Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 04, 2019 3:12 pm

Tegoba citati forum. O Amaru se ovdje pise kao o Misketu na ss.ba...

Nije sve crno-bijelo.

Imam osjecaj da ce neki jedva docekati poraz, slabu igru, remi...
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 04, 2019 3:31 pm

ja ne mogu da vjerujem sta se ovdje pise, ovaj forum se sve vise pretvara u onaj sa gg.ba, isto ko da se raspadamo yebo te, pojedini ovdje isto kao da protiv Želje navijaju, dajte nam forum na kojem mogu slobodno kao navijac kojem je samo bitan napredak kluba pisati stvari tipa Amar je legenda, a da ne budem popljuvan od strane ovdje "jakih" forumasa, sramota u sta se forum pretvorio majke mi
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 04, 2019 3:36 pm

pile87 je napisao/la:
pet jan 04, 2019 12:48 pm
neroazzuro je napisao/la:
pet jan 04, 2019 12:31 pm
E tačno bih volio da dođe i rumenko, da se do kraja pos.eru po nama. Nije da nismo zaslužili.
I da vrate Kokota.
:rofl:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 04, 2019 3:41 pm

slika

SLAVIT CEMO TVOJE IME !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23659
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 04, 2019 3:48 pm

@zeljeznicka, hajde da se drzimo teme, nema etiketiranja foruma. Nema ovdje navijaca Misimovica, to je floskula i glupost. Svi smo ovdje zbog Zelje. Odredjeni broj ljudi je razocaran, sa pravom, drugi nece da se bave time, i to je svacije pravo. Nemojte etiketirati forum, a pogotovo nas porediti sa gg.ba. Za mene, svako ko to radi, automatski sumnja u iskrene namjere svakoga od nas i u nasu ljubav prema Zelji. To necemo dozvoliti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 04, 2019 3:50 pm

storm_raider je napisao/la:
pet jan 04, 2019 3:48 pm
@zeljeznicka, hajde da se drzimo teme, nema etiketiranja foruma. Nema ovdje navijaca Misimovica, to je floskula i glupost. Svi smo ovdje zbog Zelje. Odredjeni broj ljudi je razocaran, sa pravom, drugi nece da se bave time, i to je svacije pravo. Nemojte etiketirati forum, a pogotovo nas porediti sa gg.ba. Za mene, svako ko to radi, automatski sumnja u iskrene namjere svakoga od nas i u nasu ljubav prema Zelji. To necemo dozvoliti.
okej, hvala na odgovoru, samo boljitak Želje treba biti bitan
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23659
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 04, 2019 3:57 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jan 04, 2019 3:50 pm
storm_raider je napisao/la:
pet jan 04, 2019 3:48 pm
@zeljeznicka, hajde da se drzimo teme, nema etiketiranja foruma. Nema ovdje navijaca Misimovica, to je floskula i glupost. Svi smo ovdje zbog Zelje. Odredjeni broj ljudi je razocaran, sa pravom, drugi nece da se bave time, i to je svacije pravo. Nemojte etiketirati forum, a pogotovo nas porediti sa gg.ba. Za mene, svako ko to radi, automatski sumnja u iskrene namjere svakoga od nas i u nasu ljubav prema Zelji. To necemo dozvoliti.
okej, hvala na odgovoru, samo boljitak Želje treba biti bitan
Ma samo je Zeljo bitan u svemu tome, ali buduci da je ovdje stvarno mnogo ljudi (na primjer, u zadnja 24 sata oko 450 ljudi - nisu svi naravno Zeljini navijaci, forum je otvorenog karaktera), onda svako i nosi neko svoje misljenje. Mi necemo uticati ni na cije misljenje, zato ovaj forum i jeste toliko stabilan. Vedran je na skupstini sve rekao, bojim se novi saziv NO i UO nije ocekivao ovakvu reakciju. U svakom slucaju vrijeme ce najbolje pokazati. Za sve ostalo javite se bilo kome od moderatora privatno, pogotovo o poboljsanju foruma (mozete i meni naravno), ovdje pisite o Zelji. Nazalost..., pise se o svemu, a najmanje o Zelji, a znamo i zasto i kako...

PS. Takodjer ce ti se neko i privatno javiti i objasniti ukoliko bude potrebe, da ne razvodnjavamo temu ovdje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 04, 2019 3:58 pm

Amidza je napisao/la:
pet jan 04, 2019 3:12 pm
Tegoba citati forum. O Amaru se ovdje pise kao o Misketu na ss.ba...

Nije sve crno-bijelo.

Imam osjecaj da ce neki jedva docekati poraz, slabu igru, remi...
Poraz? Zar ce biti poraza?
To ne stoji u bajkama. :D
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2644
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 04, 2019 4:02 pm

Ajzea je napisao/la:
pet jan 04, 2019 3:41 pm
slika

SLAVIT CEMO TVOJE IME !
JEDAN JEDINI!
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2644
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 04, 2019 4:04 pm

mirzza je napisao/la:
sri jan 02, 2019 7:30 pm
Postalo je jako degutantno citati ovaj forum, ovih dana sticem utisak da se radi o nekom pitarskom forumu ili forumu mrzitelja djela i lika Amara Osima, naseg najtrofejnijeg trenera.
Kako se vise da pisati o tome da je Amar odbio saradnju sa ovim ljudima i to zbog Misimovica koji ga je optuzio za mutnje radnje.
http://misamosjedimouredakciji.ba/misim ... -klub-ako/
Evo link na kome se vidi indirektno uvreda prema nasem najtrofejnijem strucnjaku, pljunes ga i onda ocekujes da te vadi iz govana u koje si se sam zakopo dovodeci polutrenere i kamo srece da mogu reci poluigrace, bilo je tu svega od sumohrvaca Elsnera preko Mehremica, Hadzica, pa da bi sve kulminiralo licnim dovodjenjem propalice Krcmarevica od strane Misimovica o cemu je Krcmarevic i priznao.
Dakle na jednoj strani imas ne trenera, Amar Osim nikad nece biti i nikad nije bio trener u Zelji. Amar Osim je u Zelji bio sve, preuzme ekipu i stavi Biscevica sa desnog beka kojeg je igrao cijeli zivot i u mladoj reprezentacijji na zadnjeg veznog i u derbiju prvenstva onemoguci deduku Sasivarevica, satare malene sa 3-0 i uzme titulu, kasnije ti dovede najveci tim koji je gostavo u BiH nakon 96 i odigra ravnopravnu utakmicu kuci gdje nismo trebali izgubiti.
Dalje znamo sta je bilo od Mesanovic Alena, preko Lazara do Svrake od kojeg je napravio reprezentativca ili Zebe koji je nakon opaske gdje si Mourinho zavrsio sa Zeljeznicarom.
Licna moja Zelja je bila da Senad i dio njegove ekipe ostane u klubu i to oni ljudi koji su radili predano na svojim zadacima, a da se Amar pita za sportski dio.
Nazalost, sto gospodin Vukotic objasni, ova dva ega se nisu mogla nagoditi i smatram da je Amar uvrijedio Misketa kao ovaj njega da ni Miske nebi radio sa njim.
Ovako sada uprava sa Misketom na celu dezertira, predsjednik skupstine daje ostavku, po forumima se plasira prica da im je prijeceno, da je Amar sredio sa savezon da Zeljo izgubi 5 utakmica u nizu, ali bez ikakvog dokaza.
Ne znam kako se radi tranzicija posla u klubu i da li se stara uprava udostojila doci i prebaciti posao novim ili ce ih pustiti da se sami snalaze.
Dalje se prica kako je dosao Amar, a ja se pitam kako je otisao gospodin Vukotic i kako je dosao Misimovic, zasto je sa predsjenika NO dosao na celo kluba i zasto je ostavio sakat NO sa jednim covjekom koji ima kapacitet da radi za dvojicu, a na mjestu gdje trojica trebaju biti. Onaj navodno drugi je obicni piun,
Po svemu sudeci Amar je zavrsio i Krupu i pitare i penal Kajkuta, Amar je neki reziser naucne fantastike.
Mjesecima se ovdje trovala atmosfera sa violinama, gudalima, Zujama i drugim pm, pa evo dodje skupstina, niko od navedenih ne skupi muda da dodje na tu skupstinu, a vjerujem da ce opet ostati bez muda i iducu skupstinu i svaku narednu jer toboze oni su svi zavrsili sa Zeljom i nece se vise vracati.
Ma idite u pm. Napravili su potez koji nije zabiljezen u istoriji Zelje, da niko od prethodne uprave ne dodje na sjednicu. Sramota i bruka.
I umjesto da se prihvati to sto se ima, ovdje se danima pise Morz, Kamatar i drugi pogrdni nadimci za naseg najtrofejnijeg trenera, na covjeka koji je davao iz svog dzepa kada je opstanak kluba bio u pitanju.
Glavni argument napravili se dugovi zbog titula, pa reci cu jasno i glasno, u tom periodu NIKO ama bas NIKO nije prijavljivao igrace i kome god je porezna zakucala je dobio dug. Bio je spisak obveznika sa dugom gdje su svi porezni klubovi i Zrinjski i Siroki i Sloboda i Celik, sada je situacija drugacija, ako imas dugove nemas licencu jednostavno.
Prije je moj prijatelj derao kazne za voznju i vozio normalno, dok sada ne moze izvaditi dokument niti produziti saobracajnu.
Vidim da je i hajka na Siljka koji je tu od 2014 od vremena najvecih sranja u klubu i koji je uradio puno toga dobrog za klub u tom periodu a i do dan danas, a hajka je sto? Zato sto je dosao na skupstinu i ispricao svoju verziju. Sramota je da niko od ostalih nije bio da koriguje Mirsadovu pricu nego se sada pere po forumima, jadno i kukavicki.
Stvorio se kult od Senada Misimovica i to je fakt koji se mora priznati, svaki pokusaj ukazivanja ne greske koje su bile se atakuje i atakovao se od 2016 pa do momenta ostavke. Nije se smjela napisati kritika, jer su toboze bezgresni.
Ovdje djecije furke, cjepanje godisnjih, clanskih i ostalo, sramite se. Klub se pomagao kada su bili u drugoj ligi, imali smo najvecu posjetu i glat se vratili u prvu ligu, a ne sada.
Sada ako ne izborimo evropu a to nece biti bezazlen posao, mi smo klinicki mrtvi. Imamo 3 boda zaostatka, gostujemo Radniku gdje smo zadnju gore zijanili imamo jako nebalansiran igracki kadar, veoma spor i po ciframa koje se barataju za mjesec dana, nevjerovatno preplacen.
Placanje doprinosa nije radio samo FKZ, radio je svaki klub koji je igrao evropu jer bez toga nema licence, tako da ni ubuduce nece moci tako ako je novim stalo da igraju evropu.
A na kraju krajeva ako nova uprava ne bude radila kako treba, moze se organizovati i vise skupstina godisnje i izglasati nepovjerenje, ne mora se odrzati jedna i to na samom kraju decembra. Da su kakvi su trebali biti, skupstina je morala biti odmah nakon sirokog.
i za kraj mi to transparentnosti, osim popravka zapada, ciscenja sredstva, objave karata, ostalo je obavijeno velom tajne a najvece sranje je stavka u ugovoru da igrac ne smije pricati nakon raskida ugovora.
Popisam se na takvu transparentnost, neka se taj mit prekine napokon.
Prethodna uprava nije najbolja po mom misljenju, bolja je bila 2016 pod Vukoticem i puno transparentnija od ove, bilo je puno vise jedinstva medju njima i nama na tribinama.
Bezbroj je prmijera gdje ljudi predju preko raznih sranja da bi nesto uspjelo, navest cu samo pomirenje u brakovima zbog djece gdje se prelazi preko raznih stvari, a ova dva ovna se nisu mogla/htjela/zeljela dogovoriti.
Hajde to, nego zamjeram obojici zasto do dana danasnjeg ne razjasne neke stvari da se prekinu pisati sranja zbog kojih nam se ljudi smiju.
Meni je Zeljo najpreci.
Nadam se da ce u buducnosti Zuban ill ko god je sredio onu posudbu Muhamede Muse moci nam dovesti bar jednog takvog igraca, kojeg ce trener Amar ili neko drugi znati iskoristiti a ne ko permanentni glupan, zakovati na klupu, a drzati istu ekipu dok ne crkne.
Samo zbog botova, danas me boli sto neko Amara naziva morzem i kamatarom, sutra cu isto tako reagovati da neko nazove Misimovica lopovom zbog trenera ili tribine.
Vidim, krenulo se opet, pa da citiram ovaj vrhunski komentar.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 04, 2019 4:11 pm

Misimovic prozvao amara za mutne radnje u 2018., u 2017. dva puta ga zvali da dođe u klub
Zašto želiš Misimovića u klubu ako je kancer za klub
Ne plasira se po forumima nego u izvještaju koji je poslat članovima skupštine i ostalim u klubu je bilo da im je prijećeno
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1150
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 04, 2019 4:41 pm

Po meni je osnovna razlika izmedu dvije strane ili dva covjeka (koji imaju svoje fanove) kako je Vedran rekao, sto ih nisu vodili isti motivi, bez obzira na razlicite pozicije.

Jedni nemaju licne, materijalne interese dok drugi imaju i to dobre. To je jako bitna stvar i presudna, bez obzira sto u konacnici oboje zele Želji dobro . Takvi su i navijaci, koji zbog kupljene ulaznice zele puno toga i misle da imaju pravo.

Tako da ja vise cijenim ove prve, nisu se koristili od Želje dok ovi drugi jesu i nazalost to ce i nastaviti.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 04, 2019 4:42 pm

Zasto sada izmisljate toplu vodu ? Da li je Amarov uslov bio da svi odu iz kluba, da bi on dosao i doveo svoje - jeste, neka izvole raditi ptice na grani znaju sta hoce javnost, navijaci od njih. Dosao je na najgori i najgnusniji moguci nacin i to ce ga dobro pratiti.

A prica zasto Amar nije dosao da bude dio tima zajedno sa Misimovicem je kristalno jasna, Eto docekali ste vi pojedini da bude on za sve jer ako on zna, pa hajde da vidimo, a ljestvica je visoko postavljena.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u pet jan 04, 2019 4:52 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
neroazzuro
Postovi: 1919
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 04, 2019 4:49 pm

Pile, ne mogu njih dvojica u istu rečenicu.
Kole ničim nije ukaljao obraz kad je Željo u pitanju. Bar ne javno, za razliku od onog gov.neta.
Na stranu njihove igračke mogućnosti.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 04, 2019 4:50 pm

Sada se pokusava predstaviti da su otisli jer ih je Amar otjerao, a oni svakako htjeli da idu. Svakako su i trebali da idu.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 04, 2019 5:00 pm

Okolnosti su dovele do toga da je njihov odlazak bio jedino moguce rjesenje, a ko je i na koji nacin prozrokovao date okolnosti, neka svako procjenjuje za sebe.
 
MATORI
Postovi: 1140
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 04, 2019 5:04 pm

Ajzea je napisao/la:
pet jan 04, 2019 4:50 pm
Sada se pokusava predstaviti da su otisli jer ih je Amar otjerao, a oni svakako htjeli da idu. Svakako su i trebali da idu.
NISU htjeli da idu sve dok KAmartar sa svojom kamarilom nije vrsio diverzije i to:
-preko igraca sh.upaka i njihovih menadzera
-preko sudija
-preko medija
-prijetnjama clanovima skupstine uoci zasijedanja iste...
- "hos, jos"
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 04, 2019 5:10 pm

Bilo je šta je bilo, nazad nema. Kao što neko reče vrijeme ce sve pokazati. Sretno Amaru, sretno novoj Upravi. Željo mora biti na prvom mjestu svima nama.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 04, 2019 5:11 pm

Naravno da su htjeli da idu. Davno su i donijeli odluku.

Amar poplacao sudije, medije, igrace i menadzere, navijace da ne dolaze na stadion.
I tako tri godine. Kad se sve sabere, onaj sampanjac sigurno nije on platio. Ne zato sto nije htio nego zato sto nema.

Teorije zavjere i Zemlja je ravna ploca.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 04, 2019 5:12 pm

mirzza je napisao/la:
sri jan 02, 2019 7:30 pm
Postalo je jako degutantno citati ovaj forum, ovih dana sticem utisak da se radi o nekom pitarskom forumu ili forumu mrzitelja djela i lika Amara Osima, naseg najtrofejnijeg trenera.
Kako se vise da pisati o tome da je Amar odbio saradnju sa ovim ljudima i to zbog Misimovica koji ga je optuzio za mutnje radnje.
http://misamosjedimouredakciji.ba/misim ... -klub-ako/
Evo link na kome se vidi indirektno uvreda prema nasem najtrofejnijem strucnjaku, pljunes ga i onda ocekujes da te vadi iz govana u koje si se sam zakopo dovodeci polutrenere i kamo srece da mogu reci poluigrace, bilo je tu svega od sumohrvaca Elsnera preko Mehremica, Hadzica, pa da bi sve kulminiralo licnim dovodjenjem propalice Krcmarevica od strane Misimovica o cemu je Krcmarevic i priznao.
Dakle na jednoj strani imas ne trenera, Amar Osim nikad nece biti i nikad nije bio trener u Zelji. Amar Osim je u Zelji bio sve, preuzme ekipu i stavi Biscevica sa desnog beka kojeg je igrao cijeli zivot i u mladoj reprezentacijji na zadnjeg veznog i u derbiju prvenstva onemoguci deduku Sasivarevica, satare malene sa 3-0 i uzme titulu, kasnije ti dovede najveci tim koji je gostavo u BiH nakon 96 i odigra ravnopravnu utakmicu kuci gdje nismo trebali izgubiti.
Dalje znamo sta je bilo od Mesanovic Alena, preko Lazara do Svrake od kojeg je napravio reprezentativca ili Zebe koji je nakon opaske gdje si Mourinho zavrsio sa Zeljeznicarom.
Licna moja Zelja je bila da Senad i dio njegove ekipe ostane u klubu i to oni ljudi koji su radili predano na svojim zadacima, a da se Amar pita za sportski dio.
Nazalost, sto gospodin Vukotic objasni, ova dva ega se nisu mogla nagoditi i smatram da je Amar uvrijedio Misketa kao ovaj njega da ni Miske nebi radio sa njim.
Ovako sada uprava sa Misketom na celu dezertira, predsjednik skupstine daje ostavku, po forumima se plasira prica da im je prijeceno, da je Amar sredio sa savezon da Zeljo izgubi 5 utakmica u nizu, ali bez ikakvog dokaza.
Ne znam kako se radi tranzicija posla u klubu i da li se stara uprava udostojila doci i prebaciti posao novim ili ce ih pustiti da se sami snalaze.
Dalje se prica kako je dosao Amar, a ja se pitam kako je otisao gospodin Vukotic i kako je dosao Misimovic, zasto je sa predsjenika NO dosao na celo kluba i zasto je ostavio sakat NO sa jednim covjekom koji ima kapacitet da radi za dvojicu, a na mjestu gdje trojica trebaju biti. Onaj navodno drugi je obicni piun,
Po svemu sudeci Amar je zavrsio i Krupu i pitare i penal Kajkuta, Amar je neki reziser naucne fantastike.
Mjesecima se ovdje trovala atmosfera sa violinama, gudalima, Zujama i drugim pm, pa evo dodje skupstina, niko od navedenih ne skupi muda da dodje na tu skupstinu, a vjerujem da ce opet ostati bez muda i iducu skupstinu i svaku narednu jer toboze oni su svi zavrsili sa Zeljom i nece se vise vracati.
Ma idite u pm. Napravili su potez koji nije zabiljezen u istoriji Zelje, da niko od prethodne uprave ne dodje na sjednicu. Sramota i bruka.
I umjesto da se prihvati to sto se ima, ovdje se danima pise Morz, Kamatar i drugi pogrdni nadimci za naseg najtrofejnijeg trenera, na covjeka koji je davao iz svog dzepa kada je opstanak kluba bio u pitanju.
Glavni argument napravili se dugovi zbog titula, pa reci cu jasno i glasno, u tom periodu NIKO ama bas NIKO nije prijavljivao igrace i kome god je porezna zakucala je dobio dug. Bio je spisak obveznika sa dugom gdje su svi porezni klubovi i Zrinjski i Siroki i Sloboda i Celik, sada je situacija drugacija, ako imas dugove nemas licencu jednostavno.
Prije je moj prijatelj derao kazne za voznju i vozio normalno, dok sada ne moze izvaditi dokument niti produziti saobracajnu.
Vidim da je i hajka na Siljka koji je tu od 2014 od vremena najvecih sranja u klubu i koji je uradio puno toga dobrog za klub u tom periodu a i do dan danas, a hajka je sto? Zato sto je dosao na skupstinu i ispricao svoju verziju. Sramota je da niko od ostalih nije bio da koriguje Mirsadovu pricu nego se sada pere po forumima, jadno i kukavicki.
Stvorio se kult od Senada Misimovica i to je fakt koji se mora priznati, svaki pokusaj ukazivanja ne greske koje su bile se atakuje i atakovao se od 2016 pa do momenta ostavke. Nije se smjela napisati kritika, jer su toboze bezgresni.
Ovdje djecije furke, cjepanje godisnjih, clanskih i ostalo, sramite se. Klub se pomagao kada su bili u drugoj ligi, imali smo najvecu posjetu i glat se vratili u prvu ligu, a ne sada.
Sada ako ne izborimo evropu a to nece biti bezazlen posao, mi smo klinicki mrtvi. Imamo 3 boda zaostatka, gostujemo Radniku gdje smo zadnju gore zijanili imamo jako nebalansiran igracki kadar, veoma spor i po ciframa koje se barataju za mjesec dana, nevjerovatno preplacen.
Placanje doprinosa nije radio samo FKZ, radio je svaki klub koji je igrao evropu jer bez toga nema licence, tako da ni ubuduce nece moci tako ako je novim stalo da igraju evropu.
A na kraju krajeva ako nova uprava ne bude radila kako treba, moze se organizovati i vise skupstina godisnje i izglasati nepovjerenje, ne mora se odrzati jedna i to na samom kraju decembra. Da su kakvi su trebali biti, skupstina je morala biti odmah nakon sirokog.
i za kraj mi to transparentnosti, osim popravka zapada, ciscenja sredstva, objave karata, ostalo je obavijeno velom tajne a najvece sranje je stavka u ugovoru da igrac ne smije pricati nakon raskida ugovora.
Popisam se na takvu transparentnost, neka se taj mit prekine napokon.
Prethodna uprava nije najbolja po mom misljenju, bolja je bila 2016 pod Vukoticem i puno transparentnija od ove, bilo je puno vise jedinstva medju njima i nama na tribinama.
Bezbroj je prmijera gdje ljudi predju preko raznih sranja da bi nesto uspjelo, navest cu samo pomirenje u brakovima zbog djece gdje se prelazi preko raznih stvari, a ova dva ovna se nisu mogla/htjela/zeljela dogovoriti.
Hajde to, nego zamjeram obojici zasto do dana danasnjeg ne razjasne neke stvari da se prekinu pisati sranja zbog kojih nam se ljudi smiju.
Meni je Zeljo najpreci.
Nadam se da ce u buducnosti Zuban ill ko god je sredio onu posudbu Muhamede Muse moci nam dovesti bar jednog takvog igraca, kojeg ce trener Amar ili neko drugi znati iskoristiti a ne ko permanentni glupan, zakovati na klupu, a drzati istu ekipu dok ne crkne.
Samo zbog botova, danas me boli sto neko Amara naziva morzem i kamatarom, sutra cu isto tako reagovati da neko nazove Misimovica lopovom zbog trenera ili tribine.
Prvo nemoj da generalizujes, nismo svi pljuvali Amara na ovom forumu. Vecina nas je zivjela za tu objavu ali eto osjeti se neki zal za proslim strukturama, ne znam zasto. I ne znam ako kritikujem Amaea da sam ldmah clan bivse uprave.
Pa mi po tebk trebamo biti ponosni sto su ovi upali u klub, a do sad najbplji to rezultati sponzori, stadion govore o tome su otjerani. Nisu otisli nego je hajka pokrenuta, i ovaj put je ljudim uspjelo da ih otjeraju to su do sad svake godine radili. Sjeti se 0 4 u Mostaru, prosle godine pred derbi, ljudo su hladno optuzili upravu za snijeg.
Kao sto je stvoren Misketov kult licnostii, o njemu obicno pricaju oni isti koji su stvorili kult Amara Osima.
Amar Osim je takav trener iskreno da pobjedi sve na proljece ne bi se previse iznenadio. Toliko o mom misljenju o njemi kao treneru.
Amar Osim je trener i mora biti samo to. Ti upravo opravdavas njegovo poslovanje, treba mu kip dici jer je zajedno sa svojim saradnicima nakon godina dominiranja ovom ligom u prvom mandatu ostavio pustos pa smo se patili godinama bez Evrope. Pa se opet sjetio malo biti trener Zelje, pa je otisao na godisnji odmor. I opet haos ostavio.
Njegov trener Dino prokockao titulu gdje je imao znacajnj prednost nad Zrinskim.
Sljedecu sezonu stavlja Adzema, Amar nas napusta klub rezultatski je u dosta gorem polozaju ako se ne varam bili smo cetvrti ili peti, sa velikim zaostatkom za Sirokim. Odlazi i postavlja Memica za trenera...
Taj dio kao menadzera, sd, trener golmana, ekonom nije bas za pohvaliti jel tako?
Izmedju oztalog u periodu kad su titule osvajane napravili su se milionski dugovi, raje bivalo sve manje, stadion propadao. U tom periodu dobijsmo dva konkirenta Zrisnki i Sarajevo.
Naveo si greske Misimovica, i spomenuo kako niko nije smio uputiti kritiku. Upucivao je npr Irfo, Nea sad kad se slicne stvari rade dovode polovnjaci tipa Jamaka i Stanica sad su te stvari ok. Toliko o toj kritici,bice onako kako gazda kaze. Dupli arsini kritikuju se bivsi zbkg Blagojevica, a niko da kaze da je taj transfer jednak novcu koji sml uzeli za Hajradinovica.
Koliko je puta Amar dosao da pomogne svom Zelji u ove tri godine? Iskrno to sam ocekivao od njega, a ne da tuzi klub.
Ovde pise obicna raja kada Lendric zabije dize se u zvjjezde, a kada fuli onda je tovar, binda ustaskl splitska. Tako je i sa Siljkom,sta hocete da ga neko i dalje hvali jer covjek nije ulozio prigovor kako bi Amar izvukao pare. Za koga navkjate zaAmara ili Zeljeznicar meni je cilj da ih niko nikad ne izvlaci na taj ncin, pogotovo neku kamatu iz 2002.. A znate i sami koliko je para u tom periodu prodefilovalp kroz klub. Fuj iskreno. Jos na kraju ispade da su ostavili blokirane racune haha.
Sve mozes spomenuti ali transparentnost. Tu sam pomislio da si reda radi pljuvac. Drug imas vala sve podatke o istoku, terenu, prodaji karata clanskih godisnjih. Ljudi nam nisu iznijeli plate o transfere da vidimo sto js u vecjni normalnog svijeta poslovn tajna. Barem sada pare idu direktno na racun kluba, sto nije bio slucaj ranije.
Iskreno se nadam i zelim svu srecu Amaru Osimu. Da osvoji sve sto se osvojit moze, da ne pravi visemilionski stetu u vidu Gojaka, Hodzica..
Da navrijeeme proda buduce Kvesice, Colice..
Da ne napravi milionski dug, tj da svjesno posluje..
I na kraju nek ne posudjuje i ne oprasya dugove, nek radi za platu kao i ostali.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 201 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija