Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
gavran
Postovi: 7548
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 10:17 pm

Imamo problem nista od amara
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 10:17 pm

A.M. hvala na svemu !
Nadam se da vas doprinos klubu nece prestati i da ce dobar dio ekipe ostati u klubu kao clanovi skupstine, a u buducnosti mozda opet u upravnim strukturama.
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 10:19 pm

Svaka čast majstore, mozes biti ponosan na svoj angažman.

Ostati covjek u vremenu vukova moze samo pravi zeljeznicar.
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 10:19 pm

CURVA je napisao/la:
sri dec 26, 2018 9:48 pm
Samo jos da nesto kazem i necu se vise vracati na ovu pricu glava me boli od razmisljanja pa ukratko mislim da je za sve ove godine koje je Amar bio u klubu i koliko nam je radosti donio zaslusio nasu maksimalnu podrsku bez obzira na sve
Onaj Amar i ovaj sada su meni dvije različite osobe.
 
A.M. Željo
Postovi: 43
Pridružen/a: sri dec 26, 2018 4:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 10:25 pm

Ljudi,samo da kažem jesam ja Niko iz bivše uprave,nisam ja Amar,ovaj mail vama proslijeđen sam i ja jutros dobio od jednog bivšeg člana uprave. Na kraju krajeva svi smo mi tu samo zbog našeg Želje,ništa više.
Samo Željezničar!!!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 10:26 pm

Hvala Amaru Spahicu, jednom od nas...

Vjerujem da je staroj upravi bio cilj praviti dodatne podjele, to su svakako mogli napraviti, a najbolja pozornica bi bila skupstina. Ja sam na prvu bio ljut sto nisu dosli ali kad skontas bolje je ovako...otisli su dostojanstveno i volio bih da ostanu u tom fazonu do kraja.

Dosla su nova vremena, novi ljudi u klubu. Da bi Zeljo napredovao njima se MORA pruziti sansa da pokazu sta znaju... zarad sviju nas.

Sto se tice AO, jedan covjek nije Zeljo i on nikad nece imati moju podrsku. Onako kako on iskazuje svoju "ljubav" prema Zelji ja ni svojim dusmanima ne zelim
Zadnja izmjena: Kospa, dana/u sri dec 26, 2018 10:27 pm, ukupno mijenjano 1 put.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 10:27 pm

Zbog Zelje, mi necemo biti kao neki tamo, niti cemo pljuvati "preventivno", te bih to samo zelio da apelujem nama svima ovdje. Nase je da budemo servis Zelji, a i jedni, i drugi, i treci ce proci. Od srca hvala svakome ko je dao ista od sebe bez ikakvog interesa. Cast je uraditi nesto za taj Klub, cast je uraditi nesto za tu Ljubav. A kada se voli, onda se ne zali. Zeljo ostaje i Zeljo je u svemu tome samo bitan. Hvala proslima, maestralan su posao uradili sa stadionom i uredjenjem kluba (kao i mnogim popratnim faktorima, a jednako bitnim), a novima neka je sa srecom zaista.

Volim te Zeljo!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
A.M. Željo
Postovi: 43
Pridružen/a: sri dec 26, 2018 4:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 10:28 pm

Kospa je napisao/la:
sri dec 26, 2018 10:26 pm
Hvala Amaru, jednom od nas...

Vjerujem da je staroj upravi bio cilj praviti dodatne podjele, to su svakako mogli napraviti, a najbolja pozornica bi bila skupstina. Ja sam na prvu bio ljut sto nisu dosli ali kad skontas bolje je ovako...otisli su dostojanstveno i volio bih da ostanu u tom fazonu do kraja.

Dosla su nova vremena, novi ljudi u klubu. Da bi Zeljo napredovao njima se MORA pruziti sansa da pokazu sta znaju... zarad sviju nas.

Sto se tice AO, jedan covjek nije Zeljo i on nikad nece imati moju podrsku. Onako kako on iskazuje svoju "ljubav" prema Zelji ja ni svojim dusmanima ne zelim
To je to!!! Slažem se u potpunosti.
Samo Željezničar!!!
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 10:46 pm

Šta znači treba dati podršku Želji nakon nedavnih događanja ?
Čovjek ili ljudi koji su spremni na razne načine sabotirati dosadašnju upravu ,ma kakva bila, ne bi trebali biti ni blizu stadiona , a kamoli šta drugo .Kako dati podršku takvim osobama , a oni su sada u klubu , kad su isti spremni da čak direktno ili indirektno učestvuju u pet uzastopnih poraza koji su doveli Želju da kasni 15 bodova iza trenutno prvoplasiranog ? Znači , dovedu (uz tuđu pomoć ) klub u situaciju da mu je u pitanju i Evropa , a sad će kao oni unaprijediti klub !? A šta reći o igračima koji su bili u istom kolu sa ovim saboterima , a koji će i dalje igrati ?Jesu l' oni za podrške ? I ko garantuje da nas na tribinama opet neće izlevatiti ?
Meni se čini da će biti mučna atmosfera na utakmicama , osim ako ŠSŠ bude neko drugi a ne AO,a SD i ostali u upravi zaista oni koji će pokušati uraditi nešto pozitivno za Želju ...
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 10:53 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sri dec 26, 2018 5:20 pm
Analitičar1921 je napisao/la:
sri dec 26, 2018 3:39 pm
Prvi zadatak Amra mora biti igrač koji će biti glavni na terenu. Nema boljeg trenutno od Adnana Hadžiahmetovića (brat od Amira Hadžiahmetovića). Odmah ga dovesti, datio mu br 10 i veznog igrača u našoj ligi nećemo naći zadugo, a bolji je od svog brata. Tako su ranije govorili. Ako pripreme odradi on će biti taj kapitalac.
Koliko sam skonto, malo sam guglao on igra za Dobrinju i 94 godiste?
I ja sam se upravo raspitao za ovog momka. Prosao je Zeljinu omladinsku skolu i na nekim pripremama ga je Fadil Zeric prekrizio jer je kazu napravio neku glupost. Nakon tog vise nigdje nije igrao. Gledao sam ga par puta i fakat se istice na terenu. Za dobrinju je igrao rekreativno jer zivi tamo. Mogu da dovesti da odradi pripreme i da se spremi. Sada je spreman a kogu misliti kalav ce biti nakon priprema. Bolji je tehnicar od brata sigurno. A ja garantujem da ce biti korisniji od par.nasih aktivnij prvotimaca.
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 10:54 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sri dec 26, 2018 5:20 pm
Analitičar1921 je napisao/la:
sri dec 26, 2018 3:39 pm
Prvi zadatak Amra mora biti igrač koji će biti glavni na terenu. Nema boljeg trenutno od Adnana Hadžiahmetovića (brat od Amira Hadžiahmetovića). Odmah ga dovesti, datio mu br 10 i veznog igrača u našoj ligi nećemo naći zadugo, a bolji je od svog brata. Tako su ranije govorili. Ako pripreme odradi on će biti taj kapitalac.
Koliko sam skonto, malo sam guglao on igra za Dobrinju i 94 godiste?
I ja sam se upravo raspitao za ovog momka. Prosao je Zeljinu omladinsku skolu i na nekim pripremama ga je Fadil Zeric prekrizio jer je kazu napravio neku glupost. Nakon tog vise nigdje nije igrao. Gledao sam ga par puta i fakat se istice na terenu. Za dobrinju je igrao rekreativno jer zivi tamo. Mogu da dovesti da odradi pripreme i da se spremi. Sada je spreman a kogu misliti kalav ce biti nakon priprema. Bolji je tehnicar od brata sigurno. A ja garantujem da ce biti korisniji od par.nasih aktivnij prvotimaca.
 
MATORI
Postovi: 1134
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 11:01 pm

Citam intervju "demokratski" novoizabranog predsjednika Sadamovica i ibretim se...jadi se da prije nisu novinari imali informacije iz kluba....
Ma hajde!
Ili mozda Sadamovicu krcis put za "novinare" portala "govno.govno.ba" za medijskog partnera?
E moj Sadamovicu...bas ste providni...ko celofan
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 11:04 pm

Analitičar1921 je napisao/la:
sri dec 26, 2018 10:54 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
sri dec 26, 2018 5:20 pm
Analitičar1921 je napisao/la:
sri dec 26, 2018 3:39 pm
Prvi zadatak Amra mora biti igrač koji će biti glavni na terenu. Nema boljeg trenutno od Adnana Hadžiahmetovića (brat od Amira Hadžiahmetovića). Odmah ga dovesti, datio mu br 10 i veznog igrača u našoj ligi nećemo naći zadugo, a bolji je od svog brata. Tako su ranije govorili. Ako pripreme odradi on će biti taj kapitalac.
Koliko sam skonto, malo sam guglao on igra za Dobrinju i 94 godiste?
I ja sam se upravo raspitao za ovog momka. Prosao je Zeljinu omladinsku skolu i na nekim pripremama ga je Fadil Zeric prekrizio jer je kazu napravio neku glupost. Nakon tog vise nigdje nije igrao. Gledao sam ga par puta i fakat se istice na terenu. Za dobrinju je igrao rekreativno jer zivi tamo. Mogu da dovesti da odradi pripreme i da se spremi. Sada je spreman a kogu misliti kalav ce biti nakon priprema. Bolji je tehnicar od brata sigurno. A ja garantujem da ce biti korisniji od par.nasih aktivnij prvotimaca.
Eh jes to sve, al ko ce tal uzeti? Hahah
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 11:05 pm

Analitičar1921 je napisao/la:
sri dec 26, 2018 10:54 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
sri dec 26, 2018 5:20 pm
Analitičar1921 je napisao/la:
sri dec 26, 2018 3:39 pm
Prvi zadatak Amra mora biti igrač koji će biti glavni na terenu. Nema boljeg trenutno od Adnana Hadžiahmetovića (brat od Amira Hadžiahmetovića). Odmah ga dovesti, datio mu br 10 i veznog igrača u našoj ligi nećemo naći zadugo, a bolji je od svog brata. Tako su ranije govorili. Ako pripreme odradi on će biti taj kapitalac.
Koliko sam skonto, malo sam guglao on igra za Dobrinju i 94 godiste?
I ja sam se upravo raspitao za ovog momka. Prosao je Zeljinu omladinsku skolu i na nekim pripremama ga je Fadil Zeric prekrizio jer je kazu napravio neku glupost. Nakon tog vise nigdje nije igrao. Gledao sam ga par puta i fakat se istice na terenu. Za dobrinju je igrao rekreativno jer zivi tamo. Mogu da dovesti da odradi pripreme i da se spremi. Sada je spreman a kogu misliti kalav ce biti nakon priprema. Bolji je tehnicar od brata sigurno. A ja garantujem da ce biti korisniji od par.nasih aktivnij prvotimaca.
Prvo to upravo si se raspitao, 25.11. 2018 si prvi put spomenuo tog momka. Imas u svojim postovima. Mozda si zaboravio da si se ranije raspitao i pisao, pa sad opet..
Ne znam za tvoje namjere, iskreno se nadam da su one za dobrobit Zelje. Mislim imam ja druga bek istjero ga Adzem kad igra proti mene lik ima tehniku, snagu kurcevit. Svi su se pitali gdje ce zavrsiti, velikani poput Dinama, Celzija se raspitivali i sve sad je negdje u prvoj ligi Federacije.
Drugar za njega je kasno, cak ni onaj U21 uslov ne ispunjava.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 447
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 11:09 pm

@A.M. Željo

Ima ljudi kojima je i Hvala dovoljno kada im se kaže.

Hvala ti. I želim ti svu porodićnu i poslovnu sreću.
 
neroazzuro
Postovi: 1911
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 11:15 pm

Joj što ne mogu ovog "ja sam spasilac" stava. Kao, eto, ima ponešto i pozitivno u dosadašnjem radu ali mi ćemo napraviti pravu revoluciju.
Nemate bolan šta popravit osim da natjerate onu gamad (čast izuzecima) da igraju sto posto i nista vise.
Ostalo čisto sumnjam da možete i podjednako, a kamoli kvalitetnije. Al eto, da vas vidimo.
Još jedna pozitivna stvar iz svega ovoga je demistificiranje i skidanje oreola kod "najdražeg". Sad se vidi omjer njegove ljubavi prema Želji i prema svojim talovima.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 11:23 pm

Frajer iskace iz pastete..
Ako ce raditi koliko gostuje na tvu onda nema brige.
 
MATORI
Postovi: 1134
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 11:26 pm

gavran je napisao/la:
sri dec 26, 2018 10:17 pm
Imamo problem nista od amara
Nadam se za skroz.
A ne samo dok ne naplati kamate!
:kafa:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 11:29 pm

Evo i @igle, znao sam da neces dugo bez foruma izdrzati. :ganja: :ganja:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
bojamora
Postovi: 133
Pridružen/a: sub nov 24, 2018 3:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 11:58 pm

A.M. Željo je napisao/la:
sri dec 26, 2018 7:41 pm
I još nešto,možda sam dosadan Al stvarno ne mogu da ne kažem. Amer Duvnjak je prvo dao otkaz i rekao da neće vise raditi,pa tek onda je dobio posao u firmi bivšeg člana UO za mnogo manju platu,nikako vrbovan i nagovaran da napusti sve kad i oni idu. Taj dečko je pravi Željovac,od glave do pete.
Nije tačno, prvo je našo poso

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 176 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija