Koju opciju podrzavate?

Nastavak lige pred praznim tribinama
15 (21%)
Playoff (8 timova)
1 (1%)
Playoff (4 tima)
10 (14%)
Nastavak lige nakon kraja pandemije (preko ljeta)
44 (63%)

Ukupno glasova: 70

gavran
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 01, 2019 9:54 pm

bogi je napisao/la:
uto jan 01, 2019 9:41 pm
gavran je napisao/la:
uto jan 01, 2019 9:37 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto jan 01, 2019 9:18 pm
Toliko je siguran u to da nije birao način da otjera bivšu strukturu i dovede svoje ljude.
Toliko je siguran u to da nije birao način da otjera bivšu strukturu i dovede svoje ljude. !!

Je li ovo znaci da losi rezultati i lose sudijske odluke nisu slucajne. Ista ekipa koja je bila prva, da napomenem ako ima kakve fajde.
Nije mi jasno bas.
Hvala
Nista se ne desava slucajno.Slucajno se u izuzetnim slucajevima moze samo dijete napraviti.
Nisi joj ga slučajno metnuo ljudino :D
Al se ne primi svaki pelcer
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

bianco blu
Kontakt:

uto jan 01, 2019 9:55 pm

Elegant je napisao/la:
uto jan 01, 2019 9:22 pm
Naravno da nije slucajno da se izgubi pet utakmica za redom, itekako su igraci jednim ogromnim djelom sudjelovali u tjeranju bivse uprave. A sad svi nekim cudom da proigraju kod Amara, daj koga zayebavate.

Ovoj upravi ce sve doci na naplatu zivi bili pa vidjeli, kakve ce psovke i uvrede samo da dobiju zajedno sa Amarom kada krene naopako i kako ne treba.
priznaj da jedva čekaš da se desi nešto slično.
Nema šta, istinski si navijač Željezničara.
Navijač Željezničara, a ne Misimovića i Amara!

Željezničar nije na prodaju!

Leon_Professional
Kontakt:

uto jan 01, 2019 10:02 pm

salle86 je napisao/la:
uto jan 01, 2019 9:41 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto jan 01, 2019 6:35 pm
salle86 je napisao/la:
uto jan 01, 2019 5:58 pm

nije on...ali jesu ljudi koji su njegovi idolopoklonici, koji su radili razna sra.nja po društvenim mrežama, pljuvali po svemu i svima da bi on ispao veći
isto to rade sada i ovi drugi idolopoklonici
a u biti ne kontaju da su sve ličnosti prolazne...pitanje je samo vremena koliko će biti tu (a ne više od 5 godina u kontinuitetu što je najcrnje)
Kako nije. On je trazio kamatu.
A vidi, po mom pisanju se vjerujem može zaključiti da nisam (ni) za Amara, ali šta sad i što je tražio. Sasvim legalno i legitimno. Na kraju malo ko zna pozadinu svega, prvi ja ... razloge itd.
Mene lično on zanima samo kao trener, jok ko haver pa da strahujem hoće li me zaj.eb.ati.
Sudiće mu se po rezultatima i to je to
Legitimno jest, ali ljudski nije. Meni u ocima nije pao radi pisanja X i Y osobe na forumu vec radi tog, pa poslije ostalo.
Sta imam znati razloge, kakav to valjan razlog mozes imati da uzmes kamatu od SVOG kluba. Neki ljudi su oprastali i dug, neko bio i na postelji pa oprostio. Nikad se nije desilo da neko ovo uradi i to treba opravdati i reci pa nema veze, uradio uradio.

Ja sam vec rekao prije, kao trener najbolji, ali kao osoba je kod mene mnogo pao u ocima a i kod vecine navijaca.
I njegove postupke nikako ne mogu opravdati.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Tryg
Kontakt:

uto jan 01, 2019 10:10 pm

Za mene je on persona non grata! Posrao se po svemu!

Kamatar bio i ostao!

Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

storm_raider
Kontakt:

uto jan 01, 2019 10:36 pm

kvalitet je napisao/la:
uto jan 01, 2019 9:51 pm
Occasionally je napisao/la:
uto jan 01, 2019 9:02 pm
kvalitet je napisao/la:
uto jan 01, 2019 7:38 pm
Samo malouman čovjek može pomisliti da Amar želi loše Želji. Nije želio raditi s Misketom. Legitimno. Misli da može s drugim ljudima napraviti više nego što su napravili Miske & co. Toliko je siguran u to da nije birao način da otjera bivšu strukturu i dovede svoje ljude. Što je najbitnije, sve što je uradio, uradio je na legitiman način (da nije, pljuštale bi prijave). Želi od nas napraviti solidan (u evropskom smislu) fudbalski klub i to je to. Druga je stvar što se ovdje stvorio kult ličnosti oko Senada Misimovića, pa se pljuju svi, ali apsolutno svi drugi koji se dovode u vezu sa Željom. A čovjek dokazao da ne zna voditi sportski kolektiv. Kao što Amar kaže, samo se pridavala pažnja nečemu sporednom, što jeste bitno, ali je sporedno.
Taman se malo slegnu tenzije i ti opet vrijeđaš. Taman da se okrenemo novom poglavlju a ti opet željan publiciteta. Nikad mi nije bila namjera da se direktno obraćam-repliciram bilo kome od kolega ali kad vidjeh ovo "malouman" prepoznah se i ne mogu da ne odgovorim. U stvari, bilo bi dovoljno samo da pročitaš šta si napisao i to nekoliko puta a rečenicu po rečenicu. Bilo bi fino od tebe da ne odgovaraš sve dok uistinu ne shvatiš šti si ti ovdje zapravo izjavio.

Samo malouman čovjek može pomisliti da Amar želi loše Želji.
Svi imamo pravo na mišljenje i izbor drugačije opcije nije odraz inteligencije. Očekivali smo ga kao trenera ali on dođe kao kAmartar.

Nije želio raditi s Misketom.Legitimno.
A zašto? Drugačije vizije? Amar je trener. On nema reference za ništa drugo. Ako znaš za neki njegov uspjeh izuzev onoga na klupi, reci nam.
Legitiman! Ko je to njemu dao podršku da uradi sve ovo a obrazložićemo.

Misli da može s drugim ljudima napraviti više nego što su napravili Miske & co.
Misli! Šta ako se zaje.e u tom naumu? Pogledaj Upravu. Selimović, niko za njega nema lijepu riječ u Travniku. Eto, sjetio se Želje najedanput. Ostatak Uprave. Najkraće rečeno a potvrđeno od gospodina Dmitrovića da su to ljudi koji dolaze iz javnog sektora za razliku od bivših koji su bili iz realnog sektora.
Da prevedemo. Izuzev Jasmina Badžaka sve je to raja iz državnih firmi. Na državnim jaslama od 8-16 a zatim do Grbavice da se šta uradi. Stara Uprava je donosila novac a ovi bi sad kao se bavili fudbalom (mada niko nije fudbaler) i usput nabavili novac. Ko će ti sad posuđivati novac Januar-Mart? Badžak sam! Čisto sumnjam. Ono što je indikativno za Nadzorni odbor su reference i vještine dva člana Nadzornog koji su revizori i sudski vještaci pa samim tim i vješti da se možda neke stavke i malo "drugačije" prikažu. Unaprijed izvinjenje za gospodu Hodžića i Džihanića ali eto malouman sam pa mi svašta pada na pamet.

Toliko je siguran u to da nije birao način da otjera bivšu strukturu i dovede svoje ljude.
Toliko je siguran u to da nije birao način da otjera bivšu strukturu i dovede svoje ljude. !!
PA JESI LI TI MALOUMAN?
On dovede svoje ljude! Znači, Skupština je bila farsa? Aferim.

Što je najbitnije, sve što je uradio, uradio je na legitiman način (da nije, pljuštale bi prijave).
Uradio je na legalan način dizanjem ruku delegata. Legitimno nije. Za legitimno mu treba podrška znatno većeg broja i delegata i navijača.
Napisah već nekoliko puta ali da ponovim. Ko je to od legendi Kluba dao podršku Amaru za ovo? Odgovori ako imaš i jedno ime.

Želi od nas napraviti solidan (u evropskom smislu) fudbalski klub i to je to.
A to nismo bili na putu? Solidan fudbalski klub je prije svega stabilan klub i transparentan za sve. Niko nije lud da ulaže u klub sa sumnjivim (u našem slučaju i dokazanim radnjama) tokovima novca. Po mom mišljenju mjera za Želju bi bila grupna faza ovog novog najavljenog takmičenja od 2020/21. Uslov UEFA je Infrastruktura i solventnost.

Druga je stvar što se ovdje stvorio kult ličnosti oko Senada Misimovića, pa se pljuju svi, ali apsolutno svi drugi koji se dovode u vezu sa Željom.
Neki vrli intelektualci rekoše da je vrijeme lidera prošlost. Ali neko mora biti prvi i da pokrene inicijativu. Ti nas smatraš za Misketovce. Ja smatram da je gospodin tek bio započeo projekat koji je trebao biti dugoročan. Nismo bili strpljivi. Kriza rezultata? Sve i da je samo njegova greška prošla bi. Koji klub nema krizu? A ti ne zaboravi da je Amar bio pozivan. Ali se neodazva. Kako ti kažeš "toliko je siguran da može bolje".

A čovjek dokazao da ne zna voditi sportski kolektiv.
Dva druga mjesta i Kup. U godinama kada je "počinjao" tj po prvi puta bio na čelu sportskog kolektiva. A uporedo se bavio stabilizacijom kluba.
Budi iskren i priznaj. Prve godine, šta je bilo prioritet? Znaš li kakva je bila situaciju u klubu?

Kao što Amar kaže, samo se pridavala pažnja nečemu sporednom, što jeste bitno, ali je sporedno.
Ako ti je sporedno uplati svoj mjesečni kućni prihod Želji, jer će mu zasigurno trebati koliko danas i nemoj nikad prići stadionu, pardon "hrpi betona"

Drug moj. Ne plaćemo mi za Misimovićem već što nije došlo do poklapanja vizija čovjeka koji je tada bio rukovodstvo kluba i čovjeka koji ništa drugo ne zna da radi već da je trener.
Ako trener odluči da okrene sve naopačke radi svoje vizije de da se pitamo čiji je Željo?
Ja neću, ne mogu, ne želim da prešutim ovo hinjsko pljuvanje po Amaru.
Koje hinjsko pljuvanje? Je li neko nesto slagao, izmisio? U bilo kojem zdravom okruzenju ne moze trener mijenjati predsjednika kluba. To da se stvorio kult Senada Misimovica je laz, konstrukcija. To je valjda posljednji resort kada ponestane argumenata. Eto neko ovdje prvo gleda Senada, pa Zelju. To su stvarno insinuacije i meni je zao svakoga ko nasjedne na to. Nemoj da to pises molim te. Ne svidja mi se nacin na koji je Amar dosao, ali vidjecemo, sacekajmo. Priliku treba pruziti. Neka mu je sa srecom, a i nama svima.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:

uto jan 01, 2019 10:37 pm

kvalitet je napisao/la:
uto jan 01, 2019 7:38 pm
Samo malouman čovjek može pomisliti da Amar želi loše Želji. Nije želio raditi s Misketom. Legitimno. Misli da može s drugim ljudima napraviti više nego što su napravili Miske & co. Toliko je siguran u to da nije birao način da otjera bivšu strukturu i dovede svoje ljude. Što je najbitnije, sve što je uradio, uradio je na legitiman način (da nije, pljuštale bi prijave). Želi od nas napraviti solidan (u evropskom smislu) fudbalski klub i to je to. Druga je stvar što se ovdje stvorio kult ličnosti oko Senada Misimovića, pa se pljuju svi, ali apsolutno svi drugi koji se dovode u vezu sa Željom. A čovjek dokazao da ne zna voditi sportski kolektiv. Kao što Amar kaže, samo se pridavala pažnja nečemu sporednom, što jeste bitno, ali je sporedno.
Taman se malo slegnu tenzije i ti opet vrijeđaš. Taman da se okrenemo novom poglavlju a ti opet željan publiciteta. Nikad mi nije bila namjera da se direktno obraćam-repliciram bilo kome od kolega ali kad vidjeh ovo "malouman" prepoznah se i ne mogu da ne odgovorim. U stvari, bilo bi dovoljno samo da pročitaš šta si napisao i to nekoliko puta a rečenicu po rečenicu. Bilo bi fino od tebe da ne odgovaraš sve dok uistinu ne shvatiš šti si ti ovdje zapravo izjavio.

Svi imamo pravo na mišljenje i izbor drugačije opcije nije odraz inteligencije. Očekivali smo ga kao trenera ali on dođe kao kAmartar.

A zašto? Drugačije vizije? Amar je trener. On nema reference za ništa drugo. Ako znaš za neki njegov uspjeh izuzev onoga na klupi, reci nam.

Misli! Šta ako se zaje.e u tom naumu? Pogledaj Upravu. Selimović, niko za njega nema lijepu riječ u Travniku. Eto, sjetio se Želje najedanput. Ostatak Uprave. Najkraće rečeno a potvrđeno od gospodina Dmitrovića da su to ljudi koji dolaze iz javnog sektora za razliku od bivših koji su bili iz realnog sektora.
Da prevedemo. Izuzev Jasmina Badžaka sve je to raja iz državnih firmi. Na državnim jaslama od 8-16 a zatim do Grbavice da se šta uradi. Stara Uprava je donosila novac a ovi bi sad kao se bavili fudbalom (mada niko nije fudbaler) i usput nabavili novac. Ko će ti sad posuđivati novac Januar-Mart? Badžak sam! Čisto sumnjam. Ono što je indikativno za Nadzorni odbor su reference i vještine dva člana Nadzornog koji su revizori i sudski vještaci pa samim tim i vješti da se možda neke stavke i malo "drugačije" prikažu. Unaprijed izvinjenje za gospodu Hodžića i Džihanića ali eto malouman sam pa mi svašta pada na pamet.

PA JESI LI TI MALOUMAN?

Što je najbitnije, sve što je uradio, uradio je na legitiman način (da nije, pljuštale bi prijave).
Uradio je na legalan način dizanjem ruku delegata. Legitimno nije. Za legitimno mu treba podrška znatno većeg broja i delegata i navijača.
Napisah već nekoliko puta ali da ponovim. Ko je to od legendi Kluba dao podršku Amaru za ovo? Odgovori ako imaš i jedno ime.

A to nismo bili na putu? Solidan fudbalski klub je prije svega stabilan klub i transparentan za sve. Niko nije lud da ulaže u klub sa sumnjivim (u našem slučaju i dokazanim radnjama) tokovima novca. Po mom mišljenju mjera za Želju bi bila grupna faza ovog novog najavljenog takmičenja od 2020/21. Uslov UEFA je Infrastruktura i solventnost.

Druga je stvar što se ovdje stvorio kult ličnosti oko Senada Misimovića, pa se pljuju svi, ali apsolutno svi drugi koji se dovode u vezu sa Željom.
Neki vrli intelektualci rekoše da je vrijeme lidera prošlost. Ali neko mora biti prvi i da pokrene inicijativu. Ti nas smatraš za Misketovce. Ja smatram da je gospodin tek bio započeo projekat koji je trebao biti dugoročan. Nismo bili strpljivi. Kriza rezultata? Sve i da je samo njegova greška prošla bi. Koji klub nema krizu? A ti ne zaboravi da je Amar bio pozivan. Ali se neodazva. Kako ti kažeš "toliko je siguran da može bolje".

Dva druga mjesta i Kup. U godinama kada je "počinjao" tj po prvi puta bio na čelu sportskog kolektiva. A uporedo se bavio stabilizacijom kluba.
Budi iskren i priznaj. Prve godine, šta je bilo prioritet? Znaš li kakva je bila situaciju u klubu?

Kao što Amar kaže, samo se pridavala pažnja nečemu sporednom, što jeste bitno, ali je sporedno.
Ako ti je sporedno uplati svoj mjesečni kućni prihod Želji, jer će mu zasigurno trebati koliko danas i nemoj nikad prići stadionu, pardon "hrpi betona"

Drug moj. Ne plaćemo mi za Misimovićem već što nije došlo do poklapanja vizija čovjeka koji je tada bio rukovodstvo kluba i čovjeka koji ništa drugo ne zna da radi već da je trener.
Ako trener odluči da okrene sve naopačke radi svoje vizije de da se pitamo čiji je Željo?
E svaka ti cast.
DOŠLA JE ISTINA, A NESTALO JE LAŽI. LAŽ, ZAISTA, NESTAJE!!!

Dr. Adzem
Kontakt:

uto jan 01, 2019 10:59 pm

Treba malo spustiti lopticu i vidjeti sta ce uraditi ljudi. Dosta je vise prepucavanja i dijeljenja. Nikad mi nece biti jasno kao navijacu kako neko moze biti protiv Amara. Ostalo nikad se mi nismo toliko petljali oko odbora itd. Sve sto treba su pobjede i titule a vidjet ce se uskoro sta znaci imati trenera a ne ko nekad kostice i krcmanovice
Cuva Bog Zelju svog!

kremenko

uto jan 01, 2019 11:37 pm

Veliki navijaci Zeljeznicara, jedva cekaju 3 poraza da psuju (ustvari vec su poceli) najtrofejnijem treneru koji je od nas napravio najveci i najtrofejniji klub u drzavi.
:pljesak:
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"

LeBlue
Kontakt:

uto jan 01, 2019 11:43 pm

Prosla uprava je uradila prave stvari sto se tice infrastrukture, projekte koje sam i sam podrzao. Bez njih se sigurno nebi nista uradilo po tom pitanju. Ako bude i nova uprava imala slicne projekte normalno da cu i njih podrzati. Kad bi birao izmedju prosle i ove nove sa Amarom, onda bih izabrao novu, jer smatram da nam treba nesto novo da bi se vratilo povjerenje vezano za hehe rezultate. Ono sto mi generalno najvise smeta jeste ti ruzni nadimci bilo koga da se odnosi. Uloziti svoj vlastiti novac kao sto je Amar nekad uradio je prevelik rizik, i taj rizik tesko da moze bilo koja kamata da vrati. Isto tako je normalno da neki ljudi ne mogu da rade sa drugim. Ja nebi imao nista protiv da je Amar dosao a stara uprava ostala, ali ako se on ne vidi u takvoj konstelaciji, onda ja podrzavam Amara sa novim ljudima. Sto? Zato sto covjek ima rezultate i personu da nam donese hehe rezultate. Uz hehe rezultate ce se igraci pokazati u pravom svijetlu, i tako cemo moci napraviti transfere koji ce dovesti nove prihode klubu. Sve to nekako jedno prati, i to je meni zdravo funkcionisanje. Ako gledamo godine unazad nismo bili u stanju da produciramo igraca kako treba i to mi najvise smeta.

tm87alem
Kontakt:

sri jan 02, 2019 12:02 am

Sretna nova 2019. godina svim iskrenim navijacima FK ZELjEZNICAR! Da izborimo Evropu i da dogodine u ova doba slavimo jesenju titulu sa bar 7-8 bodova prednosti! Molim vas sve, pustimo ljude da rade i da vidimo sta ce napraviti u nekom realnom vremenskom okviru i onda ih mozemo uporediti sa starim rukovodiocima kluba. Da budem jasan, nisam ni ja sretan kako se sve zbilo, al meni je Zeljo jako bitan u zivotu i pusticu ih da rade, sve dok to ne steti mom voljenom klubu. Nadam se da do toga nece doci, jer u suprotnom cu im biti zestok kriticar, od Amara pa nanize! :zeljeznicar1:

SanMan
Kontakt:

sri jan 02, 2019 12:09 am

kremenko je napisao/la:
Veliki navijaci Zeljeznicara, jedva cekaju 3 poraza da psuju (ustvari vec su poceli) najtrofejnijem treneru koji je od nas napravio najveci i najtrofejniji klub u drzavi.
Dobro, u pravu si, njega ne treba pljuvati. Ali većina onih koji su bili protiv bivše uprave i to od početka (e ti su jedva dočekali 5 poraza a vjerovatno i pridonijeli istim) se krije iza Amara i njega istura na prvu liniju.
Evo glođemo se oko ovo kamate za plate iz 2002 i 2003 a 99% nas pojma nema ko je tad obećavao i potpisivao a nije davao plate Amaru. Pa taj ima ime i prezime. Isto tako i za period kad je Amar davao svoju lovu, ima ime i prezime tog direktora i predsjednika kluba u tom periodu koji nisu radili kako treba.
Sva njihova nesposonost dolazi Želji na naplatu.
Evo sad dogovoreno i potpisano sa Amarom a veze niko nema koliko i da li možemo plaćati. Al boli nas k.., bitni su rezultati na terenu, svakako će to neko platiti (Željo) 2034 godine.

blueheart
Kontakt:

sri jan 02, 2019 12:10 am

kremenko je napisao/la:
To je Amar vec osjetio, i to sa sjevera. Sad su ti isti likovali njegov ovakav povratak, a mozemo biti sigurni da ce mu poceti i prvi psovati...
Drzava Zeljo

kokoška
Kontakt:

sri jan 02, 2019 12:35 am

blueheart je napisao/la:
sri jan 02, 2019 12:10 am
kremenko je napisao/la:
To je Amar vec osjetio, i to sa sjevera. Sad su ti isti likovali njegov ovakav povratak, a mozemo biti sigurni da ce mu poceti i prvi psovati...
Kako vas je taj isti Amar navuko na tanak led, pa sta on ima slaviti i piti sampanjce kad se izabrao novi upravni odbor ...pa sve je to bilo nastimano jos davno, jednostavno Amar hoce da bude Zeljo i da mi budemo privatna firma gospodina Amara a pojedini igraci su bili i sudionici al nije vise ni bitno svima njima je Zelju u dzepu a nama u srcu a vi i dalje budite slijepi i nemojte shvatiti da se sve vrti oko kontrole i uzimanja lopatom jer je Zeljo zlatna koka za ove lesinare.

Budi Željo
Kontakt:

sri jan 02, 2019 12:50 am

Treba za sva vremena zavrsiti sa tom pricom. Stara uprava je imala veliku podrsku. Hej, nakon pet poraza zaredom i dalje imas podrsku skoro od 80% ljudi. To je ogromna podrska. Sto na forumima, sto ovako uzivo, znam koliko su im ljudi vjerovali i cijenili njihov rad. Odlucili su da odu, postujem odluku. Nisu dosli ni na skupstinu, ne podrzavam, ali postujem. Dakle sami su odlucili da odu. Dosla je nova garnitura ljudi. Trenutno jedina opcija koju imamo. Sta nam preostaje nego da im pozelimo srecu. Zbog kluba, zbog Zelje. Jer svi oni koji sad prizeljkuju poraze ne razlikuju mi se ni malo od onih koji su sa osmijehom ispratili pet uzastopnih poraza.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!

kvalitet
Kontakt:

sri jan 02, 2019 2:08 am

Budi Željo je napisao/la:
sri jan 02, 2019 12:50 am
Treba za sva vremena zavrsiti sa tom pricom. Stara uprava je imala veliku podrsku. Hej, nakon pet poraza zaredom i dalje imas podrsku skoro od 80% ljudi. To je ogromna podrska. Sto na forumima, sto ovako uzivo, znam koliko su im ljudi vjerovali i cijenili njihov rad. Odlucili su da odu, postujem odluku. Nisu dosli ni na skupstinu, ne podrzavam, ali postujem. Dakle sami su odlucili da odu. Dosla je nova garnitura ljudi. Trenutno jedina opcija koju imamo. Sta nam preostaje nego da im pozelimo srecu. Zbog kluba, zbog Zelje. Jer svi oni koji sad prizeljkuju poraze ne razlikuju mi se ni malo od onih koji su sa osmijehom ispratili pet uzastopnih poraza.
Naravno da treba završiti. Ja nisam uopće više želio pisati o ovim stvarima, jer sam mislio da ćemo početi o pripremama, prozivci koja slijedi itd. Ali, neki nastaviše pisati o Amaru, Senadu, Selimoviću... Bukvalno se stvara takva atmosfera da se jedva čeka kiks Amara da se počne s tjeranjem. Grozno. Govorio sam, trebaju nam jedinstvo, euforija, da na proljeće punimo stadion i radujemo se malo igri i pobjedama, a nismo odavno.
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Zvaka72
Kontakt:

sri jan 02, 2019 2:33 am

storm_raider je napisao/la:
uto jan 01, 2019 10:36 pm
kvalitet je napisao/la:
uto jan 01, 2019 9:51 pm

PA JESI LI TI MALOUMAN?

Ja neću, ne mogu, ne želim da prešutim ovo hinjsko pljuvanje po Amaru.
Koje hinjsko pljuvanje? Je li neko nesto slagao, izmisio? U bilo kojem zdravom okruzenju ne moze trener mijenjati predsjednika kluba. To da se stvorio kult Senada Misimovica je laz, konstrukcija. To je valjda posljednji resort kada ponestane argumenata. Eto neko ovdje prvo gleda Senada, pa Zelju. To su stvarno insinuacije i meni je zao svakoga ko nasjedne na to. Nemoj da to pises molim te. Ne svidja mi se nacin na koji je Amar dosao, ali vidjecemo, sacekajmo. Priliku treba pruziti. Neka mu je sa srecom, a i nama svima.
Kako bi stari rekli "rodilo se valja ga ljuljati" vidjet ćemo.
Amar reče " Hajmo se baviti fudbalom mo smo fudbalski klub" .
Bavio si se ti fudbalom u dva navrata pa smo pet godina poslije morali sa se bavimo drugim stvarima da bi se ti ponovno bavio fudbalom.
Sjećam se komentara u drugom mandatu kako Amar sve radi a žujo i kompanija su samo priljepci. Nije li slično i Miske radio?

amelaga
Kontakt:

sri jan 02, 2019 2:54 am

kremenko je napisao/la:
Još veći navijači su psovali kad je Zeljo bio drugi i kad je kup osvojio.

A realno šta će biti kad ako Kamataru ne bude išlo? Drugačija su vremena u ligi nego kad je on trenirao. Sarajevo ima pare; Zrinjski također. Sad ne može po džepu ko prije. Odma sindikat. Ako studija napravi grešku. živi bili pa vidjeli.

Kospa
Kontakt:

sri jan 02, 2019 3:03 am

U drugim situacijama, da bi se homogenizirala ova nasa podijeljena armija, po dobro oprobanom receptu najbolje bi se bilo okrenuti vanjskom neprijatelju: savezu, sudijskoj organizaciji ili vjecitom neprijatelju... mrskim pitarima.

Nazalost, bojim se da ce to ici jako tesko ovaj put.
Prvenstveno zbog onoga sto je Vedran V. rekao, da je personalni odnos 2 covjeka doveo u pitanje funkcionisanje kluba odlaskom UO,NO i cjelokupne administracije, i zbog jaza medju navijacima koji je nastao zbog svega.
U konacnici problem nije adresiran i sve se po ko zna koji put gurnulo pod tepih, a mi navijaci smo drmnuli tabletu za amneziju i pokoji anestetik. Do kad ce drzati vidjecemo...
... Godine života svoga tebi dao sam...

black64
Kontakt:

sri jan 02, 2019 5:54 am

amelaga je napisao/la:
sri jan 02, 2019 2:54 am
kremenko je napisao/la:
Još veći navijači su psovali kad je Zeljo bio drugi i kad je kup osvojio.

A realno šta će biti kad ako Kamataru ne bude išlo? Drugačija su vremena u ligi nego kad je on trenirao. Sarajevo ima pare; Zrinjski također. Sad ne može po džepu ko prije. Odma sindikat. Ako studija napravi grešku. živi bili pa vidjeli.
Zrinjski,Siroki,Krupa,njanjajevo,Celik,Sloboda,Tuzla city,Velez,Borac pa ti vidi.Ja ga hebem ko ne bi volio da sa Amarom uzastopno 3 puta budemo prvaci al da ce biti tesko bice.Pri tome zbog nacina i sve halabuke prije povratka (portali bivse uprave kamata)raja ce imati minimalnu toleranciju.Bojim se i zelim da vjerujem da je svjestan sta je sve zalozio kako bi po svaku cijenu se vratio i bukvalno bio alfa i omega u klubu.Ja i danas mislim da bi mu bolja varijanta bila da je sa bivsom upravom nasao zajednicku.Bilo bi bolje i za njega i za klub a i za navijace.

sastrane

sri jan 02, 2019 7:23 am

Zalit cemo mi za starom upravom i to vrlo vrlo brzo. Eto Kamatare haj sad

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 5 gostiju.

Prijava  •  Registracija