm
Prodati igrača više nije stvar njegove igre i njegovog doprinosa na terenu. Po našu žalost, sve više je uzelo maha da se za igrača čuje uglavnom iz pohvala iz medija i drugih stvari, ako ga neko 'pogura', da i taj igrač postane 'Brend'. Doprinos na terenu će prodati igrača, ako on prekucava tu ligu u kojoj se nalazi, kao naprimjer Piatek u Seriji A, koji zaista ove sezone igra fenomenalno ili nama bliži primjer, možda Ivan Lendrić. Mediji i brnd bi mogao da postane jedan Šabanadžović, ali to moram da zamjerim ljudima, koji to nisu prepoznali. Šabanadžović je trebao na zarad svog imena i svoje fudbalske inteligencije, da ima već stotinjak nastupa u našem dresu, tako to rade fudbalski velikani i tako stvaraju ime svojim fudbalerima. Neko će reći da on nije bio spreman da uđe u seniorski tim, ali da vas podsjetim, da u jakoj ekipi možemo ubaciti i jednog ili dva igrača, a da igra ne trpi i ne ispašta. To su riječi i Amara Osima, koji je na taj način davao priliku Dadi Sadikoviću u našem veznom redu, a kasnije i nekim drugim fudbalerima. Naredni potencijal za stvaranje 'brenda' je vjerovatno Osmanović, radi odličnih prvih utakmica, kojima je ostavio utisak na svakog pojedinca na tribinama. Usmjeriti tog klinca, posvetiti mu se, nabaviti i sponzorski ugovor, ako treba sa njim u nekoj 'prosječnoj' radnji od njega stvarati kapital, da se može reći da će Osmanović u ovo doba naredne godine biti vruća roba i da će se za njega znati. Kako do toga doći? Prije sveg utjecaj na mladića, da se ne druži sa ovim mentalnim sklopovima, koji više od Želje ne mogu iskusiti ni na manageru ili fifi, a kamoli u stvarnom životu. Kapital, koji uložimo u njegove minute i njegovo stvaranje fudbalskog imena će se isplatiti u transferu, koji možemo naplatiti za njegove usluge. U bližoj prošlosti smo propustili savršenu priliku kapitala u vidu Bajića i Hadžiahmetovića, njih dvojica su morala biti više ispoljna medijskoj pažnji i sklapanju određenih ugovora, koji će i njima donijeti dobro, ali i klubu. Nadam se da ovi u klubu imaju u planu da i na ovome porade. Zašto ne bi iz kluba zamolili 1921 ekipu ili Larsa nije sad bitno, da napravi kompilaciju najboljih poteza tih fudbalera, da svaki ima na jednom mjestu, šta je do tada mogao, a šta će moći, ako bude radio. Toliko od mene.
E čuj Šaban i 100 utakmica za Želju do sada... Da bi skupio 100 utakmica morao je igrati skoro 3 i pol sezone bez da pauzira zbog kartona i povreda. Dečko će u maju napuniti 20 godina, a prije 365 dana je imao 45 kila uključujući i kopačke. Daj ba ljudi budite ozbiljni.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 10, 2019 3:12 pm

Veznjak na prozvici Želje: Hoće li ostati na Grbavici?

Pročitajte više na: https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... ici/143102
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 10, 2019 3:29 pm

Što se mene tiče, Arežina ni u pola nije pokazao koliko može, vjerujem da sa Amarom on može dati puno više.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 10, 2019 3:33 pm

AdmirA je napisao/la:
čet jan 10, 2019 3:29 pm
Što se mene tiče, Arežina ni u pola nije pokazao koliko može, vjerujem da sa Amarom on može dati puno više.
Ma moze, ali imas tu Ramovica (koji jeste sklon povredama) i Dacica. Mada, ako se moze iskoristiti, ne bi mi bilo mrsko vidjeti ga u igri. Za europe nije, ali ovdje donekle moze posluziti.

@Minjore
nema halala za egzistenciju :kafa:
Kad bude zvanicno ide anketa, pa da vidimo sta kazu forumasi.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 10, 2019 3:36 pm

Arežina je bio Amarova velika želja u prošlom mandatu, vjerujem da neće propustiti priliku da ga makar proba.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 10, 2019 3:40 pm

teatrale36 je napisao/la:
čet jan 10, 2019 2:18 pm
MATORI je napisao/la:
čet jan 10, 2019 1:57 pm
DobojskiManijak je napisao/la:
čet jan 10, 2019 11:33 am
ne shvatam zašto više moderacija dozvoljava ova prepucavanja,vređanj itd., jer koliko se sjećam Storm je obećao banove za te stvari.

okrenimo se priremama i ostalim januarskim stvarima kao i svi ostali klubobi
Ma 'ajde!
I tebi smeta cim neko kaze "a" , sto nije na liniji da je sve zlatno?
Kad se pljuvala stara uprava mjesecima...sa razlogom ili bez, moderacija je bila ok.
Nece da moze.
Ovi sto ih branis su covjece NESPOSOBNI, kontas?
Pusti KAmartara, njega niko i ne spominje....mada ih je ON doveo nije moja strina Almasa!
Nesposobna UPRAVA NAPOLJE!
Bice to uredu Stari, ne brini tek su krenuli sa radom još ćeš ti titula slaviti sa našim Željom, bez obzira koliko si mator. :)
Samo malo strpljenja da Amar to posloži.
Ne sumnja niko u Amara to je jedino sigurno. Poslozit ce Amar ekipu.
Al kako ce Amar pripreme odradit kad nema cime da ih plati tj. kad je racun blokiran.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 10, 2019 3:44 pm

P.S. Arezina :zid: :zid:

Pa zar cu morati gledati Stanica, Arezinu. De jos vratite Jahica pa da izginemo.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 10, 2019 3:46 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet jan 10, 2019 3:44 pm
P.S. Arezina :zid: :zid:

Pa zar cu morati gledati Stanica, Arezinu. De jos vratite Jahica pa da izginemo.
Ja ne igrati ispod 9 hiljada razloga mjesečno, ja vama pomoći vi osvojiti titula uz male bonusa nekoliko desetina hiljada bosanski maraka

Ja veliki željovac, ali mogla uzeti više novac u inostranstvu
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 10, 2019 3:54 pm

LARSSON je napisao/la:
čet jan 10, 2019 3:46 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet jan 10, 2019 3:44 pm
P.S. Arezina :zid: :zid:

Pa zar cu morati gledati Stanica, Arezinu. De jos vratite Jahica pa da izginemo.
Ja ne igrati ispod 9 hiljada razloga mjesečno, ja vama pomoći vi osvojiti titula uz male bonusa nekoliko desetina hiljada bosanski maraka

Ja veliki željovac, ali mogla uzeti više novac u inostranstvu
:rofl: :rofl: :rofl:

Ja Tiago Silva za vas ovdje. :kafa:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 116 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija